برگزیده های پرشین تولز

★★★فروش عطر و ادکلن اصل و تضمینی ███◄با قیمت فوق العاده استثنایی►███ محصولات امپر Emper و...ارزان★★★

وضعیت
موضوع بسته شده است.

919

Registered User
لایک‌ها
3
سلام،

محصولات شما کاملا اصل و genuine هستند؟ یا کپی با کیفیت هستند؟

ممنون.

بله دوست گرامی کاملا اصل هستند اگر غیر از این بود وجه شما عودت داده خواهد

بعضی از دوستان گرامی لطفا یک مقدار زحمت بکشید و پست اول تاپیک که در همه صفحات موجود هست رو یک بار با دقت بخونید , همین سوال دوستمون بارها در پی ام از من پرسیده شده که من در پست اول کامل توضیح دادم
توضیحات بخاطر این زیاد شده که سعی کردم کامل باشه پس لطفا مطالعه کنید

ضمنا دوستانی که تمایل به خرید حضوری دارن فردا میتونیم قرار بگذاریم در پاساژ ایران بین ساعت 2 الی 4 , گرچه با وقت بعضی از دوستان جور نمیشه ولی هر تایم دیگری بگذارم نمیشه در صورت تمایل با همراهم در تماس باشید

در مورد ادکلن های دیگر از برند های معروف سوال شده بود , بله میتوانم به قیمت مناسبی اصل آن را تهیه کنم ولی فعلا این فروش در مرحله آزمایشی هست , ضمن اینکه فعلا تمرکزم روی این تعدادیست که در سایت هست و علت آن را در پستی جداگانه و سر فرصت عرض خواهم کرد

شبتان بخیر

عشق

Registered User
لایک‌ها
0
خوب من اون قیمتیکه دادم مربوط به هفته پیشه یعنی دقیقاUrban Woman

15
تومنه و چون برچسب وزارت بهداشت داره نمیشه گفت جایی اصل و جای دیگه غیر اصل فکرنکنم مغازه ای باشه 50 فروخته باشه!!!!!!!!!!!

919

Registered User
لایک‌ها
3
خوب من اون قیمتیکه دادم مربوط به هفته پیشه یعنی دقیقاUrban Woman

15
تومنه و چون برچسب وزارت بهداشت داره نمیشه گفت جایی اصل و جای دیگه غیر اصل فکرنکنم مغازه ای باشه 50 فروخته باشه!!!!!!!!!!!
دوست گرامی
من پاسخ لازمه را در پی ام برایتان ارسال کردم

حال اگر هدف شما مطلب دیگریست که آن جداست ولی به هر حال من برای خواننده محترم پی امی که برای شما دیروز فرستادم میگذارم
ضمن اینکه شما مستقیما دارید به بنده تهمت میزنید , بنده آدرس آن فروشگاه را برای شما از کسی که خریده میپرسم و مطرح خواهم کرد , گرچه به ایشان گفتم بروند و پسشان بدهد ولی برای روشن شدن عرض خواهم کرد (سعی کنید به کسی تهمت به دروغ نزنید)

این را هم داخل پرانتز میگذارم (سعی کردم قیمتی ارایه بدهم که از رنج اینترنتی و فروشگاه ها پایین تر باشد که همه میتوانند سرچ کنند)
البته بنده هم میتوانم همانند برخی فروشنده ها بگم که اگر قیمت دیگری داری تشریف ببرید و تهیه کنید لازم به زحمت کشیدن برای پست زدن نیست !!!
ولی وظیفه خود میدونم که در کمال ادب پاسخ شما را بدهم (گرچه میتوان هدس زد هدف شما چیست و پاسخ های من بی فایده برای شما )

کد:
ضمن اینکه قیمتی که به بنده ارایه میدهند از قیمتی که شما میفرمایید بالاتر است آنهم خیلی
در هر صورت من چون از فردی که این عطر ها و ادکلن ها را تهیه میکنم اطمینان دارم ترجیح میدهم باز از ایشان خرید کنم حتی با توجه به قیمتی که شما گفتین (اگر به روز باشد) چون همانطور که خودتان اطلاع دارید در این آشفته بازاری که حتی به محصولات شرکت ریو که خودش کپی زن ادکلن های دیگر هست رحم نمی کنند وای به حال بقیه محصولات

به همین جهت بنده ترجیح میدهم گران تر بخرم و با قیمت منصفانه به خریدار ارایه دهم ولی خیالم راحت باشد و اعتبارم زیر سوال نرود
از اطلاع رسانی شما متشکرم

با احترام
سروش

این مورد رو هم اضافه کنم وقتی سایتی هست که نزدیک به 40 هزارتومان قیمت گذاری میکند به نظر شما نمیشود فروشگاهی آن را 50 هزار تومان بفروشد !

nim4_2010

Registered User
لایک‌ها
0
لطفا لیست قیمت رو برای منم بفرستید
ممنون

919

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
شب همگی دوستان بخیر
از وقفه ای که پیش آمد عذرخواهی میکنم , از دوستانی هم که قرار بود قراری با هم داشته باشیم نیز عذرخواهی میکنم چون اون روز سرگیجه و مشکل پیدا کردم نتونستم بیام که البته قبلش اطلاع رسانی کردم

پاسخ همگی دوستان نیز داده شد
تاپیک را ادامه میدهیم , چند محصول تست شده دیگر نیز اضافه شد به غیر ادکلن Courage که جدید هست بقیه تست شدند و مورد تایید بودند

بازم اگر کسی پی امی فرستاده و بدون پاسخ مانده لطفا اعلام کنند

با تشکر

rok

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
لیست قیمت کلیه عطرهاتون رو میخاستم
ممنون

poopak

Registered User
لایک‌ها