برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Thhemmeaker

Registered User
لایک‌ها
116
من علی محمد زینالی 20 ساله دانشجو رشته پزشکی دانشگاه کرج (سراسری)

بیشتر به بازیای اینترنتی مثل lOl و Cs 1.6 و cs Source علاقه دارم و خیلی بازی میکنم
کل زندگیم درس بود و سایت و چرخیدن و مخ زدن دختر مردم و دعوا کردن تو خیابونا :D
خیلی دوست داشتم یه هکر بزرگ شم چون داداشم که 26 سالشه هکر و طراح سایت و کلا مخ کامپیوتر و میخواستم مثل اون شم که نشدم چون درس سنگین بود و خداروشکر همون شد که میخواستم.

از سال 85 اومدم تو نت و اولین کاری که کرده بودم کانتر بازی کردم اونم تازه لن!
بعدش داداشم که (تازه ختنه کرده بودم :D) برای اینکه دردم بخوابه منو برد تو سایت های مختلف نشون میداد این چیه اون چیه منم کلی ذوق میکردم میکردم و میخندیدم , من تو نت اینگلیسی یاد گرفتم و تو کنکور 80 زدم :p
خلاصه من از نت تا حالا درامدی نداشتم ولی خیلی دوست دارم داشته باشم فقط یکم کمک میخوام که داداشم کمکم نمیکنه میگه من این همه زحمت کشیدم توام باید زحمت بکشی اره دیگه اینطوری شد که الان در خدمتتونم.

امیدوارم همتون به اون چیزی که لیاقتشو دارید برسید :X

من محراب 28 ساله هستم دانشجوی دانشگاه گلنار شهر قزوین ( اومدین در خدمت باشیم)

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
منم امیر محمدم ۲۴ ساله از گلستان، دانشجوی مهندسی سازه

همیشه دوس داشتم یه سایت مثل ارزون کده داشته باشم، ولی بخاطر سنگینی درس نشد.الان در خدمت شمام

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
hatmann damet garm dadashi :X
اینجا موفق ترین فرد بیزنس پلن هستش بزودی جواب تو، تو تاپیک میده . در مورد ختنه رسما دادین دس دکتر گفتین بیا پوست بکن o_O . مورد سوم اینکه تو این فروم پزشکم زیاده تا دلت بخواد هر تخصصی که فکر کنی هست . :D

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
اینجا موفق ترین فرد بیزنس پلن هستش بزودی جواب تو، تو تاپیک میده . در مورد ختنه رسما دادین دس دکتر گفتین بیا پوست بکن o_O . مورد سوم اینکه تو این فروم پزشکم زیاده تا دلت بخواد هر تخصصی که فکر کنی هست . :D
che khoob eyval are dg namarda bi hava boridanesh movafagh bashi ^^

payam-nice

Registered User
لایک‌ها
3,274
چرا اون قسمت نوشته temporary hide ؟ یعنی مخفی کردن موقت, حالا دائم حذف میکنه یا موقتی؟!
حرف گوگل رو زیاد جدی نگیر اشتباه تایپی کرده :D
اگه صفحات رو حذف کرده باشی و از اونجا هم ثبت کنی، دیگه برگشتی تو کار نیست!
داش اگه سایتت سایت باشه و ایندکسش بالا باشه که این حذفیات در برابرشون چیزی نباشه بعد ی مدت خودشون حذف میشن
قبلا واسه من پیش اومده بود ایندکس ثانیه ای شده بود . قالب عوض کردم حدود 1000 تا از همین صفحات حذفی بوجود اومد که بدون وبمستر خود گوگل حذف شون کرد
البته اگه از نظر دوستان سئو کار اشکالی نداشته باشه ی افزونه هست واسه صفحات 404.php که خود به خود منتقل میکنه به صفحه اصلی
یا تو ویرایش قالب صفحه 404 ی کد بذار که خود به خود منتقل بشه صفحه اصلی
البته قبلش مشورت کن
تایید میشه!
خطایی که گوگل وبمستر برای اون قسمت نشون میده زیاد مهم نیست. بیشتر از اینکه به درد سئو بخوره شاید به دردت خودت بخوره که ببینی کدوم صفحات حذف شدن (اگه سایت فقط دست خودت نباشه)
الان تو پنل سایت دارم نزدیک به ۳۰۰۰ تا خطا داره اما بالای ۱۰۰۰۰ ورودی داره. سایت هم هست زده همه چیز خوبه (خطایی نیست) اما ۱۰۰ تا ورودی نداره :general705:
البته اگه ۴۰۴ به خاطر لینک های داخلی به وجود اومده باشه اون موقع لازم هست که رفع کنی وگرنه اثر منفی روی سئو میذاره.
خیلی دوست داشتم یه هکر بزرگ شم چون داداشم که 26 سالشه هکر و طراح سایت و کلا مخ کامپیوتر و میخواستم مثل اون شم که نشدم چون درس سنگین بود و خداروشکر همون شد که میخواستم.
:angrybirds8:

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,024
شوشول شو خودش میشوره !
خب دیگه میبینم بعد من یه شادمغز دیگه هست که اسپم بده
علی برکت الله

funny-farnud-jpg.1035686

https://forum.persiantools.com/threads/از-فرنود-چه-خبر؟.888671/

Last edited:

zgg123

کاربر فعال عکس و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
37,720
حرف گوگل رو زیاد جدی نگیر اشتباه تایپی کرده :D
اگه صفحات رو حذف کرده باشی و از اونجا هم ثبت کنی، دیگه برگشتی تو کار نیست!

تایید میشه!
خطایی که گوگل وبمستر برای اون قسمت نشون میده زیاد مهم نیست. بیشتر از اینکه به درد سئو بخوره شاید به دردت خودت بخوره که ببینی کدوم صفحات حذف شدن (اگه سایت فقط دست خودت نباشه)
الان تو پنل سایت دارم نزدیک به ۳۰۰۰ تا خطا داره اما بالای ۱۰۰۰۰ ورودی داره. سایت هم هست زده همه چیز خوبه (خطایی نیست) اما ۱۰۰ تا ورودی نداره :general705:
البته اگه ۴۰۴ به خاطر لینک های داخلی به وجود اومده باشه اون موقع لازم هست که رفع کنی وگرنه اثر منفی روی سئو میذاره.

:angrybirds8:
درود استاد پیام

MR-S

Registered User
لایک‌ها
7,679
بعد از 10 روز پیگیری مشکل اکانتمون داخل Upera یکی از پشتیبانهاشون برگشته میگه مشکل شما باید توسط مدیریت حل بشه ما هم 2 هفتست ندیدیمش :|

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
دوستانی که دنبال میکنند در جریان باشند که فصل جدید Mr. Robot، از امروز پخش میشه :general601:

saeid700

کاربر فعال *همکار بخش شبکه های اجتماعی
همکار انجمن
لایک‌ها
5,283
بعد از 10 روز پیگیری مشکل اکانتمون داخل Upera یکی از پشتیبانهاشون برگشته میگه مشکل شما باید توسط مدیریت حل بشه ما هم 2 هفتست ندیدیمش :|
امضات هر سری میبینم کل فیلم old boy یادم میوفته اعصابم خورد میشه :general107::D

paydarweb

Registered User
لایک‌ها
568
نیازمند یک دوست یا همکار برای نصب و کانفیگ whmcs به صورت کامل و دقیق + هزینه مکفی ( توافقی )
پ.خ بدین لطفا

Corner

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
445
یکی برداشته سایت رو هک کرده .. داخل فایل سایت پاپ آپ گذاشته کلیک که میکنی رو سایت دو سه تا پاپ آپ باز میشه ..
هر سری هم پاپ آپ هاش متفاوته ..
نمیدونم چطوری پاکش کنم ..

بالا