برگزیده های پرشین تولز

روابط عمومی بازارچه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
واقعا سواد داری؟
خب گفتی پست دقیق میزنه تو سایتش گفتم چرا برا تورویروز دیر تر زده؟؟این عکس بر علیه خودته...
میگی رو این بحث باز شدن مانور میدم خب این شات که گزاشتی از این حرفت شک برم داشت و مطمئن شدم دادی بازش کرده
چون اگه نمیکرد اصلا نمیگفتی دادم دوستم گفت بردش مشکل داره...

شما که تا حالا ميگفتي من گفتم که بازش کردم حالا ميگي حدث زدي و شکت برانگيخته شده برو پستهاي قبلت رو ببين ميفهمي.
در مورد پست اون قسمت دست نويس که اسکن شده رو ببين اونم اشتباه زده سيستم اون که خود مامور دست نويس نوشته.
اگه صد بار ديگه بگي من ميگم دادم دوستم چند تا باتري تست کرد جلوي چشم خودم گفت جواب نميده احتمالا بردش خرابه تو شات هم هست

Last edited:

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
يعني تو شهر شما فقط با باز کردن ميفهمن که يه گوشي جي پي اسش وصل نميشه خيلي جالبه. وقتي وصل نميشه يعني مشکل داره نميدونم چي بگم ديگه که واضح باشه.

اینو راهنماییت میکنم چون واقعا اطلاعات کافی در مورد جی پی اسش نداری
یه نرم افزار ovi map هست تو گوشیهای نوکیا
اونو نصب کن خیلی راحت کار میکنه
ببین رفیق کابل رو خودم گزاشتم تو بسته قشنگ یادمه
مهم نیست برام
وقتی جی پی اس 1 لحظه هم وصل بشه یعنی مشکل سخت افزاری نداره
اون نرم افزارو نصب کن راحت استفاده کن
گوشیرو هم شرمندتم چون پشتشو باز کردی پس نمیگیرم
اگر نمیکردی نوکرتم بودم
یا علی

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
شما که تا حالا ميگفتي من گفتم که بازش کردم حالا ميگي حدث زدي و شکت برانگيخته شده برو پستهاي قبلت رو ببين ميفهمي.
در مورد پست اون قسمت دست نويس که اسکن شده رو ببين اونم اشتباه زده سيستم اون که خود مامور دست نويس نوشته.
اگه صد بار ديگه بگي من ميگم دادم دوستم چند تا باتري تست کرد گفت جواب نميده احتمالا بردش خرابه تو شات هم هست

اره بازم میگم
مسیج دادی گفتی دادم دوستم باز کنه نگفتی بازش کردی
بعد گفتی بردش مشکل داره
خب بگو چطوری فهمید بردش مشکل داره بدون اینکه بازش کنه
بگو ماهم بفهمیم خیلی جالبه این جادو
بله دیدم ولی تو پستهای اولت زدی پست درست میزنه تاریخش رو با این شاتی که قرار دادی یروز قبلش تحویل گرفتی روز بعد ثبت شده
این هم یه دروغت

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
اینو راهنماییت میکنم چون واقعا اطلاعات کافی در مورد جی پی اسش نداری
یه نرم افزار ovi map هست تو گوشیهای نوکیا
اونو نصب کن خیلی راحت کار میکنه
ببین رفیق کابل رو خودم گزاشتم تو بسته قشنگ یادمه
مهم نیست برام
وقتی جی پی اس 1 لحظه هم وصل بشه یعنی مشکل سخت افزاری نداره
اون نرم افزارو نصب کن راحت استفاده کن
گوشیرو هم شرمندتم چون پشتشو باز کردی پس نمیگیرم
اگر نمیکردی نوکرتم بودم
یا علی

اتفاقا اون رو نصب کردم اول و اون قسمتش که سبز بايد بشه قرمز شد و وصل نشد.
من باز نکردم تصميم هم به عهده مديران ميزارم.
يا علي
موفق باشيد.

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
اره بازم میگم
مسیج دادی گفتی دادم دوستم باز کنه نگفتی بازش کردی
بعد گفتی بردش مشکل داره
خب بگو چطوری فهمید بردش مشکل داره بدون اینکه بازش کنه
بگو ماهم بفهمیم خیلی جالبه این جادو
بله دیدم ولی تو پستهای اولت زدی پست درست میزنه تاریخش رو با این شاتی که قرار دادی یروز قبلش تحویل گرفتی روز بعد ثبت شده
این هم یه دروغت

من شنبه گرفتم رو فايل اسکن شده هست گفتم که تاريخي رو که فرستادي درسته چطور ممکنه بقيش اشتباه بشه من دروغ گفتم يا شما؟
اگه من گفتم باز کرده دوستم شما بزار ديگه تا همه ببينن حرف که نميشه بزني بدون مدرک.
بازم ميگم کابل هم به خدا نداشت ميسپارم بخدا اين مورد رو.

