برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت ADSL شاتل

كيفيت ADSL شاتل را چگونه ارزيابي مي كنيد؟

• Total voters
    557

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
پس یعنی واسه کسی که تو منطقه ART هست، نامحدود اجباریه! (همون 18گیگ که شما گفتی)
خب پس هیچی ولش نخواستیم...
چرا آخه؟ زور زورکی خدا تومن پول بده آدم؟
مسخره بازیه به خدا!

pmn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بعد از بیشتر از 20 روز بسته شدن شبانه توسط شاتلِ کلاهبردار،
(20 روز سرعت شبانه رو کرده بودن 3کیلوبایت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!)

امشب شبانه رو باز کردن،
اینم تست سرعتش (ساعت حدود 2و نیم صبح)
باید صبر کنیم ببینیم این سرعت 50کیلوبایتی! شبانه ی شرکت بزرگوار شاتل چقدر دووم میاره.
ای شاتل
ای آخر سرعت
یه کم کمتر مردم رو بچاپ.

شاتل دوباره شبانه رو بست
(بعد از 20 روز بستن شبانه، دیشب شبانه رو باز کرد..........،
دوباره امشب سرعت شبانه رو کرد 4کیلوبایت،
این دارودسته ی شاتل که اینجا صبح تا شب سنگشو به سینه می زنن،
بیان بگن دلیل اینهمه دروغ و چاپیدن مردم چیه؟

دیگه گندشو درآوردن
یعنی چی یه شب باز می کنن، فرداش دوباره می بندن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همشون یه مشت کلاهبردارن،

اینم تست سرعت (حدود 2شب)
سرعت 4کیلوبایته!
speedtest- 6-3-91.JPG

Wallet

Registered User
لایک‌ها
53
شاتل دوباره شبانه رو بست

دیگه گندشو درآوردن
یعنی چی یه شب باز می کنن، فرداش دوباره می بندن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
همشون یه مشت کلاهبردارن،

اینم تست سرعت (حدود 2شب)
سرعت 4کیلوبایته!
مشاهده پیوست 151338

بد روزگاری شده . روزگاری هست که دزدان همه طلب کارند ......
به نظر من فسخ کن بره . به اعصاب خوردیش نمی ارزه . می تونی بری مخابرات یا ایرانسل وایمکس نامحدود . گویا مخابرات هزینه نصب نمی گیره
:happy:

jackson2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
شاتل دوباره شبانه رو بست

دیگه گندشو درآوردن
همشون یه مشت کلاهبردارن،

اینم تست سرعت (حدود 2شب)
سرعت 4کیلوبایته!
مشاهده پیوست 151338

سلام
احساس همدردی من رو هم بپذیر
ساعت 3 هم تست بکن شاید اون موقع برات ازادش کنند

Wallet

Registered User
لایک‌ها
53
سلام
احساس همدردی من رو هم بپذیر
ساعت 3 هم تست بکن شاید اون موقع برات ازادش کنند
درسته . بعضی وقتا محدودیت ها ساعت 3 آزاد میشه :blink: اما قربون اعصاب فولادی که بخاد ساعت 3 چک کنه :D

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
سلام مجدد. دوستان من با پشتیبانی فروش تماس گرفتم، گفتن تو مخابرات منطقه ما هم سرویس اکو میشه گرفت هم آرت! :دی
خواستم یه سوالایی رو واسه اطمینان بیشتر بپرسم:
1- من اگه سرویس 128 بگیرم، سرعت دانلودم در تایم رایگان و غیر رایگان حدود چقدر هست؟
2- وقتی میخواد از تایم معمولی به تایم رایگان سوئیچ کنه، دیسکانکت میشه یا نمیشه؟ یا نکنه احیانا تغییر نام کاربری بخواد؟ (البته اگه تغییر نام کاربری بخواد هم خوبه! چون اگه محدود شیم، بدون تغییر نام کاربری و به صورت غیر رایگان، حداقلش اینه که اینترنت داریم :پی)
3- سرعت لود صفحات چطوره؟ (این آسیاتک دو هفته است منو پیر کرده!)
4- من اگه در ماه دانلود رایگانم زیر 10 گیگ باشه، محدود نمیشم؟
با تشکر و سپاس فراوان

jackson2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
سلام مجدد. دوستان من با پشتیبانی فروش تماس گرفتم، گفتن تو مخابرات منطقه ما هم سرویس اکو میشه گرفت هم آرت! :دی
خواستم یه سوالایی رو واسه اطمینان بیشتر بپرسم:
1- من اگه سرویس 128 بگیرم، سرعت دانلودم در تایم رایگان و غیر رایگان حدود چقدر هست؟
2- وقتی میخواد از تایم معمولی به تایم رایگان سوئیچ کنه، دیسکانکت میشه یا نمیشه؟ یا نکنه احیانا تغییر نام کاربری بخواد؟ (البته اگه تغییر نام کاربری بخواد هم خوبه! چون اگه محدود شیم، بدون تغییر نام کاربری و به صورت غیر رایگان، حداقلش اینه که اینترنت داریم :پی)
3- سرعت لود صفحات چطوره؟ (این آسیاتک دو هفته است منو پیر کرده!)
4- من اگه در ماه دانلود رایگانم زیر 10 گیگ باشه، محدود نمیشم؟
با تشکر و سپاس فراوان

1-برای 128 در روز نرمال 16 کیلو بایت و اگر بهتون لطف کنند! و 50-70 کیلوبایت (درشب مثل روزه12- 16 کیلوبایت)
2- نه اگر تنظیمات مودمتون درست باشه لازم نیست
3- قابل قبوله
4- 90٪ محدود نمیشید اون 10٪ هم ممکنه از شانس شما محدود بشید:p

((((همه ی اینها که گفتم نسبی هست و 100٪ برای همه اینطوری نیست "شاتل غیر قابل پیشبینیه")))

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
1-برای 128 در روز نرمال 16 کیلو بایت و اگر بهتون لطف کنند! و 50-70 کیلوبایت (درشب مثل روزه12- 16 کیلوبایت)
2- نه اگر تنظیمات مودمتون درست باشه لازم نیست
3- قابل قبوله
4- 90٪ محدود نمیشید اون 10٪ هم ممکنه از شانس شما محدود بشید:p

((((همه ی اینها که گفتم نسبی هست و 100٪ برای همه اینطوری نیست "شاتل غیر قابل پیشبینیه")))

شما مطمئنین؟ آخه 128 سرعت اسمیش میشه 16 کیلوبایت برثانیه! اینی که شما میگین یه کم عجیبه ها!
یعنی 128 اکو اگه بگیرم، سرعت دانلودم رو 16 میچرخه؟ باور نمیکنم! امکان نداره

jackson2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
شما مطمئنین؟ آخه 128 سرعت اسمیش میشه 16 کیلوبایت برثانیه! اینی که شما میگین یه کم عجیبه ها!
یعنی 128 اکو اگه بگیرم، سرعت دانلودم رو 16 میچرخه؟ باور نمیکنم! امکان نداره

اگه بهت حال بده ممکنه بیشتر هم باشه حتی ممکنه 128 روی 2 مگ هم ببندند..... فعلا بیشتر یوزرهاشی اکو رو روی 2 مگ بستند

jackson2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
اگه بهت حال بده ممکنه بیشتر هم باشه حتی ممکنه 128 روی 2 مگ هم ببندند..... فعلا بیشتر یوزرهاشی اکو رو روی 2 مگ بستند

کلا بستگی به اون نمایندگی و مرکز مخابراتی هم داره . ممکنه اونجا سرعت هاش اسمی باشه یا روی 1 یا 2 مگ بسته باشند

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
کلا بستگی به اون نمایندگی و مرکز مخابراتی هم داره . ممکنه اونجا سرعت هاش اسمی باشه یا روی 1 یا 2 مگ بسته باشند
ممنون از پاسخگوییتون...
من قصد جسارت ندارم! اما با توجه به تاریخ عضویت شما و با توجه به پست هایی که ازتون دیدم، نمیتونم زیاد به چیزایی که میگین اعتماد کنم! مخصوصا که خیلی دور از واقعیت و غیر منطقی به نظرم میاد!
لذا امیدوارم دوستان دیگه هم جواب بدن تا با خیال راحت بتونم به جمع بندی در این مورد برسم.

jackson2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
ممنون از پاسخگوییتون...
من قصد جسارت ندارم! اما با توجه به تاریخ عضویت شما و با توجه به پست هایی که ازتون دیدم، نمیتونم زیاد به چیزایی که میگین اعتماد کنم! مخصوصا که خیلی دور از واقعیت و غیر منطقی به نظرم میاد!
لذا امیدوارم دوستان دیگه هم جواب بدن تا با خیال راحت بتونم به جمع بندی در این مورد برسم.

خب میل خودتونه می خواید اعتماد کنید یا نکنید. عقل سلیم هم میگه 50-50 روی حرف کسی که از نزدیک نمیشناسید حساب کنید:blush:
فقط کجاش دور از واقعیت و غیر منطقیه ؟
در ضمن بنده تقریبا 2 ساله مشترک شاتلم . یه بنده خدایی هم باور نمیکرد بعدا که ثابت کردم دیگه اینجا پیداش نشد!!!!

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
خب میل خودتونه می خواید اعتماد کنید یا نکنید. عقل سلیم هم میگه 50-50 روی حرف کسی که از نزدیک نمیشناسید حساب کنید:blush:
فقط کجاش دور از واقعیت و غیر منطقیه ؟
در ضمن بنده تقریبا 2 ساله مشترک شاتلم . یه بنده خدایی هم باور نمیکرد بعدا که ثابت کردم دیگه اینجا پیداش نشد!!!!

منم رو حساب عقل سلیم گفتم ببینم بقیه چی میگن و بعد نتیجه گیری کنم!
اونجاییش دور از واقعیت و غیر منطقیه که شما میگین سرعت برای 128 رو 16 هست و اگه لطف کنن بیشتر و بعدشم که میگین بستگی به مرکز مخابراتی داره! اما حقیقت اینه که هیچ شرکت خصوصی نمیاد سرعت اسمی ارائه بده چون کاربر نمیره ازش سرویس بگیره! در ضمن سرعت بالا میدن که حجمش کاربر زودتر تموم شه و خریداری مجدد انجام بده!
شما اگه واقعا همچین سرویس مزخرفی دارین، واقعا زیادی صبورین که 2 ساله همچنان مشترک شاتل موندین!!!

jackson2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44

منم رو حساب عقل سلیم گفتم ببینم بقیه چی میگن و بعد نتیجه گیری کنم!
اونجاییش دور از واقعیت و غیر منطقیه که شما میگین سرعت برای 128 رو 16 هست و اگه لطف کنن بیشتر و بعدشم که میگین بستگی به مرکز مخابراتی داره! اما حقیقت اینه که هیچ شرکت خصوصی نمیاد سرعت اسمی ارائه بده چون کاربر نمیره ازش سرویس بگیره! در ضمن سرعت بالا میدن که حجمش کاربر زودتر تموم شه و خریداری مجدد انجام بده!
شما اگه واقعا همچین سرویس مزخرفی دارین، واقعا زیادی صبورین که 2 ساله همچنان مشترک شاتل موندین!!!

بله حرفتون درسته اگر من همچین سرویس مزخرفی داشتم که 2 سال که هیچی 1 ماه هم توش نمیموندم
در همین حد بگم که سرویس من اکو 512 هستش و در مرکز ما روزانش رو روی 2 مگ بستند و در بدترین حالت در روزش 30-40 کیلوبایته
میانگین سرعت شب من 20-50 کیلوبایت و در زمان محدودیت 3-6 کیلوبایته! که اون موقع واقعا از شاتل ناراضی هستم

اگر چند شب هم نزدیک به 1 گیگ دانلود کنم (به قول شاتل: پر مصرف و به قول خودم: حقمه هر چقدر بخوام دانلود کنم ) محدودم میکنند و بعضی وقتا هم دانلود انچنانی ندارم

البته اون قسمت محدودیتش خیلی حساب و کتاب خاصی نداره در مواردی هم با کمترین دانلود ممکنه محدود بشی!

شرکت خصوصی مثل شاتل چون کاربراش زیاده هر کاری دلش بخواد میکنه پس اگر کاربرها رو هم محدود کنه میدونه که به جایی نمیخواد جواب پس بده!

Last edited:

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
ممنون. من از چندتا از آشنایان هم پرسیدم اونا هم گفتن زیاد شاتل جالب نیست و اینکه اشتراک 1 به 8 داره!
فعلا نمیدونم! حالا باید ببینم تو منطقه خودمون کسی داره و شرایط اون چطوریه...

بازم ممنون که جواب دادین (من خداییش قصد جسارت نداشتم! ولی این روزا دیگه اعتماد کردن سخت شده...)
موفق و موید باشید

jackson2010

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
44
ممنون. من از چندتا از آشنایان هم پرسیدم اونا هم گفتن زیاد شاتل جالب نیست و اینکه اشتراک 1 به 8 داره!

بازم ممنون که جواب دادین (من خداییش قصد جسارت نداشتم! ولی این روزا دیگه اعتماد کردن سخت شده...)
موفق و موید باشید

سلام
قابلی نداشت:blush:
من ناراحت نشدم. تازه خوشحال شدم که دیدم آدم فهمیده ای هستنید والکی حرف کسی رو سند قرار نمیدید:rolleyes:.
اون چیزایی رو که میدونستم سعی کردم بیطرفانه باشما درمیون بگذارم و بهترین کار هم اینه که در کنار گفته ها ی من شما هم با چند نفر دیگه که در منطقه ی خودتون هستند و قبولشون دارید هم مشورت کنید و در آخر نتیجه گیریش با خودتونه
موفق باشید:graduated

mahni1390

Registered User
لایک‌ها
223

موفق و موید باشید

دوست عزیز
از مخابرات بگیر از شاتل نگیر
این چیزی که شما میخوای و اصلا از سرویس شاتل نمیشه انتظار داشت.
کدوم منطقه هستین؟
من این سه شرکت و پیشنهاد میدم.
آسیاتک
پارس آنلاین
وایمکس ایرانسل

mehdicvl

Registered User
لایک‌ها
141
دوست عزیز
از مخابرات بگیر از شاتل نگیر
این چیزی که شما میخوای و اصلا از سرویس شاتل نمیشه انتظار داشت.
کدوم منطقه هستین؟
من این سه شرکت و پیشنهاد میدم.
آسیاتک
پارس آنلاین
وایمکس ایرانسل

من همین الانش آسیاتک دارم! اتفاقا اگه یادتون باشه صبانتی بودم، قبل عید اومدم مشورت میکردم! شما و دوستان دیگه همه آسیاتک رو پیشنهاد دادین! :دی
آساتک تقریبا خوبه اما تایم شبانه اش خیلی داغونه! مگر اینکه سرویسم رو به 1مگ ارتقا بدم! :دی

یعنی اگه تایم رایگانش و بعضی وقتا سرعت لود پایین صفحاتش نبود، خیلی عالی بود و شدیدا راضی بودم. اما... هیچ سرویسی بی نقص نیست!
ممنون از راهنماییتون ;)

darvish1900

Registered User
لایک‌ها
116
256 مخابرات شرف داره به شاتل

با 32 دانلود داری تازه نامحدود.

بالا