برگزیده های پرشین تولز

آشنايي مختصر با دوره آموزشي خدمت سربازي

Bahram241

همکار بخش صوتی وتصویری - خودرو _ فروشنده معتبر
مدیر انجمن
همکار انجمن
لایک‌ها
948

behzad4321

Registered User
لایک‌ها
11
با سلام اعزامی ۱۹ تیر پایگاه چهارم شکاری دزفول نیروی هوایی ارتش. کسی میدونه چطور جاییه واینکه اموزشی و خدمت نیروی هوایی به چه صورته ؟

ali6427

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوستان راهى هستش كه بشه زودتر اعزام شم ميشه تعجيل زد؟

m6969

Registered User
لایک‌ها
71
دوستانی که در رابطه با بسیج اطلاعاتی دارن یه سوال دارم، من حدودا 10 سال بسیج فعال هستم، فقط اوایل فعالیت داشتم البته هر وقت برگه دعوت فرستادن رفتم، حالا سوالم اینه که میشه برای کسری اقدام کنم؟ یا بی فایده ست؟
اگه تو پایگاه، آشنا گیر بیارم میتونه فعالیتها رو الان ثبت کنه؟ یا بی فایدست؟؟؟

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
دوستانی که در رابطه با بسیج اطلاعاتی دارن یه سوال دارم، من حدودا 10 سال بسیج فعال هستم، فقط اوایل فعالیت داشتم البته هر وقت برگه دعوت فرستادن رفتم، حالا سوالم اینه که میشه برای کسری اقدام کنم؟ یا بی فایده ست؟
اگه تو پایگاه، آشنا گیر بیارم میتونه فعالیتها رو الان ثبت کنه؟ یا بی فایدست؟؟؟
اگر ده سال فعال باشید ، حداکثر تا 4 ماه بهتون کسری باید تعلق بگیره،هم چنین اگر برگه سبز داشته باشید دو ماه به کسری تان اضافه خواهد شد یعنی تا 6 ماه...حداکثر تا 6 ماه

Sent from my HM NOTE 1W using Tapatalk

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
شاید **** استان شما فرق داره
اینجا با تکمیلی دو هفته آموزشی میری ، نیرو زمینی باشی دو ماه ، که اینجا نیست و **** کربلاست
خودشون دارن میگن تکمیلی اولویت داره برای پذیرش. همین هفته پیش از مسئول کارگزینی و مسئول اموزش **** اینچیزا رو پرسیدم

برای پذیرش زیاد مشکلی ندارم ، اینکه 30 روز تکمیلی رفتم و اگه 18روز برگزار نشه ، اون 30 روز هیچی میشه بدجور رو اعصابه ، من که ازشون نمیگذرم
کاملا حرف های دوستمون تائید میشه،بنده اعزامی 1 اردیبهش 95 هستم،با 45 روزه دو هفته آموزشی دیدم و همچنین یک هفته در **** استان بودیم تا تقسیم مون کردند.

m6969

Registered User
لایک‌ها
71
اگر ده سال فعال باشید ، حداکثر تا 4 ماه بهتون کسری باید تعلق بگیره،هم چنین اگر برگه سبز داشته باشید دو ماه به کسری تان اضافه خواهد شد یعنی تا 6 ماه...حداکثر تا 6 ماه

داداش بحث من اینه که فعال بودم ولی فعالیت نداشتم بخصوص چند سال آخر رو! آموزش تکمیلی رو رفتم و گواهیش رو هم دارم، ولی میخوام بدونم چیکار کنم اون 4 ماه رو بگیرم؟ اگه آشنا پیدا کنم میتونه الان فعالیتهامو ثبت کنه عایا؟

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
داداش بحث من اینه که فعال بودم ولی فعالیت نداشتم بخصوص چند سال آخر رو! آموزش تکمیلی رو رفتم و گواهیش رو هم دارم، ولی میخوام بدونم چیکار کنم اون 4 ماه رو بگیرم؟ اگه آشنا پیدا کنم میتونه الان فعالیتهامو ثبت کنه عایا؟
آره میتونی، وقتی رفتی خدمت ،نامه ایی از یگانی که خدمت می کنی میگیریی میدی بهشون...
آره اگر آشنا داشته باشید میتوانید

leo90

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
141
در مورد کسری بسیج :
من شنیدم که دیگه از سال 95 به بعد دوره تکمیلی بسیج 2 ماه آموزشی رو حذف نمیکنه و باید برید آموزشی , صرفا دوره تکمیلی 2 ماه از خدمت شما داخل یگان کسر میکنه که این خیلی بده , چون زمان ما بچه هایی که دوره تکمیلی بسیج داشتن بهشون میگفتن کفایتی و نهایت 2 - 3 روز تو پادگان آموزشی بودن و بعد از گرفتن استحقاقی امریه هاشون رو میدادن و میرفتن یگان !!!
و اینکه از امسال ظاهرا سقف کسری بسیج 5 ماه شده و اینکه میخواد سقف سابقه بسیج فعال به سالی 18 روز کسری برسه ....
خلاصه چون سرباز داره کم میشه این مسائل پیش اومده و معلوم نیست شاید تا چند وقت دیگه کسری بسیج رو هم لغو کنن , چون ظاهرا هیچ مدل کسری برای متولدین 73 به بعد دیگه صادر نمیشه !!!
من اینارو از منابع موثق شنیدم , ولی باز پرس و جو کنید , چون تو **** وظیفه هر روز یه قانون جدید میاد ....
موفق باشید

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510

نه آقا جان...
شما اگه تکمیلی هم نداشته باشی 6 ماه بهت تعلق میگیره... من خودم تو ناحیه خدمت میکنم!
واسه اون 10 سال فعالیت اگه راکد شده باشی با صحبت و اینجور چیزا درست میشه و احتمال خیلی خیلی زیاد 6 ماه کسری رو فول میگیری خیالت راحت...
سوال درباره کسری و جذب داشتین بپرسین من خودم مسئولیتم همینه...

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
در مورد کسری بسیج :
من شنیدم که دیگه از سال 95 به بعد دوره تکمیلی بسیج 2 ماه آموزشی رو حذف نمیکنه و باید برید آموزشی , صرفا دوره تکمیلی 2 ماه از خدمت شما داخل یگان کسر میکنه که این خیلی بده , چون زمان ما بچه هایی که دوره تکمیلی بسیج داشتن بهشون میگفتن کفایتی و نهایت 2 - 3 روز تو پادگان آموزشی بودن و بعد از گرفتن استحقاقی امریه هاشون رو میدادن و میرفتن یگان !!!
و اینکه از امسال ظاهرا سقف کسری بسیج 5 ماه شده و اینکه میخواد سقف سابقه بسیج فعال به سالی 18 روز کسری برسه ....
خلاصه چون سرباز داره کم میشه این مسائل پیش اومده و معلوم نیست شاید تا چند وقت دیگه کسری بسیج رو هم لغو کنن , چون ظاهرا هیچ مدل کسری برای متولدین 73 به بعد دیگه صادر نمیشه !!!
من اینارو از منابع موثق شنیدم , ولی باز پرس و جو کنید , چون تو **** وظیفه هر روز یه قانون جدید میاد ....
موفق باشید
5 ماه کسری از چند وقت دیگه قانونش برقرار میشه فعلا 6 ماه است و هرکی میتونه سریع اقدام کنه.
کسایی رو که جذبشون کردم سه شنبه دیدمشون اومده بودن ناحیه میگفتن 90% دوره 45 روزه آموزشی خوردن و 10% آموزشی 15 روزه که احتمالا تا ماههای آینده دیگه همه آموزشی کامل میرن

• Like
Reactions: a13

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
5 ماه کسری از چند وقت دیگه قانونش برقرار میشه فعلا 6 ماه است و هرکی میتونه سریع اقدام کنه.
کسایی رو که جذبشون کردم سه شنبه دیدمشون اومده بودن ناحیه میگفتن 90% دوره 45 روزه آموزشی خوردن و 10% آموزشی 15 روزه که احتمالا تا ماههای آینده دیگه همه آموزشی کامل میرن

از برگزاری دوره 18 روزه خبر ندارید ؟ قرار برگزار بشه یا کلا کنسل شده ؟

تکلیف مایی که 30روز رفتیم چی میشه ؟ هنوز دفترچه نفرستادم ، احتمالا تا برج 10 وقت دارم

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510
از برگزاری دوره 18 روزه خبر ندارید ؟ قرار برگزار بشه یا کلا کنسل شده ؟

تکلیف مایی که 30روز رفتیم چی میشه ؟ هنوز دفترچه نفرستادم ، احتمالا تا برج 10 وقت دارم
دوره 18 روزه کامل لغو شده و اگه جذب سپا بشی باید دوره آموزشی بری
تکلیف شما هم مثه بقیه که یا 15 روزه بهون خورده یا 45 روزه که احتمالا موقع شما همون 45 روزه است

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
دوره 18 روزه کامل لغو شده و اگه جذب سپا بشی باید دوره آموزشی بری
تکلیف شما هم مثه بقیه که یا 15 روزه بهون خورده یا 45 روزه که احتمالا موقع شما همون 45 روزه است

برای کسری هم هیچ تاثیری نداره ؟ 30 روز سختی :|

برای گرفتن کسری بسیج ، حتما باید برم خدمت بعد اقدام کنم ؟ از قبل نمیشه تکلیفشو مشخص کنم ؟

MohammadPWM

Registered User
لایک‌ها
510

برای گرفتن کسری بسیج ، حتما باید برم خدمت بعد اقدام کنم ؟ از قبل نمیشه تکلیفشو مشخص کنم ؟
اگه سابقه بسیجی فعالت بالای 6 سال باشه متاسفانه تاثیری نداره.
باید بری خدمت و یگانت معلوم بشه بعد یه نامه اشتغال به خدمت میگیری از یگانت به حوزه بسیج جایی که هستی چندتا مدارک دیگه هم هست اونا رو به حوزه میدی اونا هم نامه برای کسریت به ناحیه میزنن بعد چند وقت اونا برگه کسریت رو بهت میدن و تمام

نادر.

Registered User
لایک‌ها
483

ما داریم تو یگان طرف 14 ماه خدمت کرده هنوز تکلیف بسیجش معلوم نشده . باید بعد از مشخص شدن یگان سریع اقدام کنی و خیلی پیگیر باشی .

mahanm93

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
دوستان برج شش میگن داره ارتش می‌گیره! (تا هفته پیش که **** وظیفه بودم).
دوستان یه راهنمایی می‌‎کنید! من رشت (تک فرزند) هستم و گیلان فکر کنم یه پادگان نیروی زمینی ارتش داریم. (نیروی دریایی داریم توی رشت و انزلی)
میشه بگید احتمال نیروی دریایی برام هست؟ یا با توجه به طرفیت کم نزاجا توی استان ناجا برام گزینه بهتری نیست؟
سوال آخر اگه کد بخورم میشه توی **** وظیفه تغییرش داد؟

mahanm93

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام
یکی ازدوستان05بود بامدرک لیسانس.
الان دوره کدخورده.افتاده توپخونه اصفهان
چجورجایی هست؟
یکی از فامیلامون بعد از 02 اونجا دوره کد خورد. (لیسانس گروهبان یک)
جای بدی نیست، نگران نباشه.

Milad._.R

Registered User
لایک‌ها
1,203
@Mraeisi , @MohammadPWM , @leo90

بعضیا میگن دوره تکمیلی با محدودیت ثبت نام میکنن، در بعضی از استان ها ، و با این عنوان که برگزار نمیشه خیلیا رو میپیچونن :| ، صحت داره ؟

morteza4338

Registered User
لایک‌ها
26
سلام دوستان
پایه خدمتی ابان 94هستم
اضاف سنواتی واسم زدن
توروخدا کمکم کنید
دارم دیوانه میشم.فکرفرارزده به سرم
من باید 6ماه اضاف بکشم؟

بالا