برگزیده های پرشین تولز

یه سوال عشقولانه از پسرا

مهريسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از balabala :
اصلا من فکر میکنم دخترا چیزی به معنی خوش آمدن رو نوفهمن.
بچه ها من یه چیزی رو تنهای تنها کشف کردم بلابلا متحمل شکست عشقی بزرگی بودن بلا بلا فکر کنم میتونم درکت کنم
بچه ها تا بلا بلا نیومده من الفرار........

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
بلا بلا بیا ببین چه خبره .....:blink:

مهريسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amirkarimi :
منم همین سوال و از تو که یه دختری دارم ! دخترا از چیه پسرا خوششون میاد ! چرا نمیان جلو به یه پسر بگن از پسره خوششون میاد ! یا اصلا این حرف درست نیست ؟
بستگی داره به روحیه شخص من خیلی هارو دیدم که گفتن

مهريسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amirkarimi :
منم همین سوال و از تو که یه دختری دارم ! دخترا از چیه پسرا خوششون میاد ! چرا نمیان جلو به یه پسر بگن از پسره خوششون میاد ! یا اصلا این حرف درست نیست ؟
بچه ها یه توصیه خواهرانه: مادیات رو ول کنین بچسبین به معنویات جسمیات چیز تازهای نیست ولی معنویات در افراد کاملا متفاوته

amirhoman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
11
به نقل از مهريسا :
بچه ها یه توصیه خواهرانه: مادیات رو ول کنین بچسبین به معنویات جسمیات چیز تازهای نیست ولی معنویات در افراد کاملا متفاوته
کاملا مخالفم . الان تو این جامعه و شرایط مادیات حرف اول رو میزنه .

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
من بعنوان يه پسر از سلامت جسم و روح دختر و پاکي در روابطش لذت ميبرم . يادمه خودم هم تو يه مقطعي يه چنين سئوالي رو تو پرشين تالک مطرح کردم. ببين مهريسا عشق دختر به پسر خطرناکه اينو به جد ميگم . پسر ميتونه تجمل کنه و با تمام بدبختي خودشو از تو خاکي به جاده اصلي زندگي برگردونه . اما براي دختر خيلي سخته . احساساته دخترانه با پسرانه تفاوت فاحشي داره و ياس در دخترها بنا به تجربه من بيشتره. سعي کن اگه ميخواي خودتو بهش عرضه کني توري باشه که صدمه اي بهت نخوره . طوري که خرشو دراز نبنده. ولي اول شناختتو از خودت ، روحياتت و خواسته هات از زندگي عاطفي با اون دقيق و کامل مشخص کن بعد تصميم بگير تو اين راه رفتن بي هدف چيزي جز ناراحتي و غصه نداره. موفق باشي ، من اين راه رو رفتم و خيلي درها برام باز شد حتي با توجه به اينکه شکست نصفه و نيمه اي خوردم هميشه به چيزهاي زيبايي فکر ميکنم که بدست اوردم.

ميدوني چرا طلا گرونه و با ارزش ؟؟؟؟ به اين موضوع فکر کنه و ببين طلا با تو چه رابطه اي داره . زن ايراني اينقدر ارزش داره که بناي تاج محل در هند در برابر يه تار موش کمه پس ارزش خودتو بدون.

mansur_haladj

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mansur_haladj :
مسئله بقاي نسل مي باشد
مردها و زنان غريزه اي و نه اگاهانه به اين نتيجه رسده اند كه زيبايي
مترادف است با سلامتي و چون فقط با مادر و پدري سالم( يا به عبارت ديگر زيبا)
ميتوان فرزنداني سالم داشت
اگر در عرض مليونها سال گذشته مردان بدنبال زنان زشت به عبارت ديگر
كور و كرو لال و يا فلج وميرفتند شايد تا به حال نسل ادمي از بين رفته
بود

به نقل از Annapaquin :
32.gif

چرا ناراحت شدي؟؟
ميدوني براي مثال هم خوابه شدن مردو زن هم اصلا در آغاز فقط براي بقاي نسل
بوده وبعدها آدما از ذات اين عمل سوئ استفاده كردند
هنوزش هم بجز ميمونها و آدمها همه بقيه موجودات زنده فقط براي بقاي نسل
جفت گيري ميكنند
البته استثنائ هم وجود دارد گاندي ان متفكر بزرگ بعد از انكه ديگر قصد پدر
شدن نداشت ديگر هيچوقت با زنش هم خوابه نشد البته بايد بگويم او
يك بوداي و متفكر بود !

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از مهريسا :
بچه ها من یه چیزی رو تنهای تنها کشف کردم بلابلا متحمل شکست عشقی بزرگی بودن بلا بلا فکر کنم میتونم درکت کنم
بچه ها تا بلا بلا نیومده من الفرار........
شما نوستراداموس نیستی مهریسا خانوم؟ :blink:

مهريسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از phoyo_live :
من بعنوان يه پسر از سلامت جسم و روح دختر و پاکي در روابطش لذت ميبرم . يادمه خودم هم تو يه مقطعي يه چنين سئوالي رو تو پرشين تالک مطرح کردم. ببين مهريسا عشق دختر به پسر خطرناکه اينو به جد ميگم . پسر ميتونه تجمل کنه و با تمام بدبختي خودشو از تو خاکي به جاده اصلي زندگي برگردونه . اما براي دختر خيلي سخته . احساساته دخترانه با پسرانه تفاوت فاحشي داره و ياس در دخترها بنا به تجربه من بيشتره. سعي کن اگه ميخواي خودتو بهش عرضه کني توري باشه که صدمه اي بهت نخوره . طوري که خرشو دراز نبنده. ولي اول شناختتو از خودت ، روحياتت و خواسته هات از زندگي عاطفي با اون دقيق و کامل مشخص کن بعد تصميم بگير تو اين راه رفتن بي هدف چيزي جز ناراحتي و غصه نداره. موفق باشي ، من اين راه رو رفتم و خيلي درها برام باز شد حتي با توجه به اينکه شکست نصفه و نيمه اي خوردم هميشه به چيزهاي زيبايي فکر ميکنم که بدست اوردم.

ميدوني چرا طلا گرونه و با ارزش ؟؟؟؟ به اين موضوع فکر کنه و ببين طلا با تو چه رابطه اي داره . زن ايراني اينقدر ارزش داره که بناي تاج محل در هند در برابر يه تار موش کمه پس ارزش خودتو بدون.
می فهمم چی میگین بچه نیستم احتمالا شما یا حرفهای منو از اول نشنیدی یا اونطور که دلت میخواد تعبیر کردی
در ضمن به حرفاتون واقعا معتقدم
یه چیز دیگه: واژه ای که برا احساس پاک من بکار بردین هم زشته هم نا جوانمردانه امروز باورم شد که آقایون احساس پاک رو درک نمی کنن نمی دونم چرا شما مردا تصویرتون از عشق جز احساسه
شما هم موفق باشید

PaTientMan

Registered User
لایک‌ها
2
تو پی تی دختر دیگه ای نیست که این سوال براش پیش اومده باشه و بخواد یه نظری بده..؟؟؟
آخه این مهریسا باید جواب چند نفر رو بده..؟؟!!!

مهريسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من حرفمو پس میگیرم کار بدی کردم تایپیک زدم خواهش میکنم دیگه این بحث و ول کنین یکم دیگه بمونم اینجا نمی دونم چی ها بشنوم و بهم نسبت بدین

PaTientMan

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از مهريسا :
من حرفمو پس میگیرم کار بدی کردم تایپیک زدم خواهش میکنم دیگه این بحث و ول کنین یکم دیگه بمونم اینجا نمی دونم چی ها بشنوم و بهم نسبت بدین

اتفاقا کار خوبی کردی....
بالاخره آدم باید هم جنس های خودشم بشناسه دیگه.....
خوب طرز تفکر و برداشت ها متفاوته وگرنه همه مثل هم بودن و جذابیت زندگی و حوادث و حواشی اون خیلی تکراری و بی مزه می شد... اینجور تاپیک ها کمک میکنه تا اطرافیانمون و تجربیاتشون رو بشناسیم و اگه بکارمون خورد ازش استفاده کنیم...
قرار نیست یه نصیحت به درد همه بخوره که , بستگی به شرایط طرف داره....

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از مهريسا :
کلاس پایین حرف بزن معنی شو بفهمم تا جوابتو بدم
تو اصلا هیچی نوفهمی! :happy:
تو از کجا پیشبینی و پیشگویی وکینی؟ :blink: تو از کجا این چیزا رو ودونی؟ :blink:

phoyo_live

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
13
اي بابا مگه من چي گفتم . فکر کنم منظور شما و مشکلتون با کلمه عرضه هست . او بگم که واژه بازيچس و ما باشون بازي ميکنيم حالا يه زماني به موقع هست و يه زماني هم بي موقع . اما من واژه اي رو گفتم که درسته . عزيزم . اگه کلمه عرضه رو بکار بردم به اين معني هست که ميخواي عشقتو بهش عرضه کني . و عشق زماني وجود داره که تمام وجودتو فرا گرفته باشه و حس خوب دوست داشتن مطلق رو تحقق ميبخشه. درسته؟؟ منظور من عرضه عشقه . هميشه هم بايست و از کيانت مراقبت کن زود جا نزن بچه هاي اينجا خيلي ماهن و بي احترامي تو کارشون نيست مخصوصا" به اعزاي جديد ، که نور چشممون هستن. موفق باشي تو عرضه عشقت.

مهريسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از balabala :
تو اصلا هیچی نوفهمی! :happy:
تو از کجا پیشبینی و پیشگویی وکینی؟ :blink: تو از کجا این چیزا رو ودونی؟ :blink:
اولا یه بار دیگه بگی هیچی منو شما (.........)
دوما اشکالی داره بگی بدونم
سوما الن از بچه ها میخوام بهم بگم نخواستم شما بگی
چهارما........
پنجما...........
...............

مهريسا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از phoyo_live :
اي بابا مگه من چي گفتم . فکر کنم منظور شما و مشکلتون با کلمه عرضه هست . او بگم که واژه بازيچس و ما باشون بازي ميکنيم حالا يه زماني به موقع هست و يه زماني هم بي موقع . اما من واژه اي رو گفتم که درسته . عزيزم . اگه کلمه عرضه رو بکار بردم به اين معني هست که ميخواي عشقتو بهش عرضه کني . و عشق زماني وجود داره که تمام وجودتو فرا گرفته باشه و حس خوب دوست داشتن مطلق رو تحقق ميبخشه. درسته؟؟ منظور من عرضه عشقه . هميشه هم بايست و از کيانت مراقبت کن زود جا نزن بچه هاي اينجا خيلي ماهن و بي احترامي تو کارشون نيست مخصوصا" به اعزاي جديد ، که نور چشممون هستن. موفق باشي تو عرضه عشقت.
نمی شد تا اشک یکی رو در نیوردی بگی

athar

Registered User
لایک‌ها
8
حرفای ارسلان واقعا قشنگه
باید طلا گرفتشون.
ارسلان رو نمیشناسی که اینطور راجع به حرفاش فکر میکنی و بهت برمیخوره!
:)

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از مهريسا :
اولا یه بار دیگه بگی هیچی منو شما (.........)
دوما اشکالی داره بگی بدونم
سوما الن از بچه ها میخوام بهم بگم نخواستم شما بگی
چهارما........
پنجما...........
...............
:eek:
............

بالا