برگزیده های پرشین تولز

معافیت کفالت سربازی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

marde_tanha

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
الف) شديد در فاز مانيك يا فاز افسردگي اعم از حاد و يا مزمن معاف دائم.

ب) اختلال افسردگي اساسي معاف دائم.

ج) انواع اختلال خلقي افسردگي خفيف ( ديس تايمي و سايكلوتايمي) ، اختلال خلقي نوع دوم ( هيپومانيا) در صورتيكه با دارو تحت كنترل بوده و يا تهديد كننده خود و اطرافيان نباشد معاف از رزم.

می شه در مورد بند الف و جیم توضیح بدین؟ فاز مانیک ، هيپومانيا ، ديس تايمي و سايكلوتايمي چیه؟
من به گفته پزشکم افسردگی شدید داشتم و داروهای مخدر دار استفاده می کردم.البته خیلی آروم هستم و تشنجی نیستم و برای اطرافیان هم هیچ خطری ندارم فقط 1 بار خودم رو تهدید کردم ولی در نهایت نجات پیدا کردم...
ضمنا من از نظر روحی گاهی وقتا شاد و خوشحال و امیدوار به آینده هستم ولی گاهی وقتا کاملا نا امید و ناراحتم.

با توجه به موارد بالا من شامل کدوم بند هستم؟

منصور قیامت

کاربر ویژه گفتگوی آزاد
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
297
سلام عزیزان.من دانشجو هستم و پدرم متولد 1 تیر 1328 هست و تنها فرزند ذکور هم هستم.حالا من موندم که سن پدرم 59 سال تمام هست یا نه!
لطفا راهنمایی کنید.
سوال منم دقیقا مثه ایشونه! پدرم متولد 31 خرداد 28 هست

البته حساب کردم الان 59 سالش تموم شده. اما ما که شانس نداریم. یهو میریم حوزه کفالت یارو میگه نه شما یک سال دیگه معافی. دانشگامم همین ترم تموم شد.

الان یعنی معافم؟

یکی گفت بابات باید علاوه بر این از کار افتاده هم باشه. درست گفته؟

researcher

Registered User
لایک‌ها
1
نتیجه اش تقریبا معلومه
اگه پارتی کلفت داری میتونی بدون کارت بسیج بری استخدام بشی اما بیشتر از دو سال باید خدمت کنی
اگه نه میتونی امریه جور کنی که بعد از آموزشی بری یجا کار کنی که میشه همون 2سال اما ریسکش اینه که امریه پارتی میخواد و آخرشم دست مسئول پادگانته که قبول کنه یا رد کنه
اگه نه میتونی بری یه کشور خارجی دانشگاهش قبول بشی و به وزارت علوم بگی میرم درس بخونم و برات معاف تحصیلی بگیرن تا یه فرجی بشه که البته پارتی باید داشته باشی
پس اگه پارتی داری اونم از نوع کلفتش یه امیدی داشته باش. اگه هم نداری بیا همرا هم بریم سربازی حالشو ببریم اینقده کیف میده :((

Bhrzk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,968
نتیجه اش تقریبا معلومه
اگه پارتی کلفت داری میتونی بدون کارت بسیج بری استخدام بشی اما بیشتر از دو سال باید خدمت کنی
اگه نه میتونی امریه جور کنی که بعد از آموزشی بری یجا کار کنی که میشه همون 2سال اما ریسکش اینه که امریه پارتی میخواد و آخرشم دست مسئول پادگانته که قبول کنه یا رد کنه
اگه نه میتونی بری یه کشور خارجی دانشگاهش قبول بشی و به وزارت علوم بگی میرم درس بخونم و برات معاف تحصیلی بگیرن تا یه فرجی بشه که البته پارتی باید داشته باشی
پس اگه پارتی داری اونم از نوع کلفتش یه امیدی داشته باش. اگه هم نداری بیا همرا هم بریم سربازی حالشو ببریم اینقده کیف میده :((
پس با این حساب من مهر عازم میشم ...

researcher

Registered User
لایک‌ها
1
پس با این حساب من مهر عازم میشم ...
پس وقت داری هنوز
برو چندتا سازمان مثل جهادسازندگی و یه تلاشی واسه گرفتن امریه بکن. درضمن امریه متناسب با مدرکت میتونی بگیری.
بالاخره امریه گرفتن بهتر از 2سال پادگان بودنه

pishie malus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
فکر کردی دولتی چه خبره؟؟؟! من دانشگاه علم و صنعت درس خوندم به خدا بین بچه ها 5 ترم مشروط هم میشناسم که لیسانسشو گرفت! پارتی برادر . پارتی!

Daneshgahe ma 3 term motavaali mashrutiaro zerti hamun aval ekhraj mikone.. Aslan rahm nadaran lamasaba.. :D

Chapeau

Registered User
لایک‌ها
11
من یه سوال داشتم خواهشن اگر کسی می دونه راهنماییم کنه:

من کاردانی به کارشناسی میخونم دانشگاه آزاد . برای بار سوم این ترم مشروط شدم یعنی ترم پیش مشروط نشدم ولی دو ترم قبلش شده بودم یعنی میشه 3 بار که دو بار متوالی بوده و 1 بار این ترم
البته اون دوترم که منتوالی بود معدلم شد54/9 که مجبور شدم از سازمان مرکزی دانشگاه آزاد نامه بیارم و یه ترم موافقت کردن که ادامه بدم ترم پیش به خیر گذشت ولی این ترم دوباره معدلم شد 8/10 البته الان معدلم کلم بالای 10 هست با مجموع 23 واحد پاس شده
نمی دونم چی بگم خیلی شرایط سخت بود از یه طرف باید کار می کردم از یه طرف مسائل دیگه حالا واقعا نمی دونم چی میشه ....

pishie malus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
Tuye ghanun ke intorie: 3 term motavaali mashrut = ekhraj
Age ye term BEINE 3 term mashruti ghabul shode bashi, ye term dige ja dari mashrut shi ta ekhraj shi, yani 4term mashrut.

Chapeau

Registered User
لایک‌ها
11
Tuye ghanun ke intorie: 3 term motavaali mashrut = ekhraj
Age ye term BEINE 3 term mashruti ghabul shode bashi, ye term dige ja dari mashrut shi ta ekhraj shi, yani 4term mashrut.

یعنی تعداد واجد مهم نیست ؟ من الان 23 واحد پاس کردم از 84 واحد توی 4 ترم !!!
تازه یه بار هم از سازمان مرکزی تعهد آوردم برای دانشگاه که توش نوشته شده بود با یه نیم سال
ادامه تحصیل به صورت مشروط موافقت میشه ..
ببخشید انقدر طولانی شد
میخوام مطمئن بشم

yousendit

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دانشگاه آزاد در صورتی اخراج میکنه که معدلت زیر 10 باشه!
یکی از دوستای من 6 ترم مشروطیه اما معدش بالای دهه اخراج نشده.
یکی هم بود که سر سه ترم چون معدلش زیر 10 بود عذرشو خواستن

pishie malus

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یعنی تعداد واجد مهم نیست ؟ من الان 23 واحد پاس کردم از 84 واحد توی 4 ترم !!!
تازه یه بار هم از سازمان مرکزی تعهد آوردم برای دانشگاه که توش نوشته شده بود با یه نیم سال
ادامه تحصیل به صورت مشروط موافقت میشه ..
ببخشید انقدر طولانی شد
میخوام مطمئن بشم

Tuye ghanun ke eshareyi nakarde, albate man dolati mikhunam vali fekr nemikonam tu ghanun ba azad fargh dashte bashe...

Journalist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
متولد ارديبهشت 68 هستم
براي اينکه عيبت نخورم تا چه زمان فرصت دارم دفترچه را ارسال کنم؟

im_zero2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بستگی به مدرک تحصیلیتون و زمان اخذ اون داره

Journalist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مدرک : ديپلم کامپيوتر از هنرستان فني حرفه اي

زمان اخذ: سال 85 (سال تحصيلي 84-85)

im_zero2000

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این جدول زمان بندی اعزام به خدمته

در ضمن منظور از سال اعزام سال تولد + 19 مثلا 1387=19+1368

2m5gw14.jpg

Journalist

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
چي به چيه تو اين جدوله . معلوم نيس که

من تا کي وقت دارم بفرستم بالاخره ؟؟؟

reza_mrs

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
از تاپیک خوبتون تشکر میکنم
من یه مادربزرگ مادری دارم که هیچ منبع درآمدی نداره هیچ پسری هم نداره
من یه برادر کوچیکتر از خودم دارم که 18 سالش نشده ولی نوه پسری تو فامیل زیاده میخواستم سوال کنم کسی میدونه من میتونم معافی از کفالت مادربزرگم بگیرم.
درضمن مادربزرگم از بهزیستی حقوق زنان خود سرپرست خانوار میگیره.

Last edited:

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
خوب می دونم که هممون تصادف کردیم!! (منم امروز یکدونه خفش رو کردم)

احتیاج به تجربیات دوستان با تجربه:D در زمینه ی تعمیر و صافکاری ماشین دارم.

هر جای خوبی می شناسین (تهران) معرفی کنین. برای صافکاری و رنگ و تعمیر و این جور کارها.

جایی که واقعا کار کنه روی ماشین و گند نزنه قطعه ضاغون نندازه. صافکاری و رنگ تمییز داشته باشه... و نهایتا منصف باشه.;)

با تشکر از دوستانی که کمک می کنن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا