برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
این سیتی لعنتی الان دو فصله داره نزدیک به ۱۰۰ امتیاز میگیره البته فقط این مربی کچل از وقتی اومده بالای ۵۰۰ میلیون هزینه کرده و جای تعجب نیست فیفا هم که تخمه میشکنه در مورد فیرپلی مالی سیتی امیدوارم به زودی یکی دو تا پنجره محروم بشن تا مثل چلسی یک مقداری تضعیف بشن....ما درخوش بینانه ترین حالت ممکن هم نمیتونیم بیشتر از ۷۰ تا ۸۰ امتیاز جمع بکنیم, البته در مورد لیورپول من زیاد مطمین نیستم که بتونن عملکردشون رو تکرار کنند اونها فصل پیش عالی بودند ولی سیتی در نهایت قهرمان شد خیلی سخته تیمی با کیفیت لیورپول دوباره بتونه بالای ۹۰ امتیاز کسب بکنه چون اونها خرید آنچنانی نداشتند بازیکنهاشون یک سال پیرتر شدند و به اندازه سیتی بازیکن ذخیره ندارن...

Last edited:

sunset-man

Registered User
لایک‌ها
766
منم تبریک میگم این برد شیرین رو
اینقدر که بردن این چلسی لعنتی و منچستر سیتی بی هویت لذت داره و میچسبه که بردن ۲۰تا تیم کوچیک پشت سرهم لذت نداره
امتیازای اول فصل خیلی مهمن
همین امتیازای اول فصل بود ک منچستر سیتیو فصل قبل قهرمان کرد

sunset-man

Registered User
لایک‌ها
766
امیدوارم این فصل فرازو نسیب نداشته باشیم. یه دست باشیم

خیلی دلم میخاست این کریس اسمالینگ لندهور بی خاصیت از تیم میرفت.غده سرطانی هست این بشر، پر از باگ و اشتباهه

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
تبریک به دوستان عزیز
نتیجه خوبی بود

اما نباید در باد این پیروزی خوابید
نیمه اول ناهماهنگ بودیم
خوش شانس هم بودیم که دو تا توپ خورد به تیرک

اما مگوایر عالی بود
امیدوارم بازی های بعدی باز هم بهتر و هماهنگ تر بشیم

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
یک شکافی بین خط هافبک و خط دفاعی دیده میشه البته از اوله نمیشه انتظار داشت که در یک تابستان خط دفاع و حمله و هافبک رو ترمیم کنه ولی توی زمستون اوله میتونه بازم دو سه تا از بازیکنهای اضافی فعلی رو رد بکنه و یکی دو تا هافبک خوب به تیم اضافه بکنه، برد چلسی با این نتیجه ترکیبی از برنامه و شانس خوب بود که امیدوارم هر دو رو همیشه داشته باشیم بازی بعدی با ولوورهمپتون هستش که بدجوری مارو چند بازی بردن و تیم سختی دارن ما جلوی چلسی خوب بودیم چون چلسی تیمی هستش که اومده بود سراغ بازی مالکانه بختهاش به ثمر ننشست و ما تو ضد حملات اسیرشون کردیم اما تیمی مثل ولوز جلوی یونایتد تهاجمی و مالکانه بازی نمیکنه این مشکلی بود که تیم اوله نیم فصل قبل داشت یعنی عدم وجود تنوع تاکتیکی همونجوری که جلوی تیم های بزرگ بازی میکردیم همونجور هم جلوی تیمهای دفاعی بای میکردیم خوب باید دید که این فصل برنامه در مقابله با دفاع اتوبوسی ولوز چیه فقط سانتز از جناحین یا اینکه اوله از سرعت گرینوود و رشفورد استفاده میکنه برای شکستن دفاع....

