برگزیده های پرشین تولز

روابط عمومی بازارچه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

alkin_1987

Registered User
لایک‌ها
18
لطفا دعواهای شخصیتون رو در پی ام ادامه بدید .

در مورد موضوع هم , من درواقع نفهمیدم الان این همه دعوا برای 20 هزار تومان هست ؟

مرسی جواب تو پ خ داده شد.

امیدوارم مثل همیشه حق به حق دار بدی داداش.

(...اینترنت رو افرید تا عقده ها خالی بشه):lol::lol:

ehsan6811

Registered User
لایک‌ها
70
شما بر چه اساس , مدرک , دلیل یا ... این حرف رو می زنید ؟
میشه یک نمونه رو ارائه بدید ؟

نمیدونم من اشتباه میکنم یا نه ولی rezidentevil قبلا اسمش به عنوان سابقه منفی ثبت شده بود ولی حالا دیگه نیست جریان چیه

b.yasini

کاربر فعال تاریخ و پزشکی و سلامت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,930
بله طي پيغام خصوصي جوابش رو دادم
بله اختلاف سر همون 20 هزار تومنه... نه اينكه نداشته باشم يا بخوام پول كسي رو بخورم چون پولي نيست، موضوع سر زرنگ بازيه... اين 20000 تومن رو اگه اضافه بده اندازه 20 ميليارد احساس حماقت ميكنم :happy: من جنس خام رو ارزون خريدم حقم بوده... دستمزدش هم 200 تومن دادم... هرچند با اينكار ترمالي كه تحويل داده به خدا 50 تومن دستمزد هم زياده... اصلا هركي بود شاكي ميشد كه ام دي اف رو خراب كردي بايد پول اونم بدي

Bhrzk عزيز، دوست من، من نيازي به اين پولا ندارم به خدا ولي قضيه رو كم كنيه :happy: من حاضرم 20،000 تومن آتيش بزنم ازش فيلم بگيرم اينجا بزارم همه ببينن ولي 1 ريال به اين كلاهبردار ندم :hmm:

من نيازي به اين پول ندارم، خدا رو شكر اونقدر دارم كه دستم به دهنم برسه... اگه باور نداريد پرينت فقط چندتا از حسابهامو الان ميگيرم ميزارم ببينيد:

از 1 شهريور 88 تا همين امروز ... نزديك به 16 ماه:

يكي با 246 ميليون گردش مالي در 15-16 ماه گذشته... يكي با 854 ميليون گردش مالي :happy: به نظر شما من نياز دارم 20 تومن پول كسي رو بخورم؟ :happy:

لينك فايل گردش مالي حساب

تازه اين مربوط به دوتا از حسابهاست. پس من نيازي ندارم كه پول كسي رو بخورم... يعني موضوع ديگه اي هست كه رو كم كنيه... فداي سرم 380 تومن... من كه ضرر كردم 20 تومن ديگه هم آتيش ميزنم ميريزم دور :hmm:

دوست عزیز این حساب که شما دادی که اسم نداره اما من امروز از طریق اداره چک کردم متعلق به یک شرکت هست که البته در مورد مفاصحه حساب با اداره مالیاتی هم کم کاری کردیین که امیدوارم رسیدگی کنید.

در مورد این قضایا هم جناب Bhrzk میشه رسیدگی کنید اینطوری آدم یکم از بازارچه دل چرکین میشه. اگرچه پای 20 هزار تومن وسطه اما فکر می کنم همین 20 هزار تومن ها جمع میشن و دریا میشن. خیلی از دوستانی که اینجا هستند با فروشهای کمتر از 20 هزار تومن کار می کنن.
موفق باشید

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
دوست عزیز این حساب که شما دادی که اسم نداره اما من امروز از طریق اداره چک کردم متعلق به یک شرکت هست که البته در مورد مفاصحه حساب با اداره مالیاتی هم کم کاری کردیین که امیدوارم رسیدگی کنید.

در مورد این قضایا هم جناب Bhrzk میشه رسیدگی کنید اینطوری آدم یکم از بازارچه دل چرکین میشه. اگرچه پای 20 هزار تومن وسطه اما فکر می کنم همین 20 هزار تومن ها جمع میشن و دریا میشن. خیلی از دوستانی که اینجا هستند با فروشهای کمتر از 20 هزار تومن کار می کنن.
موفق باشید

:lol: نخير دوست عزيز ارتباطي نداره... اسم رو خودم سانسور كردم، ارتباطي هم با شركتي چيزي نداره... اينا حسابهاي متمركز حقوقي هستن و معاف از ماليات... مبالغ واريزي براي خريد جنسي واريز شدن (هر شماره حساب مختص فروش يه جنس بخصوص هست) مثلا اوني كه 854 ميليون فروش داشته قطعه اي هست كه مورد استفاده صنايع هست :happy: (شرمنده ولي نميتونم بگم چيه) يا حساب ديگه مربوط به فروش يه جنس ديگه هست... در واقع يه شماره حساب اصلي هست با 100 زير مجموعه... يعني به حساب هر كدوم ازون 100 شماره حساب پولي واريز بشه به حساب اصلي منتقل ميشه ولي مشخصه چه پولي براي چه كاري واريز شده چون هر "زير مجموعه حساب" مربوط به يه كاريه..... :happy: حالا من در تعجبم شما كه اسم صاحب حساب رو نميدوني، شماره مشتري هم نميدوني از كجا ميتوني با اين قاطعيت بگي كه شركت ما ماليات پرداخت نكرده :D غيب گو هستي؟ :D

البته تمام گردش مالي اين حسابها براي ما نيست، ما اجناسي رو ميفروشيم كه بين 10 الي 15 درصد سود دارند، موجودي حسابها هم اكثرا به حساب جاري ديگه اي منتقل ميشه كه دسته چكم روي اونه كه بتونم از پول استفاده كنم... اين شماره حسابها صرفا براي دريافت وجه از مشتري استفاده ميشن :happy:

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
مشخص بود که حساب شرکتیه ، اکثر ارقام شبیه بود .

درسته ارقام شبيه هستند چون اجناسي فروخته ميشه كه نرخ مشخصي دارند :happy: مثلا 76800 تومن... 128000 تومن و ... :happy: نكنه انتظار داشتيد پرينت حساب يه فروشگاه اينترنتي باشه؟ :D خب معلومه وقتي گردش مالي زياده حتما مال يه شركته :D

sarkhalvat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اون چیزی که مشخصه و خود این آقای مولتی میلیاردر هم ضمناً اقرار کرده، اینه که گفته 20 تومنو کارت به کارت میکنم و نکرده. این یعنی سوء استفاده از اعتماد دیگری.
اون آقا لطف کرده و بهش اعتماد کرده اما ین آقا به حساب خودش زرنگ بازی درآورده و جنسو برداشته و به معنای واقعی کلمه فرار کرده.
شما چیزی در مورد پادوهای شرکت که پول میبرن بانک و میارن شنیدی؟
شما به روح اعتقاد داری؟
راستی چه خبر از پلیس امنیت؟

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
اون چیزی که مشخصه و خود این آقای مولتی میلیاردر هم ضمناً اقرار کرده، اینه که گفته 20 تومنو کارت به کارت میکنم و نکرده. این یعنی سوء استفاده از اعتماد دیگری.
اون آقا لطف کرده و بهش اعتماد کرده اما ین آقا به حساب خودش زرنگ بازی درآورده و جنسو برداشته و به معنای واقعی کلمه فرار کرده.
شما چیزی در مورد پادوهای شرکت که پول میبرن بانک و میارن شنیدی؟
شما به روح اعتقاد داری؟
راستی چه خبر از پلیس امنیت؟

اين آقاي كلاهبردار چون داشت زرنگ بازي در مياورد من اونكارو كردم... اون 20 تومن هم به هيچ عنوان بهش نميدم ;) چون اون 20 تومن از دستمزد ايشون نبوده، از MDF خام بوده كه خودم ارزونتر خريدم... وانگهي شما تصاوير مربوط به گندكاري اين آقا رو ديدي؟ ديدي كه 380 هزار تومن گرفته و چي تحويل داده؟
در مورد روح هم زر زر اضافه نكن اين حرفا واسه دهن تو خيلي گندس... :D من ديگه بحثي درباره اين قضيه ندارم، اطلاعات دقيق اون كلاهبردار هم در يك سايت يا وبلاگ ميزارم با شرح ماوقع كه ديگران به دام اين تازه كار نيافتن...
به مديريت بخش: فكر كنم قضيه كاملا روشنه، همه چيز توضيح داده شد و عكس هم گذاشتم... فكر نميكنم مطلب جا افتاده اي باشه، تصميم با شماست من ديگه به اين بخش سر نميزنم!

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
اين آقاي كلاهبردار چون داشت زرنگ بازي در مياورد من اونكارو كردم... اون 20 تومن هم به هيچ عنوان بهش نميدم ;) چون اون 20 تومن از دستمزد ايشون نبوده، از MDF خام بوده كه خودم ارزونتر خريدم... وانگهي شما تصاوير مربوط به گندكاري اين آقا رو ديدي؟ ديدي كه 380 هزار تومن گرفته و چي تحويل داده؟
در مورد روح هم زر زر اضافه نكن اين حرفا واسه دهن تو خيلي گندس... :D من ديگه بحثي درباره اين قضيه ندارم، اطلاعات دقيق اون كلاهبردار هم در يك سايت يا وبلاگ ميزارم با شرح ماوقع كه ديگران به دام اين تازه كار نيافتن...
به مديريت بخش: فكر كنم قضيه كاملا روشنه، همه چيز توضيح داده شد و عكس هم گذاشتم... فكر نميكنم مطلب جا افتاده اي باشه، تصميم با شماست من ديگه به اين بخش سر نميزنم!
من به شخصه اصلآ کاری به این صحبت ها ندارم چون به من مربوط نمیشه ولی جناب سیناترا طریقه صحبتتون واقعآ درست نیست و واقعآ بد صحبت میکنید .

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
چندتا عكس ديگه ميزارم ببينيد 380 هزار تومن بابت چه جنس اشغالي پول دادم :(:happy:

چوب از قطر ترك خورده و تركيده... مشخصه كه به خودش حتي زحمت نداده اول جاي پيچ رو سوراخ كنه بعد پيچ رو ببنده، بدون سوارخ بزور پيچ رو بسته و چوب تركيده :

اين هم اون بخشي كه گفتم عمق فاجعه هست :lol: نگاه كنيد ببينيد چي بايد ميشده و چي از آب در اومده... در واقع چه گندي زده :happy:

طبق نقشه قرار بوده اين بشه:

ولي اين شده:

اينم نقشه شماتيك دقيق اين بخش:
كسي نقشه خوني بلده بياد يه نگاه بندازه ببينه اين نقشه مربوط به عكس اولي ميشه يا دومي؟
21q6g37gxkylm36fisq.jpg

توي نقشه خطوط برش كاملا صاف هستند

Last edited:

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
نقشه واسه اولیه ولی اینی که ساخته شده با اونی که الگو هست فرق میکنه:eek:

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
نقشه واسه اولیه ولی اینی که ساخته شده با اونی که الگو هست فرق میکنه:eek:

خدا امواتتو بيامرزه... حرف منم همينه... اگه كار تميز بود (به عكس هاي پست هاي قبلي مراجعه كنيد ببينيد چه گندي زده) و طبق نقشه انجام ميشد حرفي نبود، من از اون 20 تومن كه جنس رو ارزونتر خريده بودم ميگذشتم اصلا شايد 20 تومن هم اضافه ميدادم ميگفتم دمت گرم كار رو تميز در آوردي... يه خدا بيامرزي هم پشت سرش بود... ولي انصافا حقا عرفا شرعا قانونا حق با من هست يا نه؟ خودتون قضاوت كنيد... عكس هاي پست هاي قبلي رو ببينيد، يعني ام دي افي كه تازه و نو هست و تازه از كارگاه اومده بايد اينجوري باشه؟ لبه ها همه كنده كاري شده... سوراخ ها همه داغون... خط و خش بسيار زياد كه خيلي هاشون قابل ترميم نيستند... يعني واقعا انصافه من 380 هزار تومن بدم اين دوتا جعبه اشغال رو بگيرم؟ :(
تازه خداوكيلي اون عكس اولي رو يكي از دوستام تو امريكا ساخته كه اصلا نجار هم نيست... ابزار داشته شروع كرده به ساخت و درست در اورده، ولي خداييش كسي كه ادعاش ميشه اوستا كاره اونم تازه با MDF كه كار كردن باهاش خيلي راحتتر از چوبه، بايد يه كار اينجوري تحويل بده؟ يعني محاسبه از روي نقشه اينقدر سخته؟

يعني يه مرغ پخته رو بزاري جلوي اين جعبه ها و نقشه رو هم نشونش بدي خداييش خندش ميگيره از اينكار اين نابلد... يعني ميگيم تولرانس 1 ميل... نه 2 ميل... نه 10 ميل... اصلا 2 سانت... شما برش صاف هم نتونستي در بياري... همه جاي كار رو زيگزاگي برش زدي... يعني چي؟ اينقدر سخته ساخت اين باكس؟
اگه كسي اينكاره (نجار يا ام دي اف ساز) هست با متر و كوليس و تجهيزات اندازه گيري دقيق بياد ... اين باكس بهمراه نقشه در اختيارش... اندازه بزنه ببينيم حرف من درسته يا حرف اين آقا
هركي ميتونه بياد 10 هزار ميدم بابت يكساعت اندازه گيري، پول رفت و برگشت اژانسش هم ميدم

Last edited:

AniuS

Registered User
لایک‌ها
671
فقط اینجا 1 حرفی میتونم بزنم و دیگر هیچ:hmm:
ما ایرانیا زود قضاوت میکنیم همیشه و یه طرفه به قاضی میریم اینجا واسه من 1 درس بزرگ تو زندگیم شد که 100% حق رو ندم به یه طرفی که زودتر حرفشو میزنه و منتظر شنیدن حرف طرف روبرو هم باشم حتی اگه 1% حق باهاش باشه
من به شخصه اصلآ تو جایگاهی نیستم بخوام نظر بدم چون وظیفه من نیست وظیفه مدیران هست ولی حرف شما و مستنداتتون رو که دیدم دیدم ایشون هم خالی از اشکال نبودند و پولی که گرفتند واسه اون سفارش نبوده (بر اساس نقشه و الگو)
خود منم اول 100% حق رو به ایشون میدادم ولی الان نه نمیدم حلالمون کن جناب سیناترا کمی زود قضاوت کردم واسه خودم:(

King Cyrus

Registered User
لایک‌ها
21
آدم كلاهبردار از تخيلات مغز گنديدش داستان سرايي ميكنه... ما كاري به داستان نداريم... قضيه هموني بود كه من تو چند پست قبل گفتم... طبق وعده 200 هزار تومن دستمزدش رو تمام و كمال گرفته و اگه 20 تومن كم دادم بخاطر اين بوده كه جنس خام ارزونتر خريدم كه حقم بوده... تازه اينم در نظر بگيريد كه يه كار واقعا به معناي واقعي كمله "ترمال " و بدون ارزش تحويل داده... يعني شما فكر كن يه كابينت ام دي اف رو 10 سال استفاده كني اينقدر داغون و خراب نميشه

اينم عكس خودتون قضاوت كنيد: (ديگه از عكس خود جنس مستندتر چيزي هست مگه؟ تازه اين شايد 3-4 مورد از تمام نواقص كار باشه... وجدانا اگه از زده ها و خرابكاري هاش عكس بگيرم شايد 100 تا عكس هم كم باشه)
درود
به باور من درست است که سیناترای گرامی با درشتی و گاه ناسزا سخن رانده‌اند اما این نگاره‌ها نشان می‌دهد که باید به ایشان نیز برای خشمشان حق داد زیرا کار تمیز از آب درنیامده است. امید است دوست گرامی‌ای که این جعبه را ساخته‌اند در این‌باره روشنگری نمایند زیرا اگر کسی اینها را به‌عنوان نمونهٔ کار ایشان ببیند شاید از دادن سفارش روی‌گردان شود.

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
در مورد موضوع rezidentevil و دیگر دوستان .
کاربر محترم rezidentevil , دوست عزیز rezidentevil , آدم خوب rezidentevil , اولا هیچکس شما رو کلاهبردار معرفی نکرده . شما یک عنوان سابقه منفی داشتید که مربوط به گذشته ات می شد ( که اون هم اینقدر بالا پایین رفتی و این و اون رو دیدی که از من خواسته شد یک فرصت دوباره بدم . می بینیم که اشتباه کردم ) یک عنوان محروم از فعالیت تجاری برای مدت کوتاه داشتی که وقتی توهین هایت شروع شد توسط مدیر ارشد بن شدی . حالا اینکه چقدر روی اعصاب ایشون و دیگران قدم زدی که دوباره درخواست یک فرصت دوباره بهت دادند رو نمی دونم . اما از الان , اگر سرت رو از روی تاپیک های فروش خودت کج کردی . خواستی سوپر من بازی دربیاری و قهرمان بازی در بیاری , توی تاپیک های بقیه اسپم کردی . پست کوت کردی و اسمیلی زدی . یا نظر کارشناسیت رو اعلام کردی. دیگه اجازه فعالیت در بازارچه رو نخواهی داشت . ممکن هست تمام لطف هایی که تا امروز بهت شده همه باهم برگردند به شکل سابق .
امیدوارم حرف همدیگه رو فهمیده باشیم .
-----------------------------------------------------
در مورد موضوع " سيناترا " و hamed_f65 :
متاسفانه و علارقم میل باطنیم , ما نمی تونیم متن چت یا اس ام اس یا پی ام را ملاک و سند قرار بدیم . چون نمی توانیم از واقعی بودن آنها مطمئین شویم ( جسارت به شخص خاصی نمی کنم کلی گفتم ) .

اما نکته دیگه اینکه الان تاپیکی در بازارچه وجود داشته که شما از طریق آن اقدام به انجام این کار کرده اید ؟
یا صرفا بیرون و به شکل تصادفی این شخص را پیدا کرده و متوجه شدید در پرشین تولز هم ای دی کاربری دارند ؟

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
در مورد موضوع rezidentevil و دیگر دوستان .
کاربر محترم rezidentevil , دوست عزیز rezidentevil , آدم خوب rezidentevil , اولا هیچکس شما رو کلاهبردار معرفی نکرده . شما یک عنوان سابقه منفی داشتید که مربوط به گذشته ات می شد ( که اون هم اینقدر بالا پایین رفتی و این و اون رو دیدی که از من خواسته شد یک فرصت دوباره بدم . می بینیم که اشتباه کردم ) یک عنوان محروم از فعالیت تجاری برای مدت کوتاه داشتی که وقتی توهین هایت شروع شد توسط مدیر ارشد بن شدی . حالا اینکه چقدر روی اعصاب ایشون و دیگران قدم زدی که دوباره درخواست یک فرصت دوباره بهت دادند رو نمی دونم . اما از الان , اگر سرت رو از روی تاپیک های فروش خودت کج کردی . خواستی سوپر من بازی دربیاری و قهرمان بازی در بیاری , توی تاپیک های بقیه اسپم کردی . پست کوت کردی و اسمیلی زدی . یا نظر کارشناسیت رو اعلام کردی. دیگه اجازه فعالیت در بازارچه رو نخواهی داشت . ممکن هست تمام لطف هایی که تا امروز بهت شده همه باهم برگردند به شکل سابق .
امیدوارم حرف همدیگه رو فهمیده باشیم .
-----------------------------------------------------
در مورد موضوع " سيناترا " و hamed_f65 :
متاسفانه و علارقم میل باطنیم , ما نمی تونیم متن چت یا اس ام اس یا پی ام را ملاک و سند قرار بدیم . چون نمی توانیم از واقعی بودن آنها مطمئین شویم ( جسارت به شخص خاصی نمی کنم کلی گفتم ) .

اما نکته دیگه اینکه الان تاپیکی در بازارچه وجود داشته که شما از طریق آن اقدام به انجام این کار کرده اید ؟
یا صرفا بیرون و به شکل تصادفی این شخص را پیدا کرده و متوجه شدید در پرشین تولز هم ای دی کاربری دارند
؟

مدير محترم؛ اين قضيه براي من تموم شدست... 380 هزار ضرر كردم فداي سرم فداي سرت ;) ولي ازين هرس‌ام گرفت كه اين كلاهبردار اومده دست پيشو گرفته كه پس نيافته... من طبق چيزي كه وعده كرده بودم دستمزدش رو دادم 200 هزار تومن... اگر گفتم 20 تومن ميريزم ولي نريختم خواستم يه گوشمالي بهش داده باشم كه فكر نكنه خيلي زرنگه... اون 20 تومن هم پول زور بود ميخواست بگيره... نميتونست جنس رو هم نده، يعني ناموسا يه بلايي همونجا سرش مياوردم كه به غلط كردم بيافته خودش با التماس بگه جنس رو وردار ببر پولم نده ولي خب نخواستم واسه يه آدم بي ارزش 2 زاري چند كيلو رابطه بسوزونم زنگ بزنم به رفقا :happy: يعني ارزش سوزوندن رابطه رو نداشت... وگرنه وجدانا ميگم اونقدر اذيتش ميكردم كه اون دوتا تار موي باقيمونده روي سرش هم بريزه... باري...
بيخيال ديگه
واسه من تموم شده قضيه...
درباره سوالتون هم من توي "گفتگوي آزاد" تاپيك زدم كه ام دي اف كار حرفه اي ميخوام كي سراغ داره... اين بنده خدا ايميل زد يا پ.خ زد يا اف گذاشت يادم نيست... خلاصه اعلان موجوديت كرد و ماالبقي ماجرا
توي پي تي كه ديگه كاري ازدستم بر نمياد ولي ناموسا از شماره برگه تولد تا شناسنامه و كارت ملي و هر اطلاعاتي كه بتونم ازش بدست ميارم بهمراه آدرس و تلفن منزل و ... رو توي يه وبلاگي چيزي ميزارم با شرح ماوقع و عكس هاي مربوط ... اينجوري ديگه كسي حاضر نميشه كارش رو به اين بده... مگر اينكه خودش بياد اقرار كنه كه كاري كه تحويل داده طبق نقشه نبوده و تميز هم از آب در نيومده... اونوقت شايد بيخيال بشم... در غير اينصورت من از راه خودم وارد ميشم
با پوزش از تمام دوستان، من كلا آدم عصبي هستم ولي سعي ميكنم خودمو كنترل كنم ولي وقتي يه سري افراد عين سرخر وارد ماجرا ميشن و طرفداري بيجا ميكنن يكم آمپرم ميره بالا... به هرحال از همه دوستان پوزش ميخوام
اوقات خوشي رو براي شما و عزيزانتان آرزو ميكنم ♥:happy:

سيناترا

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
خوب شما كه از اول ديدي بد دراورده برا چي قبول كردي؟

چرا قبول كردم؟ :happy: خب چيكار ميكردم؟ 50 هزار تومن پول نقد بهش داده بودم و 180 تومن پول ام دي اف... تخته هارو برش زده بود... ديگه در عمل انجام شده قرار گرفته بودم... يعني وسط كار بود كه شصتم خبردار شد كه با يا نجار آماتور طرفم... نه به يه اوستا كار... ديگه كاريش نميتونستم بكنم گفتم فقط هرچي هست سمبل كنه ... ديگه كارش از دستم بر نميومد :(

fafe4u

Registered User
لایک‌ها
82
سلام
بنده تاریخ 7/12/89 به حساب xbox 360slim که در قسمت اصلی بازارچه تاپیک دارن، 400هزار تومن برای خرید PS3 واریز کردم.
بعد از 3ماه ایشون در تاریخ 9/3/90 گفتن که نمیتونم،قیمت دوبی گرون شده و از این حرفا.
گفتن که اگه میخوای پولتو عودت بدم شماره کارت بده.
شماره کارت و شماره حساب رو براش PM کردم.
فرداش گفتن که پولت دسته دوستمه و باید برام برگشت بزنه.
این گفتن یه هفته بعد.
یه هفته بعد شد گفتن هنوز برگشت نزده.
بعدش میگه اگه برگشت نزنه لپتاپمو میفروشم.
این فرایند برگشت زدن الان 1ماهه به طول انجامیده.
آقا 400تومن من 3ماهِ پیش ایشونه.
من ازشون سودی نمیخوام.
فقط اصل پولمو میخوام که هر روز میگه واریز میکنم.
ولی فرداش همون آشو همون کاسه.
همین امروز گفتن که شماره کارت رو بده (برای بار دهم) دادم، ولی بازم واریز نکردن.

خواهشمندم پیگیری کنید.
با تشکر.

hamed_f65

Registered User
لایک‌ها
18
دوست عزیز بسه دیگه خدایی
بیخیال شو کش دادن بحث رو
چون هم شما و هم بنده میتونیم تا صبح بحث رو کش بدیم
پول ندادی من که گفتم نوش جونت
خیلی هم مودبانه جواب دادم بهت که ختم بشه چون ارزش نداره
و اما راجع به این مطالب هم من یه توضیح میدم و بعدش خواهشا همه ی دوستان قضیه رو ختم کنن که دیگه خیلی لوس شد

اگه تونست ثابت كنه كه IM ها و SMSها مال من بوده! :happy:
آدم كلاهبردار از تخيلات مغز گنديدش داستان سرايي ميكنه... ما كاري به داستان نداريم... قضيه هموني بود كه من تو چند پست قبل گفتم... طبق وعده 200 هزار تومن دستمزدش رو تمام و كمال گرفته و اگه 20 تومن كم دادم بخاطر اين بوده كه جنس خام ارزونتر خريدم كه حقم بوده... تازه اينم در نظر بگيريد كه يه كار واقعا به معناي واقعي كمله "ترمال " و بدون ارزش تحويل داده... يعني شما فكر كن يه كابينت ام دي اف رو 10 سال استفاده كني اينقدر داغون و خراب نميشه

اينم عكس خودتون قضاوت كنيد: (ديگه از عكس خود جنس مستندتر چيزي هست مگه؟ تازه اين شايد 3-4 مورد از تمام نواقص كار باشه... وجدانا اگه از زده ها و خرابكاري هاش عكس بگيرم شايد 100 تا عكس هم كم باشه)

يعني واقعا درسته كه 180 هزار تومن پول جنس بدم و 200 هزار تومن پول دستمزد بدم، بعد يه كار اينجوري تحويل بگيرم؟ شما باشي براي خونت كابينت MDF سفارش بدي بعد اينجوري تحويل بگيري واقعا صدات در نمياد؟ وجداناً؟ انصافا؟ شرعا؟ عرفا؟ :(
فاجعه ي عظيم بخش پايين (كف) باكس هاست... اگه عكس بزارم خندتون ميگيره به خدا... چون سنگين هستن تنهايي نميتونم بلندشون كنم ولي اگه جابجا كردم عكس ميزارم كه به عمق فاجعه پي ببريد
به هرحال من ديگه بحثي ندارم، تجربه بود... تجربه اي به قيمت 380000 تومن كه بهم ثابت بشه و فراموش نكنم كه "كار هر بز نيست خرمن كوفتن، گاو نر ميخواد و مرد كهن" و اينكه "هيچوقت پول بي زبون رو دست آدم زبون دار نديد كه مجبور بشيد يه جفت كفش آهني بخريد بدويد دنبال پولتون" :( :happy:
واقعا به دوستان توصيه ميكنم كه كار MDF به حامد فرج زاده ندين، چون فقط با پول و سرمايه و وقت مردم كاردستي درست ميكنه (اينم اينجا بمونه اگه كسي خواست بهت سفارشي بده، اگه مخش كار كرد و يه سرچ توي گوگل زد متوجه بشه كه طرف حسابش كيه)

همونجور که شما پیام ها و حرفات رو انکار میکنی بنده هم به راحتی میتونم بگم که این عکس ها اصلا واسه سفارشی که من درست کردم نیست منتها آدم باید مرد باشه
پس دوستان همونجور که ایشون پیامها رو فاقد ارزش میدونن منم بگم تصاویر واسه سفارش ساخته شده ی من نیست
اگر عکس ها سندیت داره پس این پیام ها هم باید سندیت داشته باشه :

برای اطلاع دوستان بگم که این لب پر شدن که ایشون میگن قضیه اش اینه که ، اون روزی که رفتیم چندتا از تیکه ها رو بدیم شهرک برش بزنن با ماشین این بابا رفتیم که توی راه خودشون هم گفتن خراب شد ماشینشون.تیکه ورق ها موند توی ماشین ایشون و قرار شد من خودم بیم کارگاه و این بابا بعدا تیکه ها رو بفرسته دم کارگاه تا بچسبونم به سفارششون.منتها توی مسیر یا انتهای مسیر یا هر جای دیگه ای از بی سلیقه گی خود ایشون کارها لب پر میشه و خود ایشون هم به بنده اقرار کردن که توی متن چت زیر هست .
مجددا برای اطلاع دوستان بگم که کار ایشون 4 تیکه بود که بنده بعد از درست کردن دو تیکه از کارشون طبق اصرار خودشون آدرس دادم بیان در خونه کار رو ببینن . سفارش ایشون رو هم از کارگاه آوردم حیاط منزل که اونجا خط و خش روش نیافته.موقعی مع اومد دو تا تیکه ی ساخته شده رو دید به به چه چه کرد که خیلی خوب باشه و دمت گرم و اینا ...اگه کارت خراب شده بود همون موقع اعتراض میکردی چرا نکردی شما که انقدر زبون داری واسه حرف زدن
اینم متن چت بعد از اینکه این بابا اومد دو تیکه رو ببینه :

Ariya Hoor (2011/06/06 10:40:03 ب.ظ): سفارش بعدي رو بازم تميزتر ميزنيم
Ariya Hoor (2011/06/06 10:40:04 ب.ظ):
Ariya Hoor (2011/06/06 10:40:05 ب.ظ): شب بخير
Ariya Hoor (2011/06/06 10:40:08 ب.ظ):
Hamed Farajzadeh (2011/06/06 10:40:10 ب.ظ): مگه اون که دیدی تمیز نبود؟
Hamed Farajzadeh (2011/06/06 10:40:17 ب.ظ): اینم همون شکلی میشه
Ariya Hoor (2011/06/06 10:40:18 ب.ظ): چرا
Ariya Hoor (2011/06/06 10:40:28 ب.ظ): اين صفحه ها بعضي جاهاش لب پر شده بود
Ariya Hoor (2011/06/06 10:40:31 ب.ظ): علامت زدم ديدي؟
Ariya Hoor (2011/06/06 10:40:33 ب.ظ): با چسب
Hamed Farajzadeh (2011/06/06 10:40:35 ب.ظ): سفارش بعدیم ایشالا بعد از این صحبت میکنیم
Ariya Hoor (2011/06/06 10:40:36 ب.ظ): اونارو ديگه خودت واردي
Hamed Farajzadeh (2011/06/06 10:40:40 ب.ظ): اونارم اوکی میکنم
Ariya Hoor (2011/06/06 10:40:40 ب.ظ): اگه تونستي بزار داخل كار

چندتا عكس ديگه ميزارم ببينيد 380 هزار تومن بابت چه جنس اشغالي پول دادم :(:happy:

چوب از قطر ترك خورده و تركيده... مشخصه كه به خودش حتي زحمت نداده اول جاي پيچ رو سوراخ كنه بعد پيچ رو ببنده، بدون سوارخ بزور پيچ رو بسته و چوب تركيده :

اين هم اون بخشي كه گفتم عمق فاجعه هست :lol: نگاه كنيد ببينيد چي بايد ميشده و چي از آب در اومده... در واقع چه گندي زده :happy:

طبق نقشه قرار بوده اين بشه:

ولي اين شده:

اينم نقشه شماتيك دقيق اين بخش:
كسي نقشه خوني بلده بياد يه نگاه بندازه ببينه اين نقشه مربوط به عكس اولي ميشه يا دومي؟
21q6g37gxkylm36fisq.jpg

توي نقشه خطوط برش كاملا صاف هستند

اینا کدوم قسمت نقشت بوده که ترک خورده ؟؟؟ همون جنسای پرتی بود که ریختم توی نایلون دادم بهت ببری یا قسمت زیر کار که اشانتیون زدم واست ؟؟؟

این هم توضیح راجع به این قسمت نقشه که با خود اینشون هماهنگ شده بود :
برای اطلاع دوستان قرار بود یه سوراخی زیر کار ایشون برش بخوره که یه بلندگو ی بزرگ بره داخلش که بنده طبق ابعاد برش ایشون رو زدم و بعدش دیدم بلندگو رد نمیشه ازش بهش زنگ زدم گفتم یکم زیر کارت رو گرد برش زدم که بلندگو رد بشه و خود این بابا کلی هم تشکر کرد که دمت گرم که تست کردی و باعث شدی مجبور نشم بعد از بردنش بدمش دوباره بیرون برش بزنن

خدا امواتتو بيامرزه... حرف منم همينه... اگه كار تميز بود (به عكس هاي پست هاي قبلي مراجعه كنيد ببينيد چه گندي زده) و طبق نقشه انجام ميشد حرفي نبود، من از اون 20 تومن كه جنس رو ارزونتر خريده بودم ميگذشتم اصلا شايد 20 تومن هم اضافه ميدادم ميگفتم دمت گرم كار رو تميز در آوردي... يه خدا بيامرزي هم پشت سرش بود... ولي انصافا حقا عرفا شرعا قانونا حق با من هست يا نه؟ خودتون قضاوت كنيد... عكس هاي پست هاي قبلي رو ببينيد، يعني ام دي افي كه تازه و نو هست و تازه از كارگاه اومده بايد اينجوري باشه؟ لبه ها همه كنده كاري شده... سوراخ ها همه داغون... خط و خش بسيار زياد كه خيلي هاشون قابل ترميم نيستند... يعني واقعا انصافه من 380 هزار تومن بدم اين دوتا جعبه اشغال رو بگيرم؟ :(
تازه خداوكيلي اون عكس اولي رو يكي از دوستام تو امريكا ساخته كه اصلا نجار هم نيست... ابزار داشته شروع كرده به ساخت و درست در اورده، ولي خداييش كسي كه ادعاش ميشه اوستا كاره اونم تازه با MDF كه كار كردن باهاش خيلي راحتتر از چوبه، بايد يه كار اينجوري تحويل بده؟ يعني محاسبه از روي نقشه اينقدر سخته؟

يعني يه مرغ پخته رو بزاري جلوي اين جعبه ها و نقشه رو هم نشونش بدي خداييش خندش ميگيره از اينكار اين نابلد... يعني ميگيم تولرانس 1 ميل... نه 2 ميل... نه 10 ميل... اصلا 2 سانت... شما برش صاف هم نتونستي در بياري... همه جاي كار رو زيگزاگي برش زدي... يعني چي؟ اينقدر سخته ساخت اين باكس؟
اگه كسي اينكاره (نجار يا ام دي اف ساز) هست با متر و كوليس و تجهيزات اندازه گيري دقيق بياد ... اين باكس بهمراه نقشه در اختيارش... اندازه بزنه ببينيم حرف من درسته يا حرف اين آقا
هركي ميتونه بياد 10 هزار ميدم بابت يكساعت اندازه گيري، پول رفت و برگشت اژانسش هم ميدم

اینم حرف خودت که راجع به تمیزی کار زیاد مطمئن نبودی و خودت از اول فکر میکردی که کارت تمیز و دقیق در نیاد :

Hamed Farajzadeh (2011/05/31 09:27:48 ق.ظ): اگر کل کار یک سانت بزرگتر بشه مشکلی هست ؟؟ اگر اون فارسی بر جلو نیم سانت عقب تر بره مشکلی هست ؟؟یا ارتفاع کار یک سانت اضافه بشه ؟؟؟
Ariya Hoor (2011/05/31 09:28:13 ق.ظ): فارسي بر در حد يك سانت عقب بره مشكلي نيست
Ariya Hoor (2011/05/31 09:28:15 ق.ظ): ولي جلو نياد
Ariya Hoor (2011/05/31 09:28:16 ق.ظ):
Hamed Farajzadeh (2011/05/31 09:28:22 ق.ظ): مشکلی نیست
Ariya Hoor (2011/05/31 09:28:25 ق.ظ): ارتفاع هم يك سانت مشكلي نداره
Hamed Farajzadeh (2011/05/31 09:28:29 ق.ظ): جلو نمیذارم بیاد
Ariya Hoor (2011/05/31 09:28:31 ق.ظ): چون كارخونه نميسازه كه
Hamed Farajzadeh (2011/05/31 09:28:37 ق.ظ): کلا اینجور کارا رو واسه احتیاط میپرسم
Ariya Hoor (2011/05/31 09:28:43 ق.ظ): اوني كه كارخونه ميسازه تماما با سي ان سي برش ميخوره
Ariya Hoor (2011/05/31 09:28:47 ق.ظ): دقيق ميشه

چرا قبول كردم؟ :happy: خب چيكار ميكردم؟ 50 هزار تومن پول نقد بهش داده بودم و 180 تومن پول ام دي اف... تخته هارو برش زده بود... ديگه در عمل انجام شده قرار گرفته بودم... يعني وسط كار بود كه شصتم خبردار شد كه با يا نجار آماتور طرفم... نه به يه اوستا كار... ديگه كاريش نميتونستم بكنم گفتم فقط هرچي هست سمبل كنه ... ديگه كارش از دستم بر نميومد :(

من که عرض کردم مشتریش رو دارم بفروشم.گفتم صبر کن بفروشم بعدش جنس شما رو بدم.ضمن اینکه دلیل این حرفم سر بیست تومن بود نه تمیز و کثیف بودن کار . چون خودتم میدونی که متر رو دادم دستت و گفتم همه جای کار رو اندازه بگیر و بعد ببر که حرفی پیش نیاد . داشتی جنس رو میبردی من گفتم صبر کن پیچای کف کار رو باز کنم که همه جزئیات رو ببینی که بعدا حرف در نیاد .

به قول دوستان اگه کار تمیز نبود چرا بردی ؟؟ یا این وجود که من گفتم برو بعد از فروشش پولت رو میدم .
اگه کار من تمیز نبود چرا دوتا باکس از 4 تا رو که ساختم اومدی دیدی شبت تو چت اینا رو گفتی ؟؟؟

Ariya Hoor (2011/06/06 10:40:03 ب.ظ): سفارش بعدي رو بازم تميزتر ميزنيم
Ariya Hoor (2011/06/06 10:40:04 ب.ظ):
Ariya Hoor (2011/06/06 10:40:05 ب.ظ): شب بخير
Ariya Hoor (2011/06/06 10:40:08 ب.ظ):
Hamed Farajzadeh (2011/06/06 10:40:10 ب.ظ): مگه اون که دیدی تمیز نبود؟
Hamed Farajzadeh (2011/06/06 10:40:17 ب.ظ): اینم همون شکلی میشه
Ariya Hoor (2011/06/06 10:40:18 ب.ظ): چرا

شما چرا از جاهایی که تو نقشه نبود و واست اشانتیون زدم حرفی نزدی ؟؟؟

دوستان گرامی همه حرفارو شنیدید و دیدنی ها رو دیدید
خداییش واسه من قضیه حل شدست و واقعا قصد ندارم چه من چه دوستان چه آقای سیناترا بحث رو هی کش بدن
من همینجا اعلام کردم اشتباه کردم با این بنده خدا کار کردم
همینجا اعلام میکنم که من کار به قول ایشون ترمال تحویل دادم
تا فقط این جنگ و جدل های بچه گانه و این الفاظ زشتی که به کار برده میشه همینجا متوقف بشه تا بین دوستان هیچ کدورتی پیش نیاد
دوستان خواهشا دیگه کش ندید
جناب سیناترا شما هم خواهشا دیگه کش نده بحث رو
بنده همینجا به شخصه تمام تقصیرات رو به عهده میگیرم تا همینجا موضوع ختم بشه
این چیزی بود که شما انتظارشو داشتی بشنوی تا موضوع رو دیگه کش ندیم ، منم همینجا اعلام کردم

با توجه به این پاراگراف آخری که نوشتم از این لحظه به بعد چه من چه آقای ایکس و ایگرگ و چه جناب سیناترا اگر بحث رو کش بدیم و پستی بعد از این پست اینجا بنویسیم مشخص میشه که قصد منفی از این قضیه داریم و جسارتا مریضی خاصی داریم که دوست داریم بحث ادامه پیدا کنه و در اینصورت از دوستان خواهش میکنم با اهمیت ندادن به پست جدید شعور خودشون رو نشون بدن

این بحث همینجا ختم شد
یا علی

Last edited:

mamad.2

Registered User
لایک‌ها
6
سلام
بنده تاریخ 7/12/89 به حساب xbox 360slim که در قسمت اصلی بازارچه تاپیک دارن، 400هزار تومن برای خرید PS3 واریز کردم.
بعد از 3ماه ایشون در تاریخ 9/3/90 گفتن که نمیتونم،قیمت دوبی گرون شده و از این حرفا.
گفتن که اگه میخوای پولتو عودت بدم شماره کارت بده.
شماره کارت و شماره حساب رو براش PM کردم.
فرداش گفتن که پولت دسته دوستمه و باید برام برگشت بزنه.
این گفتن یه هفته بعد.
یه هفته بعد شد گفتن هنوز برگشت نزده.
بعدش میگه اگه برگشت نزنه لپتاپمو میفروشم.
این فرایند برگشت زدن الان 1ماهه به طول انجامیده.
آقا 400تومن من 3ماهِ پیش ایشونه.
من ازشون سودی نمیخوام.
فقط اصل پولمو میخوام که هر روز میگه واریز میکنم.
ولی فرداش همون آشو همون کاسه.
همین امروز گفتن که شماره کارت رو بده (برای بار دهم) دادم، ولی بازم واریز نکردن.

خواهشمندم پیگیری کنید.
با تشکر.

وضعیت بنده هم به همین شکله لطفا پیگیری کنید

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
منم مثل اينکه فراموش شدم و کسي نيست کاري بکنه.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا