برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری با سود بالا و مطمئن در swisscash

وضعیت
موضوع بسته شده است.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
درسته که پلان معکوس نداره، ولی در مبالغ سرمايه گذاری بالا ميشه طوری جايگاه زد که پول 3 ماهه برگرده.

من همه چیزشو میدونم اگر خواستید یا اینجا یا تو پیغام خصوصی همه چیز رو بگم و هر سوالی داشتید من سعی میگنم بی جواب نزارم:)

موفق باشید:)

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
من همه چیزشو میدونم اگر خواستید یا اینجا یا تو پیغام خصوصی همه چیز رو بگم و هر سوالی داشتید من سعی میگنم بی جواب نزارم:)

بيشتر دوست داشتم بدونم در پاسخ به مطالبی که مهراب از يکی از سايتهای مالزی ترجمه کرده و تو سايت خودش گذاشته (و يکی از دوستان هم چند صفحه قبل اينجا paste کردن) مطلبی هست يا نه.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
بيشتر دوست داشتم بدونم در پاسخ به مطالبی که مهراب از يکی از سايتهای مالزی ترجمه کرده و تو سايت خودش گذاشته (و يکی از دوستان هم چند صفحه قبل اينجا paste کردن) مطلبی هست يا نه.

فکر کنم این مراجع به شما کمک کنه:)

http://swisscash-tehran.blogfa.com/

http://www.freewebs.com/swisscash8/

و اینکه فقط من یه چیز اضافه کنم اونم اینکه شما یه ذره منطقی برخورد کنی میبینی که 855 روز به دونه یک شاگی پول همه رو داده واز این بگذریم شرکت با سابقه 60 ساله نمیاد خودشو خراب کنه و این هم در نظر بگیرید که شرکت سود عظیمی داره میبره و روز به روز هم ورودی های شرکت به صورت تصاعدی بالا میره دلیلی نیست که شرکت جم کنه کارشو و اینکه شرکت 5% سهام فارکس و چند مدل از این سرمایه گذاریها رو داره همین طور سهام داره و روز به روز رشد داره این سهامش و ......:blush:

اگر منطقی فکر کنیم به نظر من دلایل بودن سیستم خیلی بیشتر از دلایل نبودش هست:blush:

در آخر هم یه نکته رو بگم سرمایه گذاری بدون ترس و ریسک معنی نداره:rolleyes:

حالا شما میخواین قبول کنید و وارد سیستم بشید و مثل اون افرادی که 855 روز سودتون رو میبردید و الان.....

ویا مثل بعضی دیگه ومنتظر جم شدن سیستم باشید و از سود هنگفت سیستم صرفه نظر کنید ...

f@r2an

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من نمی دونم این همه بدگمانی برای چیه ؟:blink: البته قبول دارم که هزار و یک سیستم کلاهبردار رو تجربه کرده این ولی من که 4 ماهه سرمایه گذاری کرده ام و چون در پلنهای دیگر شرکت هم فعالیت کرده ام الآن 5 برابر پولم رو گرفته ام:p اگر باور نمی کنین می تونم اسکرین شاتش رو بدم ببینین :happy:​

من الآن 6 برابر گرفته ام..:rolleyes: و با پولش تونستم شریک شم و یه دانگ از یه آپارتمان در شمال تهران رو بخرم.. :)

f@r2an

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گروهی که به موقع epoint به شما برسونه چون همیشه تو سیستم کمبود epoint هست تا پول:blush:

اطلاعات سریع رو به شما انتغال بده شما رو مشاوره خوب بگنه همین جور به شما آموزشهای لازم رو بده:)و.......

خب گروه ما این خصوصیات رو داره..انتقال epoint به روز انجام میشه و بوسیله dealer مستقیم از کمپانی epoint میگیریم و از معدود گروههایی هستیم که dealer داریم ( "دیلر" کسیه که مستقیم با کمپانی در تماسه و ایپوینت دریافت می کنه و در کشور پخش می کنه) برای همین نه هیچ وقت ایپویت کم داریم نه برای نقد کردنش مشکلی داریم..ما هر روز تو دفتر یا تلفنی اطلاعات بچه ها رو آپدیت میکنیم. همین الآن که سایت فیلتر شده سایت جدیدش رو کمپانی به ما معرفی کرده..​

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

خب گروه ما این خصوصیات رو داره..انتقال epoint به روز انجام میشه و بوسیله dealer مستقیم از کمپانی epoint میگیریم و از معدود گروههایی هستیم که dealer داریم ( "دیلر" کسیه که مستقیم با کمپانی در تماسه و ایپوینت دریافت می کنه و در کشور پخش می کنه) برای همین نه هیچ وقت ایپویت کم داریم نه برای نقد کردنش مشکلی داریم..ما هر روز تو دفتر یا تلفنی اطلاعات بچه ها رو آپدیت میکنیم. همین الآن که سایت فیلتر شده سایت جدیدش رو کمپانی به ما معرفی کرده..​

من برای همه بچه های swisscash آرزوی موفقیت میکنم :)

گروه شما هم گروه خوبی هست جای خوشحالی داره البته برای ما....:blush:

سایت جدیدش هم sip25 هست البته یه .com بهش اضافه کنید:blush:

Shahab1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام منو ببخشيد اگه يكم با لحن تند حرف مي زنم !!

اگه منظورتون اين سايته Swisscash.net كه بايد بگم خيلي حماقت كردين كه حتي دربارش بحث مي كنين من اين سايتو بيشتر از يك سال ميشناسم و تو فروم تاك گولد هم كلي بحث كرديم تا اينكه اين سايت حدود 3 ماه پيش اسكم شد يعني كلاه برداري كرد ما تو فرم تاگولد 866 صفحه بحث كرديم ! :http://www.talkgold.com/forum/showthread.php?t=38792&page=866
مطالب اين فروم رو مطالعه بفرماييد تا درصد حماقتي كه تو ايرانم داره ميشه رو بفهميد !! ,و ببينيد اعضاي اون swisscash رو به مسخره مي گيرند و اسباب بازي به شمارش ميارن !! ما ايرانيا كي بايد اينو بفهميم !!:skull:

اين تجربه منه كه هيج جا پول مفت نمي دهند !! و هي نياين گروه تشكيل بدينو افتخار كنين !! الانم كلي آدم هستن كه تو جهان دارن حسرت پول هاي رفتشونو مي خورن ,شما گول اين چرندياتو نخورين !! بنظر من لكه ننگيه واسه پي تي وجود اين تاپيك !!

:grrr:

Cheers

Shahab

sabzsib

Registered User
لایک‌ها
14
به خدا عقل چیز خوبیه

دوستان عزیز خواهش می گنم گول امثال این کلاهبردارها را نخورید
هرکسی که در اینجا سرما یه گذاری کند بداند که چند ماه دیگر دارد دودستی میزند توی سرش.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

اگه منظورتون اين سايته Swisscash.net كه بايد بگم خيلي حماقت كردين كه حتي دربارش بحث مي كنين من اين سايتو بيشتر از يك سال ميشناسم و تو فروم تاك گولد هم كلي بحث كرديم تا اينكه اين سايت حدود 3 ماه پيش اسكم شد يعني كلاه برداري كرد ما تو فرم تاگولد 866 صفحه بحث كرديم ! :http://www.talkgold.com/forum/showthread.php?t=38792&page=866
مطالب اين فروم رو مطالعه بفرماييد تا درصد حماقتي كه تو ايرانم داره ميشه رو بفهميد !! ,و ببينيد اعضاي اون swisscash رو به مسخره مي گيرند و اسباب بازي به شمارش ميارن !! ما ايرانيا كي بايد اينو بفهميم !!:skull:

اين تجربه منه كه هيج جا پول مفت نمي دهند !! و هي نياين گروه تشكيل بدينو افتخار كنين !! الانم كلي آدم هستن كه تو جهان دارن حسرت پول هاي رفتشونو مي خورن ,شما گول اين چرندياتو نخورين !! بنظر من لكه ننگيه واسه پي تي وجود اين تاپيك !!

Cheers

Shahab
ببخشين شما بحث کردين اونجا ؟ هنوز لينکتونو نديدم ولی تا جايی که يادم مياد تاپيک Talkgold درباره سوييس کش مربوط به همون سال 2005 بود. توقع ندارين که ما 866 صفحه رو بخونيم. اگه لطف بفرمايين شما که در جريان بحث بودين اون صفحات مهمّشو لينک بدين ممنون ميشيم.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

Cheers

Shahab

رفیق لطفا یه جا شگایتی چیزی به ما احمق ها و بی عقل ها نشون بده یه ذره عقلمان سر جایش بیاید:D

برادر فعلا 857 روز که داره میده :happy:

خوش باشید

پ.ن:یادش بخیر 6 ماه پیش میخواستیم بریم تو سیستم همه میگفتن احمق دیوانه این چه کاریه میخوای کنی 1 هفته دیگه تمام و ......:happy: اماااااااااااااااااااااااا:lol:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
به خدا عقل چیز خوبیه

دوستان عزیز خواهش می گنم گول امثال این کلاهبردارها را نخورید
هرکسی که در اینجا سرما یه گذاری کند بداند که چند ماه دیگر دارد دودستی میزند توی سرش.

منم تائید میکنم عقل چیز خوبی هست:)

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
منم تائید میکنم عقل چیز خوبی هست:)
تأييد شما تأييد ميشه. البته من از طرق ماوراء الطبيعه به نتايج مثبتی رسيدم، ولی از روشهای مادّی نه هنوز. انشاء الّله از اين طريق هم برسيم.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
تأييد شما تأييد ميشه. البته من از طرق ماوراء الطبيعه به نتايج مثبتی رسيدم، ولی از روشهای مادّی نه هنوز. انشاء الّله از اين طريق هم برسيم.

آقا اتفاقا منم میخواستم بیام تو سیستم استخاره گرفتم اگر بدونی چی آمد:happy:

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
آقا اتفاقا منم میخواستم بیام تو سیستم استخاره گرفتم اگر بدونی چی آمد:happy:
من جز استخاره، از اجنّه هم پرسيدم، ميگفتن خوبه. مثل اينکه خودشونم سرمايه گذاری کرده بودن !!!

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
رفیق لطفا یه جا شگایتی چیزی به ما احمق ها و بی عقل ها نشون بده یه ذره عقلمان سر جایش بیاید:D

برادر فعلا 857 روز که داره میده :happy:

خوش باشید

پ.ن:یادش بخیر 6 ماه پیش میخواستیم بریم تو سیستم همه میگفتن احمق دیوانه این چه کاریه میخوای کنی 1 هفته دیگه تمام و ......:happy: اماااااااااااااااااااااااا:lol:
ما هی می‌گیم این هایپ هم تعطیل می‌شه، شما هم دلیل الکی بیار!

ما نگفتیم 1 روز دیگه یا 1 ماه دیگه تعطیل می‌شه، میگیم بالاخره تعطیل می‌شه و پول عده‌ی زیادی رو می‌خوره و هر چه دیرتر این اتفاق بیوفته تعداد افرادی که ضرر می‌کنند بیشتر می‌شه و پولی هم که به افراد قبلی داده شده از ضرر همین افراد هست و این موضوع نه اخلاقیه، نه شرعیه و نه قانونی!

اگه من هم یه سایت زدم و گفتم ده جا دارم سرمایه‌گذاری می‌کنم و جزئیاتش رو هم نمی‌گم که رقیب پیدا نکنم و چند سالی بیام بجای 25 درصد هم 30 درصد سود بدم، همتون پولاتون رو میدین دست من؟!

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

ما نگفتیم 1 روز دیگه یا 1 ماه دیگه تعطیل می‌شه، میگیم بالاخره تعطیل می‌شه و پول عده‌ی زیادی رو می‌خوره و هر چه دیرتر این اتفاق بیوفته تعداد افرادی که ضرر می‌کنند بیشتر می‌شه و پولی هم که به افراد قبلی داده شده از ضرر همین افراد هست و این موضوع نه اخلاقیه، نه شرعیه و نه قانونی!

اگه من هم یه سایت زدم و گفتم ده جا دارم سرمایه‌گذاری می‌کنم و جزئیاتش رو هم نمی‌گم که رقیب پیدا نکنم و چند سالی بیام بجای 25 درصد هم 30 درصد سود بدم، همتون پولاتون رو میدین دست من؟!
وقتی تو SIP40 سرمايه گذاری کنی اون جزييات رو هم بهت ميگه.

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20

رفیق عزیز این هایپ نیست به خدا:blush:

بعدش یه جا با دلیل بگو کجای دلیلهای من الکی بود:blush:

گفته اگر بخوام جمع کنم سیستم رو یه شرکت 60 ساله تضمین کرده که کل پول و سودشو به شما میده:blush:

یه خرده تحقیق بد نیست رفیق اونم اینکه قبل از این 4 تا پلن دیگه داشته با روشهای مختلف همه رو بدون شگایت به موفقیت رسونده:rolleyes:

در جواب سوال آخرتون اگر شما هم 60 سال سابقه داشتید و تا بحال 2 ملیون نفر قرار داد مینوشتن حتما میدادم:happy:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا