برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
عزیز حرف شما متین. نفر به نفر سیتی و لیورپول از ما بهترن. ما هم انتظار نداریم مثل اونها بازی کنیم و 4 تا 6 تا بزنیم.
اما دیگه حد برایتون که هستیم. کل بازی رو ببینید 5 تا موقعیت تاکتیکی نداشتیم.

والا بازیکنامون اینقدر هم داغون نیستند. لوکاکو رو ببنیید تو تیم ملی بلژیک چه بازی ای میکرد. یا پوگبا

به نظر من اول از همه باید تفکر تیم عوض شه. حالا چه مورینیو تفکرش رو تغییر بده یا اینکه یکی دیگه بیاد. 3 ساله همینو داریم میگیم. اما هیچی به هیچی

من فکر میکنم بازیکنای دیگه هم سیستم بازی مورینیو رو میبینن رغبت نمیکنن بیان تو تیم. یاد زمان بزخال افتادم.
ما همین الانش هم جلو برایتون وا دادیم. وای به حال روز رویاروییبا سیتی و چلسی و لیورپول و حتی ارسنال

شما بازی دیشب ارسنال رو ببین. اونها هم باختن . ولی بازیشون رو بر ببین.
عزیز من،من که دارم همینو میگم،سرمربی اصن ۴۰ درصد،۵۰ درصد مقصر،در احمق بودن و تموم شده بودن مورینیو شکی نی،ولی چیزی که اعصاب منو خورد کرده،بازی بی انگیزه این بی غیرتاس،اون فلینی بز،داره ۲۰۰ هزار تا میگیره فک کنم،اون رشفورد هرچی بگیره،کمتر از ۱۵۰هزار نی،ولی این بازیه که میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟جابر انصاری استقلال بهتر بازی میکنه،زمان فرگوسن بود،اینا الان تو طویله بودن به دلیل این بازی شخماتیکشون،یا اون ابله بی غیرت مارسیال،خداوکیلی پیج اینستاشو داشتم چک میکردم،به جز مسخره بازی هیچ چیز دیگه ای این بشر نداره،شما مهرداد جان،کی یادت میاد منچستر اینطور بازیکنای عن و بیغیرتی داشته باشه؟؟؟؟فرگوسن از چوب خشک،بازیکن میساخت،درست،فرگوسن رفت،ولی ما تو سیتی هم همینو میبینیم؟یا رئال؟یا بارسا؟این چه بلاییه سر تیم ما اومده؟؟؟؟؟؟اینا چه بیغیرتایی ان،۳ تا از برایتون،فردا ۷ تا از سیتی،۶ تا از لیور،دیگه احتمالا نه،قریب به یقین وضعمون همینه

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
عزیز من،شما ترکیب سیتی و لیور ببین،تک تک مقایسه کن،دی بروینه مصدوم شد،اگرو دارن،اون پسره محرز دارن،اینجا کیه؟یه افلیج ابله به نام رشفورد و یه بی غیرت که وسط پیش فصل میره پیش زن $@$$@$ به نام مارسیال،،و نفرات دیگه که خودت بهتر میدونی،پنج ساله منتظر قهرمانی هستیم،خسته شدیم دیگه،تا کی حماقتای فن خال و مویس و مورینیو تحمل کنیم؟با عوض کردن مورینیو هیچی عوض نمیشه،این تیمی که من میبینم،انگیزه توش مرده،پوگبا حق داره که بخواد بره،مورینیو تموم شدس،هیچ بحثی توش نی،ولی اول باید فکری بکنن این مدیرای ابله پول پرست که منچستر از درجه ۲ بودن دربیاد،این تیم در حال حاضر،تیم درجه دو اروپا هست،جاشو داده به الپاریس و سیتی بی اصالت،چون اونا دارن اول میشن،اول میشن تو لیگ فرانسه و انگلیس،تا این تفکر درجه دو بودن عوض نشه،هر سرمربی بیاد همینه وضع
من تا حد خیلی زیادی با حرف شما موافقم ها، ولی این بازیکنا هم باو اونقدر داغون نیستن. همین رشفوردی که فحشش میدی بازی پیارسالش جلوی چلسی رو یادت بیاد شما. همین پوگبا تو یه روز خوب و بدون دعوا با مورینیوش، همین لوکاکو که میگی وقتی حرکت تیم رو به جلو باشه... شما ندیدی مورینیو با الکسی سانچز چیکار کرده؟ این بازیکنا کسایین که میتونن تنهایی بازی رو قشنگ کنن، موضوع اینه مورینیو ترکیبش تو کل دورانش، چه پورتو، چه چلسی چه رئال چه الآن منچستر این بوده که برینه تو فوتبال. اصلاً هم فرق نداره جلوی چه تیمی بازی کنه.
من خودم بیشتر از اینکه از نتیجه ها ناراضی باشم از سیستم بازی منچستر مورینیو ناراحتم. شدیم عین چلسی 10 سال پیش :general208: باختن به تنهایی آدمو اینطوری که الآن من و شما هستیم عصبی نمیکنه. یموقع آدم مثل بازی منچستر رئال تاریخی سال 2003 میبازه، بهترین فوتبال رو بازی میکنه و سرش بالاس. اون باخت اینقدر بد نبود که باخت امروز بود. فقطم بخاطر اینه که الآن حس میکنیم تیممون بدبخت شده. جلوی برایتون هم 90 دقیقه یدونه موقعیت نمیتونه ایجاد کنه.

همون موقع که فرگوسن رفت باید یکی مثل گیگز یا همون نویل o_O رو میکردن مربی، 2-3 شاید سال تیم نتیجه نمیگرفت، ولی قالب تیم حفظ شده بود و الآن یه منچستر دیگه میدیدیم :general503: آدم دق میکنه این بازیا رو میبینه.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
عزیز من،من که دارم همینو میگم،سرمربی اصن ۴۰ درصد،۵۰ درصد مقصر،در احمق بودن و تموم شده بودن مورینیو شکی نی،ولی چیزی که اعصاب منو خورد کرده،بازی بی انگیزه این بی غیرتاس،اون فلینی بز،داره ۲۰۰ هزار تا میگیره فک کنم،اون رشفورد هرچی بگیره،کمتر از ۱۵۰هزار نی،ولی این بازیه که میکنن؟؟؟؟؟؟؟؟جابر انصاری استقلال بهتر بازی میکنه،زمان فرگوسن بود،اینا الان تو طویله بودن به دلیل این بازی شخماتیکشون،یا اون ابله بی غیرت مارسیال،خداوکیلی پیج اینستاشو داشتم چک میکردم،به جز مسخره بازی هیچ چیز دیگه ای این بشر نداره،شما مهرداد جان،کی یادت میاد منچستر اینطور بازیکنای عن و بیغیرتی داشته باشه؟؟؟؟فرگوسن از چوب خشک،بازیکن میساخت،درست،فرگوسن رفت،ولی ما تو سیتی هم همینو میبینیم؟یا رئال؟یا بارسا؟این چه بلاییه سر تیم ما اومده؟؟؟؟؟؟اینا چه بیغیرتایی ان،۳ تا از برایتون،فردا ۷ تا از سیتی،۶ تا از لیور،دیگه احتمالا نه،قریب به یقین وضعمون همینه

عزیز خب شما میفرمایید فلاینی گوه
خب خودت که شاهدی همین فروم هیچکس اعتقادی بهش نداشت !! اما کی اینو نگه داشت ؟ خوزه !!

اینکه همه بازیکنا شل باشن یا کارایی نداشته باشن !! نمیشه بگیم همه با هم قاط زدن که !! به نظر من این تفکر سرمربی ما مشکل داره

تیم ما برای بردن نمیاد تو زمین. برای نباختن میاد.

من زمان فرگی یادمه یه بازی جلو تات یه نیمه 3 تا خوردیم. نیمه دوم نمیدونم فرگی چیکار کرد 5 تا زدیم.
همه چیز سشوار نبود. مسلما پلن حمله ای تیم رو هم عوض کرده بود.

خداییش ما امروز چه پلنی برای حمله داشتیم ؟! سانتر از جناحین برای لوکاکوی سر زن !؟
پاس های تو در و عمقی برای مهاجم های سرعتی مثل مارسیال ؟
شوت از راه دور بازیکنایی مثل پوگبا ؟
گرفتن خطا پشت باکس جریمه ؟
استفاده از ضربات کرنر ؟!

بخدا هیچی ! اینها اصلا بازی یادشون رفته. به نظر من مدیریت که خرج خرید بازیکن نکرد. همین الان فسخ مورینیو رو بدن بهش بره خونه استراحت و یه تفکر جدید بیاریم بالاسر تیم انگار که یه گرت بیل خریدیم :)

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
@mehrdad201 @Musketeer نمیدونم عزیزان،احتمالا حرف شما درست باشه،تا این حد عصبانی نشده بودم واسه این تیم تو این چند سال اخیر،ولی ببینین،شما ‌و من حق هواداری نمیدیم،از نظر اون هواداری ام که تو بریتانیا حق هواداری میده،بازم این تیم انگیزه برد نداره،هرچند که ما کارت هواداری نداریم،فقط داریم بازیای تیممونو از tv میبینیم،ولی خب بالاخره ما هم دوس داریم این تیمو،من اگه حرفی زدم،به تیمی،یا خوشایند نبود،واقعا عذر میخوام،خیلی عصبانی شده بودم و هستم بدلیل این نتیجه،ولی به نظرم این تیم زیدان هم بیاد،درست نمیشه،باید همون راهی بریم که میلان بعد ده سال به این نتیجه رسید،مالدینی و لئوناردو و گتوزو،دقیقا حرفی که شما زدی @Musketeer عزیز،هیچکس دیگه به جز اینا،دلش واسه این تیم نمیسوزه،چی میشه همون کلاس ۹۲ بیان،بکام،اسکولز،گیگزی بشه سرمربی

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
@mehrdad201 @Musketeer نمیدونم عزیزان،احتمالا حرف شما درست باشه،تا این حد عصبانی نشده بودم واسه این تیم تو این چند سال اخیر،ولی ببینین،شما ‌و من حق هواداری نمیدیم،از نظر اون هواداری ام که تو بریتانیا حق هواداری میده،بازم این تیم انگیزه برد نداره،هرچند که ما کارت هواداری نداریم،فقط داریم بازیای تیممونو از tv میبینیم،ولی خب بالاخره ما هم دوس داریم این تیمو،من اگه حرفی زدم،به تیمی،یا خوشایند نبود،واقعا عذر میخوام،خیلی عصبانی شده بودم و هستم بدلیل این نتیجه،ولی به نظرم این تیم زیدان هم بیاد،درست نمیشه،باید همون راهی بریم که میلان بعد ده سال به این نتیجه رسید،مالدینی و لئوناردو و گتوزو،دقیقا حرفی که شما زدی @Musketeer عزیز،هیچکس دیگه به جز اینا،دلش واسه این تیم نمیسوزه،چی میشه همون کلاس ۹۲ بیان،بکام،اسکولز،گیگزی بشه سرمربی

من نمیگم اگه زیدان بیاد حتما همه چی درست میشه.
صحبتم سر تغییر تفکر هست. پارسال هم میگفتم. یا مورینیو باید تفکرش رو عوض کنه. یا نفر جدیدی بیاد که تفکری داشته باشه که با فلسفه تیم بخونه. هم استفاده از اکادمی. هم بازی هجومی.

حالا شاید یکی از dna خود باشگاه بیاد. مثل گیگز یا اسکولز یا اوله یا هر کس دیگه ای
اما با خوزه و تفکرش نهایتا ما امسال 5 6 ام بشیم.

Musketeer

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
551
نه عزیز عذرخواهی چیه :general504: هممون اعصابمون خرد شده دیگه چیزی هم نگفتی البته. اتفاقا شما هم اندازه همون هوادار ناف منچستر حق داری بلکه بیشتر. نمیدونم فقط هرچیه خدا کنه سرشون به سنگ بخوره بلکه این مورینیو رو بندازن بیرون، نه که همه مشکلا حل شه ولی شروعیه برا حل شدن مشکلات.

seyyed mohammad

Registered User
لایک‌ها
972
نه عزیز عذرخواهی چیه :general504: هممون اعصابمون خرد شده دیگه چیزی هم نگفتی البته. اتفاقا شما هم اندازه همون هوادار ناف منچستر حق داری بلکه بیشتر. نمیدونم فقط هرچیه خدا کنه سرشون به سنگ بخوره بلکه این مورینیو رو بندازن بیرون، نه که همه مشکلا حل شه ولی شروعیه برا حل شدن مشکلات.
لطف داری شما عزیز،فقط امیدوارم این تیم سریع برگرده به روال درستش،وگرنه سرنوشتی بهتر از میلان پیدا نمیکنیم

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من یک چیز فقط میگم در جواب دوستانی که میگن مدیرهای باشگاه واسه موران خرج نکردن و ...
مگه برایتون بازیکنهایی در حد منچستر که چه عرض کنم، در حد یک دهم اسمهایی که تو منچستر بازی میکنن هم داشت؟؟ چطور تیمشون همه کار کرد با منچستر؟؟؟
بازی قشنگ انجام داد، حداقل 2 گل قشنگ زدن و هر تاکتیکی که تو فوتبال میشد انجام بشه رو تو زمین انجام دادن؟؟؟
آیا برایتون بازیکنی در حد مارسیال، پوگبا، لوکاکو یا دخیا یا حتی بایی و فرد و ماتا و سانچز و ... داره؟؟؟؟
نه عزیزان، اینها همش بهونه هستش، تنها و تنها و تنها مشکل منچستر نداشتن مربی درسته حسابی هستش، من به شخصه اصلا نمیخوام این وضعیت دوباره تکرار بشه و بریم زیدان رو بیاریم و بعدش بگیم که واسش خرید نکردن، زیدان مربی بود که ستاره میخواست و ...
به شخصه اگه وودوارد بودم، اصلا به هیچ عنوان برای موران خرج نمیکردم!!!!! چرا؟؟؟؟
چون دفاع های فاجعه باری که امروز فیکس بودن و بازی کردن، همون احمقایی بودن که موران به تیم اورده بود و همون گوسفندهایی بودن که موران مانع رفتنشون از تیم شد و مدیرهای باشگاه رو مجبور به تمدید قرارداد کسایی مثل یانگ، شاو، گوسفند دراز بی خیر
و خرید کسایی مثل لوکاکو و پوگبا و فرد کرده بود، امروز همه اینها، در حد فاجعه بودن...
با بازی هایی که تو این 2 هفته از چلسی، آرسنال و سیتی و لیورپول و تاتنهام دیدم، شک ندارم که 4 تیم اول جدول از بین این تیمها هستن، چلسی که تیمش خیلی خوبه و قشنگ هم بازی میکنه، با اینکه چند هفته بیشتر نیست مربیش عوض شده!!!!!!
آرسنال هفته اول بد بازی کرد، تو 30-20 دقیقه اول بازی با چلسی هم بد بازی کرد، اما یک دفعه ای به خودش اومد و تیم امری یه چیزهایی از خودش نشون داد، مشخصا تیمش هنوز خیلی جا داره که بهتر بشه، فقط فرصت میخواد، سیتی و لیورپول هم که دیگه مشخصه از همین الان دارن تفاضل گلهاشون رو برای قهرمانی بالا میبرن، ولی ما؟؟؟ ما تو فکر امتیاز گرفتن هستیم!!!!!!!
به این میگن عمق فاجعه، تیمی که بعداز 3 فصل دست یه مربی بودن، هنوز نتونه یه تاکتیکی تو زمین داشته باشه، غیر از ضدحمله!!!!!!
اون هم اگه پوگبا و لوکاکو و وینگرهاش، روی فرم باشن، شاید ضدحمله هاش بگیره، مربی که تیمش جلوی برایتون(برایتون رو ولش کن، جلوی بریستول سیتی از چند دسته پایینتر) برای دفاع اتوبوسی و ضدحمله میاد تو زمین!!!!
البته بهترین تاکتیک زندگی موران رو یادم رفت بگم، بکششششششششششششششششششششششششش واسه فلینی...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
درضمن هنوز هیچ چی نشده، Mourinhoout راه افتاده، شایعه های عجیبی هم داره میاد، میگن که بازی تاتنهام هم نتیجه نگیره، اخراجه!!
من که باورم نمیشه، اینقدر زود به آرزومون برسیم، ولی اینکه دوباره بخوایم این وضعیت چند سال گذشته رو تکرار کنیم، من یکی که هیچ دلیلی برای ادامه اعصاب خراب کنی این باشگاه ندارم، مهرم رو حلال میکنم و جونم رو آزاد!!!!!

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
خب همونطور که قبل از شروع فصل هم میدونستیم به این تیم نمیشه امیدی داشت،
من هم با اینکه جدا نگران این تعویض مربی های پشت هم هستم ولی جدا فکر نمیکنم مورینیو عوض بشو باشه و بعید میدونم فصل رو تموم کنه تو یونایتد.
مشکل ما به نظرم بازیکن نیست، روحیه و تاکتیکه،
ما بازیکن خوب کم نداریم، مخصوصا تو حمله، ولی اینکه همه بی انگیزه بازی میکنن و عین خیالشونم نیست به نظر مشکل باید از مربی باشه.
در کل هیچ ایده ای ندارم چی میخواد بشه، زیدان میاد و اگه بیاد موفق میشه؟ لااقل میدونیم تهاجمی بازی میکنه
گیگزی؟ شاید
شایدم باز بیفتیم دنبال پوچ
در کل خیلی نامشخصه وضعیت تیم،

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
شدیم مثل بندرنشینان موقعی که هر فصل وسط جدول بودن!!! یه مربی تاریخ مصرف گدشته رو آوردیم گذاشتیم! حتی قبلش هم مربی مون تاریخ مصرف گذشته بود! من موندم فرگوسن چرا هیچ کاری نمیکنه.
کارمون به جایی رسیده هر جا میگیم من یونایتدی هستم همه میگن یونایتد هم تیمه!؟؟ دیگه کسی به گذشته کاری نداره.
این لوکاکو به هیچ دردی نمیخوره! یه مهاجم معمولیه باید بره لیگ فرانسه بازی کنه نهایتا!
دارم کم کم به این باور میرسم این مالکین آمریکایی زمان فرگی هم براشون اصلا اهمیت نداشت جایگاه تیم! فقط اون زمان میشد الان نمیشه چون فاصله بسیار است بیین بازیکنا و مربی اون موقع و الان.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
میدونم همینجا هم احتمالا بهم حمله میشه به علت حضور کسانی که عاشق امر نو هستن.... ولی اتفاق بدتری که داره میفته اینه که میخوایم از چاله بیفتیم تو چاه ......آخه زیدان! اگر ما ریخت و پاش من سیتی رو داشتیم خیلی هم عالی خیالی نبود همونطوری که گواردیولا داره تو سیتی نتیجه میگیره ولی تیمی مثل یونایتد که بخوادم نمیتونه به اندازه سیتی خرج کنه (مدیریت و مالکین)‌ زیدان چه شکلی میتونه هدایتش کنه و به موفقیت برسوندش؟ واسه دیکته ننوشته غلط نمیگیرن ولی یک چیزهای رو میشه بر مبنای بیشینه و طرح های موجود پیش بینی کرد..مورینیو هم نه دوره اش تموم شده نه چیز دیگه همین مورینیو الان بره هدایت سیتی رو قبول کنه باز قهرمان میشه البته دیگه نمیشه توقع کاری که تو پورتو کرد رو ازش داشت چون سبک بازیش برای همه شناخته شده و نمیتونه یک پدیده بشه به هر شکل ایده های هر فردی محدوده و این فقط مورینیو نیست که این محدودیت براش کار بکنه...مشخصا مورون انگیزه یا قدرت تغییر رو نداشته و مدیریت هم گاهی اون رو همراهی نکرده! یعنی نمیشه همه اشکال ها رو به مورون ربط دادا

تیم ما احتیاج به یک کادر فنی بومی تر از مورون و زیدان احتیاج داره و کادر مدیریتی و ساختار باشگاه هم نیاز به اصلاح داره. منتها بعد از حضور گلیزرها مشکلات ما شده مثل جمهوری اسلامی یعنی مشکلاتی که دایم انباشت شدن و هیچ کدوم حل نشدن...فرگی هم زرنگ بود و زمان مناسبی کنار رفت مگرنه سالهای آخر همه افت تیم رو دیده بودیم بازم میگم اتفاقی که هیچوقت رقم نخورده رو نمیشه راجبش حرف زد ولی روند نتایج فرگی و بازی تیمش مشخص بود که انتهاش در صورت ادامه چه خواهد بود...خدارو شکر بچه های اینجا قدیمی هستن همینجا افشین یا میلاد یادم نیست دقیق به فرگی گفت پیرمرد خرفت ولی زمان که گذشت مشخص شد اشکال همه اش از پیری و خرفتی فرگی نبوده همونطورکه الانم همه مشکلات از مورون و تصمیماتش نیست!

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
اینکه ماجرای فرگی رو گفتم قصدم رنجوندن دوستان نبود، میخواستم بگم مدیریت بیشترین تقصیر رو داره با توجه به سرمایه گزاری گسترده بقیه تیمها ما فصل پیش نتایج بدی نگرفتیم ولی ضعف هامون رو پوشش ندادیم با تزریق نیروی جدید که این عدم جذب نیروی جدید شاید مورون توش جز چند متهم اول هم نبوده. خوب برایتون دیگه خیلی تیم کوچکیه حداقل به اسم و با این نقرات هم نباید حریف تمرینی برایتون بشیم اینجا جایی که به مورون نقد وارده

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خدارو شکر بچه های اینجا قدیمی هستن همینجا افشین یا میلاد یادم نیست دقیق به فرگی گفت پیرمرد خرفت ولی زمان که گذشت مشخص شد اشکال همه اش از پیری و خرفتی فرگی نبوده همونطورکه الانم همه مشکلات از مورون و تصمیماتش نیست!
حسین جان، بنده از این جراتها نمیکنم!!!!:confused:
اینکه ماجرای فرگی رو گفتم قصدم رنجوندن دوستان نبود، میخواستم بگم مدیریت بیشترین تقصیر رو داره با توجه به سرمایه گزاری گسترده بقیه تیمها ما فصل پیش نتایج بدی نگرفتیم ولی ضعف هامون رو پوشش ندادیم با تزریق نیروی جدید که این عدم جذب نیروی جدید شاید مورون توش جز چند متهم اول هم نبوده. خوب برایتون دیگه خیلی تیم کوچکیه حداقل به اسم و با این نقرات هم نباید حریف تمرینی برایتون بشیم اینجا جایی که به مورون نقد وارده
همه میدنیم که باشگاه به شدت کم کاری کرده و وودبیشرف و گلیزرها، فقط دنبال سود خودشون هستن، به هیچ شکلی ضعفهای تیم رو برطرف نکردن، براشون مهم نیست که باشگاه دوم بشه یا سوم یا چهارم!!!!! فقط سهمیه رو بگیره و در UCL به دور حذفی برسه!!!!
این واسشون بیشترین سود رو داره، پس بهمین کاملا راضی هستن، این وسط طرفدارها هستن که فشار زیادی بهشون وارد میشه، ببین که ما دلمون به حال آرسنالی ها چند فصل سوخت که داشتن ونگر و عملکرد مدیریت باشگاهشون رو تحمل میکردن، اما وضعیت ما هم فرقی نداره از این نظر با اونا...
اما تمام بحث بنده همینه، مورینیو 3 فصله مربی این تیم هستش، ولی تیمش هیچ برنامه ای تو زمین فوتبال نداره، جز پارک کردن اتوبوس و ضدحمله زدن...
قبل از اینکه بیاد همه این رو میدونستیم، ولی با این تفکر که میاد و تیم خوبی رو تحویل مربی بعدی میده و میتونه افتخاراتی رو با تیم بدست بیاره و یه جوری بالاخره با سیلی هم که شده، گونه های باشگاه رو سرخ کنه، ولی رسما الان داریم میبینیم که هیچکدوم اتفاق نیوفتاده!!! شاید فصل اولش با قهرمانی یورولیگ و لیگ کاپ، بهترین فصلش بود، ولی بعداز اون فقط سیر نزولی رو داشته، تیمش که هر بازی بدتر از بازی قبل میشه، بازیکنهاش هم فقط و فقط دارن افت میکنن!!!!
فصل اول بایی کجا و الان کجا!!؟؟؟ لیندلوف لیگ پرتقال و تیم ملی سوئد کجا و لیندلوف منچستر کجا؟؟
مخیتاریان، لوکاکو، مارسیال، رشفورد حتی پوگبا و سانچز هم افت شدیدی کردن، از فرد هم نگذریم که تا الان تف نمیارزیده، عملکرد مربی رو از کجا دیگه باید بسنجیم؟؟؟
به نظر من جلوی ضرر رو از هر جایی بگیری، سود کردی، ولی خوب من هم کسی رو نمیتونم ببینم که بخواد جایگزینش بشه، هیچ گزینه ای وجود نداره، زیدان هم خنده دارترین(از نوع تلخ) گزینه ممکن هستش!!!!!
حتی با بلان هم راضی میشم، سال پیش دلم میخواست که ساری رو بیاریم، ولی ...:general507::general507::general507: گیگز و اسکولز هم که وجود ندارن، کریک هم که میگن هنوز مدرک مربیگری نداره؟(درسته؟؟؟)
تیم خیلی ضعف داره، وحشتناک هستن ضعفهاش، ولی یه مربی حداقل باید تاکتیک و سبک بازی به درد بخوری داشته باشه، این منچستریونایتد هستش، نه فولام و نه بریستول سیتی، تیمی که با انگیزه پارک کردن اتوبوس و شاید زدن ضدحمله میاد تو زمین، باید همشون رو از دم تیغ بگذرونن...
این هفته با تاتنهام بازی داریم، احتمال هر چیزی هست، اینکه مورینیو تونسته تاتنهام رو با بازی دفاعیش تو این چند فصل، مات کنه، شاید بشه گفت که این بار هم شاید بتونه این کار رو تکرار کنه، ولی این وضعیتی که باشگاه و بازیش داره، احتمال باخت خفت باری هم وجود داره...
من یکی که هنوز نفهمیدم که چرا پریرا داره هافبک دفاعی بازی میکنه و فرد که بازیکن فیزیکی تری هستش، جلوی اون بازی میکنه؟؟؟
فکر نمیکنم که این باشگاه تا 10 سال آینده به جایی برسه، جز دست و پا زدن واسه سهمیه و حداکثر رسیدن به دور حذفی UCL، مگه اینکه مدیریتش و سبک ادارش عوض بشه و از این حالت سنتی خارج بشه، مدیر ورزشی و چند پست دیگه بیاد تو باشگاه و از دست وودبیشرف هم خلاص بشیم...

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
شما که میگید باید نیروی بومی بیاد...مگه لیورپول و آرسنال مربی بومی آوردن توی این سالها !!! ؟؟؟ یا سیتی؟ این توی انگلستان جواب نمیده اگر توی اسپانیا برای بارسا و رئال جواب داد.
گیگز بازیکن محشری بود ولی از کجا معلوم مربی خوبی باشه! یا بکهام! یا نویل؟؟؟ اصلا همین بکهام هم من بهش هیچ اعتقادی ندارم در مربی گری...کی میتونه بگه چی توی چنته داره! حتی اگر دنبال مربی گری بود! یا مثلا اریک کانتونا میومد میشد مربی ما! ۱۰۰٪ ناموفق بود! اصلا آدم مربی گری نبود...یا حتی اسکولز! از کجا معلوم اینا استعدادی برای مربی گری داشته باشن..مربی گری نبوغی میخواد که ربطی به فوتبالیست بودن نداره..مواردی مثل زیدان یا دشان استثنا هستن.

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
درسته زمان برای آوردن گزینه در دسترس داخلی هم گذشته یکجورایی ولی هنوز میشه امید داشت، بعد از اخراج مویس باید همون زمان گیگز دایمی میشد هر نتیجه ای بدست میومد از ونگال بدتر نمیشد حداقلش این بود که بعید بود گیگز خریدهای جکی در حد بلیند و ...داشته باشه و اینهمه پول رو بزنه به شاخ گاو خود گیگزی که ادعا میکنه میخواسته امباپه رو بگیره با یک پول حداقلی ولی اون گاومیش اجازه نداده تازه همین خرید مارسیالم که حالا گاهی یک چیزهای از خودش نشون داده و به قول دلال ها مشتری پاش خوابیده خرید گیگزی بود در واقع...بگذریم چیزی که گذشته رو نمیشه عوض کرد ولی اون قیاس رو انجام دادم که بگم لزوما اوردن اسمهای بزرگ کاری برای باشگاه نمیکنه با دونستن نتایج امروز اگر برگردیم به گذشته کمتر کسی بین دوگانه گیگز و لویی ونگال، ونگال رو انتخاب میکنه. دیگه بدتر از اون نمیشد ما حتی سهمیه یو سی ال هم نگرفتیم، امیدوارم که اینجوری نشه ولی با مورون هم داره همین روند جلو میره و به نظر میرسه که داریم وقت تلف میکنیم البته مدیریت هم مشخصا مشکل بزرگیه که راجبش حرف زدیم.....

درسته هر بازیکن خوبی مربی خوبی نمیشه ولی بعضی ها مثل کریک در زمان بازیگری خودشون با کمک کردن به جونها و شخصیتی که دارن نشون دادن میشه بهشون شانسی داد این یک قماره ولی دوگانه ونگال گیگز رو یادت بیار اونوقت پولهاتو میزاری واسه گیگز که حداقل انتخاب رمانتیکیه چون زمان نشون داد انتخاب عقلانیه جواب نداد...کریک هنوز مدرک نداره فکر کنم ولی یک مثال بود نمیگم لزوما از باشگاه خودمون ولی این باشگاه یک نیروی جوان احتیاج داره یک کسی که بیاد بسازه تیم رو یکی مثل اون مربی نرد آلمانی لیور که اومده تا کار کنه و انگیزه هم برای تغییر داره....به زیدان نه گفتم چون زیدان هنوز هندونه سربسته است من فرقی بین زیدان و یک مربی صفر کیلومتر نمیبینم شرایط مادرید رو همه میدونیم ما یا باید از نیروی بومی استفاده کنیم یا یکی مثل یورگن کلوب که تشنه باشه و توی تیمهای ریشه دار ولی نه لزوما متمول نتایج قوی گرفته باشه و جوان باشه...متاسفانه ما فرصت سوزی کردیم و انتخابی نداریم چه بومی چه خارجی حالا انتخاب ها با زمان تولید هم میشن فعلا که مورون هست با این انفعال کادر مدیریتی بعیده اتفاقیم براش بیفته......انتهای فصلم احتمالا همین روند اشتباه رو طی میکنیم و با تقلب از رو دست سیتی زیدان رو جاگیرش میکنیم البته زیدان هم گفتم یک تازه کاره و شاید واقعا ایده های خوبی داشته باشه به هر شکل منچستر برای هر کسی که دستش بگیره چالش بزرگیه و هنوز همه با فرگی مقایسه میشن که البته قیاس درستی نیست...اگر یوگی لو با آلمان تمدید نمیکرد بد نبود درسته گند زد به جام جهانی اخیر ولی شخصیت استوار و موثری داره...

Last edited by a moderator:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
حسین جان، @batoobato با یوگی هم موافق نیستم، مربی باشگاهی با مربی ملی زمین تا آسمون فرق میکنه، یه نمونه که الان تو ذهنم هست، اسکولاری هستش!!!!
ما دیگه هیچ فرصتی نداریم یا باید بهمین روند فاجعه بار عادت کنیم و بخوایم همینجوری سر کنیم(چیزی که مشخصا گلیزرها و وودبیشرف، اصلا ازش ناراضی نیستن) و یا باید بزنیم خرابش کنیم و از اول بسازیمش که خیلی زیاد زمان میبره و معلوم هم نیست جواب بده!!!!
چیزی که مشخصه ما عمرا نمیتونیم این همه بازیکن رو در طول یکی دو سه یا حتی چهار فصل، عوض کنیم، مدیریت کاملا نشون داده عرضش رو نداره حتی 2تا بازیکن بخره که به درد تیم بخوره، تنها راه درست کردن این وضعیت همون جوونهای آکادمی هستن و مربی که بتونه به جوونها بازی بده و ازشون نتیجه بگیره، مشکل اینه که فعلا که هیچ، فکر نمیکنم که مربی دیگه ای در تاریخ وجود داشته و یا خواهد داشت که بتونه همچین کاری بکنه، نهایتش هیچ چیزی به ذهنم نمیرسه، آینده ترسناکی در انتظار این باشگاه هستش، اگه مدیریتش عوض نشه، فاتحه باشگاه رو باید خوند...

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
در اینکه مربی ملی با باشگاهی فرق داره حرفی نیست ولی از بی گزینه ای آدم مجبوره یکی رو انتخاب کنه گفتم الان هر تصمیمی با این وضع بگیری یک جور قماره..

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
در اینکه مربی ملی با باشگاهی فرق داره حرفی نیست ولی از بی گزینه ای آدم مجبوره یکی رو انتخاب کنه گفتم الان هر تصمیمی با این وضع بگیری یک جور قماره..
والله فکر میکنم که بلان بهتر از اون باشه، ولی به شخصه از حرارتش کنار زمین، خوشم میاد، تنها مشکلم این حرارتش هستش که وقتی بالا میره، دستش زیاد ...
کلا فکر نمیکنم که هیچ مربی آلمانی بیاد واسه منچستر و هیچوقت هیچ مربی که تو همچین فوتبالی کاملا منظمی بوده، بتونه تو منچستر و فوتبال انگلیس موفق بشه، کلا هیچ گزینه ای نیست، واقعا نمیشه به چیزی امیدوار بود، اما یه شایعه ای که بیرون اومده، اینه که زیدان میخواد آخر این فصل جایگزین آلگری بشه!!!!!
راستش قابل قبول هستش این شایعه، چون یووه UCL میخواد و بازیکنهاش رو هم داره میگیره و زیدان هم یووه ای بوده!!!
کلا اومدن زیدان به منچستر مثل یه جوک بود...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب تو مصاحبه قبل از بازی امروز، موران حسابی تعریف کرد از خودش رو وضعیت باشگاه و حسابی هم گفت که ما همیشه بهترین نتیجه رو میگیریم بعداز باختهامون!!!
و از وضعیت مصدومها هم کاملا راضی هستش و والنسیا و ماتیچ و دالو هم به تمرینات تیم اضافه شدن(معلوم نیست که بازی بکنن)، پس رسما اگه بازی رو باخت دیگه نباید بهونش مصدومها باشن!!!!

بالا