برگزیده های پرشین تولز

شغل شما چسیت ؟

mirkazemi

Registered User
لایک‌ها
40
واردکننده موتور و یه یه مدل تیغه هم هستیم شرکتمون اولین واردکننده تو ایران هستش کلا پخش کننده هستیم تو کل ایران
توضیحم میتونم بگم مشتری جنسو از ما میخره بعد جنس مارو به یکی دیگه میفروشه همینجوری 2یا3دست میچرخه بهد میرسه به دست مشتری هفته پیش جنسمون7دست چرخیده بود رسیده بود دست مشتری اونم با چه قیمتی کاره خوبیه اگه کسی بلد باشه چون نصاب وقتی نصب میکنه روزی 1دونه کم کم که بخواد سود کنه از هر نصب 100تومن میگیره بخواد رفاقتی کارکنه کاره خوبیه اگه بلد باشی و بازاریاب خوبی باشید چون خیلی مشتری هایه خودمون فقط با تلفن از ما میخرن بعد میفروشن حتی رنگ موتور هم نمیبینن و فقط پولشو میشمارن

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
دوستان عزیزم

خدمتتون عارضم که ما هم تو کار واردات ، صادرات و ترخیص کالا و حواشی اون هستیم . کار خوبیه ، پول توش زیاده شما می تونید از ماهی 1 میلیون تا 1 میلیارد توش در بیارید . البته بستگی به خودتون ، رفقاتون ، آشنا هاتون و میزان شل و سفت بودن جیبتون واسه خرج کردن داره . البته به همه اینا 1000 برابر استرس رو اضافه کنید . از زمانی که بار تون ارزیابی می شه ، میره تو جاده تا به دست صاحب کالا برسه .

همه ازت انتظار دارن جنسشون رو با روشهای غیر قانونی ترخیص کنی . کارهای عجیب غریب انجام بدی ، و مثل روز اولی که واسه یه دوست !!! 2 تا کانتنر ترخیص کردم بعد از اینکه رفت و به دستش رسید . دبه در بیارن .
البته قریب به اتفاق وارد کننده ها انسانهای خوب و شریفی هستن . اما امان از روزی که شما به پست یه وارد کننده تازه کار بخوری و مجبور بشی استرس های اون رو هم به دوش بکشی .

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
دوستان عزیزم

خدمتتون عارضم که ما هم تو کار واردات ، صادرات و ترخیص کالا و حواشی اون هستیم . کار خوبیه ، پول توش زیاده شما می تونید از ماهی 1 میلیون تا 1 میلیارد توش در بیارید . البته بستگی به خودتون ، رفقاتون ، آشنا هاتون و میزان شل و سفت بودن جیبتون واسه خرج کردن داره . البته به همه اینا 1000 برابر استرس رو اضافه کنید . از زمانی که بار تون ارزیابی می شه ، میره تو جاده تا به دست صاحب کالا برسه .

همه ازت انتظار دارن جنسشون رو با روشهای غیر قانونی ترخیص کنی . کارهای عجیب غریب انجام بدی ، و مثل روز اولی که واسه یه دوست !!! 2 تا کانتنر ترخیص کردم بعد از اینکه رفت و به دستش رسید . دبه در بیارن .
البته قریب به اتفاق وارد کننده ها انسانهای خوب و شریفی هستن . اما امان از روزی که شما به پست یه وارد کننده تازه کار بخوری و مجبور بشی استرس های اون رو هم به دوش بکشی .

من به زودی میخوام بیام تو این کار آماده باش که استرسهای منم به دوش بکشی :دی

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
سلام داداش. من به شغل شریف شرخری مشغولم
غلوم همتون
چک میگیریم نقد میکنیم
آدم میگیریم پولش می کنیم
با دوکی (drdexter) هم داد و ستد زیاد داریم
جدیدا هم قراره بیام تو تالار شکایت از فروشنده ها فعالیت کنم پـــــــــولشون کنم

شما کی هستی ؟
i320039_maze.gif

i320039_maze.gif

ali__amiri

Registered User
لایک‌ها
42
دوستان عزیزم

سلام ضلمت جان اقا من از بچگی عاشق کار شما بودم هستم و خواهم موند ولی هیچ وقت به علت نداشتن اطلاعات و سرمایه و ساکن بودن در شمال کشور نتونستم انجامش بدم:(

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
ولی اکثر صرافها اکثرشون هر چی هم بخوان جلوی خودشونو بگیرن باز حلال و حروم و پول مشترک درش زیاد میاد
نه ؟

نه دادا کلا به خود شخص ربط داره که پولش شبحه داشته باشه یا نه . به شخصه عقیدم اینه که جز 7 تا کار رو نمیشه جوابش رو داد اون ور خلاصه با سیخ داغ از ماتحت آدم پذیرایی میکنن
i298960_ddd.gif
یکیش همین مال مردم هست تا حالا در معامله نامردی نکردم ! به قمیت کار کردم حتی اگر هم کسی قیمت روز نداشت . خیانت در معامله نکردم
i298960_ddd.gif
حرف زدم قیمت دادم فروختم
i298960_ddd.gif
. این قدر من مشتری دارم که قیمت روز رو ندارن و صد در صد مطمئن هستم همین 20 روزه پیش یه خانمی هست برای چین حواله میکنه اومد گفت این حواله ما رو بزن داشتم واسش فاکتور میکردم گفتم قیمت دارید گفت 1750 تومن نرخ دارم در صورتی که قیمت حواله همون موقع 1630 بود
i298960_ddd.gif
میتونستم همون لحظه در معامله خیانت کنم و 50 هزار تا 120 تومن به عبارتی 6 میلیون تومن تومن از ایشون بیشتر بگیرم ولی 1630 فاکتور کردم خودش تا دید جا خورد چند بار فاکتور رو دید بعد هم چند بار پرسید اشتباه نکردی گفتم نه بابا چه اشتباهی
i298960_ddd.gif
این از ما رک و راست
i298960_ddd.gif

پ ن : ببخشید که گفتم می دونه که تعریف از خود گه خوری هست :blush:
i298960_ddd.gif
داداشی هر کی خودش انتخاب میکنه که نونش رو بزنه توی عسل یه ببخشید عذر میخوام بلا نسیت همه بکس بزنه توی گه . پ به خود آدم بستگی داره
i298960_ddd.gif

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
سلام ضلمت جان اقا من از بچگی عاشق کار شما بودم هستم و خواهم موند ولی هیچ وقت به علت نداشتن اطلاعات و سرمایه و ساکن بودن در شمال کشور نتونستم انجامش بدم:(

خو برو جنوب پیش خود ایشون . ایشون هم نیک های روزگار هست خدمت ایشون هم ارادت داریم دربست
i298960_ddd.gif

حسین کار مونده که نکرده باشی
i298960_ddd.gif
؟ این همه پول میخوایی چی کا
i344230_7.gif

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550

shelman m

Registered User
لایک‌ها
63
سلام
با اجازه استارتر بخاطر پستم
دکتر مرتضی چطوره؟
ساعت تقریبا 9 شب از دفتر اومدم بیرون که بیام سمت منزل تو فاصله قفل کردن در دفتر توسط پسر خاله عزیز شروع کردم به زدن واکس به لاستیکهای اتول یکدفعه یه ال 90 اومد این شعر بند تومونیرو ب
guitar.gif
ایه ولوم وحشتناکی داشت گوش میداد یارو
دکتر همونجور که اسپری دستم بود و دلا بودم رسید به قسمت دولوخ نگم منم دیگه نتونسنم از خنده خودمو جم کنم با کله رفتم تو رکاب ماشین
upsidedwnsmiley.gif
بنده خدا پسر خالم اومده میگه دیوانه شدی سرتو میکوبی به ماشین بعد میخندی ؟
گفتم این اثار نت و دوستان نتیه
shades2.gif
. نتونستم بشینم پشت فرمون تا خونه میخنددیدم پسرخاله ترسیده بود میگفت نکنه..............
خلاصه کلی یادت میکنم دکتر با این دیوان شعرت
یه پست زدم ادرس دفتر ار-منیا رو میخواستم یادت رفت. اگر ادرس رو لطف کنی ممنون میشم

dss

Registered User
لایک‌ها
198

قبلا مگه تو کار واردات نبودی؟ اون 100 تومن 4 سال پیش. بد نیست حالا که نعطیلش کردی از روش کار اون زمانت بگی استف کنیم

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
سلام
با اجازه استارتر بخاطر پستم
دکتر مرتضی چطوره؟
ساعت تقریبا 9 شب از دفتر اومدم بیرون که بیام سمت منزل تو فاصله قفل کردن در دفتر توسط پسر خاله عزیز شروع کردم به زدن واکس به لاستیکهای اتول یکدفعه یه ال 90 اومد این شعر بند تومونیرو ب
guitar.gif
ایه ولوم وحشتناکی داشت گوش میداد یارو
دکتر همونجور که اسپری دستم بود و دلا بودم رسید به قسمت دولوخ نگم منم دیگه نتونسنم از خنده خودمو جم کنم با کله رفتم تو رکاب ماشین
upsidedwnsmiley.gif
بنده خدا پسر خالم اومده میگه دیوانه شدی سرتو میکوبی به ماشین بعد میخندی ؟
گفتم این اثار نت و دوستان نتیه
shades2.gif
. نتونستم بشینم پشت فرمون تا خونه میخنددیدم پسرخاله ترسیده بود میگفت نکنه..............
خلاصه کلی یادت میکنم دکتر با این دیوان شعرت
یه پست زدم ادرس دفتر ار-منیا رو میخواستم یادت رفت. اگر ادرس رو لطف کنی ممنون میشم

چاکرتیم عمو میلاد
i298960_ddd.gif

به قول عمو عباس قادری
i298960_ddd.gif
بخند به روی دنیا به روت بخنده
i298960_ddd.gif

باشه عمو توی پخ واست میفرستم

shelman m

Registered User
لایک‌ها
63
چاکرتیم عمو میلاد
i298960_ddd.gif

به قول عمو عباس قادری
i298960_ddd.gif
بخند به روی دنیا به روت بخنده
i298960_ddd.gif

باشه عمو توی پخ واست میفرستم

فدات بشم که اینقدر گلی
من قلبا خعلی دوزت دارم واین حقیقت رو صادقانه گفتم
البته ابجی بزرگه برادر عباس این قضیرو گفته خواهر حمیرا
بابت پخ هم ممنون
استارتر عزیز بندرو ببخش که جسارت کردم و اینجا پست زدم

Titania

Registered User
لایک‌ها
1,324
مهندس مکانیک جامدات (طراحی کاربردی)
در زمینه کاری طراحی قطعات، تحلیل تنشهای استاتیکی و دینامیکی قطعه تحت بار، طراحی ملزومات و فیکسچرهای خط تولید قطعات و تهیه مستندات و مدارک تولید قطعه

من فقط در مورد بخشی از این رشته که کار خودم هست صحبت کردم ولی این شغل گستردگی خیلی زیادی داره.

مزایا:
1-همیشه خیلی چیزها هست که میشه یاد گرفت.
2-از همه استعدادهای ریاضی و دید مهندسی و شناخت مواد و ابزار تولید و حتی شناخت فضا و مدیریت منابع باید استفاده کرد.
3- زمینه کاری مکانیک جامدات گسترده و قابل انتخاب هست از کلیه قطعات و دستگاهها مثل قطعات خودرو گرفته تا تجهیزات عظیم صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاه.

معایب:
1- کار سنگین فکری و زمانبر و مستلزم اطلاعات مناسب که عدم شناخت میتونه هزینه های تولید رو خیلی زیاد کنه.

2- توی ایران در بیشتر شرکتها و کارخونه ها مهندسی معکوس جای طراحی واقعی رو گرفته، در واقع شرکتها تلاشی برای طراحی نمیکنن چون هیچ قانون کپی رایتی وجود نداره و عین مدل خارجی رو تولید میکنن تازه خرج طراحی هم نمیکنن. برادران چینی هم مدلی که با مهندسی معکوس تولید شده رو با قیمت خیلی پایینتر از ایران تولید میکنن و هر آرمی هم که ازشون بخوای روی قطعه میزنن و تحویلت میدن. در نتیجه فاتحه تولید واقعی توی ایران خونده شده و در نتیجه پیدا کردن کار طراحی و مهندسی واقعی هم سختتر از قبل هست.

3- برای اینکه توی این رشته بصورت مستقل کار واقعی مهندسی بصورت طراحی و تولید انجام بدی هزینه بر هست .

Last edited:

taei

Registered User
لایک‌ها
170
مهندس مکانیک جامدات (طراحی کاربردی)
در زمینه کاری طراحی قطعات، تحلیل تنشهای استاتیکی و دینامیکی قطعه تحت بار، طراحی ملزومات و فیکسچرهای خط تولید قطعات و تهیه مستندات و مدارک تولید قطعه

من فقط در مورد بخشی از این رشته که کار خودم هست صحبت کردم ولی این شغل گستردگی خیلی زیادی داره.

مزایا:
1-همیشه خیلی چیزها هست که میشه یاد گرفت.
2-از همه استعدادهای ریاضی و دید مهندسی و شناخت مواد و ابزار تولید و حتی شناخت فضا و مدیریت منابع باید استفاده کرد.
3- زمینه کاری مکانیک جامدات گسترده و قابل انتخاب هست از کلیه قطعات و دستگاهها مثل قطعات خودرو گرفته تا تجهیزات عظیم صنایع نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاه.

معایب:
1- کار سنگین فکری و زمانبر و مستلزم اطلاعات مناسب که عدم شناخت میتونه هزینه های تولید رو خیلی زیاد کنه.

2- توی ایران در بیشتر شرکتها و کارخونه ها مهندسی معکوس جای طراحی واقعی رو گرفته، در واقع شرکتها تلاشی برای طراحی نمیکنن چون هیچ قانون کپی رایتی وجود نداره و عین مدل خارجی رو تولید میکنن تازه خرج طراحی هم نمیکنن. برادران چینی هم مدلی که با مهندسی معکوس تولید شده رو با قیمت خیلی پایینتر از ایران تولید میکنن و هر آرمی هم که ازشون بخوای روی قطعه میزنن و تحویلت میدن. در نتیجه فاتحه تولید واقعی توی ایران خونده شده و در نتیجه پیدا کردن کار طراحی و مهندسی واقعی هم سختتر از قبل هست.

3- برای اینکه توی این رشته بصورت مستقل کار واقعی مهندسی بصورت طراحی و تولید انجام بدی هزینه بر هست .

با چی کار می کنی؟ solidwork , ANSYS؟

nader3624

Registered User
لایک‌ها
103
بنده کارهای زیر رو انجام دادم به هیچ جا نرسیدم
1. کافی نت
2. خدمات کامپیوتری
3. تعمیر موبایل ( سخت افزار )
4. تعمیر هود
5 . الانم دنباله مغازه خالی میگردم کرایه کنم الکتریکی بزنم
از قدیم گفتن پول که نباشه جون در عذابه . حالا اگه 20 میلیون سرمایه داشتم یه کاره درست و حسابی راه مینداختم اخه با 4 5 تومن به کجا میرسم

mohamadhunter

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
15
منم دوستان تو کاره خرید و فروش ماشینم و تصادفی
البته سرماییه میخواد سره این شریکیم چند نفر
سودش بد نیست اگه سرت کلاه نره:)
و اگه به قیمت بخری و انتخاب اشتباه نکنی
ولی استرس وحشتناکم بعضی وقت ها داره
درضمن همش باید با مردم سرو کله بزنی (چون مردم دنباله مفتن:) جسارت البته نباشه و میخوان مثلا با 10م یه بنز سوار بشن (در این حد توقعشون زیاده) بعضی هام هستن راحت میخرن
در ضمن فوش خورمنم عالیه ماشین عالی باشه فوش میخوریم:)

بالا