برگزیده های پرشین تولز

" م.مودب پور "

qaranfil

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از qaranfil :
سلام
كسي كتابهاي مودب پور رو خونده ؟ در چه مايه هاست ؟بهنرين آثارش ؟
يكي از بچه ها معرفي كرد گفتم قبل از مطالعه نظر شما رو هم بدونم بد نيست

نبود ؟

magicilia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام.کسی جوابتونو داد یا نه؟:D
خوب فکر کنم تا حالا خریده باشیش ولی اگه کمک خواسنی بگو.:cool:
babye

Stray Dog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
داداش من وقتی سربازی بود "رکسانا" شو از یکی گرفت خوند و خوشش اومد و "پریچهر" شو خرید. من پریچهر رو تا یه جاهایی خوندم ولی از بچه مثبتی و خوشگلی قهرماناش حالم به هم خورد دیگه نخوندم! داداشمم بعد از اینکه یه کتاب دیگه بعد از پریچهر خرید (که من اسمشو یادم نمیاد) و خوند حالش بهم خورد!!
به نظر من داستاناش آبگوشتی و خاله زنکیه، حداقل من باهاشون حال نکردم. ولی اگه میخوای امتحان کنی "رکسانا" رو بهت پیشنهاد میکنم، حداقل داداش من این یکی رو به بقیه ترجیح میداد!
در ضمن کتاب فروشه میگفت م. مودب پور دو نفره! یه سری از کتاب ها رو آقا مرتضی نوشتن و یه سری دیگه رو خانومشون! برا همین وقتی خواستی کتابو بخری پیشنهاد میکنم اسم نویسنده رو بدون خانم/آقا بگی!!

Stray Dog

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من همین الان تاریخ پستتو دیدم:blush:
حیف وقتی که گذاشتم و این همه خاطره تعریف کردم:D

meli

Registered User
لایک‌ها
23
اشکال نداره اطلاعات خودمون میره بالا!
من پریچهر ، یاسمین ، شیرینش رو خوندم!
از همه قشنگتر پریچهر و شیرین بود.
خانومشم یه کتاب به اسم دریا نوشته اما...
راستش بدرد نمی خوره!

magicilia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه.
چه جالب اون یکی زنشه؟
من همه کتاباشونو خوندم.
به نظر من یکی از کتاباشو بخونی کافیه,چون همش عین همه.:D
ولی فکر کنم پریچهرش بدک نیست!برا شروع.:p
همگی موفق باشید.

hg1067

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از qaranfil :
سلام
كسي كتابهاي مودب پور رو خونده ؟ در چه مايه هاست ؟بهنرين آثارش ؟
يكي از بچه ها معرفي كرد گفتم قبل از مطالعه نظر شما رو هم بدونم بد نيست

به نظر من بهترینش "رکسانا"ست

hg1067

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من چند کتاب خوندم و به نظر من بهترینش "رکسانا"ست

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
م.مودب پور یکی از کسانی بود که خیلی زود فهمید ، سلیقه و سطح مخاطب ایرانی چیه و کجاس... نتیجه اینکه در حالیکه بهترین رمان های ایرانی تو چاپهای سوم و چهارم هستند و بعضی از بهترین آثار رمانتیک دنیا ، هنوز ترجمه نشدن ... کتابهای این آقا ، به چاپ های 10 و 15 رسیده ( البته سهم فهمیه رحیمی و بامداد خمار رو هم محفوظ نگه دارین !!! :cool: ) ...

دوستان انگار همه کارهای مودب پور رو خوندن ... نمی دونم نظرشون چیه ... ولی بهرحال این سبک رمان نویسی هم قواعد خودش رو داره : احساسات ( شدیدا رقیق !! ) - حوادث ( یکی بعد از دیگری ) - آدم های بد و خوب ( کاملا تفکیک شده !! ) - و البته نیاز به یک معده قوی برای کتابخوانهای حرفه ای ( :) ) ... !!!!

ممکنه برگردین و بگین ": به تو چه ، این سلیقه ماست و کسی حق نداره بهش توهین کنه" ... ولی همونطور که گفتم :
" بحث سلیقه نیست ، بلکه بحث سطح سلیقه اس "... ;)

shazdeh kocholo

Registered User
لایک‌ها
50
بابا ايول .همه دارن تاپيكهاي فسيل شده رو زنده ميكنن!
من تنها ياسمين رو خوندم. كارهاي اين دست رو دوست ندارم. همين!

LONA

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چند سال پیش یه رمان خوندم به نام "گندم"...خیلی جالب بود ، از جمله رمان هایی بود که نتونستم آخرشو حدس بزنم واسه همین وقتی به آخرش رسیدم و اصل داستان رو فهمیدم واقعا دگرگون شدم...
نویسنده اش آقای م.مودب پور بود!!!
البته آقای مودب پور رمان بد ندارن ، همه ی آثارشون جالب و خوندنی اند...به نظر من یکی از بهترین نویسنده های رمان هستند ، رمان "پریچهر" ایشون هم که خیلی معروفه واقعا قشنگه!

HappyDreams

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
چند سال پیش یه رمان خوندم به نام "گندم"...خیلی جالب بود ، از جمله رمان هایی بود که نتونستم آخرشو حدس بزنم واسه همین وقتی به آخرش رسیدم و اصل داستان رو فهمیدم واقعا دگرگون شدم...
نویسنده اش آقای م.مودب پور بود!!!
البته آقای مودب پور رمان بد ندارن ، همه ی آثارشون جالب و خوندنی اند...به نظر من یکی از بهترین نویسنده های رمان هستند ، رمان "پریچهر" ایشون هم که خیلی معروفه واقعا قشنگه!

هوم..م.مودب پور
eyebrow.gif

بعد از چند سال یاد اوری شد.
من هم 3 یا 4 تاشو خوندم .البته اونوقتا که دبیرستان بودم ...الان اصلا نمی پسندمشون
no.gif

داستان همه کتابهاش یکیه.دوتا شخصیت متضاد داره که از قرار اتفاق همیشه هم در یه کشور خارجی بودن و پولدار..

من با دوستمون lona موافقم گندم از همه قشنگتر بود.رکسانا هم بد نبود.
meditationf.gif

ولی خوب مودب پور هم مثل فهیمه رحیمی میمونه همش عشقهای تکراری و کلیشه ای
......
یادش بخیر واسه هر کدوم از کتاباش تو مدرسه 1 ماه تو نوبت بودیم تا دست به دست بچرخه و به ما برسه
hmm.gif

داش حسین

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
منم دوتا از کتابهاش رو خوندم یکیش "یلدا"بود و اون یکیش هم "یاسمین" من که خیلی خوشم اومد هر دوتاش قشنگ بود و جالب و جذاب(البته یکمی) و کمی تا حدودی هم خنده دار

hsmid123

Registered User
لایک‌ها
3
دوستی که می فرمایند خاله زنکیه معلومه رمان خون نیستند. رمان های مودب پور واقعاً ارزش خوندن رو داره همشون هم سوژه های به روز و خوبی هستند و اکثراً بیان معضلات اجتماعی تا بیان احساسات عاشقانه . باز اون دوستمون اگر فهیمه رحیمی رو می گفتن یه چیز چون واقعاً رماناش هیچی برای گفتن نداره .

saeed_saba

Registered User
لایک‌ها
2
سلام

به نظر من اگر یکی از رمانهای مودب پور رو بخونید ، انگار همشونو خوندید.البته منظورم این نیست که نویسنده خوبی نیست.اما در نظر بگیرید یک سری فاکتورهایی که تو تمام رمانهاش ثابته :
1 - یه پسر پولدار بانمک و خوشمزه.
2 - یه پسر بی پول خوشگل و مامانی.
3 - یه دختر رنجدیده و ستم کشیده و غالبا مایه دار.

حالا این وسط پسر بی پوله عاشق دختره میشه و روابط عاطفی محکمی با اون برقرار میکنه.بعدش هم 99% آخرش اشک خواننده درمیاد.
مودب پور استاد "عاطفه بازیه".اون میتونه خواننده رو با خودش بکشونه تو بطن جریان و به اون اینطور القاء کنه که حتی تو هم میتونی جای اون باشی.و در نهایت هنگامی که خواننده با شخصیتها مچ میشه،یه شوک عاطفی(خودکشی،غرق شدن،ایدز و ...)مخاطب رو تا مرز افسردگی پیش میبره.

باز هم میگم:مودب پور استاد "عاطفه بازیه" و این خودش خیلی هنر میخواد.

مرسی;)

Nice Girl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام دوستان عزیز و همین طور طرفداران کتاب های " م.مودب پور "
این تایپیک برای طرفداران این نویسنده و آثارش هست .
به نظرتون بهترین اثر م.مودب پور کدوم کتابش هست ؟ یا شخصیت کدوم داستان رو بیشتر میپسندین ؟
ممنون و موفق باشین .​

shifter

Registered User
لایک‌ها
1,087
من کتاب رکسانا از ایشون رو خونده ام...
بینظیر...
تو کتاباش عشق و غم با هم قاطیه...
اخر این کتابش اشک ادمو در میاره! تو این کتاب دو تا پسرعمو بودن به اسم های هامون و اون یکیش هم یادم نیست!! دی: با یه دختر به اسم رکسانا...
من از هردوتای پسرعمو ها خوشم اومد!

FreeBSD

Registered User
لایک‌ها
3
خیلی وقت پیش رمان گندم رو نصفش رو خوندم که شدیدا حالت
14.gif
بهم دست داد ! به نظرم رمان هاش بیشتر به درد آدمایی میخوره که از فرط بی کاری و بی عشقی جونشون به لبشون رسیده تا یه کم از این راه آرامش درونی بگیرن !
2mo5pow.gif

Nice Girl

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من اکثر کتاباشو خوندم ولی بیشتر از همه از پریچهر و یاسمین خوشم میاد . بیشتر پریچهر . مخصوصا شخصیت هومن که توش بی نظیر بود با این که نزدیک به کاوه یاسمین بود ولی هومن دوست داشتنی تره . شوخیاش جذاب تره . شوخیاش به جاست غمش به موقع ست عشقش هم چیش . تو کل داستان خیلی جاهاش آدمو میخوندونه مخصوصا تو پارتی ، ولی آخرش واقعا بهشت زهرا رو جلوی چشمام دیدم . برای فرگل . اما آخر داستان بیشتر دلم برای فرهاد سوخت تا فرگل چون فرگل که رفت موند فرهاد با غمش .

بالا