برگزیده های پرشین تولز

بدترین صفتی که دارید؟

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
یکم تنبلم........

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
بدترین صفت من هم اینه که همیشه یهترین حالت رو در نظر میگیرم و در پیش بینیهام لحاظ میکنم ...

مثلا اگه یه روز GF رو با یکی از دور با یه پسری ببینم و 24 ساعت نتونم پیداش کنم

تا ازش توضیح بخوام ، تو این مدت ( 24 ساعت ) با خودم همش به این فکر میکنم که یا مثلا خطای دید

من بوده یا طرف داداشش بوده که تازه پیدا شده !!!

در کل به همه چیز فکر میکنم جز اینکه اون یه آشغال عوضیه !!!

و گلاب به روتون توی 85% موارد هم ضایع شدم !!!!

Radian

Registered User
لایک‌ها
0
FREEDOM city............ PPC : HTC Touch HD ......
من کمبود اعتماد به نفس دارم:( چی کار کنم تا درست بشه؟

کتاب اعتماد به نفس در 15 روز ...

نوشته ی سید مجتبی حواریی رو بهتون پیشنهاد میکنم .

اما در کل بگم اعتقادی به اینکه یک کتاب بتوینه بشر رو عوض کنه ندارم ...

اونم در وضعیت کنونی دنیا ...

من خودم زمانی با این مساله دست به گریبان بودم ، علتش هم فقط این بود که طرفی که داشتم

آدم مناسبی نبود ، و به من اعتماد به نفس نمیداد ...

اما با گزشت زمان و پیدا کردن افراد جدید ، به سرعت مشکلم حل شد .

Paria91

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
مرسی که کمک می کنید.:blush: ولی من زیاد به کتاب و این جور چیزها برای رفع مشکلم اعتقاد ندارم. شایدم هم حوصله کتاب خوندن ندارم این حرف می زنم:lol:. خیلی از راه حلهایی که به من پیشنهاد شد هم امتحان کردم ولی نتیجه ای نداد:eek:. البته اگه کسی راهنمایی خاصی به جز معرفی کتاب بلد باشه ممنون میشم به من هم بگه.

sourena_8888

Registered User
لایک‌ها
68
من خوااااااااااابالو اصلا معروفم !یه ذره هم زیادی تنبل!

شما که فقر خون دارید
یه دوسه تا کیسه خون از اینترنت دانلود کن

یه مدتیم کار خیر نکن ( غذا دادن به پشه هارو میگم )

علی آبادانی

Registered User
لایک‌ها
11
من خوااااااااااابالو اصلا معروفم !یه ذره هم زیادی تنبل!

Count_Sheep.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
یکم تنبلم........

من از یک کم خیلی بیشتر.....البته این صفت رو بد نمیدونم...تازه افتخار هم میکنم...لول

erroring

Registered User
لایک‌ها
2
مرسي كه به پست قبليم پاسخ داديد و توجه كرديد
5020.gif

كلي اميدوار شدم
cig2.gif

عكس هاي داغ
عكس هاي زيبا
مطالب جالب
جالب
هاي
بامزه
عكس هاي ديدني
گالري عكس
بوستان

Last edited:

sokOoooot

همکار بازنشسته
لایک‌ها
77
تنبلی اینقدر دلم میخواد بخورم وبخوابم
6100.gif

coolzero

Registered User
لایک‌ها
3
به ایراد قبلیم اضافه میکنم: زیادی نترسو کله خرم! به قول دوستام از مرز شجاعت رد شدم رفتم تو حماقت:D
ایندوتارو نمیدونم ایراده یا نه: اگه ایرادی ببینم تا حل نشه راضی نمیشم واسه حل شدنشم هرکاری میکنم و خیلی ایده آلی فکر میکنم! گفتم نمیدونم اینا خوبن یا بد
کاری که دوس داشته باشم 6 دونگ انجام میدم کاریم که دوس نداشته باشم هرقدرم در نظر بقیه مهم باشه 1 دونگ هم بهش فکر نمیکنم!

arkdvi

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
0
به ایراد قبلیم اضافه میکنم: زیادی نترسو کله خرم! به قول دوستام از مرز شجاعت رد شدم رفتم تو حماقت:D
ایندوتارو نمیدونم ایراده یا نه: اگه ایرادی ببینم تا حل نشه راضی نمیشم واسه حل شدنشم هرکاری میکنم و خیلی ایده آلی فکر میکنم! گفتم نمیدونم اینا خوبن یا بد
کاری که دوس داشته باشم 6 دونگ انجام میدم کاریم که دوس نداشته باشم هرقدرم در نظر بقیه مهم باشه 1 دونگ هم بهش فکر نمیکنم!
69.gif
حالا حتما بايد ميگفتي اينارو؟

registered

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگی

من علی هستم ۲۰ سنمک.از حدود سه سال پیش می خواستم خودمو اصلاح کنم چون از سوی جامعه پذیرفته نمی شدم(به خاطر اخلاقم) و همیشه دلم می خواست بهم توجه بشه(که تو کانون توجه باشم) و اینطور شد که به فکر افتادم که خودم رو باید اصلاح کنم و تقریبا حدود یک سال طول کشید که فهیمدم حسادت دارمو و تو طول یک سال همه راهی رو هم که امتحان کردم وقتی فهمیدم حسادت دارم شاید یک ساعت اول بهترین دوران عمرم بودش ولی بعد از اون خیلی کارم سخت شد نه اینکه سرد بشما نه. ولی خیلی مشکل شد و مثلا تو هر جمعی می رفتم فقط همون موقع زور میزدم حسادت بره و اینجوری هم همیشه استرس داشتم دیگه روحیه ام داغان شده بود وهمین طور مردم گریز و همیشه سعی می کردم بیشتر از همه دور بشم و شش هفت ماهی همین جور بود که فهمیدم یه مشکل شخصیتی دیگه هم دارم و ...اون مشکل غرور بود دیگه دیوونه شده بودم دیوونه دو سه روز فقط گریه می کردم و به بخت بد خودم لعنت می فرستادما. و از این جور کارا که اونایی گرفتارش هستند می فهمن و هشت ماه هم همینجوری به خودم امید می دادم که پایان شب سیاه و ... از اینطور حرف.والان حدود شش ماه دیگه ناامید شدم خسته شدم ناامید خسته.. و چند بار خواستم خودمو بکشم ولی دیدم نه نمیشه.و اینکه نمیتونستم با کسی در مورد مشکل صحبت کنم(به خاطر غرور لعنتی) و اینکه می دونستم درد من نمیتونن بفهمن تا یه جایی با یه کسی اشنا شدم اون اولین کسی بود که باهاش در این مورد حرف زدم و یه راه حل داد که نمیدونم جواب بده ولی از خدا می خوام جواب بده و دوست دارمم کسایی که این مشکل بزرگ و سد رو تو زندگیشون دارن بیان با هم صحبت کنیم و با هم اشنا بشیم و راه حلی منطقی بدست بیاریم و دوست دارم بدونیم چند نفر به این مشکل بزرگ خوردن من تنهام یا؟

و اونایی که این مشکل و ندارن نمیتونن بفهمن و این مشکل اینجوری نیست که یه وقت باشه یه وقت دیگه نه(یعنی تو موقعیت حسود بشی و باقی وقتا حسود نباشی افتاد الان؟؟!!!!).و این مشکل یک مشکل ذاتی می باشد و از کوچیکی یعنی یک سال دو سالی تو ادم رشد می کنه همیشه هم با ادم میمومنه تو هر موقعیتی همیشه و همیشه... و سرتون درد اومد

فعلان بای..

A R @ M

همکار بازنشسته خاطرات ، سینما و تلویزیون
کاربر فعال
لایک‌ها
5,482

registered

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بگم که جریان مال 5 ماه پیشه ها ترفند طرف کاری نکرد و الانم تقریبا به اخر خط رسیدما
ته ته ته ته ته ته ته خطم چون مطمئنم هستم دیگه راه ندارم که..
الانم واقعا دلم می خواد که بمیرم و...
از خوکشیم که می ترسم بد جور شدم یه مرده متحرکا
223.gif

یه راه حل پیشنهاد بدین
168.gif

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
حالا که اینجا همه تنبل تشریف دارن باید خدمتتون عرض کنم که اینجانب به عنوان یک فرد مجرب در این مورد آماده انجام هر گونه مشاوره برای هرچه راحتتر انجام دادن کارها در کمترین وقت و با صرف کمترین نیرو و حداقل حرکت اعضای بدن میباشم...لول

پ ن:تنها ویزیت اول مجانیه...برای گرفتن وقت قبلی با منشیم تماس بگیرید!!!!...لول

بالا