برگزیده های پرشین تولز

چه کاری بیرون نت هست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hexman

Registered User
لایک‌ها
762
به نظر من الان مهمترین چیز اینه که شما به یک کاری مشغول بشی چه میخواد کارگری باشه چه کارمندی چه.. چون این مساله باعث باز شدن درهای بسیاری در آینده به روی شما میشه.. اما اینترنت و.. بازاریابی رو بهتره بیخیال شید.. به قول قدیمی ها تا اجر رو آجر نزاری کاری انجام ندادی..

rezatak6

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
همه حرفاتون رو میدونم دمتون گرم البته تشکر ویژه از سالار ولی یه نگاه به عنوان بندازید فقط 2 نفر کار بیرون پیشنهاد دادن یکی صفاکاری ماشین بود که خودمم یه جورایی ماشین کاری دوس دارم شاید فردا برم دو تامغازه یاد بگیرم.
دیگه چی هست؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
همه حرفاتون رو میدونم دمتون گرم البته تشکر ویژه از سالار ولی یه نگاه به عنوان بندازید فقط 2 نفر کار بیرون پیشنهاد دادن یکی صفاکاری ماشین بود که خودمم یه جورایی ماشین کاری دوس دارم شاید فردا برم دو تامغازه یاد بگیرم.
دیگه چی هست؟

آقا جدی جدی برو نقاشی ساختمون ، کناف ، رنگ آمیزی نما رومی ، رنگ آمیزی ابزار گچی و... یاد بگیر. این کار سرمایه اولیه اش 10 هزار تومنه . یعنی بدون سرمایه انشالله روزی که اوسا باشی درآمد خوبی خواهی داشت .

یا یه پیکور بخر ، تخریب با پیکور بردار. اینم سرمایه کمی میخواد .

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
آقا جدی جدی برو نقاشی ساختمون ، کناف ، رنگ آمیزی نما رومی ، رنگ آمیزی ابزار گچی و... یاد بگیر. این کار سرمایه اولیه اش 10 هزار تومنه . یعنی بدون سرمایه انشالله روزی که اوسا باشی درآمد خوبی خواهی داشت .

یا یه پیکور بخر ، تخریب با پیکور بردار. اینم سرمایه کمی میخواد .
تو فک و فامیل نقاش داریم نشسته بیکااااااااااااااااااااااااااار
راستی پیکور چیه؟

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
تو فک و فامیل نقاش داریم نشسته بیکااااااااااااااااااااااااااار
راستی پیکور چیه؟
یا کارش خوب نیست یا انصافش.

پیکور برا تخریب ، یه سرچ بزن

فرستاده شده از GLX SpiderIِ من با Tapatalk

parsazin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
به نظر من الان مهمترین چیز اینه که شما به یک کاری مشغول بشی چه میخواد کارگری باشه چه کارمندی چه.. چون این مساله باعث باز شدن درهای بسیاری در آینده به روی شما میشه.. اما اینترنت و.. بازاریابی رو بهتره بیخیال شید.. به قول قدیمی ها تا اجر رو آجر نزاری کاری انجام ندادی..

دوست من، دیگه دوره کارگری تموم شده. دیگه نمیشه به حمایت دولت متکی بود. من به شخصه از اینکه همش استرس داشته باشم که امروز اخراج میشم یا فردا متنفرم. ترجیح میدم خودم شروع کنم تا اینکه دیگران در مورد من تصمیم بگیرن. دوست ندارم چند سال دیگه حسرت کارهایی رو که میتونستم انجام بدم و انجام ندادم رو بخورم.

parsazin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20

برادر من، الان که کارای ساختمانی همه خوابیده کار کجا بود. تازه این بنده خدا تا بخواد یاد بگیره و به قول خودت اوستا بشه کلی زمان میبره.
تازه اگه تا اون موقع دست زیاد نشه.

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,527
برادر من، الان که کارای ساختمانی همه خوابیده کار کجا بود. تازه این بنده خدا تا بخواد یاد بگیره و به قول خودت اوستا بشه کلی زمان میبره.
تازه اگه تا اون موقع دست زیاد نشه.
برادر من 5 ساله یک روز هم بیکار نبودم . خونه هایی که رنگ میخوان که همیشه نوساز نیستن ، هر خونه این بعد از یه مدت رنگ میخواد ، یعنی رنگ آمیزی زیباسازی و فضاسازی منازل و پارک و ... یه کار همیشگیه.
البته من بازم میگم آدم تو هر کاری باید وقت بزاره . الان به نظرم بهترین تعمیرکار پراید ، پژو شهرتون رو پیدا کن برو پیشش یاد بگیر/

parsazin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
بازم میگم اگه میخوای به چیزای که آرزوش رو داری برسی باید کسب و کار خودت رو راه بندازی.
و لازمه ساخت هر تجارتی داشتن مهارت فروشندگی هست.

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
سعی کن تو نت سیستم سازی کنی.یعنی یه سایتی که روزانه نیم ساعت بیشتر وقتتو نگیره و درامد داشته باشه.تا خیالت راحت باشه یه درامدی داری.دانشگاهو بیخیال شو اگه هدفت کارافرینیه.سعی کن یه نیاز رو پیدا کنی و به شکل بهینه اونو برطرف کنی.اگر همسو با علایق و استعدادت باشه که بهتره
تو شهرت میتونی با ما هم همکاری کنی در جهت پیشبرد طرح ها و ایده ها به شکل گروهی....
ببخشید من توی زمینه ی طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی چون برای یکی دوتا از دوستام طراحی کردم کمی آشنایی دارم. می خواستم با این توانایی یک کاری به دست بیارم. می تونم وقت بزارم و سایت رو بهینه کنم و هر روز سایت رو بهتر کنم. ولی نمی دونم چه کالایی رو باید بفروشم و اصلا این کالا رو از کجا باید آورد.

در واقع می خواستم یک جایی که کالا داره ن براش از طریق این سایتم اون کالا رو بفروشم و بعد اونها کالا رو براش بفرستن و من هم یک درصدی سود گیرم بیاد

چنین چیزی وجود داره؟

gamer5

Registered User
لایک‌ها
439
یه کارگر یه کارمند یکی که واسه دیگرون باید کار کنه همیشه تو همون وضعی که هست میمونه با شدت و ضعف متفاوت
یه ماه مریض شدی افتادی کنج خونه میخوای چکار کنی؟

iranamir

Registered User
لایک‌ها
1,614
من با حرف شما مخالفم...
کسانی که من رو میشناسند دیدند که ۱۰ سال پیش هیچی نداشتم و دراوردن از یک وبلاگ در حد هزار تومان یک رویا بود... اما الان با همان وبمستری توانستم به خیلی چیزها خدارو شکر دست پیدا کنم. عدم موفقیت شما دلیل این نیست که نشه! شما هم اگر علمی و درست بهش نگاه کنی موفق خواهید شد

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
اگر علمی و درست بهش نگاه کنی موفق خواهید شد
machine-gun-facebook-like1-5466515002508.png

sfa0731

Registered User
لایک‌ها
136
ببخشید من توی زمینه ی طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی چون برای یکی دوتا از دوستام طراحی کردم کمی آشنایی دارم. می خواستم با این توانایی یک کاری به دست بیارم. می تونم وقت بزارم و سایت رو بهینه کنم و هر روز سایت رو بهتر کنم. ولی نمی دونم چه کالایی رو باید بفروشم و اصلا این کالا رو از کجا باید آورد.

در واقع می خواستم یک جایی که کالا داره ن براش از طریق این سایتم اون کالا رو بفروشم و بعد اونها کالا رو براش بفرستن و من هم یک درصدی سود گیرم بیاد

چنین چیزی وجود داره؟
قطعا نمونه این سایت ها زیاد است.اما در کل من خودم تا زمانی که کالا نداشته باشم سمت فروشگاه اینترنتی زدن نمیرم.
چطور کالا داشته باشم:یا خودم تولید کنم-یا به یک وارد کننده بزرگ وصل بشم که قیمت ها مناسب باشه

davodmg

Registered User
لایک‌ها
1,311

چنین چیزی وجود داره؟
100% شدنیه
شما میتونی با فروشنده های ( مغازه ها ) یا شرکت های بازرگانی صحبت بکنی و براشون توی اینترنت تبلیغ بکنی و جنس بفروشی ولی به نظر من زیاد کار خوبی نیست ! البته نظر شخصیه منه .

3edighi

Registered User
لایک‌ها
51
اگر کار بیرون از نت میخوای خب یکم سرمایه داشته باشی و یه جایی توی یه محله مخصوصا سمت پایین شهر (البته نه دیگه خیلی) سی دی فروشی بزن ، نمیدونم کدوم شهر هستی ، ولی خب خودت ببین کجا خوبه
سی دی فروشی اگر بگیره درآمدش مناسب و قابل قبول هست و کار راحتی هم هست
با سرمایه بغیر سیستم نهایتا 5 تومن هم میتونی راه بندازی

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
اگر کار بیرون از نت میخوای خب یکم سرمایه داشته باشی و یه جایی توی یه محله مخصوصا سمت پایین شهر (البته نه دیگه خیلی) سی دی فروشی بزن ، نمیدونم کدوم شهر هستی ، ولی خب خودت ببین کجا خوبه
سی دی فروشی اگر بگیره درآمدش مناسب و قابل قبول هست و کار راحتی هم هست
با سرمایه بغیر سیستم نهایتا 5 تومن هم میتونی راه بندازی
o_O :confused:

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
سلام
دیگه از مدرک نا امید شدم میخوام دانشگاه رو ول کنم ولی نمیدونم بیرون چیکار کنم البته تو نت در میارم ولی میخوام ول کنم.
به هر چی فکر میکنم به بمبست میخورم تا حالا حتی کارگری هم نکردم هیچی بلد نیستم(میدونم افتضاحه واسه همین هی بیشتر نا امید میشم شایدم افسردم شدم). :(
یکم سرچ کردم به طور کلی نوشته بود از صفر شروع کنید ولی اصن ندیدم سایتی بنویسه این صفر کجاست؟
مثلا یکی زده بود کارت پخش کنی این که صفر و بیستش یکیه اولش کارت پخش کنم آخرش دیگه خیلی خوب بشه کارت خوشگل پخش کنی میشم.
نمیدونم اینجا کسی هست که کار بیرون رو از صفر شروع کرده باشه و یه راهنمایی ساده بکنه؟
:general507:

پسر جون من دوبار ترک تحصیل کردم. بار دوم گفتن برو دیگه رات نیمدیم. الان ۳۰ سالمه.
هر کاری که تا الان یاد گرفتی! همونو ادامه بده! و فک نکن کارای دیگه آسونترن!
خسته شدی فقط. وگرنه اخطار فیلترینگ و اینا واسه همه هست.
دقیقا این حالت خستگی و تاس که الان داری رو هم چند بار پیدا کردم! و وقتی هم به دیگران میگی! یه عده س کش!‌که الان من جواب ها رو نخوندم ولی حتما اینجا هم هستن! دنبال ادمایی هستن که اینطوری فک کنن به بنبست رسیدن و بیان ازشون خربیکاری بیشتر بگیرن و بگن این خوبه اعتراض نمیکنه... :D
نمونش چند وقت پیش من رفتم یه صحبت مشابه این صحبت تو با مدیر پارک علم فناوری شهرمون داشتم! طرف خیلی فاز دلسوزانه برداشت و من گفتم ایول یکی پیدا شد کارو بندازه رو غلتک کمک کنه. گفت واست مجوز میگیرم فلان میکنم بمان میکنم. ارشاد مرشاد همه رو حل میکنم. یه ماه نشده فهمیدم طرف همون موقعی که داشته الکی از من تعریف میکرده که تو هیف بودی استعدادی فلان بمان! داشته حساب کتاب دیگه ای میکرده برا کارای خدش :general404:
بون لق بقیه! همون کارایی که الان انجام دادی رو انجام بده.
دنبال هر کار دیگه بری سه سال طول میکشه تازه یاد بگیری چی به چی هست.
خلاصه اصلا فکر نکن که کسی هست که بتونه کمکت کنه و کارتو آسونتر از این کنه. همه س کشن

ODE112

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,288
هیچ کاری آسونتر از کارای تو نت نداریم!
اونی که از نت نمیتونه پول در بیاره! میاد ۱۲ ساعت میره فیث بوک و چت کردن با این اون! نیم ساعتشم شاید به سایت خدش برسه! بعد گه میخوره بگه درآمد تو نت نیست یا کار بیرون آسونتره
:angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8:

rezatak6

کاربر فعال
لایک‌ها
1,906
هیچ کاری آسونتر از کارای تو نت نداریم!
اونی که از نت نمیتونه پول در بیاره! میاد ۱۲ ساعت میره فیث بوک و چت کردن با این اون! نیم ساعتشم شاید به سایت خدش برسه! بعد گه میخوره بگه درآمد تو نت نیست یا کار بیرون آسونتره
:angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8:
نت هم شد کار؟ :angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8::angrybirds8:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا