برگزیده های پرشین تولز

████150گرم عسل هدیه asalkade.com███فروش مرغوبترین"ژل رویال"عسل"طبیعی(کُنار/چندگیاه/بهارنارنج/ممتاز)█ موقت

+شـــمــا چـــه نـــوع عـــســل طـبـیـعـــی رو دوســت داریـــد ؟؟؟

• Total voters
    875

arashmolii

Registered User
لایک‌ها
24
جناب پررنگ ترین عسلی که دارین اسمش چیه و قیمت 500 گرمی؟

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
asalkade.com خرید تلفنی عسل از زنبوردار09155869597
یه کیلو عسل و گرده گل سفارش داده شد با تشکر از اقای برزویان عزیز
ممنون داداش من از ثبت خریدتان در تاپیک
جند روز قبل
[FONT=&amp]مرسوله مورد نظر ارسال و کد رهگیری برای[/FONT][FONT=&amp] شما[/FONT][FONT=&amp] دوست عزیز پ[/FONT][FONT=&amp]یام[/FONT][FONT=&amp].خصوصی[/FONT][FONT=&amp] شد[/FONT]

Nart

Registered User
لایک‌ها
297
سلام آقای برزویان قیمت 3.5 کیلو عسل مومدار بهارنارنج (2.5 کیلو) و آویشن 1 کیلو رو برام بفرستین

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
درود
4 کیلو عسل و بره موم و گرده گل سفارش دادم
با تشکر از محبت شما

[FONT=&amp]مرسوله مورد نظر ارسال و کد رهگیری برای[/FONT][FONT=&amp] شما[/FONT][FONT=&amp] دوست عزیز پ[/FONT][FONT=&amp]یام[/FONT][FONT=&amp].خصوصی[/FONT][FONT=&amp] شد
[/FONT]

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
نیم کیلو عسل خار شتر(خام) + نیم کیلو بهار نارنج موم دار سفارش داده شد. بی صبرانه منتظرم به دستم برسه تست کنم. با تشکر....

[FONT=&amp]مرسوله مورد نظر ارسال و کد رهگیری برای[/FONT][FONT=&amp] شما[/FONT][FONT=&amp] دوست عزیز پ[/FONT][FONT=&amp]یام[/FONT][FONT=&amp].خصوصی[/FONT][FONT=&amp] شد[/FONT]

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
سلام خدمت اقای برزوییان عزیز .
3هفته پیش از شما از طریق مسیج خرید کردن و واقعا راضی هستم بعد از مدتها یه عسل درست حسابی خوردم و انشاالله باز هم مزاحمتون میشم.

[FONT=&amp]مرسوله مورد نظر ارسال و کد رهگیری برای[/FONT][FONT=&amp] شما[/FONT][FONT=&amp] دوست عزیز پ[/FONT][FONT=&amp]یام[/FONT][FONT=&amp].خصوصی[/FONT][FONT=&amp] نشد [/FONT];)[FONT=&amp][/FONT]اس ام اس کردم

mahbod11

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام و احترام به جناب برزویان عزیز
از طریق اس ام اس ازتون خرید نمونه داشتم و عسلاتون عالیه. سفارش بیشتر در راهه. فقط میخواستم بدونم ارسال رایگانتون برای خرید بیش از 3.5 کیلو فقط تا عید قربانه؟
یه تمهیداتی برای ارسال رایگان میگذاشتید خیلی عالی میشد

johnypersian1656

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
بنده برای دومین بار هست که سفارش دادم. این بار هم نیم کیلو بهار نارنج و نیم کیلو آویشن. ممنون از زحمات دوست عزیز جناب برزویان

Last edited:

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
از طریق اس ام اس ازتون خرید نمونه داشتم و عسلاتون عالیه. سفارش بیشتر در راهه. فقط میخواستم بدونم ارسال رایگانتون برای خرید بیش از 3.5 کیلو فقط تا عید قربانه؟

فعلا تا عید به این صورته
جزییات پ خ شد;)

Guts

Registered User
لایک‌ها
2
سلام اقای بروزیان.
برای سفارش دوم هزینه رو کارت به کارت کردم.از طریق sms هم هماهنگ کردم.با تشکر کیفیت عسل ها بالاست و لزیز بار اول که خیلی لذت بردم.بعد از سالها یه عسل خوب بدستم رسید.بازم ممنون و انشااله موفق باشید

cjsaeed

Registered User
لایک‌ها
51
عالیه به موقش میاد خرید از اینجا

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
بنده برای دومین بار هست که سفارش دادم. این بار هم نیم کیلو بهار نارنج و نیم کیلو آویشن. ممنون از زحمات دوست عزیز جناب برزویان

[FONT=&amp]مرسوله مورد نظر ارسال و کد رهگیری برای[/FONT][FONT=&amp] شما[/FONT][FONT=&amp] دوست عزیز [/FONT]اس ام اس [FONT=&amp]شد [/FONT]
winksmiley02.gif

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
سلام اقای بروزیان.
برای سفارش دوم هزینه رو کارت به کارت کردم.از طریق sms هم هماهنگ کردم.با تشکر کیفیت عسل ها بالاست و لزیز بار اول که خیلی لذت بردم.بعد از سالها یه عسل خوب بدستم رسید.بازم ممنون و انشااله موفق باشید

[FONT=&amp]مرسوله مورد نظر ارسال و کد رهگیری برای[/FONT][FONT=&amp] شما[/FONT][FONT=&amp] دوست عزیز [/FONT]اس ام اس [FONT=&amp]شد [/FONT]
winksmiley02.gif

Guts

Registered User
لایک‌ها
2
سلام اقای برزویان یه سوال داشتم.رنگ عسل به چه چیزی بستگی داره?مثلا ما یه اشنا داریم عسل عسل گون میاره برای مغازش اما رنگش تیره هست غلظتش هم زیاده و خودش قبلا زنبور داری داشته میشناسه عسل رو جوری که عسلهای شمارو که نشونش دادم رس بسته رو تا از دور دید گفت عالیه اصلیه از عسل گون شما هم خورد گفت کیفیتش خیلی خوبه حای احتیاج به ازمایش هم نداره.فقط نمیدونم چرا رنگ ها اینقدر فرق داره یعنی گونی که تو خوزستانه با مشهد فرق داره?

shahab99

Registered User
لایک‌ها
72
سفارش من هم که رسید عسل ها واقعا عالی و بی نظیر بودن با تشکر از دوست عزیز اقای برزویان

baghdadi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سفارش من هم رسید
عسل عالی و بسیار با کیفیت
خیلی ممنون از جناب برزویان
من که مشتری دائمی شدم

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
سلام اقای برزویان یه سوال داشتم.رنگ عسل به چه چیزی بستگی داره?مثلا ما یه اشنا داریم عسل عسل گون میاره برای مغازش اما رنگش تیره هست غلظتش هم زیاده و خودش قبلا زنبور داری داشته میشناسه عسل رو جوری که عسلهای شمارو که نشونش دادم رس بسته رو تا از دور دید گفت عالیه اصلیه از عسل گون شما هم خورد گفت کیفیتش خیلی خوبه حای احتیاج به ازمایش هم نداره.فقط نمیدونم چرا رنگ ها اینقدر فرق داره یعنی گونی که تو خوزستانه با مشهد فرق داره?
سلام داداش من جواب سولات شما پ خ شد;)

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612

winksmiley02.gif

M1V

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3,612
بالا