برگزیده های پرشین تولز

O2 XDA Atom ٠

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
به نقل از king_dani :
اولا که 262 کیلو و نه مگ
دوم هم اینکه ، کدوم مدل جدید اتم 65 زده شده؟ اگر دقت کنید می بینید که نوشته او اس ساپورت براش نداره ، ولی من که کنار اکثر اسکرین ها گذاشتم اش ، بهتون اطمینان می دم که فرق داره ، اساسی هم فرق داره . من هم نگفتم سازگار نیست ، نوشتم توانایی استفاده از امکانات اش رو نداره ، با دقت بخونید
در مورد سی پی یو هم که مورد جدیدی رو ننوشتید ، اگر اشتباه نکنم ، خود من این رو در پاسخ به یکی از پست ها نوشتم ، مسئله اینجاست که عدد کلاک مهم نیست ، مهم کارکرده ، که می تونید از مصرف کننده هاش بپرسید ، که در این فروم هم کم نیستن، همه معترف هستن که سرعت اش تو چشم می زنه.اما باز بگم ، شما که نمی خواهید حساب داری باهاش کنید ، پس شاید خیلی هم عیب نداشته باشه کمی منتظر شوید:D
موفق باشید

نه دوست من مگ(مگا بایت) منظورم نبود منظورم از (مگه) یعنی مگر نه!!!:D
این مدل 65 زده! http://www.gsmarena.com/o2_xda_neo-1522.php
ببخشید من نفهمیدم توانایی استفاده از امکانات رو نداشتن با سازگار نبودن فرقش چیه؟اصلا کلا این جمله یعنی چه؟

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
این مدل 65 زده! http://www.gsmarena.com/o2_xda_neo-1522.php
ببخشید من نفهمیدم توانایی استفاده از امکانات رو نداشتن با سازگار نبودن فرقش چیه؟اصلا کلا این جمله یعنی چه؟
آقا همونطور که دنی گفت شما اتم رو با یه مدل دیگه از او2 اشتباه گرفتین،حتما" تو جی اس ام آرنا تو قسمت گوشی های او2 مدل اتم رو می تونید پیدا کنید،این مدل که شما اشاره کردید در حقیقت همان جمین هست منتها از طرف او2 (تمام این پی پی سی های مشترک،توسط اچ تی سی تولید شده و بعد توسط شرکتهای آیمیت،او2 ،کیو تک و ... به بازار میاد)
به نظر شما این فرقی با مدلی که شما گفتید نداره؟http://www.gsmarena.com/o2_xda_atom-1372.php
موفق باشید.

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
به نقل از mojtaba2741 :
آقا همونطور که دنی گفت شما اتم رو با یه مدل دیگه از او2 اشتباه گرفتین،حتما" تو جی اس ام آرنا تو قسمت گوشی های او2 مدل اتم رو می تونید پیدا کنید،این مدل که شما اشاره کردید در حقیقت همان جمین هست منتها از طرف او2 (تمام این پی پی سی های مشترک،توسط اچ تی سی تولید شده و بعد توسط شرکتهای آیمیت،او2 ،کیو تک و ... به بازار میاد)
به نظر شما این فرقی با مدلی که شما گفتید نداره؟http://www.gsmarena.com/o2_xda_atom-1372.php
موفق باشید.

WOW!!من تا حالا فکر میکردم اتم و او2 یه شرکتن!!اون مدلی که من گفتم o2-xda-neo هس!پس یعنی ما کلا یه گوشی به اسم اتم داریم !شرمنده!:blush: ولی اخرشم نفهمیدیم اینا چرا هر کدوم با اسمای مختلف یه جور گوشی میزنن یکی مارو روشن کنه لطفا!!::f34r:

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از kasra03 :
WOW!!من تا حالا فکر میکردم اتم و او2 یه شرکتن!!اون مدلی که من گفتم o2-xda-neo هس!پس یعنی ما کلا یه گوشی به اسم اتم داریم !شرمنده!:blush: ولی اخرشم نفهمیدیم اینا چرا هر کدوم با اسمای مختلف یه جور گوشی میزنن یکی مارو روشن کنه لطفا!!::f34r:

قربان پست ها رو بادقت بیشتر بخونید
در مورد سئوال تون، باید بگم که ، اون طور که من فهمیدم ، هیچ کدوم از شرکت ها خودشون سازنده نیستن ، فقط می شینن و نسخه نهایی او اس رو می نویسن برای اون مدل خاص ، و تمام کار توسط چند تا شرکت معدود انجام می شه . مثلا ً اغلب مدل های اخیر اچ پی ، با اینکه رسماً تایید اش نکرده ، ولی ری برند های اچ تی سی هستند.
یک شرکت ، مثلا اچ تی سی ، روی این کار متمرکز می شه ، و محصولات رو به بقیه عرضه می کنه ، که این کار ممکنه برای ما ایرانی ها نامانوس باشه ، ولی خیلی از اوپراتور های موبایل در اروپا و ایالات متحده یک دهه است که دارن این کار رو می کنن.مثلاً سامسونگ برای اوپراتور های اروپایی چنین کرده ، و موتورولا پا رو فراتر گذاشته و مدل های اختصاصی براشون تهیه کرده ، یعنی فقط روی یک سرویس دهنده چنین موبایلی قابل عرضه است. قوانین سرمایه و کاپیتالیسم است دیگر

مرگ بر سرمایه دار!!:lol:

فقط یه اشاره کوچیک بکنم (منظورم این نیست که مجتبی نمی دونه ) ، که اتم رو استثناً اچ تی سی تولید نکرد ، بلکه کوانتا تولید اش کرد .از شانس اش اینقدر هم خوبه ، که باعث شده ، ای تن باهاش وارد یک همکاری استراتژیک برای زمین زدن پشت اچ تی سی (به حق پنج تن) شد.
موفق باشی

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از king_dani :
قربان پست ها رو بادقت بیشتر بخونید
در مورد سئوال تون، باید بگم که ، اون طور که من فهمیدم ، هیچ کدوم از شرکت ها خودشون سازنده نیستن ، فقط می شینن و نسخه نهایی او اس رو می نویسن برای اون مدل خاص ، و تمام کار توسط چند تا شرکت معدود انجام می شه . مثلا ً اغلب مدل های اخیر اچ پی ، با اینکه رسماً تایید اش نکرده ، ولی ری برند های اچ تی سی هستند.
یک شرکت ، مثلا اچ تی سی ، روی این کار متمرکز می شه ، و محصولات رو به بقیه عرضه می کنه ، که این کار ممکنه برای ما ایرانی ها نامانوس باشه ، ولی خیلی از اوپراتور های موبایل در اروپا و ایالات متحده یک دهه است که دارن این کار رو می کنن.مثلاً سامسونگ برای اوپراتور های اروپایی چنین کرده ، و موتورولا پا رو فراتر گذاشته و مدل های اختصاصی براشون تهیه کرده ، یعنی فقط روی یک سرویس دهنده چنین موبایلی قابل عرضه است. قوانین سرمایه و کاپیتالیسم است دیگر

مرگ بر سرمایه دار!!:lol:

فقط یه اشاره کوچیک بکنم (منظورم این نیست که مجتبی نمی دونه ) ، که اتم رو استثناً اچ تی سی تولید نکرد ، بلکه کوانتا تولید اش کرد .از شانس اش اینقدر هم خوبه ، که باعث شده ، ای تن باهاش وارد یک همکاری استراتژیک برای زمین زدن پشت اچ تی سی (به حق پنج تن) شد.
موفق باشی
بله دنی جان توضیح رو کامل کردن،تمام این پی پی سی های مشترک کار شرکت اچ تی سی است،و اتم صرفا"توسط شرکت کوانتا ساخته شده و توسط او2 ری برند شده،
دنی من وقتی مسائل مربوط به بازاریابی مطرح می شه اینقدر از بحثها خوشم میاد!!!!!!!:p

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
ممنون از دنی و مجتبای عزیز.حالا بعد از این حرفا فکر میکنین چقدر باید صبر کنیم تا به ایران برسه؟

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
با درود ،
کسری خان ، من فکر کنم که اگر دنبال اتم هستید ، خیلی زود خواهد اومد . یعنی کمتر از 2 ماه
توجه بکنید که با توجه به خبری که در های تک نوشتم ، شما هر دستگاه تحت ویندوز موبایل 5 رو با خیال راحت بخرید.چونکه تا 2008 با تغییرات عمده او اس نمی آد.
در ضمن ، اگر شانس داشته باشم ، باند هم به دستم می رسه ،اون وقت یه ریویو خفنی براتون می زنم توی های تک
فکر کنید : اولین مرور فارسی باند علیه اتم !!!
خوب بهتره حسابی امیدوار باشید ، باند زودتر به دستم برسه
در مورد اینکه بازاریابی بحثش شیرینه که من هم حرفی ندارم ، فقط پدر جان بنده می گه اینا همش نقشس!!!
من هنوز نتونستم بهش بقبولونم که یه شرکت ، یه محصور فوق موفق مثل اتم تولید کنه و فقط یو یه قاره عرضه اش کنه

در ضمن ، بنده خیلی از بازار یابی سر در نمی آرم ها، هرچی می نویسم ، 90درصدش ترجمه نوشته سایت هاس و یه 10درصدی هم ناخالصی ، کاردستی منه!:lol:

mojtaba2741

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
17
به نقل از king_dani :
در ضمن ، بنده خیلی از بازار یابی سر در نمی آرم ها، هرچی می نویسم ، 90درصدش ترجمه نوشته سایت هاس و یه 10درصدی هم ناخالصی ، کاردستی منه!:lol:
آقا منتظر رویو ایرانی از باند هستیم.
در مورد بازاریابی و صحبتات ،کارت حرف نداره ،
ضمنا" دنی جان اتم مشکی پس تو ایران نمی آد؟اما از طریق گجت ورلدز میشه خرید!!!من اتم می خوام:(

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
این خیلی عالیه که تا 2 ماه دیگه میاد چون خود منم میخواستم 3 ماه دیگه یه پی پی سی بگیرم.ولی فکر کنم یه 3 4 ماهی هم باید بعدش صبر کنم تا به قیمت واقعیش نزدیک بشه:(
دنی جان یه سوال داشتم میشه در مورد این موضوع ال سی دی های 256 و 65 هزار رنگی و ساپورتش توست wm5 یه توضیحی بدین؟که من اماتورم بفهمم:p ممنون

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از kasra03 :
این خیلی عالیه که تا 2 ماه دیگه میاد چون خود منم میخواستم 3 ماه دیگه یه پی پی سی بگیرم.ولی فکر کنم یه 3 4 ماهی هم باید بعدش صبر کنم تا به قیمت واقعیش نزدیک بشه:(
دنی جان یه سوال داشتم میشه در مورد این موضوع ال سی دی های 256 و 65 هزار رنگی و ساپورتش توست wm5 یه توضیحی بدین؟که من اماتورم بفهمم:p ممنون

اولاً مجتبی جان ، اتم در هردو رنگ می آد، شاید البته اصلاً رنگ سفید اش رو در دوبی نبینیم:(
اینکه در دوبی عرضه می شه و این که یه رنگ سفید هم اضافه شده صرفاً همزمان شدن وگرنه به هم مربوط نبودن
دوماً کسری خان ، در ترد کامپلیت چند بار بحث شد این موضوع ، ولی به جای سئوالتون اجازه بدید نصیحتی بکنم: هرگز به اعداد در زمینه ال سی دی اعتماد نکنید، مثلاً صفحات اچ پی ، همه 65کیلو هستن ، ولی من واقعاً خوشم نمی آد خیلی کدر هستن ، در عوض ، مثلاً اورکس یکی از بهترین صفحات ال سی دی رو داره ، اینو مرور پاکت پی سی تاتس می گه.(لینکشو الان ندارم) منظورم اینه که به چشم هاتون اطمینان کنید، البته در ایران که برای تست صفحه پی دی ای اول باید بخرید اش کار واقعاً سختیه ، ولی از من می شنوید ، به غیر از باند که هنوز ندیدم اش ، میون این همه دستگاه که دیدم ، فقط و فقط اتم از صفحه بی نقص بهره منده که با موبایل های امروزی قابل مقایسه است(می دونید که الان پن تک هم صفحه هاشو 262 تولید می کنه ، دلایل اش ، یکی کوچک بودن طبعاً ارزان تر بودن ، دومی کم مصرف بودن به دلیل کوچکی و سومی شارپ بودن تصاویر و دلربایی ش از جنبه بازار یابی شه(اینم مخصوص مجتبی) ببینید، مردم عادی موبایل باز ، دنبال رزولوشن نمی رن ، فقط نگاه می کن ، عکسی که بادوربین گرفتن تو کدوم دستگاه به خودشون شبیه تره،شایدم نیگاه میکنن کدوم خودشون رو بهتر نشون می ده:lol: )
در نهایت ، باید بگم که ال سی دی ، چشم پی دی ای تونه ، خیلی به کیفیت اش اهمیت بدید وگرنه پشیمون می شید.

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
ممنون از توجه و توضیحتون دکتر جان!بله همان طور که گفتین وضوح و شفافیت ال سی دی خیلی فاکتور مهمی هس.راسی من هر چی مدل پاکت پی سی دیدم 65 کیلویی هس به جز اتم!شما مدل دیگه ای هم سراغ دارین؟

s_m_alhakim

Registered User
لایک‌ها
2
سلام جناب دكتر دني
من تصميم كرفتم يك اتم از دبي بخرم قيمتش هم هست 700 تومن دقيقا
1- به نظر شما به اين قيمت مي ارزه؟
2- من تو ريوها كه خوندم نتوستم جايي رو بيدا كنم كه بكه اين اتم با برنامه عربي ساز ايماجينيت مشكلي نداره فقط تاييد كرده بودن كه با " في جيبي عين " كه يك عربي ساز ديكه است ظاهرا كار ميكنه , اين خيلي براي من مهمه كه بتونم تايب عربي داشته باشم و يا اينكه بتونم بدون مشكل سايتهاي عربي و فارسي رو بخونم شما كه با اتم كار كرديد ايا تو اين زمينه ميتونيد كمكم كنيد ؟

s_m_alhakim

Registered User
لایک‌ها
2
به نقل از s_m_alhakim :
سلام جناب دكتر دني
من تصميم كرفتم يك اتم از دبي بخرم قيمتش هم هست 700 تومن دقيقا
1- به نظر شما به اين قيمت مي ارزه؟
2- من تو ريوها كه خوندم نتوستم جايي رو بيدا كنم كه بكه اين اتم با برنامه عربي ساز ايماجينيت مشكلي نداره فقط تاييد كرده بودن كه با " في جيبي عين " كه يك عربي ساز ديكه است ظاهرا كار ميكنه , اين خيلي براي من مهمه كه بتونم تايب عربي داشته باشم و يا اينكه بتونم بدون مشكل سايتهاي عربي و فارسي رو بخونم شما كه با اتم كار كرديد ايا تو اين زمينه ميتونيد كمكم كنيد ؟

بابا جناب دكتر تشريف نداريد ؟
همجنان منتظر جواب شما هستم.

king_dani

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
5
به نقل از s_m_alhakim :
بابا جناب دكتر تشريف نداريد ؟
همجنان منتظر جواب شما هستم.
معذرت می خوام

ببینید ، بنده مطلقاً نمی تونم در مورد عربی کار کردن اش نظری بدم ، اتمی که من دارم از استرالیا خریداری شده و بنابر این من نمی دونم.
در ضمن بنده در حال مقایسه و نوشتن یه مرور برای اتم و جدی ترین رقیب اش یعنی آی تک باند هستم. به زودی امیدوارم در اختیار همه قرار بگیره

نهایتا ً اینکه کسری خان که سوال کرده ، بله باند هم 262 هست ، یکی دیگه هم هست ولی خیلی رایج نیست و من یادم رفته کدوم بود:lol:

mazinani

Registered User
لایک‌ها
3
آقا من هم مثل بقیه دوستان بی صبرانه منتظر نقد شما هستم

mazinani

Registered User
لایک‌ها
3
چقدر بچه های این فروم بی حال شدن!

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
از دوستان کسی قیمت جدید اتن رو میدونه؟

mazinani

Registered User
لایک‌ها
3
اتم تو تهران علائدین 700000 تومن

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
پس ظاهرا بعد از تصویب تعرفه ها گرون شد دوباره برگشت به قیمت سابقش؟

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
منم بدجوری خاطر خواه این اتم شدم.......

700 رو مطمئنین؟....آدرس ؟...تلفن؟.....ممنون.

بالا