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
به نظرم ولوز رو هم میتونیم ببریم

این رو هم در نظر بگیریم دفاع هنوز نیاز به هماهنگی بیشتر داره
مگوایر اولین بازیش بود و یه جور تمرین حرفه ای بود براش این بازی

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
لیورپول و چلسی تو سوپرکاپ اروپا در ۹۰ دقیقه ۱-۱ کردند و در پایان وقت اضافه ۲-۲ و نهایتا الان باید پنالتی بزنند، واقعا چیز خاصی از لیورپول ندیدم به عنوان قهرمان جام قهرمانان، در حالیکه تو بازی با سیتی هفته قبل عالی بودند این نشون میده این فصل نوسان زیادی خواهند داشت البته درسته هنوز ابتدای فصله اما لیورپولی که اسکلت خودش رو حفظ کرده این همه نوسان تو کیفیت بازیش خیلی عجیبه

Sent from my iPhone using Tapatalk

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
آرسنال و لیورپول بردند و ۶ امتیازی شدند، سیتی و تاتنهام تن به تساوی دادند با توجه به اینکه باز هم سیتی دقیقه ۹۳ گل برتر رو زد و ویدئوچک نقضش کرد :)) کلا کچل همه جا شانس داره جز جلوی پوچ :))

حالا جزیره منتظر یونایتد هست که با یک برد به صدر جدول برسه در انتهای هفته دوم

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
عجب بازی ای بود بازی سیتی و تاتنهام.
چقد وحشتناک قویه این سیتی، عجیب غریب مقتدر بازی میکنن.
وی ای آر تهش هم واقعاً مسخره بوده، این جور تصمیما گند میزنه به هیجان بازی.

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
عجب بازی ای بود بازی سیتی و تاتنهام.
چقد وحشتناک قویه این سیتی، عجیب غریب مقتدر بازی میکنن.
وی ای آر تهش هم واقعاً مسخره بوده، این جور تصمیما گند میزنه به هیجان بازی.

دقیقا، همون دلیلی که اتحادیه زیر بارش نمیرفت سال گذشته که ویدئوچک رو استفاده کنه امسال اولین بار نمایان شد، ویدئوچک خوبه اما به قول شما رو چنین صحنه‌هایی واقعا هیجان و زیبایی رو نابود میکنه

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
جناب سولسشر قصد دارند با لینگارد رشفورد مارسیال 60 تا بازی رو 3 4 3 بازی کنن؟ مارسیال همین طوریش هم نصف فصل مصدوم بود. الان بیفته پاش قلم شه باید با چونگ و گرین وود به لیورپول و سیتی و تاتنهام گل بزنیم؟!

rhdan

Registered User
لایک‌ها
2,716
جناب سولسشر قصد دارند با لینگارد رشفورد مارسیال 60 تا بازی رو 3 4 3 بازی کنن؟ مارسیال همین طوریش هم نصف فصل مصدوم بود. الان بیفته پاش قلم شه باید با چونگ و گرین وود به لیورپول و سیتی و تاتنهام گل بزنیم؟!

من خودم به شخصه جوون ها را به امثال سانچز ترجیح می دم

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244

به نظر من سگ اقایان گرینوود و مارسیال شرف داره به سانچز، ضمنا قرار نیست کل فصل با همین ترکیب بمونیم که، پنجره نقل و انتقالات زمستون هم وجود داره، ضمنا من خیلی خوشحال میشم همه شرایط و امکانات برای زوج مارسیال و رشفورد فراهم باشه تا کنار هم بترکونند.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
راستش من نظرم به موندنش در یک فصل دیگه بود اما بعد از اون درگیری ای که با گرینوود داشتند نظرم تغییر کرد.

اوله هم دیگه نخواستش. به نظر من این کار چند تا مزیت داشت

اولا اینکه دیگه کسی نمیتونه برای افزایش حقوقش سانچز رو پله کنه.
دوم اینکه جا برای شماره 7 باز شد
سوم اینکه حالا بیشتر رو زوج رشفورد و مارسیال کار میشه
چهارم اینکه حتما در ژانویه باز هم تیم تقویت خواهد شد. امیدوارم مدیسون رو بگیریم.

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805

چرا فکر میکنید نمیشه. مگه لیورپول با ارنولد و رابرتسون بارسلونا رو شکست نداد !؟

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
اگر نتایج فصل گذشته ولوز رو در نظر بگیریم فکر میکنم امشب نتیجه واقع گرایانه مساوی باشه اونم در خونه حریف به هر حال بازی سختی خواهد بود و من بعد از مدتها برای بازی یونایتد استرس دارم و هیجان چون دوست دارم بفهمم که نتیجه چی خواهد شد!

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
چرا فکر میکنید نمیشه. مگه لیورپول با ارنولد و رابرتسون بارسلونا رو شکست نداد !؟
بله لستر هم با خیلی های دیگه قهرمان شد! ولی اون اتفاق احتمالش چه قدره؟! عقل سلیم اگر می خواد شانس قهرمانی داشته باشه میاد تیمی در حد لستر ببنده؟
بازیکن جوون باید امتحان پس بده تا بشه بهش اتکا کرد. از بازیکنی مثل چونگ با همه تعریف و تمجید هایی که هست و پتانسیلی که داره 1 در 10 تا ستاره در میاد.
من نه با فرصت دادن به جوون های با استعداد و با انگیزه مخالفم نه با رفتن سانچس بی خاصیت و مفت خور و همیشه مصدوم. ولی اگر فرصت رو دادیم و دیدیم نشد چه کنیم؟
لوکاکو و سانچس رو که دادیم رفتن بدون جایگزین. حالا یک فصل با بین 55 تا 60 بازی در پیش داریم و یک نیمکت خالی از هافبک و مهاجم.

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
ترکیب تیم منتشر شد، با آرزوی یک بازی با کیفیت که منتهی به برد بشه، خیلی برای تماشای بازی هیجان دارم [emoji91]
IMG_0931.JPG

hassan.Sabbah

Registered User
لایک‌ها
1,244
بله لستر هم با خیلی های دیگه قهرمان شد! ولی اون اتفاق احتمالش چه قدره؟! عقل سلیم اگر می خواد شانس قهرمانی داشته باشه میاد تیمی در حد لستر ببنده؟
بازیکن جوون باید امتحان پس بده تا بشه بهش اتکا کرد. از بازیکنی مثل چونگ با همه تعریف و تمجید هایی که هست و پتانسیلی که داره 1 در 10 تا ستاره در میاد.
من نه با فرصت دادن به جوون های با استعداد و با انگیزه مخالفم نه با رفتن سانچس بی خاصیت و مفت خور و همیشه مصدوم. ولی اگر فرصت رو دادیم و دیدیم نشد چه کنیم؟
لوکاکو و سانچس رو که دادیم رفتن بدون جایگزین. حالا یک فصل با بین 55 تا 60 بازی در پیش داریم و یک نیمکت خالی از هافبک و مهاجم.

دوست عزیز شما باز هم به ۵۵ تا ۶۰ بازی کل فصل اشاره کردید ، پنجره نقل و انتقالات زمستانی رو کلا شما فراموش کردید گویا، تیم قرار نیست ۶۰ بازی با همین ترکیب بره تو زمین ، تیم حال ما هم زمین تا اسمون با لستر فرق داره، اگه قراره یک فصل بازی کنیم با همین جوون‌ها و همین تیم رو هماهنگ کنیم من حاضرم تیم هر نتیجه‌ای که شد بگیره، مگه مورینیو با اینایی که اورد مثل فرد و لوکاکو و سانچز و ... چکار کرد که انتظار قهرمانی از اوله دارید؟ اصلا تیم مدعی قهرمانی به شمار نمیاد در حال حاضر وقتی قولی به نام سیتی وجود داره که نیمکتش شانس قهرمانی داره، در کل نظر شما محترمه منم نظرمو گفتم و به اینده این تیم بسیار خوشبینم و این فصل رو فصل شکوفایی ستاره هامون میبینم، بجای این همه مربی اسکل مثل مویس، فن خال و مورینیو از ابتدا باید شخصی مثل اوله میومد رو نیمکت و بهش وقت داده میشد تا فلسفه باشگاه رو پیاده کنه

بالا