برگزیده های پرشین تولز

300

RPG 8

Registered User
لایک‌ها
426
ما در این واقعه تنها منابع یونانی را در اختیار داریم، از آنجاکه در آندوران ایرانیان هنوز تاریخ نویسی نداشته اند، طرف ایرانی هیچ سلاحی برای دفاع از خود ندارد. ویل دورانت هم خودش مستند به هرودوت است.. ولی من می توانم به شما اطمینان بدهم که تماشاگر آمریکایی هرگز آنقدر دقیق و ریزبین نیست که بتواند نکات چه می دانم، صهیونیستی ! و ایران ستیزانه درون فیلمها را بیابد(مانند همان فیلم الکساندر که چه می دانم، ایرانیان به معماری های موجود در صحنه و مدل موی فلان هنرپیشه و شکل لباس آن یکی ایراد گرفته بودند و آنرا در جهت ستیز با فرهنگ ایرانی دانسته بودند)...

اصولا هالیوود معطوف به جامعه است نه بالعکس، یعنی چیزهایی را که جامعه می خواهد ببیند با یکسری فاکتهای از پیش موجود بازسازی و شبیه سازی می کند، مانند هر صنعت دیگری که تولیدش معطوف به خواست اجتماعی است. توده عوام دلشان می خواهد ایرانی را : عبا به تن، ریشو، تیره پوست و ستیزه جو ببیند، پس ببیند ! همانطورکه روس را خشک، بی مغز و خشن می پسندد و یک سیاه پوست را خلاف کار و قانون ستیز دوست دارد .. ولی من نمی دانم حقیقتا ما اگر کامل هستیم برداشت دختر 18 ساله یا پسر 20 ساله آمریکایی از یک اتفاق تاریخی کشورمان چه ارزشی می تواند داشته باشد؟

من یه قسمتی از تاریخ تمدن ویل دورانت رو چند سال پیش خوندم . البته در قسمتهایی از اون ایرانیان رو دنباله رو تمدن یونانیها نشون داده بود (مثلا شهر سازی و معماری ) ولی بیشتر مواقع اهالی پارس رو افرادی مودب و میهن پرست معرفی می کرد وتا اونجایی که من مطالعه کردم جایی ننوشته بود که اونهابه یونان حمله کردند وهمیشه یونانیها رو شروع کننده جنگ میدونست .
البته ویل دورانت عقیده داشته که علت در دسترس نبودن تاریخ نوشته شده توسط ایرانیان زندگی طبقاتی و با سواد بودن قشری خاص از جامعه بوده که اونها هم نوشتن رو کار حقیری می دونستند!!! (پس چرا تحصیل می کردند)

در کل اینطور که پیداست همه غربیها علاقه مندند ایرانیها بی تمدن (و از زیر بته عمل آمده) نشون داده بشند
اگر ما وارد این جنگ که رسانه ها شعله ورش کردند نشیم و با ساخت رسانه های بین الملی واقعیت رو به مردمشون نشون ندیم چند و قت دیگه بچه هاشونو از با ترسوندن از ما ساکت می کنن (میشیم لولوی غربیهآ)
از طرفی اگر ما رسانه هایی این چنینی راه بندازیم که تاثیرگذار هم باشه به بهانه حمایت از تروریسم درش رو تخته می کنند و یا به فیلمهامون اجازه پخش در کشورشون داده نمیشه اونها جنگ رو مدتیه که شروع کردند و در این زمینه از ما خیلی جلوترند

Ghamnevis

Registered User
لایک‌ها
16
در مورد 300 داستان و روایات زیاده !
خیلی ها معتقدند دقیقا قضیه بالعکسه ! و البته دلایل و فلسفه خودشون رو دارند !

به هر حال حضور یک میلیون سرباز ایرانی علیه 300 یونانی کمی مضحکه و مبالغه آمیز ! اما طبق روایتی که من خوندم این 300 نفر پیروز نمیشن ! بلکه ایستادگی این 300 نفر زمینه ساز اتحاد قبایل مختلف و تشکیل **** علیه **** ایران میشه و ... !

پیرو همین بحث ها ، یکی دو سال پیش روزنامه ایران (یا همشهری !!) مطلبی رو با دلایل زیاد و توجیهات منطقی در چند شماره بصورت ادامه دار منتشر کرده بود مبنی بر کذب بودن داستان اسکندر مقدونی و ... !

babimor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببینید همین که در دوران برده داری و زمانی که شاه خدا بود و حکومت وراثتی کشوری در این دنیا بوده که رای شهروندان(اکنون شهروند با هر تعریفی)را محور سیاست خود می شمرده و حق اکثریت را به رسمیت می شناخته، فراتر از هر حق دیگری. و اینرا هم حقیقت می دانم که لشگر خشایارشا نماینده آن سیستم پدرسالار استبدادی و موروثی که پیروزی او در آن جنگ به نابودی سیستم مذکور می انجامیده(ولی ما می دانیم که خود آن سیستم چندی بعد از میان رفت و استبداد جایش را گرفت).. اما اینکه شما یونان را چند جزیره بربر نشین می دانید بی گمان ریشه در احساسات ناسیونالیستی دارد، که بد نیست، ولی درست هم نیست !

خاستگاه دموکراسی: یونان
خاستگاه دیوان داری سیاسی: یونان
خاستگاه مجلس: یونان
خاستگاه فلسفه و منطق: یونان
خاستگاه تاریخ نگاری: یونان
خاستگاه پزشکی مدرن: یونان

خوب کاستی هایی هم داشته و در این تردیدی نیست.. اکنون بگویید بدانم کدام "سلوکیان"(=جانشینان اسکندر در ایران)کتابخانه آتش زده اند؟ چون من چیزی دراینباره نمی دانم، ولی شما که می دانید الکساندر نماینده ی دموکراسی یونانی نبود، پیام آور مرگ آن بود !

حالا از این مباحث تاریخی گذشته، من سو استفاده آمریکا از تاریخ را برای رسیدن به اهداف ثانوی محکوم می کنم.

اخوی
اینترنت بعنوان وسيله ایی که نظرات شخصی افراد را انتشار ميدهد
ميتواند مکانی هم برای تبادل ایده ها باشد
ويکی پديا رسم و رسوم ديگری دارد.
اما نظر يه که ميگه
گر خواجه ز بهر ما بدی گفت ما چهره ز غم نميخراشيم
ما نيکی او به خلق گوييم تا هر دو دروغ گفته بشيم

و بعضی ها هم چشم در مقابل چشم را عقيده ای متناسب تر به شمار می آورند
این قصه سعد بن ابی وقسی و فتح` قابجان نيست

بله ميگفتم ایران بعنوان اولين امپرياليست دارای عظيمترن ماشين نظامی
دنيای شناخته شده آن دوران بود و پايه های مدنييت مدرن از ريشه های
تمدن عظيم و با شکوه آريايی همچنان تغذيه می کند. اما چون بعضی از
دوستان حتی ميخواهند اوستا کتاب مقدس دين زرتشت را که دارای سابقه ای
بيشتر از اهرام کايرو است را کاملا بدست فراموشی بسپارند
عنوان نمی کنّد در کجای دنيا مغلوبان تاريخ شکست دهندگانشان را
می نويسند که در این مورد صحيح باشد.
حداقل حجم اوستا 12000 قطعه پوست گاو و
حداقل قدمت اوستا 6000 سال...

broklin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اخوی
اینترنت بعنوان وسيله ایی که نظرات شخصی افراد را انتشار ميدهد
ميتواند مکانی هم برای تبادل ایده ها باشد
ويکی پديا رسم و رسوم ديگری دارد.
اما نظر يه که ميگه
گر خواجه ز بهر ما بدی گفت ما چهره ز غم نميخراشيم
ما نيکی او به خلق گوييم تا هر دو دروغ گفته بشيم

و بعضی ها هم چشم در مقابل چشم را عقيده ای متناسب تر به شمار می آورند
این قصه سعد بن ابی وقسی و فتح` قابجان نيست

بله ميگفتم ایران بعنوان اولين امپرياليست دارای عظيمترن ماشين نظامی
دنيای شناخته شده آن دوران بود و پايه های مدنييت مدرن از ريشه های
تمدن عظيم و با شکوه آريايی همچنان تغذيه می کند. اما چون بعضی از
دوستان حتی ميخواهند اوستا کتاب مقدس دين زرتشت را که دارای سابقه ای
بيشتر از اهرام کايرو است را کاملا بدست فراموشی بسپارند
عنوان نمی کنّد در کجای دنيا مغلوبان تاريخ شکست دهندگانشان را
می نويسند که در این مورد صحيح باشد.
حداقل حجم اوستا 12000 قطعه پوست گاو و
حداقل قدمت اوستا 6000 سال...

ایران سوخته تموم شده!!

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
من یه قسمتی از تاریخ تمدن ویل دورانت رو چند سال پیش خوندم . البته در قسمتهایی از اون ایرانیان رو دنباله رو تمدن یونانیها نشون داده بود (مثلا شهر سازی و معماری ) ولی بیشتر مواقع اهالی پارس رو افرادی مودب و میهن پرست معرفی می کرد وتا اونجایی که من مطالعه کردم جایی ننوشته بود که اونهابه یونان حمله کردند وهمیشه یونانیها رو شروع کننده جنگ میدونست .
البته ویل دورانت عقیده داشته که علت در دسترس نبودن تاریخ نوشته شده توسط ایرانیان زندگی طبقاتی و با سواد بودن قشری خاص از جامعه بوده که اونها هم نوشتن رو کار حقیری می دونستند!!! (پس چرا تحصیل می کردند)

اشکانیان تاقدر زیادی شیفته و پیرو شهریگری(دولتداری، معماری، عنوان گزینی و..)یونانی بودند(که نبوده!)ولی هخامنشیان هیچ شباهتی به یونانیان نداشته اند... بله در این مورد، راهزنی های یونانیان در آبهای ایران مایه ی تهاجم خشایارشا و به آتش کشیدن آتن می شود..

broklin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این فيلم کارزاری است که پيش از شروع هم بوی پيروزی به مشام هيچ يک
از سيصد نفر هرگز نمی رسيد. در يونان باستان ( البته مشتی جزيره که در
آن قبايل بدوی زندگی ميکردند) ورود سيصد جنگجو از قبيله اسپارت به زير
کتل رييس قبيله ( ليونيدس) او را در سال480 قبل از ميلاد وادار کرد مرتکب
حماقتی بزرگ شود و عاملی برای کشته شدن خود و بسياری از افراد
قبيله اش. این واقعه در پی پيشگويی جادوگر اعظم بتکده دلفی که فرمايش
کرده بود يا پادشاه آريايی يونان را در زير گردوخاک تاخت و تاز سربازانش
برای هميشه مدفون خواهد کرد يا رييس قبيله اسپارت بايد بميرد . که این خود
ساده لوحی يونانيان را که هنوز هم گريبانگير آنهاست را به رخ می کشد
چرا که هر دو صورت این پيشگويی دو روی سکه پيروزی ... بزرگ بود.

iran moddt hast frookhte shode ast :f34r:

Second Life

Registered User
لایک‌ها
58
این فیلم لشکرکشی خشایارشا به یونان رو به تصویر کشیده
لشکرکشی ای که به نوشته هرودوت ایرانی ها بیش از 1 میلیون و یونانی ها چند هزار نفر بودند!این فیلم همین اغراق هرودوت رو هم تحمل نکرده و یونانی ها رو 300 نفر دونسته!
در حالی که اگر یک میلیون نفر هم نه اصلا 500 هزار نفر نفس هم بکشند اون 300 نفر روبه رو باید از کمبود اکسیژن بمیرند چه برسه بجنگند و حتی پیروز هم بشند!
فکـ کن روی هرودوت خالی بند هم کم کردن اینها

منتظر اعتراض نامه و پاسخ به این حرکت هستم.
چکار هایی میشه انجام داد ؟؟؟

george bush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر ما قرار بود با 3-4 تا فیلم مشکلی پیدا کنیم که....

البته اگر هم تکنولوژی ما و صنعت فیلم سازی ما قوی باشد باز هم فکر نکنم درست باشه ما مثل اونها دروغ و توهین رو عرضه کنیم.

نظر من اینه که این فیلمها بیشتر از روی عصبانیت از تمدن کهن ماست که جزو متمدن ترینها بوده و قسمتیش هم مربوطه به پیشرفت امروز ما......

برای اينکه اطلاعات شما بيشتر بشه
در اکثر کتابخا نه های اروپا و آمريکا دی وی دی اسکندر در دسترس هستش و اکثر دانش آموژهای آنجا با چهره ايران کاملا آشنا شده اند

george bush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ما در این واقعه تنها منابع یونانی را در اختیار داریم، از آنجاکه در آندوران ایرانیان هنوز تاریخ نویسی نداشته اند، طرف ایرانی هیچ سلاحی برای دفاع از خود ندارد. ویل دورانت هم خودش مستند به هرودوت است.. ولی من می توانم به شما اطمینان بدهم که تماشاگر آمریکایی هرگز آنقدر دقیق و ریزبین نیست که بتواند نکات چه می دانم، صهیونیستی ! و ایران ستیزانه درون فیلمها را بیابد(مانند همان فیلم الکساندر که چه می دانم، ایرانیان به معماری های موجود در صحنه و مدل موی فلان هنرپیشه و شکل لباس آن یکی ایراد گرفته بودند و آنرا در جهت ستیز با فرهنگ ایرانی دانسته بودند)...

اصولا هالیوود معطوف به جامعه است نه بالعکس، یعنی چیزهایی را که جامعه می خواهد ببیند با یکسری فاکتهای از پیش موجود بازسازی و شبیه سازی می کند، مانند هر صنعت دیگری که تولیدش معطوف به خواست اجتماعی است. توده عوام دلشان می خواهد ایرانی را : عبا به تن، ریشو، تیره پوست و ستیزه جو ببیند، پس ببیند ! همانطورکه روس را خشک، بی مغز و خشن می پسندد و یک سیاه پوست را خلاف کار و قانون ستیز دوست دارد .. ولی من نمی دانم حقیقتا ما اگر کامل هستیم برداشت دختر 18 ساله یا پسر 20 ساله آمریکایی از یک اتفاق تاریخی کشورمان چه ارزشی می تواند داشته باشد؟

اين جالبه که کشورهای اروپايی و آمريکا با چهره ايرانيان در گذشته های دور هم آشنايی پيدا کنند
در حال حاضر چهره ای بهتر از تروريست نداريم !!!!

babimor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این فيلم کارزاری است که پيش از شروع هم بوی پيروزی به مشام هيچ يک
از سيصد نفر هرگز نمی رسيد. در يونان باستان ( البته مشتی جزيره که در
آن قبايل بدوی زندگی ميکردند) ورود سيصد جنگجو از قبيله اسپارت به زير
کتل رييس قبيله ( ليونيدس) او را در سال480 قبل از ميلاد وادار کرد مرتکب
حماقتی بزرگ شود و عاملی برای کشته شدن خود و بسياری از افراد
قبيله اش. این واقعه در پی پيشگويی جادوگر اعظم بتکده دلفی که فرمايش
کرده بود يا پادشاه آريايی يونان را در زير گردوخاک تاخت و تاز سربازانش
برای هميشه مدفون خواهد کرد يا رييس قبيله اسپارت بايد بميرد . که این خود
ساده لوحی يونانيان را که هنوز هم گريبانگير آنهاست را به رخ می کشد
چرا که هر دو صورت این پيشگويی دو روی سکه پيروزی ... بزرگ بود.

پروژه 300
دقيقا چون خود اين افسانه نزد کمپانی برادران وارنر سالها بود که روی ميز گرد و خاک مرگ گرفته بود ، و اگر
زير ميزی يکی از شاهزادگان شديدا ثروتمند سعودی نبود ، هنوز هم اين بلاک باستر ( فيلم شديدا پر خرج ) کليد نخورده بود .
اما به اين دليل که طبق شنيده های موثق مبلغ زير ميزی نفتی عربی بيشتر از 80 ميليون دلار ( چيزی بيش از هزينه های کل فيلم )
بوده ، صاحبان کمپانی معظم وارنر اجازه تاخير بيشتر اين پروژه را به تصميم گيرنده گان بخش توليد خود ندادند .
اين در حاليست که تنها شرط شاهزاده سعودی پنهان ماندن هويت خود بوده است .
حال چگونه اين موضوع درز پيدا کرده ...

mehdirm666

Registered User
لایک‌ها
1
برادران فیلسوف ببخشید که پا پرهنه پریدم وسط بحث علمی تون !

انقدر الکی بحث نکنید (البته این به خودتون مربوطه ها !) . اگر فیلم مستند engineering an empire the persians که توسط کشور آمریکا تهیه شده و از معتبر ترین منابع و غول ترین استاد دانشگاه های آمریکایی و ایرانی که در دانشگاه های آمریکا تدریس میکنند، تهیه شده رو ببینید کاملا متوجه میشید که مبدا تمدن و زدندگی متمدن بشری از کجا سرچشمه گرفته . در ضمن هیچ آدم روشن فکر و عاقلی (که البته اولیش خیلی کم پیدا میشه و دومیش یه مقدار بیشتره و آدم نادان هم که فت و فراوون ریخته) روی یک فیلم که تنها جنبه ی تفریحی داره در مورد یک گروه یا تمدن خاص قضاوت و اظهار نظر نمیکنه . همه میدونند که برای این که فروش فیلم ها بالا بره ، اون چیزی که توی فیلم ها زیاده دروغه و اگر دروغ نبود صنعت فیلم سازی انقدر پیشرفت نمیکرد .

البته این جور نظر دادن ها کار من نیست و باید فلاسفه ی دانا در این مورد اظهار نظر کنند . حالا کسی نمیدونه که این فیلم بد رو کجا میشه پیدا کرد ؟ لینک دانلود دارین ؟ باید فیلم قشنگی باشه :)

korosh bozorg

Registered User
لایک‌ها
7

دموکراسی که تنها برای 3/1 مردم باشد, مردم سالاری بشمار نمی آید. در یونان زنها و برده ها(بربرها و غیر یونانی ها) انسان بشمار نمی آمدند. پس این خود ار ریشه مشکل دارد.

در کنار آن بزرگترین و گسترده ترین سامانه ی برده داری را همین یونانی ها داشتند که با رفتارهای انسانی در تضاد است.

از رفتارهای دیگر یونانی ها, مزدور شدن برای دیگران هست که تاریخ نگاران یونانی نیز این را لکه ی ننگی برای خود میدانند

یونانی ها به انگیزه ی پرستیدن بت آن هم به ریختی برهنه همیشه مورد تمسخر ایرانیان بودند
...

babakkh

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
460
آخه اون موقع لشکر 1 میلیون نفری کجا بود؟

لشکر ایرانیها رو دیدید؟ پر از انواع و اقسام هیولاهاست ( به هیولاهای فیلم ارباب حلقه ها گفتن زکی)

زنهای دربار ایرانیها هم جن س باز هستن:blink:

عجب جوکیه این فیلم

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
دموکراسی که تنها برای 3/1 مردم باشد, مردم سالاری بشمار نمی آید. در یونان زنها و برده ها(بربرها و غیر یونانی ها) انسان بشمار نمی آمدند. پس این خود ار ریشه مشکل دارد.

در کنار آن بزرگترین و گسترده ترین سامانه ی برده داری را همین یونانی ها داشتند که با رفتارهای انسانی در تضاد است.

از رفتارهای دیگر یونانی ها, مزدور شدن برای دیگران هست که تاریخ نگاران یونانی نیز این را لکه ی ننگی برای خود میدانند

یونانی ها به انگیزه ی پرستیدن بت آن هم به ریختی برهنه همیشه مورد تمسخر ایرانیان بودند
...

من که گفتم یونان باستان مانند هر تمدن باستانی دیگری کاستی هایی هم داشته، هتا شاید این کاستی ها بیشتر از کاستی های همانِ ایران هخامنشی بوده، ولی مواردی که شما برشماردید اگر به این گزاره : "در این جنگ، یونان نماینده فرهنگ من سالار بوده(ایندویجوالیسم)، ایران نماینده فرهنگ پدر سالار" خدشه ای وارد نکند به بحث پیوندی ندارد.

دموکراسی آمریکا هم تا میانه های سده نوزدهم برای بردگان و زنان حق رأی قائل نبود، مهم اینست که به نقش رأی اکثریت "شهروندان" پی برده بودند، آنهم دو هزار و چهارسد سال پیش، ما ایرانیان هم چند دهه بعد در دوران اشکانیان مجلس مهستان ار یونانیان برگرفتیم، ولی افسوس که همواره قدرت شاه بیش از مجل بود و هیچگاه نشد که کسی جز خویشان شاه پیشین به شاهی گماشته بشود ! دیگر اینکه همانقدر در یونان برده داری رواج داشته که در ایران (پس از کورش داریوش دوباره برده داری را رواج داد، با این تفاوت که برده در یونان یک طبقه اجتماعی رسمی بوده در ایران نه!)، راستی خود ایرانیان مگر مهر را نقش نمی کردند؟

بی ربط با گفتگو :

همواره آرزو می کنم ای کاش رویاهای اسکندر پیرامون ساختن یک نژاده ی ایرانی_هلنی با برتری های هر دو سو(نظم و ساختارگرایی ایرانی، هنردوستی و فردیت یونانی)عملی شده بود، شاید آنگاه شاید امروز ما بهتر از آن بود که هست..همین یونانیان مزدور طی پنج قرن سلطه ی خونبار و وحشیانه ترکان، نه دین خود را وادادند و نه زبانشان دگرگونه شد، نه سر سوزنی از فرهنگ خویش بیگانه شدند نه قدری از کاستی های فرهنگ چیره ی بیگانه را میان خود پذیرفتند .. کاش ما هم مزدور بودیم !!

Amir_2591

Registered User
لایک‌ها
0
آخه اون موقع لشکر 1 میلیون نفری کجا بود؟

لشکر ایرانیها رو دیدید؟ پر از انواع و اقسام هیولاهاست ( به هیولاهای فیلم ارباب حلقه ها گفتن زکی)

زنهای دربار ایرانیها هم جن س باز هستن:blink:

عجب جوکیه این فیلم

فیلم است یا انیمیشن؟ جالب اینکه خود یونانیان همجنسگرایی برایشان مانند عادت بوده و پسندیده، تا جایی که حتی خدایان و قهرمانان خود را(زئورس و پوزئیدون و هراکلیوس)را در حال همجنسبازی تصویر می کرده اند :lol: :(

broklin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
امروز در برلين تعدادی اسرائيلی و ايرانی در مقابل سفارت جمهوری اسلامی تظاهرات کردند

کمی کمتر از 50 نفر

babimor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فیلم است یا انیمیشن؟ جالب اینکه خود یونانیان همجنسگرایی برایشان مانند عادت بوده و پسندیده، تا جایی که حتی خدایان و قهرمانان خود را(زئورس و پوزئیدون و هراکلیوس)را در حال همجنسبازی تصویر می کرده اند :lol: :(

در برابر پرده آبی

george bush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برادران فیلسوف ببخشید که پا پرهنه پریدم وسط بحث علمی تون !

انقدر الکی بحث نکنید (البته این به خودتون مربوطه ها !) . اگر فیلم مستند engineering an empire the persians که توسط کشور آمریکا تهیه شده و از معتبر ترین منابع و غول ترین استاد دانشگاه های آمریکایی و ایرانی که در دانشگاه های آمریکا تدریس میکنند، تهیه شده رو ببینید کاملا متوجه میشید که مبدا تمدن و زدندگی متمدن بشری از کجا سرچشمه گرفته . در ضمن هیچ آدم روشن فکر و عاقلی (که البته اولیش خیلی کم پیدا میشه و دومیش یه مقدار بیشتره و آدم نادان هم که فت و فراوون ریخته) روی یک فیلم که تنها جنبه ی تفریحی داره در مورد یک گروه یا تمدن خاص قضاوت و اظهار نظر نمیکنه . همه میدونند که برای این که فروش فیلم ها بالا بره ، اون چیزی که توی فیلم ها زیاده دروغه و اگر دروغ نبود صنعت فیلم سازی انقدر پیشرفت نمیکرد .

البته این جور نظر دادن ها کار من نیست و باید فلاسفه ی دانا در این مورد اظهار نظر کنند . حالا کسی نمیدونه که این فیلم بد رو کجا میشه پیدا کرد ؟ لینک دانلود دارین ؟ باید فیلم قشنگی باشه :)

اينکه ممکن نيست

george bush

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پروژه 300
دقيقا چون خود اين افسانه نزد کمپانی برادران وارنر سالها بود که روی ميز گرد و خاک مرگ گرفته بود ، و اگر
زير ميزی يکی از شاهزادگان شديدا ثروتمند سعودی نبود ، هنوز هم اين بلاک باستر ( فيلم شديدا پر خرج ) کليد نخورده بود .
اما به اين دليل که طبق شنيده های موثق مبلغ زير ميزی نفتی عربی بيشتر از 80 ميليون دلار ( چيزی بيش از هزينه های کل فيلم )
بوده ، صاحبان کمپانی معظم وارنر اجازه تاخير بيشتر اين پروژه را به تصميم گيرنده گان بخش توليد خود ندادند .

و اين هم ابدا

babimor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پروژه 300

قبيله اسپارت با کمک به ليونيداس ميخواستند يونان را از زير ننگ کاپيتولاسيون بيرون بياورند .
وايرانيان با کشت و کشتار واتش افروزی ميخواستند يونانيان را يک بار برای هميشه چون لکه ننگی
از دامان بشريت بزدايند....

بالا