برگزیده های پرشین تولز

جوانی را جوانی کردن

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
پستای بالای 5 خط ندین باوووو،90 درصد جامعه گشادن،کی حال داره بخونه آخه!

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,829

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
شیشه رو بده من بفروشمش با پولش راحت تر میرقصم :D

نخیر. مصرف کننده ها قربانی هستن. معتاد مجرم نیست ، بیماره :p
ببین دوتا دوستت چه پستای طولانی میزارن پدر تاپیکو دراوردن! :D

Sent from my F**king life

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853

والا بخدا ! یکی نیست بگه سرور پی تی از خودتون نیست ، کیبورد و انگشت که مال خودتونه ، به اونا رحم کنید :p

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868
والا بخدا ! یکی نیست بگه سرور پی تی از خودتون نیست ، کیبورد و انگشت که مال خودتونه ، به اونا رحم کنید :p

در نیابد حال پخته هیچ خام ---------- پس سخن کوتاه باید وسلام :general404::general404:

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,812
بچه های PT فیلسوف شدن:general503:

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803

در نیابد حال پخته هیچ خام ---------- پس سخن کوتاه باید وسلام :general404::general404:
بیا اینم ازادی بیان که میگن!
یه کلمه حرف زدیم شدیم خام و نپخته و بد مزه و ,.,. :D:D

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548

eman12

Registered User
لایک‌ها
338

سعید جان میبخشید عزیزم اگه پستهام طولانی بود...
البته این وسط تا جایی که ذهن من یاری میکنه صرفا دو مسئله وجود داره...
1: تاپیک مال دوستمون نیما جان بود و نه من که اینم البته من به خودشون بابت نوشتن در تاپیکشون پی ام دادم و حتی معذرت خواهی هم کردم از محضر شریفشون...
2: از شیطنت دوستان که بگذریم!! پست یا پستهای طولانی که من در این مدت نوشتم برای افرادی که حال و حوصله خوندنش رو نداشتن و ندارن چه فرقی با ننوشتن من داشت؟ خب دیگه نهایتش دوستانی که حوصله ندارن قاعدتا ازش میگذرن و بهش وقعی نمیذارن کانهوا اصلا نوشته نشده، درست؟... اما به هر تقدیر برای احترام به شما دوست عزیزم و دیگر دوستان و بنا به اینکه قصد ترک این فروم برای مدتی نامعلوم رو دارم همین صحبتها رو هم اگر چه بیشترش نتیجه تجربه 10 ساله من بود که با دوستان شیریش میکردم دیگه از این به بعد نخواهم نوشت و تا همینجاش هم از محضر شما و دوستان دیگر بابت اینکه سرتون و سرشون رو تو این مدت بدرد آوردم از صمیم قلب عذر خواهی میکنم..

eman12

Registered User
لایک‌ها
338
طبق نوشته های قبلیم شما دوست عزیز یک پی ام رزرو شده از جانب من طلب دارید که متاسفانه نوشتنش و انتقال مفهومش به نحو احسن زمان بره و من الان بر خلاف قبلا دل و دماغ نوشتنش رو بنا به دلایلی ندارم... اما احتمالا دیر یا زود اون رو خدمتتون ارسال خواهم کرد....

Abbath

کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
27,705
قابل بیان نیست یه حس درونی باید از یه زاویه خاصی بهش نگاه کنی
اسمش تو امضام هست،اون جمله هم از ایشون هست،یه خواننده دث متال بودن که 10 12 سال پیش فوت کرد،اتفاقا لیریک های کاملا فلسفی هم داره،اگه دوست داشتین برین لیریک هاش رو مطالعه کنید که چیزای جالبی توشون گفته

saeedtz

Registered User
لایک‌ها
6,803
سعید جان میبخشید عزیزم اگه پستهام طولانی بود...
البته این وسط تا جایی که ذهن من یاری میکنه صرفا دو مسئله وجود داره...
1: تاپیک مال دوستمون نیما جان بود و نه من که اینم البته من به خودشون بابت نوشتن در تاپیکشون پی ام دادم و حتی معذرت خواهی هم کردم از محضر شریفشون...
2: از شیطنت دوستان که بگذریم!! پست یا پستهای طولانی که من در این مدت نوشتم برای افرادی که حال و حوصله خوندنش رو نداشتن و ندارن چه فرقی با ننوشتن من داشت؟ خب دیگه نهایتش دوستانی که حوصله ندارن قاعدتا ازش میگذرن و بهش وقعی نمیذارن کانهوا اصلا نوشته نشده، درست؟... اما به هر تقدیر برای احترام به شما دوست عزیزم و دیگر دوستان و بنا به اینکه قصد ترک این فروم برای مدتی نامعلوم رو دارم همین صحبتها رو هم اگر چه بیشترش نتیجه تجربه 10 ساله من بود که با دوستان شیریش میکردم دیگه از این به بعد نخواهم نوشت و تا همینجاش هم از محضر شما و دوستان دیگر بابت اینکه سرتون و سرشون رو تو این مدت بدرد آوردم از صمیم قلب عذر خواهی میکنم..
شوخی میکنم رفیق این حرفا چیه
پیتی متعلق به ما یوزرهاست به هیچ مدیرو صاحب فروم!:D هم ربط نداره کی چقدر مینویسه
همه بچه های پیتی رو عشق. :cool:

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
طبق نوشته های قبلیم شما دوست عزیز یک پی ام رزرو شده از جانب من طلب دارید که متاسفانه نوشتنش و انتقال مفهومش به نحو احسن زمان بره و من الان بر خلاف قبلا دل و دماغ نوشتنش رو بنا به دلایلی ندارم... اما احتمالا دیر یا زود اون رو خدمتتون ارسال خواهم کرد....

ای آقا... دست رو دلم نذار. ما تهرانیا از عالم و آدم طلبکاریم ، هیچکس هم دل و دماغ نداره طلب ما رو بده :p

ssiamak23

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
توی اون گروه عضو بشو ببین چطوریاست. شاید خوشت اومد عضو موندی

eman12

Registered User
لایک‌ها
338
شوخی میکنم رفیق این حرفا چیه
پیتی متعلق به ما یوزرهاست به هیچ مدیرو صاحب فروم!:D هم ربط نداره کی چقدر مینویسه
همه بچه های پیتی رو عشق. :cool:

مرسی سعید جان...
چرا دیگه، اگه دقت کنیم میبینم به بعضی از دوستان که جزو "اعاظم قوم" هستن ربط داره...

خدانگهدارتون دوست خوبم.

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا