برگزیده های پرشین تولز

چه کاری بیرون نت هست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
پسر جون من دوبار ترک تحصیل کردم. بار دوم گفتن برو دیگه رات نیمدیم. الان ۳۰ سالمه.
هر کاری که تا الان یاد گرفتی! همونو ادامه بده! و فک نکن کارای دیگه آسونترن!
خسته شدی فقط. وگرنه اخطار فیلترینگ و اینا واسه همه هست.
دقیقا این حالت خستگی و تاس که الان داری رو هم چند بار پیدا کردم! و وقتی هم به دیگران میگی! یه عده س کش!‌که الان من جواب ها رو نخوندم ولی حتما اینجا هم هستن! دنبال ادمایی هستن که اینطوری فک کنن به بنبست رسیدن و بیان ازشون خربیکاری بیشتر بگیرن و بگن این خوبه اعتراض نمیکنه... :D
نمونش چند وقت پیش من رفتم یه صحبت مشابه این صحبت تو با مدیر پارک علم فناوری شهرمون داشتم! طرف خیلی فاز دلسوزانه برداشت و من گفتم ایول یکی پیدا شد کارو بندازه رو غلتک کمک کنه. گفت واست مجوز میگیرم فلان میکنم بمان میکنم. ارشاد مرشاد همه رو حل میکنم. یه ماه نشده فهمیدم طرف همون موقعی که داشته الکی از من تعریف میکرده که تو هیف بودی استعدادی فلان بمان! داشته حساب کتاب دیگه ای میکرده برا کارای خدش :general404:
بون لق بقیه! همون کارایی که الان انجام دادی رو انجام بده.
دنبال هر کار دیگه بری سه سال طول میکشه تازه یاد بگیری چی به چی هست.
خلاصه اصلا فکر نکن که کسی هست که بتونه کمکت کنه و کارتو آسونتر از این کنه. همه س کشن
فک کنم 3 سال عمرمو بزارم بهتر از این باشه که درآمدم از نت باشه :android32:

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
نت هم شد کار؟ :angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8:

فک کنم 3 سال عمرمو بزارم بهتر از این باشه که درآمدم از نت باشه :android32:

خب اگه واقعا از نت که هر موقع شبانه روز دلت بخواد میتونی کارتو انجام بدی! نتونستی کاری انجام بدی!‌
قطعا بیرون از نت هم نمیتونی کاری انجام بدی!
کار راحت میخوای؟ نداریم!‌:general707::general404:

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
خب اگه واقعا از نت که هر موقع شبانه روز دلت بخواد میتونی کارتو انجام بدی! نتونستی کاری انجام بدی!‌
قطعا بیرون از نت هم نمیتونی کاری انجام بدی!
کار راحت میخوای؟ نداریم!‌:general707::general404:
دنبال کار راحت نیستم.
فقط دنبال اسم کارم البته یه سری کار ها هستن که همه میشناسن گفتم شاید یه سری کارهایی باشه با تجربه و پیشنهاد دوستان برم سمت همون که البته دم بچه ها گرم خوب جواب دادن. :)
راستی توی نت نمیتونم حرکت کنم ولی بیرون از نت میتونم :general707:

Ali-Ahmari

Registered User
لایک‌ها
4,881
برو تن فروشی کن..
پلاسمای خونت رو اهدا کن و پول بگیر:cool:

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561
از اونجایی که خودم تجربه مشابهی دارم باید بگم به نظرم ترک دانشگاه خودش می شه اولین شکست کاری شما و به دنبالش احتمالا باید منتظر تجربه های مشابه باشید. مگر اینکه از کاری که می کنید و برنامه ای که دارید مطمئن باشید که اگر بودید باز احتمالا اینجا سوال نمی کردید.

aytayweb

Registered User
لایک‌ها
1,296
منم دانشجو هستم و با همین رشته ای که شما دارین میخونم
من ترک هستم و بچه تبریز و چون دور بر شهرمون کارخونه زیاده این طرفا کار کارگری هم فرراوونه دیگه از شهرای دیگه ایران خبر ندارم
من خودم تو کارخونه های زیادی کار کردم بستنی حیدربابا شایان گوهر بستنی اطمینان و ...
پیش سفید کار گچ شاگردی کردم و کلی کارای دیگه چند سالیه نشستم تو خونه و ازنت درامد دارم هم تو نت کار میکنم و هم اینکه درسمو میخونم و هیچ امیدی ندارم که یه جایی استخدام بشم یا پشت میزی بشینم فعلا ققصد دارم یه سرمایه ای به دست بیارم بعد یه شرکت ثبت کنم و با دوسه تا از دوستام که اونام تو این کار هستن یه جا تو شرکت کار کنیم !
نمیدونم چند سالتونه دوست عزیز ولی اگه امضای منو بخونین واقعا خیلی جمله عالی هستش من به اون جمله اعتقاد دارم .
شما هم اول سعی کن یکم بیرون کار کنی سختی بکشی بعد میفهمی کجای زندگی هستی
از ابروت هم نترس ! منم مثل تو بودم موقعی که پیش سفید کار کار میکردم میگفتم وای الان دوستام میبینن وای الان اشناها میبینن میگم این کارگری میکنه در واقع همه دیدن و چیزی هم نشد نه ابروم رفت نه کسی پشت سرم چیزی نگفت به خدا همه حسرت اینو میخورن که بتونن کارگری کنن من دوستم اضافه وزن داره هیچ جا نمیتونه کار کنه نه فروشندگی نه کارگری نه کارخونه ها بعنوان کارگر برمیارنش الان تو حسرته که میگه کاش یه بدن سالم داشتم که میتونستم اصلا دستشوویی تمییز کنم.
شمام اینجا نشین پاشو بیرون بگرد ببین چیکار میتونی بکنی ! اینجا با چس ناله کردن چیزی نمیشه
علت اصلیشم بی پولیه که همه کشیدن
منم بی پولی کشیدم همه بی پولی کشیدن یادمه من شهریه دانشگاه نداشتم بدم از یکی از اشناها چک دادم به دانشگاه
اصلا حواسم نبود که چک دارم یهوو یادم افتاد بابا من چک دارم اخه بیکار بودم مثل تو ناامیداز همه چی دو سه روز گذشت گفتم بابا اینجوری که نمیشه افتادم تو خیابونا دنبال کار اخرش تو یه کارخونه ای یدونه پیدا کردم از ساعت 8 صبح تا 11 شب تو کارخونه کار کردم تا بتونم پول چک رو جور کنم !
اینم بگم خدا سایه هیچ پدری رو از رو فرزندش کم نکنه هر جا به مشکل خوردم از پدرم کمک خواستم ولی بعد از تموم شدن مدرسه هیچ وقت هیچ وقت از پدرم پول نگرفتم و این باعث افتخارمه که روی پاهای خودم وایسادم !
پاشو یه تکونی به خودت بده برو یه کار کوچیکی پیدا کن توش مشغول شو اگه از الان ناامید بشی که دیگه ...
پاشو بینم یالا ;)

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
منم دانشجو هستم و با همین رشته ای که شما دارین میخونم
من ترک هستم و بچه تبریز و چون دور بر شهرمون کارخونه زیاده این طرفا کار کارگری هم فرراوونه دیگه از شهرای دیگه ایران خبر ندارم
من خودم تو کارخونه های زیادی کار کردم بستنی حیدربابا شایان گوهر بستنی اطمینان و ...
پیش سفید کار گچ شاگردی کردم و کلی کارای دیگه چند سالیه نشستم تو خونه و ازنت درامد دارم هم تو نت کار میکنم و هم اینکه درسمو میخونم و هیچ امیدی ندارم که یه جایی استخدام بشم یا پشت میزی بشینم فعلا ققصد دارم یه سرمایه ای به دست بیارم بعد یه شرکت ثبت کنم و با دوسه تا از دوستام که اونام تو این کار هستن یه جا تو شرکت کار کنیم !
نمیدونم چند سالتونه دوست عزیز ولی اگه امضای منو بخونین واقعا خیلی جمله عالی هستش من به اون جمله اعتقاد دارم .
شما هم اول سعی کن یکم بیرون کار کنی سختی بکشی بعد میفهمی کجای زندگی هستی
از ابروت هم نترس ! منم مثل تو بودم موقعی که پیش سفید کار کار میکردم میگفتم وای الان دوستام میبینن وای الان اشناها میبینن میگم این کارگری میکنه در واقع همه دیدن و چیزی هم نشد نه ابروم رفت نه کسی پشت سرم چیزی نگفت به خدا همه حسرت اینو میخورن که بتونن کارگری کنن من دوستم اضافه وزن داره هیچ جا نمیتونه کار کنه نه فروشندگی نه کارگری نه کارخونه ها بعنوان کارگر برمیارنش الان تو حسرته که میگه کاش یه بدن سالم داشتم که میتونستم اصلا دستشوویی تمییز کنم.
شمام اینجا نشین پاشو بیرون بگرد ببین چیکار میتونی بکنی ! اینجا با چس ناله کردن چیزی نمیشه
علت اصلیشم بی پولیه که همه کشیدن
منم بی پولی کشیدم همه بی پولی کشیدن یادمه من شهریه دانشگاه نداشتم بدم از یکی از اشناها چک دادم به دانشگاه
اصلا حواسم نبود که چک دارم یهوو یادم افتاد بابا من چک دارم اخه بیکار بودم مثل تو ناامیداز همه چی دو سه روز گذشت گفتم بابا اینجوری که نمیشه افتادم تو خیابونا دنبال کار اخرش تو یه کارخونه ای یدونه پیدا کردم از ساعت 8 صبح تا 11 شب تو کارخونه کار کردم تا بتونم پول چک رو جور کنم !
اینم بگم خدا سایه هیچ پدری رو از رو فرزندش کم نکنه هر جا به مشکل خوردم از پدرم کمک خواستم ولی بعد از تموم شدن مدرسه هیچ وقت هیچ وقت از پدرم پول نگرفتم و این باعث افتخارمه که روی پاهای خودم وایسادم !
پاشو یه تکونی به خودت بده برو یه کار کوچیکی پیدا کن توش مشغول شو اگه از الان ناامید بشی که دیگه ...
پاشو بینم یالا ;)
ممنون از به اشتراک گذاری تجربت.

navid2000xp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
61
چند سالته شوما؟
اگه هنوز به 25 نرسیدی برو کارگری کن
مدرک دانشگاهی هم اگ همه یدونشو داشتند من 2 تا دولتیش رو گرفته بودم ازش چیزی در نمیاد فقط بدرد این میخوره جایی بحث شد بگی آره منم فلانش رو دارم میخای حداقل 4 سال وقت تلف کنی براش 10 تومن بده یدونه خوبش رو بهت میدن.
مخلص کلام کار عآر نیست . خودم برف روبی کردم باغچه بیلی بودم سمپاشی
جوب تمیز کردم آشغال جم کردم هر کاره پستی بگی کردم ولی برام عار نبوده چون هدف داشتم. اینجا و هر جایی که میرم میگم از کجا شروع کردم
چی بودم و الان چی شدم

اینترنت رو هم ببوس بگذار کنار بمونه برای اهلش

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
چند سالته شوما؟
اگه هنوز به 25 نرسیدی برو کارگری کن
مدرک دانشگاهی هم اگ همه یدونشو داشتند من 2 تا دولتیش رو گرفته بودم ازش چیزی در نمیاد فقط بدرد این میخوره جایی بحث شد بگی آره منم فلانش رو دارم میخای حداقل 4 سال وقت تلف کنی براش 10 تومن بده یدونه خوبش رو بهت میدن.
مخلص کلام کار عآر نیست . خودم برف روبی کردم باغچه بیلی بودم سمپاشی
جوب تمیز کردم آشغال جم کردم هر کاره پستی بگی کردم ولی برام عار نبوده چون هدف داشتم. اینجا و هر جایی که میرم میگم از کجا شروع کردم
چی بودم و الان چی شدم

اینترنت رو هم ببوس بگذار کنار بمونه برای اهلش
20
بوسیدم گذاشتم کنار خوشش اومده هی میاد میگه یه بوس دیگه یه بوس دیگه :)

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
من وقتی این تصمیم رو گرفتم که از داشنگاه بیام بیرون ول کنم چند تا چیز زد تو صورتم :confused:
خانوادم: :D اینا واقعا زدن تو صورتم.
دانشگاه: 2 میلیون تومان باید بدی تا بتونی بیای بیرون وگرنه مدرکی که واسه معافیت تحصیلی آوردی رو یه کاریش میکنیم این دو سال اضاف بخوری.
پدرم: ...(4 تا فحش) هیچی نگو اصن حرف نزن تو فقط مدرکتو بگیر ببین(فکر میکنه مثل قبلاناست خودش با دیپلم تو بانک استخدام شده).
ووووووووووووووووو.

آقا این حرفا هیچی: من رفتم خودم دنبال کار ملت خودشون اضافی ان هیچکی شاگرد ماگرد نمیخواد این شهر ما خودش گداست:rolleyes:

sr70i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
تایپیکت پارادوکس جالبی داشت و همین جور جوابای بقیه هم باحال بود
تو دنیایی که همه چیز داره به سمت تکنولوژی میره تقریبا اکثرن دارن پیشنهاد کارایی رو میدن که برای 100 سال پیشه و از اون موقع هست و تا ابد خواهد بود
یه چیز مهمی که باید بدونی اینه
شما اگه یه سوپر مارکت داشته باشی یک سود مشخصی داری و همیشه هم همون میمونه
ولی توی نت قضیه فرق داره شما با سیل عظیمی آدم طرفی که یه سری نیاز دارن
خوب اگه بیای نیازای این آدمارو بررسی کنی و یک راه حل برای نیازاشون پیدا کنی چی میشه؟
یه مقدار از این که یک سایت مثل سایتایی که هست بزنی و درآمد خیلی کم داشته باشی بیا بیرون
سایت خبری ، پاپ آپ ، همکاری در فروش ، کلیکی ، بازاریابی شبکه ای ، اینارو بنداز دور
بشین یه ذره فکر کن ببین مردمی که میان نت چی میخوان؟ یعنی الان بازار که ماهی یک میلیارد تومن از فروش اپلیکیشن داره در میاره کمه؟
همین الان هم یه مارکت فروش برنامه اندروید بزنی هم کار اشتباهی کردی
باید باید باید اولین باشی تو ایدت و شروعش کنی ، کم کم میبینی داره بزرگ میشه
بعدشم شما رشتت کامپیوتره ، شما دیگه نباید ب پشت میز و اینا فک کنی رفیق ، شما باید به کار آفرینی و ارزش آفرینی فکر کنی
الان اگه برنامه نویسی اندروید بلد بودی شما میتونستی اپلیکیشن بنویسی بذاری تو همین مارکتا
میتونستی فیلم آموزشی برنامه نویسی هم ضبط کنی بذاری تو وبینارها مثل فرانش و ...
خلاصه ببین وسط یه جایی هستی که 25 میلیون نفر مشتریتن حالا اینکه میخوای اینجارو ول کنی بری جایی که 10 نفرم مشتریت نیستن چه سودی داره؟
بله اینکه اون 25 میلیون نفری که به نت وصلن رو بکنی مشتری خودت نیاز به ایده خوب داره و نیاز به شناخت ... مثلن سایتهای کسب ثروت و روانشناسی ثروت رو ببین چرا انقدر پولدارن؟ چون شناختن مردمی که میان نت دنبال پول در اوردنن
بهت پیشنهاد میکنم فیلم گرگ وال استریت رو ببینی
و بهت پیشنهاد میکنم فکر کنی
1ساعت فکر = 70 سال عبادت
یه نگاه به لیست ثروتمندا بنداز ... همشون با فکر کردن ثروتمند شدن
شما هم یه بستر داری با یه سری انسان که از همه جای ایران میتونن باهات در ارتباط باشن
کدوم شغلی اینهمه مشتری داره؟
ببخشید زیاد شد ولی اونایی که میگن تو نت پول در نمیاد همه شون کپی پیست کردن بلدن و ایده ندارن و کارشون شبیه کاریه که از بچگی بهمون یاد میدن ... کشتن خلاقیت و کپی و پیست
این خیلی زیاد شد و الان دارم میرم بیرون اومدم یه سری تجربیات برات مینویسم که خیلی کمکت میکنه
فعلا

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
تایپیکت پارادوکس جالبی داشت و همین جور جوابای بقیه هم باحال بود
تو دنیایی که همه چیز داره به سمت تکنولوژی میره تقریبا اکثرن دارن پیشنهاد کارایی رو میدن که برای 100 سال پیشه و از اون موقع هست و تا ابد خواهد بود
یه چیز مهمی که باید بدونی اینه
شما اگه یه سوپر مارکت داشته باشی یک سود مشخصی داری و همیشه هم همون میمونه
ولی توی نت قضیه فرق داره شما با سیل عظیمی آدم طرفی که یه سری نیاز دارن
خوب اگه بیای نیازای این آدمارو بررسی کنی و یک راه حل برای نیازاشون پیدا کنی چی میشه؟
یه مقدار از این که یک سایت مثل سایتایی که هست بزنی و درآمد خیلی کم داشته باشی بیا بیرون
سایت خبری ، پاپ آپ ، همکاری در فروش ، کلیکی ، بازاریابی شبکه ای ، اینارو بنداز دور
بشین یه ذره فکر کن ببین مردمی که میان نت چی میخوان؟ یعنی الان بازار که ماهی یک میلیارد تومن از فروش اپلیکیشن داره در میاره کمه؟
همین الان هم یه مارکت فروش برنامه اندروید بزنی هم کار اشتباهی کردی
باید باید باید اولین باشی تو ایدت و شروعش کنی ، کم کم میبینی داره بزرگ میشه
بعدشم شما رشتت کامپیوتره ، شما دیگه نباید ب پشت میز و اینا فک کنی رفیق ، شما باید به کار آفرینی و ارزش آفرینی فکر کنی
الان اگه برنامه نویسی اندروید بلد بودی شما میتونستی اپلیکیشن بنویسی بذاری تو همین مارکتا
میتونستی فیلم آموزشی برنامه نویسی هم ضبط کنی بذاری تو وبینارها مثل فرانش و ...
خلاصه ببین وسط یه جایی هستی که 25 میلیون نفر مشتریتن حالا اینکه میخوای اینجارو ول کنی بری جایی که 10 نفرم مشتریت نیستن چه سودی داره؟
بله اینکه اون 25 میلیون نفری که به نت وصلن رو بکنی مشتری خودت نیاز به ایده خوب داره و نیاز به شناخت ... مثلن سایتهای کسب ثروت و روانشناسی ثروت رو ببین چرا انقدر پولدارن؟ چون شناختن مردمی که میان نت دنبال پول در اوردنن
بهت پیشنهاد میکنم فیلم گرگ وال استریت رو ببینی
و بهت پیشنهاد میکنم فکر کنی
1ساعت فکر = 70 سال عبادت
یه نگاه به لیست ثروتمندا بنداز ... همشون با فکر کردن ثروتمند شدن
شما هم یه بستر داری با یه سری انسان که از همه جای ایران میتونن باهات در ارتباط باشن
کدوم شغلی اینهمه مشتری داره؟
ببخشید زیاد شد ولی اونایی که میگن تو نت پول در نمیاد همه شون کپی پیست کردن بلدن و ایده ندارن و کارشون شبیه کاریه که از بچگی بهمون یاد میدن ... کشتن خلاقیت و کپی و پیست
این خیلی زیاد شد و الان دارم میرم بیرون اومدم یه سری تجربیات برات مینویسم که خیلی کمکت میکنه
فعلا
خیلی ممنون از به اشتراک گذاری حرفای نابتون.
منتظر تجربیاتتون هستم.

sr70i

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
83
ببخشید دیر شد ، قبل از هر چیزی بهت پیشنهاد میکنم این کتاب فوق العاده رو بخون :
http://www.navaar.ir/audiobook/201/The-Seven-Day-Start-Up-by-Dan-Norris-Audio-Book
کل داستان این کتاب برای یه آدمیه که سه تا استارت آپ شکست خورده تو 7 سال از زندگیش داشته و توی یک هفته یک استارت آپ درست میکنه که سود بسیار زیادی میکنه توی این 7 سال کلی تجربه کسب کرده که تو قالب داستانای کوتاه بهشون اشاره میکنه کتاب شدیدن ارزشمندیه به نظرم شما هم مثل این آقایی یه هفته وقت بذار روی یه ایده و سعی کن عملیش کنی و اولین مشتری دست به نقدتو بگیری بعدش میبینی هیچ کسب و کاری مثل اینترنت نیست
فقط یه چیزی که هست سعی کن اطلاعاتتو زیاد کنی و نیازارو بشناسی
این کتاب عالیه رفیق عالی
بشین با خودت همه چیرو بذار وسط به خودت بگو تا ته این هفته یا یه کسب و کار شروع میکنم یا کلن میذارم کنار
سعی کن مثل شب امتحان باشی
دیدی بعضی وقتا تو یه شب درسی رو میخونی که توی 3 ماه بهت دادن ولی تو با یک شب خوندن اون درس پاس میشی؟ فک کن همون موقعیته
آدما تو شرایط سخت کارای عجیب غریبی میکنن
تو سعی کن ایده درست داشته باشی و انگیزه
یه روز وقت بذار و این کتاب رو بخون حتمن خیلی باحاله و توش پر از درسه که منم خیلیشونو تجربه کردم و بعدش هفت روز وقت بذار و استارت آپت رو شروع کن
یه سر هم به ایده های دیگه بزن
مثلن سایت آواتک رو یه نگاه بنداز تو بخش استارت آپ هاش یه سری ایده هست که عملی شده و خیلی باحالن
میتونی ازشون الهام بگیری
خلاصه فک کن عکاسی ، دنیارو با دید باز ببین نیازای مردمی که اینجان رو ببین عکاسای خوب همیشه خوب میبینن دور و برشونو
از همین الان شروع کن رفیق ، چرا نفر بعدی که یه کسب و کار پر پول موفق داره تو نباشی؟
چرا نباید چند سال دیگه بگی من امیدمو از دست داده بودم تو فروم یه سوال پرسیدم و الان همه چیز دارم
همه میتونن موفق بشن فقط یه ذره صبر خیلی تلاش و یه سری ایده لازمه
صاحب های کسب و کار رو ببین
صاحب آمازون همه کاری کرد آخرش به ذهنش رسید که کتاب فروشی آنلاین بزنه
صاحب کی اف سی رو ببین همه کاری کرد تا بتونه مرغ سخاریشو تو یه جا عرضه کنه
صاحب آیس پک رو ببین کل زندگیش عادی بود و مسافر کشی میکرد یه فوق دیپلم عمران که 300 میلیون بدهی بار اورده بود بعد به این فکر کرد چرا بستی و اسمارتیز و موز رو باهم قاطی نمیکنه بریزه تو یه ضرف شیک بده مردم
خیلی خیلی زیادن آدمای عادی با دست خالی تاریخ ساز شدن فقط با یه ایده
دیوار رو ببین
تا صبح میتونم برات مثال بزنم
اینا چی رو فهمیدن؟؟ فهمیدن مردم یه سری چیز نیاز دارن و اگه اون نیازارو برطرف کنیم حاظرن به ازاش بهمون پول بدن
حتمن میپرسی تو که لالایی بلدی چرا خودت خوابت نمیبره؟
خوب منم تازه شروع کردم و مقدمات استارت آپ خودمو دارم پیاده میکنم ، امیدوارم وقتی درست شد بیام اینجا و به همه شیرنی بدم
ببخشید زیاد حرف زدم

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
ببخشید دیر شد ، قبل از هر چیزی بهت پیشنهاد میکنم این کتاب فوق العاده رو بخون :
http://www.navaar.ir/audiobook/201/The-Seven-Day-Start-Up-by-Dan-Norris-Audio-Book
کل داستان این کتاب برای یه آدمیه که سه تا استارت آپ شکست خورده تو 7 سال از زندگیش داشته و توی یک هفته یک استارت آپ درست میکنه که سود بسیار زیادی میکنه توی این 7 سال کلی تجربه کسب کرده که تو قالب داستانای کوتاه بهشون اشاره میکنه کتاب شدیدن ارزشمندیه به نظرم شما هم مثل این آقایی یه هفته وقت بذار روی یه ایده و سعی کن عملیش کنی و اولین مشتری دست به نقدتو بگیری بعدش میبینی هیچ کسب و کاری مثل اینترنت نیست
فقط یه چیزی که هست سعی کن اطلاعاتتو زیاد کنی و نیازارو بشناسی
این کتاب عالیه رفیق عالی
بشین با خودت همه چیرو بذار وسط به خودت بگو تا ته این هفته یا یه کسب و کار شروع میکنم یا کلن میذارم کنار
سعی کن مثل شب امتحان باشی
دیدی بعضی وقتا تو یه شب درسی رو میخونی که توی 3 ماه بهت دادن ولی تو با یک شب خوندن اون درس پاس میشی؟ فک کن همون موقعیته
آدما تو شرایط سخت کارای عجیب غریبی میکنن
تو سعی کن ایده درست داشته باشی و انگیزه
یه روز وقت بذار و این کتاب رو بخون حتمن خیلی باحاله و توش پر از درسه که منم خیلیشونو تجربه کردم و بعدش هفت روز وقت بذار و استارت آپت رو شروع کن
یه سر هم به ایده های دیگه بزن
مثلن سایت آواتک رو یه نگاه بنداز تو بخش استارت آپ هاش یه سری ایده هست که عملی شده و خیلی باحالن
میتونی ازشون الهام بگیری
خلاصه فک کن عکاسی ، دنیارو با دید باز ببین نیازای مردمی که اینجان رو ببین عکاسای خوب همیشه خوب میبینن دور و برشونو
از همین الان شروع کن رفیق ، چرا نفر بعدی که یه کسب و کار پر پول موفق داره تو نباشی؟
چرا نباید چند سال دیگه بگی من امیدمو از دست داده بودم تو فروم یه سوال پرسیدم و الان همه چیز دارم
همه میتونن موفق بشن فقط یه ذره صبر خیلی تلاش و یه سری ایده لازمه
صاحب های کسب و کار رو ببین
صاحب آمازون همه کاری کرد آخرش به ذهنش رسید که کتاب فروشی آنلاین بزنه
صاحب کی اف سی رو ببین همه کاری کرد تا بتونه مرغ سخاریشو تو یه جا عرضه کنه
صاحب آیس پک رو ببین کل زندگیش عادی بود و مسافر کشی میکرد یه فوق دیپلم عمران که 300 میلیون بدهی بار اورده بود بعد به این فکر کرد چرا بستی و اسمارتیز و موز رو باهم قاطی نمیکنه بریزه تو یه ضرف شیک بده مردم
خیلی خیلی زیادن آدمای عادی با دست خالی تاریخ ساز شدن فقط با یه ایده
دیوار رو ببین
تا صبح میتونم برات مثال بزنم
اینا چی رو فهمیدن؟؟ فهمیدن مردم یه سری چیز نیاز دارن و اگه اون نیازارو برطرف کنیم حاظرن به ازاش بهمون پول بدن
حتمن میپرسی تو که لالایی بلدی چرا خودت خوابت نمیبره؟
خوب منم تازه شروع کردم و مقدمات استارت آپ خودمو دارم پیاده میکنم ، امیدوارم وقتی درست شد بیام اینجا و به همه شیرنی بدم
ببخشید زیاد حرف زدم

داداش نمیشه سخته

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,811
کلا نمی دونم چرا وزارت علوم اینطوریه
برا دانشجو هاش هیچ تضمینی نمی کنه !
ولی وزارت بهداشت برای کاردان فوریت های پزشکیش هم کاره
بماند که پزشکی میلیونی در میاره
اونوقت دکتری عمران دانشگاه تهران زنگ میزنه برا استخدام می گه ارشده چون بگه دکتری استخدامش نمی کنند! :)
حالا بماند که چرا وزارت علوم میلیون ها نفر (دختر و پسر) رو با درس خوندن مشغول کرده
ولی وزارت بهداشت یک پرستار رو نمی زاره بیکار بمونه!

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
کلا نمی دونم چرا وزارت علوم اینطوریه
برا دانشجو هاش هیچ تضمینی نمی کنه !
ولی وزارت بهداشت برای کاردان فوریت های پزشکیش هم کاره
بماند که پزشکی میلیونی در میاره
اونوقت دکتری عمران دانشگاه تهران زنگ میزنه برا استخدام می گه ارشده چون بگه دکتری استخدامش نمی کنند! :)
حالا بماند که چرا وزارت علوم میلیون ها نفر (دختر و پسر) رو با درس خوندن مشغول کرده
ولی وزارت بهداشت یک پرستار رو نمی زاره بیکار بمونه!

دانشگاه رفته های ایران از کشورا اروپایی هم بیشتره

goldenrule

Registered User
لایک‌ها
165
هیچ کاری آسونتر از کارای تو نت نداریم!
اونی که از نت نمیتونه پول در بیاره! میاد ۱۲ ساعت میره فیث بوک و چت کردن با این اون! نیم ساعتشم شاید به سایت خدش برسه! بعد گه میخوره بگه درآمد تو نت نیست یا کار بیرون آسونتره
:angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8:

آقا شما چه خشنی! آدم میترسه ازت سوال بپرسه:p. آقا اگر فحش نمیدی من یک سوال بپرسم؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا