برگزیده های پرشین تولز

... آيا با گياهخواري صرف (veganism) موافقيد ؟ ...

behnam500

Registered User
لایک‌ها
2,023
فک نمیکردم اینقدر تندرو باشی،منم گوشت خوارم اما دلیل توحش گوشت خواری یا برعکسش دلیل گوشت خواری توحش نیست،سعی کن یه کم تعصبت رو روی یه موضوع کم کنی

این یارو رو هم خودت بهتر از من میدونی تروله،پس به حرفاش استناد نکن

دوست عزیز شما هم یه مقدار تند میریا،طرف مگه به خانوادت اینجا توهین کرده که شما به خودت اجازه میدی در مورد داشتن ننه بابای طرف صحبت کنی؟

در مورد هر دو گروه میگم یه کم ترمز رو بکشین بد نیست،به قضیه بدون تعصب نگاه کنین

هاژی کی تروله ؟ من ترولم؟! شما خودتون به هرچی که بخواین توهین میکنین از هرچی که بخواین دفاع میکنین نوبت ما و دفاع از اعتقادات و عقایدمون که میشه اونوقت ما میشیم ترول و ساندیس خور و . . . ؟ عجببببببب !

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
هاژی کی تروله ؟ من ترولم؟! شما خودتون به هرچی که بخواین توهین میکنین از هرچی که بخواین دفاع میکنین نوبت ما و دفاع از اعتقادات و عقایدمون که میشه اونوقت ما میشیم ترول و ساندیس خور و . . . ؟ عجببببببب !

بالام جان تابلوئه ترولی،دیگه ما رو سیاه نکن :D

pedramzand

Registered User
لایک‌ها
29
گوشت قرمز باعث ترشح هورمون تستسترون در مردان میشه و به همون نسبت خوی وحشی گری در آنان زیاد میشود البته این هم فلسفه خودش را دارد که در پست های قبل به آن اشاره کردم

------------------------

Registered User
لایک‌ها
508
بالام جان تابلوئه ترولی،دیگه ما رو سیاه نکن :D

نه عباس ، ترول نیست. پارسال رو یادته عمو روحی کلی فحش خورد و بعد 3 ماه بن شد ؟ مقصر اصلیش همین آقا بود! در کل سبک پست دادنش این مدلیه ، همش روی اعصابه! باید این رو هم منتقل کنیم به لیست زیر ...
smiley-talk034.gif
!!

sina1415

Registered User
لایک‌ها
260
برای اینکه مثل یه گاو قوی بشی نیاز نیست گاو بخوری بلکه باید چیزی هایی رو بخوری که یه گاو می خوره

این جمله رو از قوی ترین مرد المان که ایرانی بود شنیدم تو تی وی خیلی جمله با حالی بود

پ ن : گیاهخوارا لبنیات نمیخورن ؟

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
من مفید ترین پست ها رو توی این انجمن دادم. شما تا حالا یه پست اسپم از من دیدی؟ من از شما میپرسم :eek:

عمو چی شیاف میکنی به خودت این قدر اعتماد به نفس داری:lol:؟از کی تا حالا خزعبل شده مطلب مفید؟:eek:

Bat Man

Registered User
لایک‌ها
1,665
قابل توجه گیاه خواران

1376852351421.jpg

Bat Man

Registered User
لایک‌ها
1,665
جنگل تازه به پا کن هر یه آدم یه درخته ...

leo.unique

کاربر فعال بخش فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
2,722
به هر حال باید برای زندگی جون یک موجود زنده ی دیگه رو بگیری چه گیاه چه جانور فرقی نمیکنه بیشتر نیاز های پروتئینو چربی هارو از جانوارا و ویتامین ها رو از گیاهان اگر از اون دید مضخرف گیاهخوارا بخوای نگاه کنیم بازهم گیاهخوارم قاتل هست حتی اگر زندگی ش رو با قرص ویتامین و پروتئین سپری کنه هرکس نمیخواد جانداری رو بکشه بره بمیره.

1364044234481.gif
http://forum.persiantools.com/t441577.html

behnam500

Registered User
لایک‌ها
2,023
نه عباس ، ترول نیست. پارسال رو یادته عمو روحی کلی فحش خورد و بعد 3 ماه بن شد ؟ مقصر اصلیش همین آقا بود! در کل سبک پست دادنش این مدلیه ، همش روی اعصابه! باید این رو هم منتقل کنیم به لیست زیر ...
smiley-talk034.gif
!!

هاژی چرا الکی اذهان عمومی رو تشویش میکنی ؟! من کی باعث بن روحی شدم ؟! اولا که 2 ماه بن شد نه 3 ماه ! دوما یه بابایی با روحی دعواش شد شروع کردن فحش کاری منم پریدم وسط کمک عمو روحی ! چرا الکی تهمت میزنی !

بالا