برگزیده های پرشین تولز

کاهش عجیب بازدید سایت " لطفا پاسخ بدید "

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
دوستان دقت کنید
در اکثر موارد SEMrush Sensor گوگل ژاپل با گوگل ایران یکی هست.
یعنی اگه SEMrush Sensor ژاپن بالا رفت بدونید این آپدیت در 70 درصد موارد روی ایران هم استارت خورده.

herkool2000

Registered User
لایک‌ها
392
امروز هر چی توی گوگل وبمستر fetch می کنم ، مطالب ایندکس نمیشه. به نظرتون به آپدیت گوگل مربوطه؟

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
خداوکیلی یک سئوکار بیاد به من بگه چه غلطی کنم که گوگل راضی شه از ما دربیاره .
تمام مطالب اختصاصی که کلی روش زحمت کشیده بودم و 4 تا 5 سال لینک یک گوگل بودم الان صفحات سه و پنج و ده و بعضیاشون اصلا وجود ندارند تو گوگل .
زورم میاد که مطلب منو اونایی که عینا کپی کردند حتی با عکس ها و آدرس سایتمون رو عکس اومدن لینکای بالا و منو برده صفحات آخر .
این چه سیستمیه ؟
ما از مردممون باید بخوریم از دولتمون باید بخوریم از الکسام باید بخوریم از گوگلم باید بخوریم . خدا این چه زندگیه ما داریم .
نش یه روز یه خبر خوش بشنوم همیشه اخبار بد همیشه سقوط .

soheil441

Registered User
لایک‌ها
203
تمام مطالب اختصاصی که کلی روش زحمت کشیده بودم و 4 تا 5 سال لینک یک گوگل بودم الان صفحات سه و پنج و ده و بعضیاشون اصلا وجود ندارند تو گوگل .
زورم میاد که مطلب منو اونایی که عینا کپی کردند حتی با عکس ها و آدرس سایتمون رو عکس اومدن لینکای بالا و منو برده صفحات آخر .
این چه سیستمیه ؟
ما از مردممون باید بخوریم از دولتمون باید بخوریم از الکسام باید بخوریم از گوگلم باید بخوریم . خدا این چه زندگیه ما داریم .
تو هر ابدیت ما هم چند درصدی افتی داشتیم این بار بهتر افت داریم ...با این که این همه زحمت کشیده میشه و هزینه میشه عقب عقب میریم گاهی هیچ کاری نمیکنیم بهتره حداقل درجا میزنیم !!!!

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
تو هر ابدیت ما هم چند درصدی افتی داشتیم این بار بهتر افت داریم ...با این که این همه زحمت کشیده میشه و هزینه میشه عقب عقب میریم گاهی هیچ کاری نمیکنیم بهتره حداقل درجا میزنیم !!!!
دقیقا . به خدا چند یه مدت داشتم بکوب رو سایت کار میکردم همین که این وضع رو دوباره دیدم که پس دارم میرم کلا حالم گرفته شده و الان این یکی دو روز اصلا حال مطلب گذاشتنم ندارم .
اگه از فیدت میرن فیدتو محدود کن یا از سنترال کلودش استفاده کن شره رباتا راحت شی
برو گوگل گزارششون کن سایتشون اسپم شه با چند ای پی مختلف این کارو کن
گزارش فیلترشونم بده معمولا چک نمیکنن :دی
دیداس یا بات نت بزن که خرجشون بره بالا جمع کنن سایتو
بابا سایت های گنده کپی میکنند . سایت های اسپم که بعد یه مدت جمع میشن میرن . این سایت های خبری گنده دارن کپی میکنن و گوگل عوضی هم با اینکه حتی عکس هاشونم اختصاصی ماست اونا رو میاره بالا .
هر سئو کاری سایت ما چک کرده میگه از لحاظ سئو مشکلی نداره پس گوگل چه مرگشه که کپی کارا رو میاره بالا و منو که 4 سال تو یه مطلب لینک یک بودم و انقدر مطلب خوب بوده که کلی نظر داشته و کلی کپی شده میندازه عقب .
بابا به کی باید دردمون بگیم .

M.B.N

Registered User
لایک‌ها
203
سلام
در تعداد ابندکس ها هم تغییری داشتید؟
برای من همزمان با بازدید ایندکس ها هم کم و زیاد شدند !
الان که افت کرده ایندکس کمتر شده (درصدش زیاد نیست اما این جابجایی تعداد شاید ربطی به افت بازدید داشته باشه)

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
سلام
در تعداد ابندکس ها هم تغییری داشتید؟
برای من همزمان با بازدید ایندکس ها هم کم و زیاد شدند !
الان که افت کرده ایندکس کمتر شده (درصدش زیاد نیست اما این جابجایی تعداد شاید ربطی به افت بازدید داشته باشه)
خب دارم میگم که مطالبی که لینک یک بودم رفتن صفحات بعد بعضیاشونم نابود شدن .
ایندکسا هم انگار یه سری مطالب خودسر حذف شده از سرچ گوگل . مطالبی که همین الان وقتی سرچ میدم تو وبمستر میزنه رتبه شما 1 یا 1.7 یا 2.1 یا همینجور عدداست اما الان کلا نیست حتی با اسم سایت نیست .
اصلا معلوم نیست چه خبره .

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
دوستان مشکل فقط برای منه یا شما هم همچین مشکلی دارید .
الان من چک میکنم دقیقا خیلی از مطالب سایت مکاناشون از دست دادند و عده ای هم نابود شدند .
شما هم همین مشکل رو دارید ؟
نمیدونم نگران سایت باید باشم که سئو مشکل داره یا مشکل از گوگله یا مشکل از سروره . اصلا نمیدونم کجا رو باید چک کنم .

shirazboy

Registered User
لایک‌ها
310
دوستان مشکل فقط برای منه یا شما هم همچین مشکلی دارید .
الان من چک میکنم دقیقا خیلی از مطالب سایت مکاناشون از دست دادند و عده ای هم نابود شدند .
شما هم همین مشکل رو دارید ؟
نمیدونم نگران سایت باید باشم که سئو مشکل داره یا مشکل از گوگله یا مشکل از سروره . اصلا نمیدونم کجا رو باید چک کنم .

من که به مشکلی نخوردم و افت خاصی احساس نمی کنم. با این وجود گوگل وبمستر تولز رو چک کنید ببینید خبری نیست.

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
من که به مشکلی نخوردم و افت خاصی احساس نمی کنم. با این وجود گوگل وبمستر تولز رو چک کنید ببینید خبری نیست.
پیامی تو گوگل وبمستر تولز به من داده نشده و اصلا نمیدونم مشکل چیه .

sajad-tnt

Registered User
لایک‌ها
5,011
برای من امروز افت بدی داشته، از چندروز پیش کلا کاهشی شده ولی امروز به کمترین سطح توی چندماه اخیر رسیده:general505:

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
انگار لینک های سایت ما داره برمیگرده و آمارمون برمیگرده به حالت چند روز قبل .
فکر کنم اپدیتشون برگردوندن .

asadira

Registered User
لایک‌ها
707
این چه سیستمیه ؟
سلام وقتتون بخیر باشه
یه سوال، شما برای مطالبتون لینک سازی هم می‌کردید؟

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
سلام وقتتون بخیر باشه
یه سوال، شما برای مطالبتون لینک سازی هم می‌کردید؟
سلام
منظورتون از لینک سازی چیه ؟ لینک سازی داخلی منظورتونه راستش خیلی کم البته چند مدتی هست شروع کردیم به این کار .
اما خب هر طور که فکر میکنم اینقدر نباید تاثیر داشته باشه که سایت هایی نوپا که اونا هم همچین کاری نکردند و با بررسی سایتشون به این نتیجه رسیدیم که اونا هم لینک سازی خاصی نکردند بیان جلوی ما .

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
این چه سیستمیه ؟
درود
وضعیت الکساتون چطور هست؟ چقد ترافیک داخلی هست و چقد خارجی؟ ترافیک ورودی کمتر شده؟ درصدی چقد نسبت به قبل از این الگریتم کمتر شده؟

akisar

Registered User
لایک‌ها
440
درود
وضعیت الکساتون چطور هست؟ چقد ترافیک داخلی هست و چقد خارجی؟ ترافیک ورودی کمتر شده؟ درصدی چقد نسبت به قبل از این الگریتم کمتر شده؟
از الکسا که نپرسید که فقط زجره با این آمار مسخرش . دیلی میل از نمناک طبق نظر الکسا کمتر بازدید داره . شما چه انتظاری از الکسا دارید . اما اگر معیارتون الکسا باشه 84 درصد ایران و بقیه خارج از ایران .
نسبت به چند روز قبل که پایین اومد یه مقدار بهتر شد اما هنوز متعادل نشده یه روز میره بالا یه روز میاد پایین . یه روز لینکامون تو گوگل بالان یه روز اصلا نیستن یه روز صفحه سومن .
کدوم الگوریتم منظورتونه اگر کلی منظورتونه که از زمان شروع این الگوریتم مسخرشون بازدید ما الان دیگه میشه گفت از نصف آمار قبل الگوریتم کمتر شده یعنی کمتر از یک دوم .

arashdownload

Registered User
لایک‌ها
1,043
الان حتی بازدید رو شبیه سازی می کنن نت ایران کلا شده سئو سیاه چه انتظاری داری فدات بشم

بالا