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
اتفاقا اون رو نصب کردم اول و اون قسمتش که سبز بايد بشه قرمز شد و وصل نشد.
من باز نکردم تصميم هم به عهده مديران ميزارم.
يا علي
موفق باشيد.

کاملا مشخصه که باز نکردی
جی پی اس رو بفرست به یه کاربر کار بلد
مدیر تعیینش کنه
اگر مشکل داشت پس میگیرم
ولی چون بازش کردی عمرا پس بگیرم
تالبو شد حرفات

اون قسمتی که سبز باید بشه قرمز شد عجب حرف جدیدی....
بابا خودم تستش نمیکردم حضرت عباسی بدون بحث پس میگرفتم
مثل .گ داری دروغ میگی

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
من شنبه گرفتم رو فايل اسکن شده هست گفتم که تاريخي رو که فرستادي درسته چطور ممکنه بقيش اشتباه بشه من دروغ گفتم يا شما؟
اگه من گفتم باز کرده دوستم شما بزار ديگه تا همه ببينن حرف که نميشه بزني بدون مدرک.
بازم ميگم کابل هم به خدا نداشت ميسپارم بخدا اين مورد رو.

عجب آدم نفهمی...:wacko:
گفتی میبر م پیش دوستم
بعدش تو پخ هم زدی
گفتی دوستم گفت بردش مشکل داره
خب ازدوستت بپر س ببین چطوری پشت گوشیو باز نکرده فهمیده بردش مشکل داره...جدا این برام خیلی مهمه

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22

ولی من 15 دادم نمایندگی فارسیو برگردوند چون خودم قبول کرده بودم این مشکلش رو که با هزینه حل شد...
شما هم قبول کردی من فرستادم
پس اعتراض برا چیه؟:hmm:
امیر خان این یتیکه رو خودت قضاوت کن خواهشا

هی ادیت نکن یکباره جوابت رو بدم
فلش گوشی که تو فرستادی ببین عکسی که ضمیمه کردم رو
چیو فلش کردم درست شد؟
آیا من گفتم درست شد؟منبعی داری؟مدرکی داری که ثابت کنی درست شد؟
15 تومن نمایندگی خواست ندادم چون مریض نبودم مثل بعضیها

دروغ پشت دروغ بيا اينم پستي که گفتي دادي نمايندگي درست کرده با 15 تومن.
من مثل.گ دروغ ميگم يا تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
چرا راست نميگي شما.

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
دروغ پشت دروغ بيا اينم پستي که گفتي دادي نمايندگي درست کرده با 15 تومن.
من مثل.گ دروغ ميگم يا تو؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
چرا راست نميگي شما.

این کجاش دروغه؟
فارسی رو 15 خواست برگردونه
اونروز هم میخواستم بدم که گفتم برگردوند
تو جواب منو بده چطوری فهمید دوستت برد خرابه
بهم کامل بگو
15 تومن هنوز هم باید داده بشه
ولی من صبر کردم هنوز هم صبر میکنم
فکر نمیکنم بشما ربطی داشه باشه هزینه کردن من

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22

این کجاش دروغه؟
فارسی رو 15 خواست برگردونه
اونروز هم میخواستم بدم که گفتم برگردوند
تو جواب منو بده چطوری فهمید دوستت برد خرابه
بهم کامل بگو
15 تومن هنوز هم باید داده بشه
ولی من صبر کردم هنوز هم صبر میکنم
فکر نمیکنم بشما ربطی داشه باشه هزینه کردن من

خودت الان گفتي هزينه نکردي هنوز و گفتي نشونت بدم چرا زيرش ميزني خوب اينم مدرک از اين واضح تر ديگه. دروغ داري ميگي بعد به من ميگي؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان اومدي ميگي به من مربوط نيست که 15 هزينه کردي؟ ميگن آدم دروغگو کم حافظه هست فعلا شد 3 تا دروغ تابلو بجز کابل که اون رو خدا بهتر ميدونه و به اون سپردم.
صد بار گفتم و بازم ميگم و خواهم گفت دوستم با تست چند تا باتري گفت احتمالا بردش خرابه اونم جلوي چشمم. حالا اگر مدرکي داري که من گفتم باز کردم رو کن و نشون بده همه ببينن. من ترسي ندارم از گفته هام و زيرش نميزنم.
جي پي اس هم گفتم با اون نرم افزار قرمز ميشه اون قسمتش که بايد سبز بشه خواستي عکس ميزارم ببيني.

ex_dj_ehsan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Chera be shekayate man residegi nemishe?
ta shab age residegi nashe farda man be sorate ghanoni az site shekayat khaham kard

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
خودت الان گفتي هزينه نکردي هنوز و گفتي نشونت بدم چرا زيرش ميزني خوب اينم مدرک از اين واضح تر ديگه. دروغ داري ميگي بعد به من ميگي؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الان اومدي ميگي به من مربوط نيست که 15 هزينه کردي؟ ميگن آدم دروغگو کم حافظه هست فعلا شد 3 تا دروغ تابلو بجز کابل که اون رو خدا بهتر ميدونه و به اون سپردم.
صد بار گفتم و بازم ميگم و خواهم گفت دوستم با تست چند تا باتري گفت احتمالا بردش خرابه اونم جلوي چشمم. حالا اگر مدرکي داري که من گفتم باز کردم رو کن و نشون بده همه ببينن. من ترسي ندارم از گفته هام و زيرش نميزنم.
جي پي اس هم گفتم با اون نرم افزار قرمز ميشه اون قسمتش که بايد سبز بشه خواستي عکس ميزارم ببيني.

دروغگو اول و آخرته...اوکی؟؟
گوشیرو بفرست بیاد آی سی تغزیه رو عوض میکنم
15 تومن هزینه فلش مایکروتل هست رو باید بدی...
4 بار فلش به گوشیت زدم درست نشده
2 بارشو ازت میگیرم
مشکل باتریت هم باتری میدم بهت 22 تومن
بقیه تصمیم ها با مدیر

lop_po206

Registered User
لایک‌ها
22
دروغگو اول و آخرته...اوکی؟؟
گوشیرو بفرست بیاد آی سی تغزیه رو عوض میکنم
15 تومن هزینه فلش مایکروتل هست رو باید بدی...
4 بار فلش به گوشیت زدم درست نشده
2 بارشو ازت میگیرم
مشکل باتریت هم باتری میدم بهت 22 تومن
بقیه تصمیم ها با مدیر
جمله اولت رو مدارک ميگه منم يا تو
شما که گفتي هزينه نکردي با مايکروتل آخرش هزينه کردي يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نبايد پولي بدم من 20 باتري خريدم که اگه مثل شما حساب کنم بايد بهم بديش چون من از اول گفتم فارسي نداره البته گفتم فارسي نميفرسته تو شاتت هست و چون قبول کردي بر اساس مدارک خودت هزينش با خودت بوده. منم سه تا فايل فلش دانلود کردم براي گوشي شما اينطور باشه شما بايد هزينه اونم بديد.

H@/\/\ID

کاربر فعال اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
1,883
جمله اولت رو مدارک ميگه منم يا تو
شما که گفتي هزينه نکردي با مايکروتل آخرش هزينه کردي يا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من نبايد پولي بدم من 20 باتري خريدم که اگه مثل شما حساب کنم بايد بهم بديش چون من از اول گفتم فارسي نداره البته گفتم فارسي نميفرسته تو شاتت هست و چون قبول کردي بر اساس مدارک خودت هزينش با خودت بوده. منم س تا فايل فلش دانلود کردم براي گوشي شما اينطور باشه شما بايد هزينه اونم بديد.

من شرایط رو گفتم
قبول کردین در خدمتم

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
من بیشترین گلایه ها رو از معاملات گوشی دیدم
یعنی اکثر جار و جنجال ها و به اصطلاح کلاهبرداریها به نظرم رو این قسمت بوده
اگه مدیرا یه چند ساعت هم اندیشی کنند و یه فکری به حال قوانین سخت گیرانه تر کنند به نظرم می تونه خیلی از مشکلات رو حل کنه
شهرام جان! قبلا چند تا تاپیک توی بخش موبایل زده شد، من هم گذاشتم باز بمونن تا نتیجه ای حاصل بشه! هر دفعه هم از یوزرها خواستم بیان نظرشون رو برای اینکه چطور یوزرها بتونن توی این مباحث بیشتر و بهتر به هم اعتماد کنن بگن... ولی هر دفعه یکی پرید وسط که آقا گوشی هاتون رو برای من بفرسید من میشم واسطه و... که خودت باقی همچین داستانی رو بهتر میدونی!
حالا بازم میگم، شما و بقیه دوستان همینجا، یا در قالب تاپیک جدیدی توی همون بحث پیشنهاداتون رو بگین تا به قوانین اضافه کنیم و به قول شما سفت و سخت تر بشه!

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
دو مورد مشکل این دو دوستمون.. تقریبا یک ساعت و نیمه دارم پست هاتون رو از 6 صفحه قبل میخونم تا پستی رو نخونده نذاشته باشم ولی واقعا حیف وقت!! دریغ از یه پست به درد بخور.. فقط دارید جواب همدیگه رو با بازی کردن با کلمات میدین و..

از اونجایی که ظاهرا با هم دیگه گوشی هاتون رو عوض کردین، و حمید هم میگه گوشی ای که lop_po206 هم مشکلاتی داره (دقیقا چه مشکلی؟) ، چند راه دارین

اول، مشکل رو بین خودتون توی پی ام حل کنین
دوم، گوشی های همدیگه رو پس بدین و این بحث رو تموم کنین
سوم، آقای lop_po206 برای حل مشکل باتری همون طوری که حمید گفت یه باتری از خودش بخر، اگه باز هم فایده نداشت همه رو پس بده و گوشی خودت رو هم پس بگیر
چهارم، حمید شما گوشی رو پس میگیری و تست میکنی، اگه مشکل از باتری بود اون رو درست میکنی و به خریدار پس میدی

در مورد دو راه حل آخر، هزینه های پست بین هر دوتون تقسیم میشن.
در مورد راه حل آخر، اگه حمید خواست گوشی رو پس بگیره lop_po206 تا فردا ظهر قبل از ساعت 12 باید پستش کنه و شماره رهگیری رو اینجا بذاره. وقت نکردم و کار داشتم و... قابل قبول نیست.
تا نیمه شب وقت دارین یکی از این راه ها رو در پیام خصوصی انتخاب کنین. لطفا جو اینجا رو بیش از این به هم نریزید.

حمید شما فقط یه پست با بیان شیوا و قابل فهم بزن و مشکل گوشی که ایشون برای شما فرستاده رو توضیح بده.
ممنون

meisam317

Registered User
لایک‌ها
78
ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴
ممنون جناب . خیلی متشکرم . اگه لازم باشه ارشیو چت + صورتحساب انتقال اینترنتی بانک ملت رو بهت بدم . :)

حساب بانک ملت هم که داشت جعلی بود . اسم خودش میلاد .. بود از روی سایت هک که تا چند مدت قبل تو امضا پی تی و یاهوش بود برداشته بود . اسم صاحب حساب هم حامد دانشجو بود .
سایتش http://www.crack3r.org/ بود . ذخیره کرده بود سایتشو . سی دی اموزش هک و کرک میفروخت تو سایتش که اسم اصلیش رو انجا زده بود .

ممنون . خیلی متشکرم . اگه ادرس اطراف تهران رو بگی که دارم . ادرس دیگه ای ازش داری بهم بده لطفا
ولی فک کنم تهرانپارس هستش .

من اشتراک اینترنتم تموم شده . اگه دیر امدم می بخشین . سعی میکنم این روزها زودی به زود بیام

باز هم کلاهبرداری به روش جدید در پی تی . گرفتن پول برگردوندن تدریجی با توجیه عدم کلاه برداری

از مدیران عزیز تقاضا دارم که منو راهنمایی بکن و حداقل این یوزر رو بن کنن یا تذکری بهش بدن تا من هم بتونم پولمو پس بگیرم

من در تمام مدت از ابتدای فروم پرشین تولز از 2002 تا حالا سعی کردم کارب خوبی باشم و به همه در حد توان کمک بکنم . و تو این مدت حتی یک نفر پیدا نمیشه که از دست من ناراضی باشه

در طول تاریخ انسانها روشهای مختلفی برای رسیدن به اهداف خود داشته اند که به تدریج این روشها رو بهبود بخشیده اند و پیشرفته تر کرده اند . کلاهبرداری هم یکی از این ها .

یوزر david_196819 که با نام حامد دانشجو تو فروم فعالیت مالی انجام میده . اکثرا شماره حساب ملت با همین اسم میده : ۱۳۲۸۰۲۳۲۳۰

در بخش خرید های اشتراکی خیلی فعال هستش . قبلا یه سایت داشت که ادرسش چیزی شبیه creack3r بود یعنی عدد 3 داخل کلمه cracker بودش .
اسم اصلیش میلاد هستش و ساکن فلکه سوم تهرانپارس هستش . شهرتشو داخل سایت زده بود . صفحه رو ذخیره کرده بودم ولی الان پیدا نمی کنم .

این اقا واسه کارهایی از من 338 تومن پول گرفتش که از حساب اینترنتی بانک ملت انتقال دادم . مدرکش هم موجوده و اگه مدیران لازم بدونن تقدیمشون میکنم . . این مبلغ رو 2 بار در تاریخ های 16 - 25 - 26 دی ماه انتقال دادم .

متاسفانه ایشون تا الان که 5 ماه میشه منو معطل کردن. و فقط با این بهانه که من هر چی باشم مال مردم خور نیستم فقط 50 تومن از پول رو برگردوندن .

من شدیدا به این پول نیاز دارم. تو این مدت فشار روانی شدیدی بهم وارد شده است . خدا شاهده فردا میخام دارو بخرم . شارژ اینترنت هم تموم شده بهمین خاطر نمیتونم مرتب بیام اینترنت متاسفانه :(

لطفا دوستان ( مدیران و کاربران ) منو راهنمایی بکنن . واگه اطلاعی شماره ای چیزی دارن بهم بدن یا هر طوری که میشه منو کمک بکنن :)

چی شد این حضرت اقا نیومدن

ایشون گویا هنوز به فروم سر نزده. که البته دیگه مهم نیست!
شما مدارکی که نشون میده پولی به ایشون انتقال دادین رو اینجا بذارید. توضیح شفافی ندادین که برای چه کاری بهش پول پرداخت کردین.. فقط گفته بودین برای انجام کارهایی! آیا تاپیکی وجود داشته در این رابطه یا از طریق پی ام قضیه پیگیری شده؟ اگه از طریق پی ام بوده، تصاویرشون رو اینجا بذارید یا برام بفرستین

همینطور نام، شماره حسابی که پول رو بهش واریز کردین رو هم بهم پی ام کنید که در صورت تشخیص توی کاربران محروم قرار بدم.

بابت دیرکرد هم عذر میخوام.

همونطور که کاربر try فرمودند اسم من حامد دانشجو هست و شما اگر مدرکی دارید چرا از طریق مراجع قانونی اقدام نمیکنید و هی دست به دادن پستهای الکی میزنید

من چند مدت به این حضرت آقا وقت دام که 50 تومن ریختند ولی متاسفانه در نهایت بی شعور تو پیغام ها خصوصی
گفتند که من اینجور پ.لها زیاد گرفتم و پس ندادم . اگه تاپیک روابط عمومی بازارچه هم شکایت بکنی میگم من خدمات ارائه دادم و پول رو گرفتم . من فایل پرینت حسابم رو که 4 مرحله 338 تومن تو دیماه ریختم رو مدیران ژخ میکنم . اگه لازم باشه آرشیو چت ها برنامه رو هم میدم PIDGIN

GRID

Registered User
لایک‌ها
93
با سلام خدمت همه دوستان.
بنده طی صحبت هایی که با آقای joker-war داشتم و حرف هایی که ایشون برای گفتن داشت رو شنیدم فهمیدم که ایشون هم گول فامیلش رو خورده و کلاه بردار اصلی فامیلش بوده و ایشون واقعا تو این مدت مریض بوده و برادرش بوده که بنده رو تهدید کرده ( عذر خواهی هم کردن بابت این مسئله)
ایشون تونستند رضایت بنده رو جلب کنن و تفاوت قیمت رو واریز کنن.
از مدیران خواهشمندم که پست هایی که تو این مدت علیه ایشون زده شده رو پاک کنن و اعتبار و سابقه ایشون رو برگردونن و از حالت محرومیت در بیارن.
دوستان هم بدونن که ایشون آدم قابل اعتمادی هست و به خاطر این سوء تفاهم و کلاه برداری فامیلشون و مشکلاتی که براشون پیش اومد شاهد این وضعیت بودیم.
ان شا الله درس عبرتی بشه تا اینکه هیچ کس با پروفایل شخصی خودش برای دیگران کاری انجام نده تا شاهد این مشکلات باشیم.
با تشکر. امین:happy:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا