برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
دیشب 8 بیت کوینی که داشتم رو به پرفکت مانی تبدیل کردم ( 874 دلار ) این 8 تا با قیمت 590 دلار خریداری شده بود
الان منتظرم دوباره سقوط کنه سقوط که کنه عالی میشه و دوباره بیت کوین می خرم

چقدر کارمزد حساب میشه توی این تبدیل ؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
چقدر کارمزد حساب میشه توی این تبدیل ؟

روی 893 بود قیمت ولی برای هر کدوم 874 تا پرداخت کرد changer.com
تقریبا با خورده هاش اگر بخوایم حساب کنیم رو هر کدوم 20 دلار نوش جان کرده در مجموع 8 تا 20 تا 160 دلار

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
تقریبا با خورده هاش اگر بخوایم حساب کنیم رو هر کدوم 20 دلار خورده در مجموع 8 تا 20 تا 160 دلار

2 درصد روی تبدیل پرفکت به بیتکوین میگیره

2.5 درصد روی بیتکوین به پرفکت

بازم بد نیست

شما با دلار چند تومنی خریده بودی بیتکوین رو ؟

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
2 درصد روی تبدیل پرفکت به بیتکوین میگیره

2.5 درصد روی بیتکوین به پرفکت

بازم بد نیست

شما با دلار چند تومنی خریده بودی بیتکوین رو ؟

پرفکت مانی 3580 تومنی رو تبدیل کرده بودم

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
تقریبا با خورده هاش اگر بخوایم حساب کنیم رو هر کدوم 20 دلار نوش جان کرده در مجموع 8 تا 20 تا 160 دلار
خوب تو همون btc-e تبدیل میکردید که مطمعن تر بود و هم نیم درصد کارمزد تبدیل داره دلار رو همونجا نگه میدارم تا زمانی که وقت خرید برسه دوباره
فقط ریسک هک صرافی داره که خوشبختانه این تاحالا هک نشده و امیدوارم نشه :general410:

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
من رمز کیف قدیمیم رو یادم رفته توش یه مقدار چس کوین بود

چیکار میشه کرد

فقط ID و AES encrypted wallet backup رو دارم

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
خوب تو همون btc-e تبدیل میکردید که مطمعن تر بود و هم نیم درصد کارمزد تبدیل داره دلار رو همونجا نگه میدارم تا زمانی که وقت خرید برسه دوباره
فقط ریسک هک صرافی داره که خوشبختانه این تاحالا هک نشده و امیدوارم نشه :general410:
اطلاعات زیادی ازش ندارم ولی اکانت داخلش ساختم ! این سایت مطمئنه ؟! از هر لحاظ تحریم و ... ؟ واقعا نیم درصد کامزد داره ؟ عالیه !

vbd

Registered User
لایک‌ها
948
اطلاعات زیادی ازش ندارم ولی اکانت داخلش ساختم ! این سایت مطمئنه ؟! از هر لحاظ تحریم و ... ؟ واقعا نیم درصد کامزد داره ؟ عالیه !
بله داداش جز معتبرترین سایت ها هست تو مارکت بلاکچین هم ببینی اسم این هست با بیت فینیکس و بیت استمپ و ... تا حالا هک نشده و با ما هم مشکل نداره
https://markets.blockchain.info

• Like
Reactions: OVH

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
Btc-e یک سایت روسی هست و با ملیت و آی پی ایران هیچ گونه مشکلی نداره و امنیت بالایی هم داره البته همونطور که دوست عزیز پویا گفت یکبار تو سال 2012 هک شده که سایتهای دیگه اکسچنج هم قبلا مورد حمله هکرها قرار گرفتن و میگیرن ،شما میتونی همونجا اکسچنج کنی وبعدش دلار یا بیت رو انتقال بدی به کیف پول شخصی ،البته یه نکته دیگه هم که هست معمولا قیمت بیتکوین تو این سایت از سایتای دیگه اکسچنج پایین تره هم برای خرید و هم برای فروش،در ضمن شما میتونید سایر کریپتوها مثل اتریوم و زدکش را تو این سایت چنج کنی

Sent from my HTC_M9u using Tapatalk

king-worgen

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوباره قیمت داره بالا میره و بعضی از سایت ها پیش بینی کردن مقاومت بعدی 1030 $ هست. من خودم شک دارم تا 1030 $ بره

ali market

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
697
همون طور که پیش بینی ها میگفت نقطه مقاومت 950،960 دلار داره به سختی مقاومت میکنه و اگه این قیمت رو رد کنه میره برای 1000 و بالاتر ،البته امروز در بازار چین قیمت به 1000 رسید:/

MR.Exchan9er

Registered User
لایک‌ها
359
احتمال زیاد تا اولین روز 2017 از مرز $1000 میگذره و بعد یک ریزش داریم-این یک احتماله-
هند و ونزوئلا نقش خیلی مهمی داشتن تو این افزایش قیمت.
یک مورد خیلی مهم هست، خیلی از کاربران شرکت بزرگ Airbnb درخواست کردند از مدیران این شرکت برای قرار دادن سرویس پرداخت بیت کوین تا کاربران بتونند بیت کوین به این شرکت پرداخت کنند. که اگر این شرکت بیت کوین رو integrate کنه در پلتفرمش، قیمت بالا تر از این هم میرسه.

javadth

کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
احتمال زیاد تا اولین روز 2017 از مرز $1000 میگذره و بعد یک ریزش داریم-این یک احتماله-
هند و ونزوئلا نقش خیلی مهمی داشتن تو این افزایش قیمت.
یک مورد خیلی مهم هست، خیلی از کاربران شرکت بزرگ Airbnb درخواست کردند از مدیران این شرکت برای قرار دادن سرویس پرداخت بیت کوین تا کاربران بتونند بیت کوین به این شرکت پرداخت کنند. که اگر این شرکت بیت کوین رو integrate کنه در پلتفرمش، قیمت بالا تر از این هم میرسه.
چی هست این شرکت

رو ۸۵۰ هم نخریدم داره میره بالاتر

بالا