برگزیده های پرشین تولز

" اعصاب خورد کن " های زندگی ما ...! (پست اول مطالعه بشه)

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326

patteerr

Registered User
لایک‌ها
3,141
منم یکی زدم . نمیدونم درست بود یا نه .

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
اقا تو خیابون بودیم یه جنده هم داشت جلوتر از ما می رفت . آدم معروفیه .یه پسری اومد جلو پاساژ بهش شماره داد ما هم دیدیم . ما همینجور واسه خودمون می چرخیدیم که یه جا دیگه باز دیدیم این جلومون سبز شد و یه پسری که کیسه برنج دستش بود و کلی وسایل و گویا یکم مشکل داشت و یجوری بود و نرمال نبود زیاد ( خدا شفا بده دلم خون شد ) نمی دونم چی به این زنه گفت و رفت خیابون که بره اونور خیابون . تا رسید اون سمت خیابون همون پسره که جلو پاساژ ماره داده بود یه لگد به این زد . من دیدم ای داد این پسره دستش بنده و مشکل داره رفتیم جدا کنیم دیدیم از اونور یک نفر نه دونفر نه سه نفر نه چهار پنچ نفر ریختن سرپسره انقدر زدن که وسایلش خیابون برداشت و نقش بر زمین شد . ما خواتسمی بریم وسط دعوا به پسره یه کمکی بکنیم دیدم از زمین و زمان آدم داره میاد . خلاصه دندون رو دندون گذاشتیم و اعصاب خراب نگاه کردیم فقط . دختره هم از اونور هی میگفت سعید علی امیر فلانی ایکس ایگرگ ولش کنید بسشه . آدم چرا باید بخاطر یک جنده که نوک ممه اش هم نشونشون نمیده یک هم جنسشو توی یک جای به شدت شلوغ اینقدر وحشیانه کتک بزنه ؟ اونم بنده خدایی که مشکل داشت . واقعا ناراحت شدم و کاری از دستم برنیومد .

حالا فکر میکنم بعدا بهتراشم تعریف میکنم . کارای زیادی هست که من دیدم و اعصابم خرد شده .

زمونه خرابه ولی برام پیش اومد البته توی دانشگاه سر کلاس ارائه بودیم یه دختره ی..... رفت پایین و داشت کنفرانس میداد که وسطاشم به مرد توهین میکرد و دخترای کلاس هم ریسه میرقتن یکی از رفقام جوابشو داد و کلاس مثل بمب ترکید دختره هم ازین لوسو مامانیا بودو رفت تمرکید سر جاش بعد دیدیم یه پسره که پشت سر رفیقم نشسته بود بهش گفت عمو کلاس تموم شد بیرون کارت دارم نگو طرفش بود البته کل کلاس حرف این یارو رو شنیدن که سر دختره به رفیقمون حرف زد منم کفری بد جور زود آمپرم میزنه بالا استارتر عزیز هم میشناسه مارو این 2 تا سیمه قاطی میکرد دیگه یارو هر کجا بود لوله بود(البته زمان جوانی) خلاصه کلاس تموم شد و قرار بر این شد رفیقم بره توی کلاس روبه روییه که پسره هم اونجا بود بعد 3 4 دقیقه که بحثشون بالا گرفت منم برم تو درو باز کردم پسره داشت سر دوستمون داد میکشید مارو که دید لال شد (بخاطر یه سری مسائل و ...) بدبخت نگاش میکردم قدش تا سر سینم بود گفت عزیزم من میخواستم فقط بگم این کارا سر کلاس خوب نیست ما هم فرصت و غنیمت دونستیمو یکمی بدنشو خاروندیم تا دیگه سر یه ضعیفه به هم جنسش توهین نکنه

bahram_warrior

Registered User
لایک‌ها
3,326
زمونه خرابه ولی برام پیش اومد البته توی دانشگاه سر کلاس ارائه بودیم یه دختره ی..... رفت پایین و داشت کنفرانس میداد که وسطاشم به مرد توهین میکرد و دخترای کلاس هم ریسه میرقتن یکی از رفقام جوابشو داد و کلاس مثل بمب ترکید دختره هم ازین لوسو مامانیا بودو رفت تمرکید سر جاش بعد دیدیم یه پسره که پشت سر رفیقم نشسته بود بهش گفت عمو کلاس تموم شد بیرون کارت دارم نگو طرفش بود البته کل کلاس حرف این یارو رو شنیدن که سر دختره به رفیقمون حرف زد منم کفری بد جور زود آمپرم میزنه بالا استارتر عزیز هم میشناسه مارو این 2 تا سیمه قاطی میکرد دیگه یارو هر کجا بود لوله بود(البته زمان جوانی) خلاصه کلاس تموم شد و قرار بر این شد رفیقم بره توی کلاس روبه روییه که پسره هم اونجا بود بعد 3 4 دقیقه که بحثشون بالا گرفت منم برم تو درو باز کردم پسره داشت سر دوستمون داد میکشید مارو که دید لال شد (بخاطر یه سری مسائل و ...) بدبخت نگاش میکردم قدش تا سر سینم بود گفت عزیزم من میخواستم فقط بگم این کارا سر کلاس خوب نیست ما هم فرصت و غنیمت دونستیمو یکمی بدنشو خاروندیم تا دیگه سر یه ضعیفه به هم جنسش توهین نکنه

آره واقعا...دانشگاه پر شده از پسرهای ...لیس.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

arman na

Registered User
لایک‌ها
149
اینطوری :D

Sent from my WT19i using Tapatalk 2

عزیز کلا تو بخش سبک زندگی من تا حالا گزینه ی لایک رو ندیدم!(به چند تا تاپیک سر زدم)شما هم احتمالا چون استارتر تاپیک هستید گزینه ی لایک براتون هستش.

اگه راز معما رو فهميدي پست منو لايك كن !

جايزه هم يك عدد فلافل دو نونه مهمون من

اینایی که منو لایک کردن به روح اعتقاد دارن ؟ من که لایکی نمی بینم .

آره واقعا...دانشگاه پر شده از پسرهای ...لیس.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

البته یه سری کارای جالب هم فقط و فقط برای خورد کردن اعصاب بعضی ازین دخترای.... انجام میدادیم البته ما یه جمع 12 نفره بودیم که با هم میرفتیم دانشگاه و بر میگشتیم ولی للهی میگم دختر بینمون راه نداشت و فقط هم کارمون این بود که مسخرشون میکردیم البته نه همشونو بعضیاشونو فقط میدونین کدوم موارد و میگم مثلا یه نمونه از کارا این بود البته شرط بندی هم میکردیم که کی میتونه این کارو بکنه سر مثلا 10ت یکی این بود که توی بوفه نشسته بودیم جلوی بوفه هم میزو صندلی گذاشته بودن 2 تا دختر و 2 تا پسر رو به روی هم نشسته بودن دختره با یه نازی دست کرد توی کیفش گفتیم میخواد موشک دراره حتما!!! دیدیم یه مشما دراورده میوه توشه ما هم حس... گل کردو شرط بندی شروع شد به این صورت که هر کی بره اون مشمای میوه رو از جلوشون برداره بیاره جلو ما بگیره 10 ت جایزشه فک کن 12 تا پسر ردیف نشسته بودیم همه هم تیپ تا حدودی یه فیزیک بودیم تا حدودی هم قد و قواره ی من یکی داشتیم به اسم فرزاد گفت آقا خودتون گفتیم سر 10 ت حالا اون وقت 10 ت پول کمی نبود حرف 5 سال پیشه بلندشد رفت کیسه ی میوه رو برداشت بدون اینکه چیزی بهشون بگه اونا هم واستاده بودن با تعحب که این چه کار میکنه اورد جلوی ما هممون برداشتیم گوجه سبز توش بود که من هلاکشم تا آخرین نفر که گرفت جلوش کیسه خالی شد رفت گذاشتش جلوشون حالا مارو میگی 12 نفر با صدای بلند میخندیدن دختره هم لوس و پر ادعا نمیدونم چیا بهمون گفتن با پسرا رفتن ولی 10 ت پیاده شدیم:D

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
البته یه سری کارای جالب هم فقط و فقط برای خورد کردن اعصاب بعضی ازین دخترای.... انجام میدادیم البته ما یه جمع 12 نفره بودیم که با هم میرفتیم دانشگاه و بر میگشتیم ولی للهی میگم دختر بینمون راه نداشت و فقط هم کارمون این بود که مسخرشون میکردیم البته نه همشونو بعضیاشونو فقط میدونین کدوم موارد و میگم مثلا یه نمونه از کارا این بود البته شرط بندی هم میکردیم که کی میتونه این کارو بکنه سر مثلا 10ت یکی این بود که توی بوفه نشسته بودیم جلوی بوفه هم میزو صندلی گذاشته بودن 2 تا دختر و 2 تا پسر رو به روی هم نشسته بودن دختره با یه نازی دست کرد توی کیفش گفتیم میخواد موشک دراره حتما!!! دیدیم یه مشما دراورده میوه توشه ما هم حس... گل کردو شرط بندی شروع شد به این صورت که هر کی بره اون مشمای میوه رو از جلوشون برداره بیاره جلو ما بگیره 10 ت جایزشه فک کن 12 تا پسر ردیف نشسته بودیم همه هم تیپ تا حدودی یه فیزیک بودیم تا حدودی هم قد و قواره ی من یکی داشتیم به اسم فرزاد گفت آقا خودتون گفتیم سر 10 ت حالا اون وقت 10 ت پول کمی نبود حرف 5 سال پیشه بلندشد رفت کیسه ی میوه رو برداشت بدون اینکه چیزی بهشون بگه اونا هم واستاده بودن با تعحب که این چه کار میکنه اورد جلوی ما هممون برداشتیم گوجه سبز توش بود که من هلاکشم تا آخرین نفر که گرفت جلوش کیسه خالی شد رفت گذاشتش جلوشون حالا مارو میگی 12 نفر با صدای بلند میخندیدن دختره هم لوس و پر ادعا نمیدونم چیا بهمون گفتن با پسرا رفتن ولی 10 ت پیاده شدیم:D
همرو خوندم ولی الان این چه ارتباطی با پستهایی که کوت کردی داشت؟:eek:

vahidrk

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
561

خوب....از خودم شروع میکنم

امروز تو خیابون با ماشین بودم،هوای تهرانم که ماشالله تمیـــــــــــــــــــــز.یه ماشین تو ترافیک جلوم بود،همینجور فرت فرت داشت دود میکرد،خیلی شدید،خیــــــــــــــــلی !
زانتیا هم بود،دیدم بدبخت بیچاره هم که نیست بگیم نداره درستش کنه،رفتم لاین بغل دستش بهش اشاره کردم شیشه رو بده پایین،داد پایین،بهش گفتم جناب اوضاع هوا رو خودتون میبینید،نفس کشیدن سخت شده،بهتر نیست این ماشینتون رو درست کنید ؟
:)
برگشت گفت به تو چه مرتیکه ؟ دلم میخواد دود کنم !!!
منو میگی ؟ یه نگا انداختم دیدم حدود 50 سالشه،از درون اینطوری شده بودم :grrr:،اما گفتم پیاده شم،2تا جرو بحث میشه،یهو دیدی از دستمم در رفت یه بلایی سرش آوردم،همینجوری یه نگاش کردمو شیشه رو دادم بالا و رفتم....
چرا ؟ چرا باید انقد بیشعور باشی تو ؟ ها ؟
خو احمق،روزی حداقل 40 نفر تو زمستونای تهران به خاطر آلودگی هوا میمیرن،ایشالله بعدیش خودت باشی آخه که انقدر کم خردی !
خونواده ی خودتم دارن همینجا نفس میکشین،چرا درکت در حد یه بزه ؟
مرتیکه انگار دارم ازش درخواست نامشروع میکنم،مثه سگ پاچه میگیره !

دارم کم کم نتیجه میگیرم برای راحت زندگی کردن تو این جامعه،باید خیلی راحت از کنار مسائل اطراف گذشت و گفت به درک، واگرنه،باید تمسخر دیگران رو به جون خرید ...!
تــــــــــــــــــــف:puke:

اَه چقدر گاو! اعصابم خورد شد : /

koonkooa

Registered User
لایک‌ها
2,542
همين الان كه شنيدم شنبه هم تعطيل شد اعصابم به هم ريخته ... هر سال الودگي هر سال بيماري هر سال زوج و فرد هر سال تعطيلي گندشو دراوردن دوباره سال ديگه همين طرح زوج و فرد همين وضعيت

از اونور هنوز مراكز صنعتي بيرون نرفتن ماشينا رو هم كه زير ١٨٠٠ كارت سوخت نميدن ميگن ماشيناي خارجي فلان هست ،اخه احمق پرايد الايندگي داره يا بنز ٣٥٠٠ سي سي از اونور هم بنزين داخلي و سرب از اونور نبود پوشش گياهي و هر روز و هر روز برج ٢٠ طبقه

چرا مثل ادم تصميم نميگيريد چرا هر ساعتي تصميم ميگيريد يا خدا چند ماه ديگه يه سري افراد قوي بيان سر كار و مملكت رو از اين وضع نجات بدن

nilson

Registered User
لایک‌ها
827
چیزی که در حال حاضر اعصاب من رو بهم ریخته به طوری که دلم میخواد جدی جدی خودم رو بکشم این سرعت اینترنت هست
میخوام یه مقاله به زبان آلمانی پیدا کنم میزنم Google سایت هیتلره!!!!:blink: از هیتلر شکن استفاده میکنم 1 ساعت طول میکشه هر سایتی باز بشه !
کلی خواهش تمنا کردم اینترنت 512 گرفتم که وضع زندگی ام این باشه !

unknown boy

Registered User
لایک‌ها
918
چیزی که در حال حاضر اعصاب من رو بهم ریخته به طوری که دلم میخواد جدی جدی خودم رو بکشم این سرعت اینترنت هست
میخوام یه مقاله به زبان آلمانی پیدا کنم میزنم Google سایت هیتلره!!!!:blink: از هیتلر شکن استفاده میکنم 1 ساعت طول میکشه هر سایتی باز بشه !
کلی خواهش تمنا کردم اینترنت 512 گرفتم که وضع زندگی ام این باشه !

1-شما میتوانید از پروتکل SSL استفاده کنید:

2-برای دریافت نتایج به زبان دلخواه نیازی نیست وارد صفحه گوگل آن زبان شوید،کافیه بعد از اولین جستجو وارد Advanced search در پایین صفحه شده و از کادر زبان ، زبانی که میخواهید نتایج راجع به آن نشان داده شود را انتخاب کنید.

nima_00989166

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
16,249
کاربر nilson :
من f11 رو هم که توی مرورگرم میزنم.. بازم پست شما + امضات کل صفجه رو میگیره.. و تازه اضاف هم میاره.. لطفا سایز امضاتون رو درست کنید..

shadow fiend

Registered User
لایک‌ها
515
خوب دوستان همونطور که گفته بودم,خاطره ی این ترمم اماده شد.
هر کسی این عزیزان رو میشناسه خواهشن تابلو نکنه :)
ممنونم.

اینم فایل

بنا به درخواست افراد نامبرده ی درون داستان,فایل از سرور پاک شد.ممنون.

Last edited:

javadyazdani

Registered User
لایک‌ها
10,633
اعصاب خردکن ترین چیز اینه که میوه رو پوست بکنی و به جای پوست خود میوه رو بندازی تو سطل آشغال!!!
لامصب از شکشت عشقی هم بدتره:(

بالا