برگزیده های پرشین تولز

خرید کالا از تمام دنیا و ارسال به ایران (به راحتی از Ebay و دیگر سایت ها کالای فیزیکی خریداری کنید)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
دوستان عزیزان توروخدا تورو به قرآن ... یه کم حرف گوش بدید بابا ... من دارم چیکار میکنم پس ؟؟؟ اگه منو قبول ندارید بگید برم پی کارم خودتون پیگیر باشید ...
نه زنگ بزنید نه پیامک بدید شاکی بشه گوشی رو خاموش کنه باز دستمون به هیچ جا بند نیست ... دوستان مهربان و دلسوزی که مالباخته نیستن هم ممنونیم از دلسوزیاشون ولی توروخدا پست نزنید یعنی هیچکی نزنه بیخود شلوغ میشه و کار خراب میشه ... من به نیابت از دوستان پیگیر حق و حقوق همه هستم ...
باز دارم تاکید میکنم هرکسی که پولی به ایشون داده مشخصات زیر رو برای من پیام خصوصی کنه من بهشون بدم تا انشاالله مبلغشون واریز بشه
نام و نام خانوادگی + شماره کارت یا حساب خودتون که ازش مبلغ رو واریز کردید + مبلغ بستانکاری+هزینه ی خسارت شامل شکایت و ...

دوستان توروخدا پست نزنید ممنون میشم

----------------------------------
امروز مورخ14 مهرماه 1392 مشخصات 8 نفر از دوستان مِن جمله خودم برای عودت مبالغ برای جناب علیزاده فرستاده شد
دوستانی که مشخصاتشون رو هنوز برای من نفرستادند میتونن تو پخ برام بفرستند تا به ایشون داده بشه

Last edited:

بابا پنج علی

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
پس چرا واریز نکردن ؟
شما خودت چند روزه الان ان نشدی

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
پس چرا واریز نکردن ؟
شما خودت چند روزه الان ان نشدی

من از شما بیشتر استرس دارم برادر که پولم چندین و چند برابر شما بوده
مهدی جان هم مسافرت تشریف داشتن میاد از روند کار توضیح میده

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
امروز 20ام بود اما خبری نیست فکرکنم دیگه واضحه که چه اتفاقی دار ه میافته و ایشون فقط زمان میخرن واسه خودشون من که قصد و اراده ای واسه پس دادن پول بچه ها نمیبینم

supercar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خسته نباشی دوست عزیز چند نا سوال ازتون داشتم
1.جسارتا چرا باید به شما اعتماد کنم و پول محصول و هزینه پست رو براتون بفرستم چه تضمینی هست محصول به دستم برسه؟
2.قیمت این محصول تحویل توو ایران چقدره
Apple iPhone 4 32GB Black at T Smartphone MC319LL A 0885909343898 | eBay
اگه امکانش باشه شماره تماستون رو در اخنیارم بزارین ممنون میشم (فقط برای راحتی ارتباط عرض کردم)
اگه همه چی همونطوری باشه که شما فرمودین منو شما حالا حالاها با هم کار داریم (منظور خرید )
ضمنا پیام شخصی هم ارسال شد
با تشکر

prn

Registered User
لایک‌ها
2,766
1.جسارتا چرا باید به شما اعتماد کنم و پول محصول و هزینه پست رو براتون بفرستم چه تضمینی هست محصول به دستم برسه؟
اگه امکانش باشه شماره تماستون رو در اخنیارم بزارین ممنون میشم (فقط برای راحتی ارتباط عرض کردم)
اگه همه چی همونطوری باشه که شما فرمودین منو شما حالا حالاها با هم کار داریم (منظور خرید )
با تشکر
beach pls!!!!

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
با تشکر
دوست عزیز شما حالت خوبه؟اتفاقا ما هم حالا حالاها با این دوستمون کار داریم منتها نه خرید

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
و یه چیز جالب ببینید چنتا نیو یوزر اومدن و اولین پستهاشون رو تو این تایپیک گذاشتن و همه هم میخواستن سفارش بدن بدون اینکه پست های بالاتر رو بخونن :wacko:

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
من نمیفهمم ایشون مگه فروشنده معتبر نبوده ؟! آخه چه مدرکی برای سایت رو کرده که مدیران سایت همینطوری نشستن به کنار و هیچی نمیگن ؟ ایشون میگفت اجاره نامه اش رو رو کرده برای مدیران سایت
یعنی چی که هیچکس اینجا رسیدگی نمیکنه ؟ الان تکلیف ما چیه ؟ ایشون فروشنده معتبر بوده یا نبوده ؟ اگه بوده یکی بیاد جواب ما رو بده اگه هم نبوده این رنگ سبز مال چیه ؟
الان تکلیف من بدبخت چیه که زندگیم به تباهی کشیده شده و به دلیل اینکه پام شکسته نمیتونم حتی شکایت کنم ؟ به خانواده هم نمیتونم بگم؟
اینجا مجری و مدیر نداره ؟

rapidleech

Registered User
لایک‌ها
1,261
اااااا

برای پیشگیری از این جور کلاهبرداری های بزگ به نظر من نباید به کسی به همین راحتی نشان اعتبار فروشنده معتبر را داد که همین باعث بشه یکی تو 2-3 ماه 20-30 میلیون بالا بکشه
پس مسئولین سایت به فکر باشین و چاره ای برای این موظل و جلوگیری از فساد بیابین یا اصلان این نشانو بردارین که ادم نگه طرف معتبره ! -یا اسم مهرو بزارید تائید هویت شده به جای فروشنده ای که معتبر است.

حداقل باید محدودیت 1000 پست رو بگذارن
و مدارک بیشتری درخواست کنن

sr.majid

Registered User
لایک‌ها
323
امروز از فتا تماس گرفتن و قاضی خواسته که فردا برم دادگستری و این ملاقات در رابطه با حکم جلب این آقا هست
شما تا فردا صبح وقت داری پول بچه ها رو واریز کنی در غیر اینصورت هر مشکلی که برات در حال و آینده پیش بیاد به خودت بر میگرده

دوستان مال باخته هم شماره موبایل هاشون رو برام پیغام خصوصی کنن تا در صورت نیاز باهاشون تماس بگیرم و در اختیار قاضی پرونده بگذارم و حتماً فردا گوشیتون در دسترس باشه

Last edited:

jilibilina

Registered User
لایک‌ها
1,329
و یه چیز جالب ببینید چنتا نیو یوزر اومدن و اولین پستهاشون رو تو این تایپیک گذاشتن و همه هم میخواستن سفارش بدن بدون اینکه پست های بالاتر رو بخونن :wacko:

شاید صاحاب تاپیک باشه که با یوزرای جدید میاد و جهت مزاح این پستها رو میذاره و میره . ولله ....

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
امروز از فتا تماس گرفتن و قاضی خواسته که فردا برم دادگستری و این ملاقات در رابطه با حکم جلب این آقا هست
شما تا فردا صبح وقت داری پول بچه ها رو واریز کنی در غیر اینصورت هر مشکلی که برات در حال و آینده پیش بیاد به خودت بر میگرده

دوستان مال باخته هم شماره موبایل هاشون رو برام پیغام خصوصی کنن تا در صورت نیاز باهاشون تماس بگیرم و در اختیار قاضی پرونده بگذارم و حتماً فردا گوشیتون در دسترس باشه

براتون من پیغام خصوصی کردم و توضیحاتی دادم
خدا لعنتت کنه علیزاده

armince

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان گول نخورید این شازده داره داره وقت میخره! ارتباطتتون رو قطع کنید باهاش همه چیز از راه قانون! اگه دزد نبود دزدی نمیکرد! به شدت توصیه میکنم گول حرفاشو نخورین

sr.majid

Registered User
لایک‌ها
323
شماره 5 نفر از دوستان رو دارم ، عزیزیان لطف میکردین حداقل کمی اطلاعات از خودتون میدادید (آخه من برم پیش قاضی بگم این شماره پیشیه یا حامد 599 هست؟!!!!) صبح بهتون زنگ میزنم دوستانی که شکایت کردن و میرن سر کار حتماً شماره رسید شکوائیشون و شعبشون رو هم یه جائی بنویسن و با خودشون ببرن که زنگ زدم بتونید برام بخونید

hamed599

Registered User
لایک‌ها
2,677
مرتیکه کلاهبردار عوضی ببین چطور همه رو گرفتار کرده

piishii

Registered User
لایک‌ها
126
مرتیکه کلاهبردار عوضی ببین چطور همه رو گرفتار کرده

همین رو بگو حامد جان من نمیتونم در مورد این قضیه به هیچکس حرفی تازه بزنم یک قسمتیش رو تو در جریانی و برادر مهدی
مجید جان با من تماس گرفت و من به ایشون اطلاعات دادم، امروز با این پال شل خودم رفتم بانک چون محیط کوچیکه اینجا نزدیکه رییس بانک گفت چون واریز قبل از 20 مرداد بوده توی سیستم ما نیست باید درخواست پرینت بدی فردا بیای بگیری
شانس ما 4 شنبه هم تعطیله و من امشب کلی کار دارم و خونه خودمون نیستم باز باید با این وضع برگردم خونه خودمون از مشهد پرینت رو بگیرم وقت شد ببرم باز مشهد
خدا لعنتت کنه که زندگی همه رو تباه کردی و من چقدر هزینه رفت و آمد بدم خدا میدونه
الان یکی به من بگه روند شکایت چقدر طول میکشه ؟ چون من فردا خیلی زور بزنم نهایت 11 برسم به فتای مشهد و باز 4شنبه تعطیل میافته به 5 شنبه شانس بختکی ما
میتونم از 11 همه کارهاش رو بکنم رو یا باید یک روز کامل درگیر بود ؟

sr.majid

Registered User
لایک‌ها
323
سلام دوستان امروز رفتم دادگاه از شانس ما مثل اینکه برای قاضی اتفاقی افتاده بود و چند قبل از اینکه من برسم رفته بود، سردفترش وقتو گذاشت برای فردا ایشالا اگر مشکلی پیش نیاد دیگه فردا تموم میشه و بعدش باید منتظر بمونیم تا بگیرنشو بیارنش
امین شما نمیخواد نارحت باشی یا خودتو اذیت کنی همه ما شکایت کردیمو کار داره انجام میشه ولی شما باید شکایت خودتون رو انجام بدی تا روال قانونی کار طی بشه و به پولت برسی با این اتفاقی که افتاده به احتمال جلب ایشون میوفته برای بعد از تعطیلات پس نیازی نیست با این پات عجله کنی ولی حتماً برو و کارهای شکایتت رو انجام بده، فردا که من برم میشه سه شنبه و بعدشم چهارشنبه پنجشنبه جمعه هم که تعطیل هست (عجب مملکتیه کلاً همیشه تعطیله) تا شنبه
فقط خواستم خبر بدم تا دوستان در جریان باشن و انشالا بعد از تعطیلات همگی به پولهامون میرسیم

djmehdi_67

Registered User
لایک‌ها
23
سلام مجدد به تمام دوستان
عذرخواهی میکنم من برای یک کار شخصی چند روزی شهرستان بودم و دسترسی به نت نداشتم و فقط یه بار با گوشی آن شدم و به امین عزیز توضیح دادم تا در جریان باشه ... بابا پنج علی عزیز هم لطف داشت و به ما هم شک کرد که چرا چند روزه آن نشدیم ... دم شما گرم :blink:
اما عرض کنم که من هم مثل تمام شما منتظر بودم ولی متاسفانه ایشون آخرین شانس خودشون رو هم سوزوندن و از اینجا به بعد رضایت گرفتن از ما هم براشون محال شده ... خود من یکیش ... زنگ زدم به فتا برای پیگیری و گفتن پرونده داره روال خودش رو طی میکنه و ... حالا اینکه به مجیدخان زنگ زدن و اینها خیلی جالبه چون به غیر از ایشون ظاهرا با هیچ کس دیگه تماس نداشتن ...
علی ایحال همچنان باید منتظر دستگیری ایشون باشیم انشاالله ...
خدا از این حیوون نگذره که من رو هم پیش بچه ها خراب کرد ...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا