برگزیده های پرشین تولز

یه پدر روانی دارم میگید چی کار کنم؟ (جدی)

kambiz_g

Registered User
لایک‌ها
1,522
خدا اگر میخواست نشون بده و به کمرش بزنه باید تا الان میزد نه عزیز من این حرفا همش خرافاته اگر خودت برای خودت کاری نکنی هیچ کس برات کاری نمیکنه من هم اگر بخوام به امید خدا بمونم هفت تا کفن پوسوندم تا اون موقع

به چه جوابی میخوای برسی؟
پدرت الان سنی ازش گذشته بعد این همه سال هم عمرا بتونی ذره ایی تغییر در رفتارش بدی
دو راه داری
راه اول این که بهش نزدیک بشی و سعی کنی محبتتو تو وجودش ببری و باهاش رفیق بشی و در کنارش هدفتو پیگیری کنی و سعی کنی روش تاثیر گذار باشی

راه دوم این که راهتو کلا ازش جدا کنی یه کار گیر بیاری و مستقل شی و دیگه برات مهم نباشه به کی میده و از کی میگیره

در کل هیچ کدوم ما جای تو نیستیم و هر جورم بگی نمی دونیم موقعیتت رو درک کنیم شاید اگه بابای منم دست رو مادرم بلند میکرد من الان جای شما دنبال چاره بودم
سعی کن هر کاری میکنی قبلش منفعت مادرتو در نظر بگیری و بی گدار به آب نزنی

HAM!D

کاربر فعال vBulletin
لایک‌ها
734
درسته ایشون پدرت هست و احترامش واجب ! ولی پدر هم یک سری حق و حقوقی نسبت به فرزند و خانوادش داره ، شک نکنید اگر دنیای دیگه وجود داشته باشه خواهد کشید.

اگه حرف حساب حالیش میشه که بشین باهاش صحبت کن ، اگه نه که هیچی.

بنظرم اگه حرفی هم بزنی پشم حسابت نکنه :دی پس نیاز هست به یک بزرگتر ، مثلا دایی شما یا اگر پدر مادریتون در قید حیات هست ازش کمک بگیرید که منطقی این موضوع حل بشه و اگر حرف حساب حالیش نشد بگه طلاق مادرتون رو خواهد گرفت ، اینجوری شاید به خودش بیاد. دقت کنید که بزرگتری از پدر شما اینکار رو باید انجام بده که احترامش توی اقوام و خانواده زیاده که حتما چنین کسی تو هر خانواده ای هستش.

شما هم اگر درس میخونید بشینید درس بخونید یا در کنارش یه کاری پیدا کنید که خرج خودتون رو در بیارید ..

متاسفم واسه چنین پدری.

22ze

Registered User
لایک‌ها
3
خدا اگر میخواست نشون بده و به کمرش بزنه باید تا الان میزد نه عزیز من این حرفا همش خرافاته اگر خودت برای خودت کاری نکنی هیچ کس برات کاری نمیکنه من هم اگر بخوام به امید خدا بمونم هفت تا کفن پوسوندم تا اون موقع
خوداموداروولش کن.......اگه بعدن پشیمون نمیشی وهمین مادری که سنگش روبسینه میزنی سرزنشت نمیکنه بزن دهن مهن نامردروسرویس کن.....خودتم بهیچ وچه ازدواج نکن وبچه نیار......

miladkalantar2

Registered User
لایک‌ها
43
داداش اول عمه هاتو ب......ن
بعد دختر عمه ها.
بعد زن عمو و دختر همو ها.
توی چایی مامان بزرگ بابا بزرگتم نفت بریز بخورن قیچ بشن.
عموهاتم ترمز ماشیناشونو دست کاری کن میرن تو باقالیا.
بعد میاس سر وقت باباهه.
قرص خواب آوری میریزی تو غذاش بخوره.خوابش که برد دست و پاشو میبندی لختش میکنی
یه کش میگیری دستت هی میزنی زیره شخماش تا ناله ببره بهش وقتی گفت اه خوردم ولش میکنی

Chilbuk

Registered User
لایک‌ها
190
برو از مردم پول قرض کن وقتی اومدن ببرنت زندان اون بابای دیوثت مجبور میشه قرض ها رو پس بده به مردم

Omid RKO

Registered User
لایک‌ها
50
بچه ها من ازتون خواهش می کنم نمک رو زخم این طفلک نپاشین ، تاپیک های دیگری رو واسه اسپم انتخاب کنید لطفا

kamran23

Registered User
لایک‌ها
341
بچه ها من ازتون خواهش می کنم نمک رو زخم این طفلک نپاشین ، تاپیک های دیگری رو واسه اسپم انتخاب کنید لطفا
اصلا امکان نداره !
تاپیک تو f21 باید اسپم داشته باشه وگرنه نمیشه !

tolin

Registered User
لایک‌ها
37
اول از همه همونطور که دوستان گفتن به خدا واگذار کنین و امیدتون به خدا باشه و یکم سطح بالاتر فکر کنین و اصلا غم و غصه به خودتون راه ندین، تا جایی که میتونین غمخواری مادرتون را بکنین و نذارین ایشون نارحت بشن، خودتون به فکر کار و درآمد و استقلال مالی باشین، خوشبختانه این روزها حتی اگه موقعیت استخدام هم نداشته باشید راحت میشه کارآفرینی کرد، در پایان با وکیل های دادگستری که صبح ها به رایگان مشاوره میدن یه مشاوره کنین ببینین راهکار حقوقی هست واسه مشکلتون یا نه، در کل امیدتون به خدا بشه، اینجوری نمیمونه :)

بازم مشکلی بود همینجا بگین، نگران نباشین، بچه های این فروم مثل برادر و خواهر های شما هستن، تنها نیستین...

Omid RKO

Registered User
لایک‌ها
50
اصلا امکان نداره !
تاپیک تو f21 باید اسپم داشته باشه وگرنه نمیشه !

همین چند تایی که هست کافیه دیگه! سنت شکنی هم نمیشه!

اندازه ی یه اسپم ندادن حداقل به هموطنتون کمک کنید! چی میشه ؟

bestmovie

Registered User
لایک‌ها
1,449
با سیاست با این جور آدمها باید رفتار کرد بعد دورشون زد شما سعی کنید به هر نحوی شده بهش نزدیک بشید بعد دورش بزنید ممکنه راهش سخت باشه ولی حتما شدنیه

bani-ati

Registered User
لایک‌ها
2
به چه جوابی میخوای برسی؟
پدرت الان سنی ازش گذشته بعد این همه سال هم عمرا بتونی ذره ایی تغییر در رفتارش بدی
دو راه داری
راه اول این که بهش نزدیک بشی و سعی کنی محبتتو تو وجودش ببری و باهاش رفیق بشی و در کنارش هدفتو پیگیری کنی و سعی کنی روش تاثیر گذار باشی

راه دوم این که راهتو کلا ازش جدا کنی یه کار گیر بیاری و مستقل شی و دیگه برات مهم نباشه به کی میده و از کی میگیره

در کل هیچ کدوم ما جای تو نیستیم و هر جورم بگی نمی دونیم موقعیتت رو درک کنیم شاید اگه بابای منم دست رو مادرم بلند میکرد من الان جای شما دنبال چاره بودم
سعی کن هر کاری میکنی قبلش منفعت مادرتو در نظر بگیری و بی گدار به آب نزنی
راه اول که کلا منتفی هست چون انقدر خانواده عوضیش از من و مادرم بد گفتن که بمباران مغریش کردن و کاملا شست و شوی مغزی شده
راه دوم هم راهی هست که من انتخاب کردم تا لیسانس فقط درس میخونم و بعد از اون هم کار میکنم و هم درس میخونم و مادرم رو هم میارم پهلوی خودم
درسته ایشون پدرت هست و احترامش واجب ! ولی پدر هم یک سری حق و حقوقی نسبت به فرزند و خانوادش داره ، شک نکنید اگر دنیای دیگه وجود داشته باشه خواهد کشید.

اگه حرف حساب حالیش میشه که بشین باهاش صحبت کن ، اگه نه که هیچی.

بنظرم اگه حرفی هم بزنی پشم حسابت نکنه :دی پس نیاز هست به یک بزرگتر ، مثلا دایی شما یا اگر پدر مادریتون در قید حیات هست ازش کمک بگیرید که منطقی این موضوع حل بشه و اگر حرف حساب حالیش نشد بگه طلاق مادرتون رو خواهد گرفت ، اینجوری شاید به خودش بیاد. دقت کنید که بزرگتری از پدر شما اینکار رو باید انجام بده که احترامش توی اقوام و خانواده زیاده که حتما چنین کسی تو هر خانواده ای هستش.

شما هم اگر درس میخونید بشینید درس بخونید یا در کنارش یه کاری پیدا کنید که خرج خودتون رو در بیارید ..

متاسفم واسه چنین پدری.
حرف حساب که کلا حالیش نمیشه اگر هم بهش حرف حساب بزنی میگه به تو ربطی نداره , کلا این فقط یه جمله رو بلده اونم همین به تو ربطی نداره هست
پدر مادرم هم متاسفانه فوت کرده و بدبختانه تر قبل از این که این ازدواج نکبت سر بگیره فوت کرده وگرنه اصلا نمیذاشت این ازدواج سر بگیره بزرگ هم مادر مادرم هست که اون هم هرچی حرف میزنه به همون دلیل خط بالا هیچ فایده ای نداره
دختری یا پسر ؟ چند سالته فدات شم ؟
اول تاپیک هم گفتم 18 سالمه پسر هستم

Omid RKO

Registered User
لایک‌ها
50
اول تاپیک هم گفتم 18 سالمه پسر هستم

درس میخونی ؟

میتونی کار کنی ؟

به نظر من اول ببین میتونی عوضش کنی ؟ بعد اگه نتونستی چاره ی نیست جز اینکه دست مادرت رو بگیری و برید برای خودتون زندگی کنید! بالاخره مادرت هم برای خودش کسی رو داره

اگه بخوای پدرت بیاد به سمت شما یه راهش اینه که یه کاری کنی از خانوادش منتفر بشه!

ESMIGHELE

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,372
دوستان من به تازگی از جزیره بن شدگان اومدم گضیه چیه؟؟
یکی به دوستمون کمک کنه
اسپم ندید بابا مثه من بن میشید:دی

havij007

Registered User
لایک‌ها
0
فرض میکنم که تمام این حرفائی که زدی عین واقعیت باشه (چون پدرت اینجا نیست بهش حق دفاع میدم : دی ) بنظر من به پدرت بفهمون که هر چی سنت بالاتر بره نیاز اون به تو بیشتر میشه و نیاز تو به اون کمتر، این احتمالا با توجه به جمله ای مثل:
حالا این رو سگ دم خونشون هم حسابش نمیکنن
میتونه تاثیر بذاره. در کل فکر انتقام اینا تو یه خونه جواب نمیده چون تاثیرش برمیگرده به کل خانواده دوباره.

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
نمیدونم دقیقا بابات اخلاقش و شخصیتش چجوری هست ولی....

به نظر من راهی جز اثبات خودت به پدرت نداری. جوری که به تو اهمنیت بده. جلوش هم کم نیاری و اگه خدای نکرده دست روی مادرت بلند کرد توهم یقشو بگیری. حالیش کنی که اگه پاشو کج گذاشت خشتکش رو بادبان میکنی و آبروش رو میبری. میتونی داد و هوار راه بندازی و زنگ بزنی دوست و آشنا و آبروش رو به گند بکشی. دیدی شورش در اومد زنگ بزنی اوژانس اجتماعی یا حتی 110!

خلاصه اینکه اگه نتونستی بهش نزدیک بشی باید بزنی به سیم آخر....البته اگه نتونی سر کنی.

میتونی بری پیش یه ریش سفیدی یا کسی که بابات ازش حرف شنوی داره و ازش بخوای بیاد و باهاش صحبت کنه.

فقط سعی کن اوضاع رو بدتر از این نکنی و خیلی سنجیده و حساب شده عمل کنی.

Microsoft Corporation

Registered User
لایک‌ها
310
داداش اول عمه هاتو ب......ن
بعد دختر عمه ها.
بعد زن عمو و دختر همو ها.
توی چایی مامان بزرگ بابا بزرگتم نفت بریز بخورن قیچ بشن.
عموهاتم ترمز ماشیناشونو دست کاری کن میرن تو باقالیا.
بعد میاس سر وقت باباهه.
قرص خواب آوری میریزی تو غذاش بخوره.خوابش که برد دست و پاشو میبندی لختش میکنی
یه کش میگیری دستت هی میزنی زیره شخماش تا ناله ببره بهش وقتی گفت اه خوردم ولش میکنی

baHs jediYe SpaM NaDin PlS

banned_user_10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,060
برو سر کار برای خودت پول دربیار چشمت به مال و منال پدرت نباشه جور دیگه ای فکر خواهی کرد
کی می خواین از این ژست پدربزرگانه و این نصیحت های مسخره دربردارید ؟! لااقل جوون مردم رو درک نمی کنید سکوت کنید و دیگه نمک روی زخم نپاشید .. این مسئله رو فقط افرادی درک می کنند که یک پدر دیوانه و نادان گیرشون افتاده باشه بله یک پدری هست که هیچی نداره و دستش خالی هست .. این فرد اگه چیزی هم نده و مال و اموالی از خودش به جای نذاره مشکلی نیست و منطقی هست . ولی اینکه یه نفر از سر جهالت پول هاش به باد بده و حق زن و بچه هاش رو نده این ظلم هست و باید حقتو از حلقوم ظالم بیرون کشید

banned_user_10

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1,060
مادرم رو هم میارم پهلوی خودم تا اون بمونه و حوضش ببینم پولاش موقع پیری و علیلی کمکش میان یا نه
با سپاس از حس مسئولیت و انسان دوستانه ی شما . ولی این افراد همونطور که توضیح دادی عقل درست و حسابی ندارند و شوربختانه آبروی چندانی هم ندارند .. طرف وقتی پول داشته باشه و لج کنه پس فردا میره یه دختر 18 ساله می گیره ! کاری که همسایه ی دیوونه ی ما کرد .. یک پیر خرفت 70 ساله ! بعدش هم مرد همه ی بچه هاش برگشتند خوردند و بردند و به گورش یک فاتحه هم نخوندند .. سرنوشت این افراد به طرز عجیبی مشابه همدیگه هست

بالا