برگزیده های پرشین تولز

بررسی اینترنت نسل چهارم TD LTE ایرانسل

dvlsh

Registered User
لایک‌ها
282
والا اینا اصلا خودشون هم خبر ندارن کجاها پوشش دارن ! زنگ زدم پشتیبانی ایرانسل میگم اقا تو این منطقه ای که هستم پوشش چی دارید ؟ میگه شاید 3g و lte هم که تعطیل ! نمایندگی ها هم درحد اینکه مودم چه رنگیه و سیم کارت ایرانسل رنگش ززده ! و ... اطلاعات در حد تیم ملی ! خخخ
رفتم مودم همراه گرفتم ... اومدم روشن کردم دیدم 4g میگیره 80% ! :eek::D
حالا خدا رو چه دیدی یهو شاید lte هم کار کرد !!
درکل هیچ اعتباری به حرفاشون نیست .. هر کی باید خودش تست کنه ببینه چه خبره !

Last edited:

mohammad98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
190
واسه خط بدون استفاده ايرانسلم پيام اومده يك گيگ اينترنت رايگان هفت روزه ولي انقدر از دزدياي ايرانسل شنيدم كه بيخيال اينترنت رايگانش شدم! فكر ميكنم يه كلكي تو كارشه! :D

يك گيگ رايگان قبلي رو استفاده نكردم دوباره امروز پيام داده از امروز يك گيگ اينترنت رايگان هفت روزه!!! حالا چه كلكي ايرانسل پشتش داره خدا ميدونه! من كه استفاده نميكنم! :D

myhamed

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,110
IMG_6002.PNG
من از طرح تعويض رايگان مودم وايمكس استفاده كردم
يه مودم كله قندي داشتم به هيچ دردي نميخورد :general711:
اونو دادم يه مودم TD-LTE ايرانسل ازشون گرفتم(٤٦تومن هم براي طرح ٣ماه ١٥گيگ دادم كلا)
يه انتن بيشتر نميده ولي تست سرعته خوبه داره هم يه انتن كه گذاشتم مشاهده كنيد.

براي مني كه يه دستگاه اضافه بدرد نخور داشتم (البته سالم بود و تميزه تميز بود و كار ميكرد ولي اينجا كلا ايرانسل موبايل هم انتنش جالب نيست و وايمكس كه خيلي وقته انتن نميده ديگه) خيلي خوووب بووود و راضي راضي بودم
حداقل مودممو به روز كردم

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
مشاهده پیوست 1013046
من از طرح تعويض رايگان مودم وايمكس استفاده كردم
يه مودم كله قندي داشتم به هيچ دردي نميخورد :general711:
اونو دادم يه مودم TD-LTE ايرانسل ازشون گرفتم(٤٦تومن هم براي طرح ٣ماه ١٥گيگ دادم كلا)
يه انتن بيشتر نميده ولي تست سرعته خوبه داره هم يه انتن كه گذاشتم مشاهده كنيد.

براي مني كه يه دستگاه اضافه بدرد نخور داشتم (البته سالم بود و تميزه تميز بود و كار ميكرد ولي اينجا كلا ايرانسل موبايل هم انتنش جالب نيست و وايمكس كه خيلي وقته انتن نميده ديگه) خيلي خوووب بووود و راضي راضي بودم
حداقل مودممو به روز كردم
مودم TD-LTE سرویس نامحدود نداره؟

Bergkamp

Registered User
لایک‌ها
65
نه انتن دهیم خوب بود حداقل 3 خونه رو داشتم ولی پینگ افتضاح بود
الان با نت جدید زمین تا اسمون فرق کرده با اینکه انتن 2 خونه بیشتر ندارم رو مودم td

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
نه انتن دهیم خوب بود حداقل 3 خونه رو داشتم ولی پینگ افتضاح بود
الان با نت جدید زمین تا اسمون فرق کرده با اینکه انتن 2 خونه بیشتر ندارم رو مودم td
3 تا برای سرعت بالا کمه
منطقه ما 5 فول آنتن پر بود و سرعت خوبی داره
نت جدید چه فایده نامحدود نداره بدرد کم مصرف ها می خوره
سرعت دانلودت چقدره؟

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
شما مگه ماهی چقدر دانلود داری؟ در هر حال وایمکس جمع می‌شه.
بستگی به زمان و مقدار فایلش هست
بین 50 تا 60 گیگ مصرف دارم(چطور؟؟)
این طرح جدید اصلآ بدرد نمی خوره هرکی داره سریع می خواد مودم ردش کنه بره(نمونه سایت دیوار یه نگاهی بنداز 90% آگهی ها همین مودم های جدید به خاطر پوشش ضعیف آنتن و پشتیبانی ضعیف ایرانسل در مورد این طرح جدید دارن مودم هاشون رد می کنن)
خیلی ها از نرخ تعرفه ها و پوشش آنتن دهی قوی وایمکس راضی هستن

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
1,720
بستگی به زمان و مقدار فایلش هست
بین 50 تا 60 گیگ مصرف دارم(چطور؟؟)
این طرح جدید اصلآ بدرد نمی خوره هرکی داره سریع می خواد مودم ردش کنه بره(نمونه سایت دیوار یه نگاهی بنداز 90% آگهی ها همین مودم های جدید به خاطر پوشش ضعیف آنتن و پشتیبانی ضعیف ایرانسل در مورد این طرح جدید دارن مودم هاشون رد می کنن)
خیلی ها از نرخ تعرفه ها و پوشش آنتن دهی قوی وایمکس راضی هستن
خب مساله اینه که بالاخره جمع می شه. شما یه نگاهی به هزینه ی هر ماهه بندازید، بعد با ترکیب بسته های 6 تا 12 هفته ای 5 گیگ که 2 تومن هست و بسته ی 6 ماهه 100 گیگ اموراتتون رو بگذرونید. سرعت 4جی هم خیلی بهتر از وایمکسه. خرجتون هم سر به سر می شه. مودم هم که قابل حمل هست.

Bergkamp

Registered User
لایک‌ها
65
بهتون قول میدن وایمکس کمتر از یکسال جمع میشه

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
خب مساله اینه که بالاخره جمع می شه. شما یه نگاهی به هزینه ی هر ماهه بندازید، بعد با ترکیب بسته های 6 تا 12 هفته ای 5 گیگ که 2 تومن هست و بسته ی 6 ماهه 100 گیگ اموراتتون رو بگذرونید. سرعت 4جی هم خیلی بهتر از وایمکسه. خرجتون هم سر به سر می شه. مودم هم که قابل حمل هست.
وایمکسی که من دارم سرعتش از قیمتی که پرداخت می کنم خیلی سرتره, هر جوری حساب بکنی وایمکس بهتر بوده(مطمئن باش ایرانسل هیچ وقت برای رفاه مشتری قدم بهتری بر نمی داره)
به قول معروف مشتری برای اونا کشکه اونا فقط پول می خوان
اکثر شرکت ها سرویس های نامحدود دارن ایرانسل اینم که داره می خواد بر داره چون براش رفاه مشتری مهم نیست فقط پولش مهمه
در مورد این نکته ای که پررنگ کردم:شما دلت به چی خشک کردی فکر کردی با این بسته ها مشکلت برطرف میشه
فکر کردی با این ترفند اینترنت حجمی, ایرانسل مثل مخابرات ازت دزدی نمی کنه!!!!
اینترنت حجمی یعنی راه باز برای دزدی آسوده از کاربران(ترفندی که خیلی ساله مخابرات داره اجرایی می کنه)
تنها راهی که دزدی توش کمه همین سرویس نامحدوده

senator@

Registered User
لایک‌ها
1,662
بهتون قول میدن وایمکس کمتر از یکسال جمع میشه
الان دو روزه داره کرم می ریزه
تو این دو روز از ساعت 10 صبح تا 11 شب وایمکس وصله و 5 چراغ فول روشنه ولی پهنای باند قطع می کنه(اینم ترفند جدیده)
همش به خاطر اینه که مردم از این طرح جدید استقبال نکردند و وایمکس بیشتر طرفدار داره
با کرم ریختن می خوان مردم قانع کنند که برن سراغ طرح جدید

بالا