برگزیده های پرشین تولز

اينجا چرا اينقدر خلوت شده

وضعیت
موضوع بسته شده است.

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از knowhow :
خوب اگه قرار باشه دعوا بشه من تاپیک رو می بندم !! !
من نمی فهمم چرا به همدیگه توهین می کنین !! بابا !!!!!!!!!!!
ببين... مشكليه كه به وجود اومده. با بستن تايپيك فقط صورت مساله پاك ميشه. بايد يه جوري شما در بين تايپيك هاي فوروم مشكلات رو مديريت كنين كه كار به اينجا نكشه. اين واقعا افتضاحه كه يه دوست طرف مقابل خودش رو موش سياه خطاب كنه يا...

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از daftarekhaterat :
ببين... مشكليه كه به وجود اومده. با بستن تايپيك فقط صورت مساله پاك ميشه. بايد يه جوري شما در بين تايپيك هاي فوروم مشكلات رو مديريت كنين كه كار به اينجا نكشه. اين واقعا افتضاحه كه يه دوست طرف مقابل خودش رو موش سياه خطاب كنه يا...

افتضاح تر از اون میدونی چیه ؟ اینکه یه مدیر به یک یوزر فحاشی کنه بعد جرمش هم ثابت بشه و بعد در یک افتضاح دیگه تاپیک های مربوطه قفل و پاک بشن و مدیر بی چاک و دهن همچنان سوار بر خر مراد بتازه پس چی شد ؟ افتضاح اندر افتضاح

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
بی زحمت زیرخاکی در نیارید!
32.gif

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
مدير رو در ملا’ عام اعدام كنين از good_pesar خان رضايت بگيرين ، راضي ميشه ؟ :hmm:

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
نیاز خان بحث اعدام نیست-بابت اتهام علنی یه توضیح علنی ندادند و تاپیکی رو هم که توضیح جریان بود پاک کردند ولی اصل پستهای مورد دار وجود دارند و تنها کمی ادیت شدند-قبلا هم فحش کاری بین کاربرای قدیمی هم بوده ولی این یه کار و رویه کثیف که از زبون یکی دیگه فحش بدن و بعد تحریف کنند و نتیجه و تفسیر دلخواه خودشونو بگیرن
البته معلومه که جریان به جای نمی رسه و بی خود کسی خودش بابت این کار خسته نکنه و !
تنها درسی که میشه گرفت اینه که اصلا با مدیرها هیچ گونه رابطه ای نداشته باشید! چون ()*&^%
نیما جان بهتره بس کنی برای سلامتیت میدونی که خوب نیست و چیکارت می کنند اینجا
کامی بنده خدا هم تقصیری نداره !! با اینکه اون ور ادمینهاش افرادی مثل شرلوک هستند (و از کل کلهای منو اون و محسن و کامی خبر دارید)ولی خود من اونور راحت ترم !!!! چون اونا رو کاملا میشناسم
البته اونا در حد بعضی مدیرهای اینور نیستند و صفات حسنه اینا رو ندارند ولی خوب همدیگه رو خوب میشناسیم
بیخیال - کسی اونور رو برای رقابت با اینور نزده و اونور جوش با اینجا شاید اویل شبیه بود ولی کم کم جو موضوعاتش با اینجا تغییر می کنه و یه چیز متفاوت با اینجاست
گیر به ادمین و مدیرای اونور ندین و اونجا کلا یه دنیای متفاوت با اینجاست -بزگترین تفاوتش هم اینه که فلسفه وجودی اونور مادی نیست
بحث پی تیز رو هم پایان بدین چون کسی کاربرای اینجا رو مجبور به عضویت انور نکرده و هرکی اومده با پای خودش اومده و همه علاوه بر اونور ! اینور هم هستند! دیگه بود و نبود ادم ها دست کسی نیست! ما هممون عضو خیلی از فروم های دیگه مثل مجید انلاین و اپکامینگ عابر و .. هستیم و اینم یکی مثل بقیه و اینقدر رو شباهت اسم تاکیید نکنید
هرچی بوده تموم شده رفته پی کارش!

Pac_ginobat

Registered User
لایک‌ها
10
به نقل از mehrdad1355 :
نیاز خان بحث اعدام نیست-بابت اتهام علنی یه توضیح علنی ندادند و تاپیکی رو هم که توضیح جریان بود پاک کردند ولی اصل پستهای مورد دار وجود دارند و تنها کمی ادیت شدند-قبلا هم فحش کاری بین کاربرای قدیمی هم بوده ولی این یه کار و رویه کثیف که از زبون یکی دیگه فحش بدن و بعد تحریف کنند و نتیجه و تفسیر دلخواه خودشونو بگیرن
البته معلومه که جریان به جای نمی رسه و بی خود کسی خودش بابت این کار خسته نکنه و !
تنها درسی که میشه گرفت اینه که اصلا با مدیرها هیچ گونه رابطه ای نداشته باشید! چون ()*&^%
نیما جان بهتره بس کنی برای سلامتیت میدونی که خوب نیست و چیکارت می کنند اینجا
کامی بنده خدا هم تقصیری نداره !! با اینکه اون ور ادمینهاش افرادی مثل شرلوک هستند (و از کل کلهای منو اون و محسن و کامی خبر دارید)ولی خود من اونور راحت ترم !!!! چون اونا رو کاملا میشناسم
البته اونا در حد بعضی مدیرهای اینور نیستند و صفات حسنه اینا رو ندارند ولی خوب همدیگه رو خوب میشناسیم
بیخیال - کسی اونور رو برای رقابت با اینور نزده و اونور جوش با اینجا شاید اویل شبیه بود ولی کم کم جو موضوعاتش با اینجا تغییر می کنه و یه چیز متفاوت با اینجاست
گیر به ادمین و مدیرای اونور ندین و اونجا کلا یه دنیای متفاوت با اینجاست -بزگترین تفاوتش هم اینه که فلسفه وجودی اونور مادی نیست
بحث پی تیز رو هم پایان بدین چون کسی کاربرای اینجا رو مجبور به عضویت انور نکرده و هرکی اومده با پای خودش اومده و همه علاوه بر اونور ! اینور هم هستند! دیگه بود و نبود ادم ها دست کسی نیست! ما هممون عضو خیلی از فروم های دیگه مثل مجید انلاین و اپکامینگ عابر و .. هستیم و اینم یکی مثل بقیه و اینقدر رو شباهت اسم تاکیید نکنید
هرچی بوده تموم شده رفته پی کارش!
نیما جان حرفای شما هم متین , هر چی گفتی درست , قبول 100%
ok?
بچه ها این بحثا رو تموم کنین , چون فایده ای نداره , قبلا هم چنین بحثایی بوده , بحثای قبلی که یه کم شباهت داشته با اینا واستون تجربه نشده؟
تجججججججررررررررررررررببببهه ننننششششددد؟؟؟؟؟؟؟؟
هنوز فروم ها رو نشناختین؟ هر کدوم یه طور هستین ,

اینو بگین : آیا با این حرفا چیزی تغییر میکنه؟
نه که نمیکنه , فقط اوضا بد تر میشه
بگم چی تغییر میکنه؟
تغییرش اینه که کسایی که تو هر دو فروم هستن پاشون از اینجا بریده میشه , این یه حقیقته
میشه بگین به چه قیمتی , این همه دوستی و سلام علیکی بین بچه ها بود خراب شد!

مهرداد در رابطه با شما وقضیه ای که بوجود اومد
کسایی که باید بدونن , میدونن که حق با کی هست
شما ناراحت نباش

Bahreyni

Registered User
لایک‌ها
6
متاسفم
هم برای خودم هم برای بقیه یوزرها
و بخصوص برای مدیرای اینجا

good_pesar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Niaz :
مدير رو در ملا’ عام اعدام كنين از good_pesar خان رضايت بگيرين ، راضي ميشه ؟ :hmm:

نه عزیز دل نه با اعدام مشگل حل میشه نه با رضایت منه یوزر که اینجا پست میزنم کار از ریشه خرابه
شما ام بیخودی خون خودتو کثیف نکن با هرفهای منه2004 Registered User که تعداد پست هاش به 600 هم نمیرسه هیچ اتفاق خاصی نمیفته نیازیم نبود شما اصلا توجهی به حرفهای من بکنی من اگر حرفی میزنم برای دل خودم میزنم چون از بی عدالتی بی قانونی و باند بازی حالم بهم میخوره و جلوی دهنمو نمیتونم بگیرم همین و بس .

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
مهرداد جان !
بی خودی گیر الکی نده ! تو خودت شصتاد تا مشکل داری که من بارها دیدم و چشم پوشی کردم. بی خودی شلوغش هم نکن من که این ور هستم می دونم توی فروم چه خبره. یه جوری برخورد نکن انگار ما از پشت کوه اومدیم. من طرف هیچ کس رو نمی گیرم و قضاوت هم نمی کنم چون بین خودتون بوده و من هم دخالتی نداشتم و نخواهم داشت. کاربرهای دیگه هم وقتی همه چیز رو نمی دونند بی خود قضاوت نکنند.
در مورد اون یکی سایت من چند دفعه گفتم بابا اون ها هم سایت زدن دیگه ! مشکلش چیه که ناراحت می شین.
البته نمی تونی اون سایت رو با فروم عابر مقایسه کنی. قبول کن که اون فروم از روی این فروم کپی شد. همین اتفاق در forum.persiannetworks.com افتاد. ولی با دوستی و صلح و صفا . یعنی کورش عزیز به ما خبر داد موضوع رو گفت و ما هم کل دیتابیس رو در اختیارش گذاشتیم. ولی این کاری که الان کردن درست نبود همه هم می دونند !
حداقل یه خبر می دادن بد نبود. مثلا من اگه برم یه سایت بزنم Fexons.com و همون کاری رو بکنم که fexon.com داره می کنه فکر نمی کنید mori و همه زحتماش رو زیر پا گذاشتم ؟!
بگذریم.

Humpop.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از knowhow :
مهرداد جان !
بی خودی گیر الکی نده ! تو خودت شصتاد تا مشکل داری که من بارها دیدم و چشم پوشی کردم. بی خودی شلوغش هم نکن من که این ور هستم می دونم توی فروم چه خبره. یه جوری برخورد نکن انگار ما از پشت کوه اومدیم. من طرف هیچ کس رو نمی گیرم و قضاوت هم نمی کنم چون بین خودتون بوده و من هم دخالتی نداشتم و نخواهم داشت. کاربرهای دیگه هم وقتی همه چیز رو نمی دونند بی خود قضاوت نکنند.
در مورد اون یکی سایت من چند دفعه گفتم بابا اون ها هم سایت زدن دیگه ! مشکلش چیه که ناراحت می شین.
البته نمی تونی اون سایت رو با فروم عابر مقایسه کنی. قبول کن که اون فروم از روی این فروم کپی شد. همین اتفاق در forum.persiannetworks.com افتاد. ولی با دوستی و صلح و صفا . یعنی کورش عزیز به ما خبر داد موضوع رو گفت و ما هم کل دیتابیس رو در اختیارش گذاشتیم. ولی این کاری که الان کردن درست نبود همه هم می دونند !
حداقل یه خبر می دادن بد نبود. مثلا من اگه برم یه سایت بزنم Fexons.com و همون کاری رو بکنم که fexon.com داره می کنه فکر نمی کنید mori و همه زحتماش رو زیر پا گذاشتم ؟!
بگذریم.
بگذریم نداره پسر ! من که کاریر این سایت هستم اون سایت رو دیدم بهم برخورد ! اون وقت شما که مدیری میخوای بگذری ؟! شما از اسمت بگذری ممن از نام کاربریم نمی گذرم !

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از Bahreyni :
متاسفم
هم برای خودم هم برای بقیه یوزرها
و بخصوص برای مدیرای اینجا
براي خودت ديگه چرا؟

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از Humpop.com :
بگذریم نداره پسر ! من که کاریر این سایت هستم اون سایت رو دیدم بهم برخورد ! اون وقت شما که مدیری میخوای بگذری ؟! شما از اسمت بگذری ممن از نام کاربریم نمی گذرم !
منم خيلي ناراحت شدم. فكر ميكردم يه جايي تو اينترنت پيدا كردم كه بتونم با كاربرا راحت حرف بزنم و كمي رفيق بشم ولي خوب اشتباه ميكردم. شايد اونا اينطوري راحت تر هستن. همونطوري كه خودشون هم گفتن اين به من و امثال من مربوط نميشه. ولي من آخرش نفهميدم مشكل اينجا ادمينها بودن، مديرها بودن، كاربرا بودن، فيلتر بود، گفتگوي آزاد يا تعداد...؟!!

Humpop.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mostafa_gm :
منم خيلي ناراحت شدم. فكر ميكردم يه جايي تو اينترنت پيدا كردم كه بتونم با كاربرا راحت حرف بزنم و كمي رفيق بشم ولي خوب اشتباه ميكردم. شايد اونا اينطوري راحت تر هستن. همونطوري كه خودشون هم گفتن اين به من و امثال من مربوط نميشه. ولي من آخرش نفهميدم مشكل اينجا ادمينها بودن، مديرها بودن، كاربرا بودن، فيلتر بود، گفتگوي آزاد يا تعداد...؟!!
اینطور که ما شنیدیم از کاهش حضور احسان ناراحت بودند ، دوما به ما هم مربوط میشه ! سوما خوب من اورکاتو نگاه کردم احسان ظاهرا 2 سالشه ، یا دانشجویه که حق داره کمتر بیاد ، یا داره کار میکنه ، به هر حال داره مرد میشه ! :D

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
لطفا بحث حاشیه ای نکنید.

جناب good_pesar عزیز... چرا اینجوری به قضیه نگاه میکنید؟
بین دو نفر (که اتفاقا یکیش مدیر بوده و یکیش هم قدیمیتر و با سابقه تر از اون مدیر) یه مشکلی پیش اومده. بینشون نامه رد و بدل شده و خلاصه ادعا کردن نسبت به همدیگه. این موضوع به هیچ وجه به من و مدیرهای دیگه و فروم ربطی نداره. مشکلیه که بین دو نفره و ما وظیفه حلش رو نداریم. نباید هم به فروم کشیده میشد یا بشه.
این همه عضو با مدیرها یا من مشکل پیدا میکنن. کسی میاد برای هر کدوم تاپیک بزنه؟ در هر صورت نه من و نه بقیه حوصله بررسی پیامهای رد و بدل شده بین دو نفر رو نداریم. اگه مدیری تو سایت یا فرومش اینجوری رفتار میکنه اینجا از این برنامه ها نداریم. خلاصه اینکه شما که مدعی عدل و عدالتی خارج از فروم مشکل این دو عزیز رو حل کن. کلی آدم اینجا دعات میکنن چون این بحث تموم میشه.

در مورد سایت persiantoolZ هم من تو یه تاپیک نظرمو نوشتم. اینجا عینا نقلش می کنم:
" من خودم به شخصه از اين حركتي كه يه سايت ديگه به اسم پرشين تولز زدن خوشم نيومد. بهتر بود به يه اسم ديگه ميزدن...! اينجوري رسم معرفت حفظ ميشد. مگرنه تو اينترنت جا واسه همه هست و 100 تا فروم ديگه مثل اينجا بزنن هم من براي تك تكشون خوشحال ميشم. "

باور کنید این بحثها به این راحتی به نتیجه نمیرسه و خلاصه فقط کدورت ایجاد میکنه. دو نفر دیگه دعوا کردن، من و شما که نباید دردسر بکشیم. بذارید تو این محیط مجازی از نوشته های همدیگه لذت ببریم و واسه هم دشمن درست نکنیم.

Reza364

Registered User
لایک‌ها
9
براي سلامتي ادمين صلوات!
103.gif

Humpop.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
می گم می خوای تو هم برو اون یکی سایته !؟ :D

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از Humpop.com :
اینطور که ما شنیدیم از کاهش حضور احسان ناراحت بودند ، دوما به ما هم مربوط میشه ! سوما خوب من اورکاتو نگاه کردم احسان ظاهرا 2 سالشه ، یا دانشجویه که حق داره کمتر بیاد ، یا داره کار میکنه ، به هر حال داره مرد میشه ! :D
آخه اومدن یا نیومدن احسان چیکار به کسی داره؟
مگه فوروم واسه سر زدن ادمین هاست؟ مگه واسه استفاده کاربرها نیست؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا