برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری با سود بالا و مطمئن در swisscash

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
خوب اينکه ميگن اين سايت تعطيل ميشه مثل اين ميمونه که بگن هر آدمی بالاخره ميميره ! خوب اين که معلومه. خودشم گفته سال 2010 تعطيل ميشه.

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
اقا این سایت شرکت فیلتره !
کسی میتونه بگه چطوری میشه واردش شد ؟
در مورد سرمایه اولیه حداقل باید 10000 باشه یا کمترم میشه ؟

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
اقا این سایت شرکت فیلتره !
کسی میتونه بگه چطوری میشه واردش شد ؟
در مورد سرمایه اولیه حداقل باید 10000 باشه یا کمترم میشه ؟

sip25.com رو برو:blush:

با 100$ هم میشه وارد شد ولی فقط از پلن sip میشه استفاده کرد از 4 تا دیگه نه:blush:

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37

Moein

Registered User
لایک‌ها
64
دوست من اینکه 2 میلیون نفر اون کار رو کرده باشن میشه دلیل؟! دلیل الکی بودن دلیلات رو فهمیدی؟
تو دنیا بیش از 2 میلیون دزد، 2 میلیون کلاهبردار، 2 میلیون قاتل، 2 میلیون عضو گلد کوئست(و ...) وجود داره.
کدومش دلیل اعتبار اون کار میشه؟
اون 2 میلیون هم به اعتبار 2 میلیون دیگه اون کار رو کردن یا از روی حماقت؟

اگه من هم 4-5 بار پلن عوض کنم و تو این مدت به همه پول بدم تا بمن اعتماد کنن و کسی شاکی نشه این میشه دلیل درستی کار من و راست بودن حرف‌هام در مورد سرمایه‌گذاریهای کلان؟! اینم یه دلیل الکی دیگه!

به هیچ وجه این سابقه صحت نداره!

همونطور که یه ذره تحقیق بد نیست، یه ذره فکر کردن هم بد نیست!

یه شرکت چند میلیارد دلاری با 60 سال سابقه(!) یه دفعه از زیر خاک میاد بیرون و سر و کلش پیدا میشه!
شرکتی که تازه یادش افتاده میشه دامین ثبت کرد و تازه یکسال بعدش فهمیده میشه روی دامین ثبت شده، یک سایت گذاشت!
شرکتی با نام سوئیس کش(زیر مجموعه سوئیس موچوال فاند) که سفیر سوئیس رسماً اعلام کرده هیچ شرکتی با این مشخصات هرگز ثبت نشده و در این شرکت سرمایه‌گذاری نکنید!

وقتی میگیم SCAM منظور این نیست که پول کسی رو الزاماً خورده و شاکی داره!
یعنی شرکت تقلبی هست و دروغگو و ادعاهایش صحت نداره.
شما که اهله تحقیقی یه سرچ بزن تا از هر وبلاگی گرفته تا قسمت answers.google.com ببینی که SCAM هست:
http://answers.google.com/answers/threadview?id=780606

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
دوست من اینکه 2 میلیون نفر اون کار رو کرده باشن میشه دلیل؟! دلیل الکی بودن دلیلات رو فهمیدی؟
تو دنیا بیش از 2 میلیون دزد، 2 میلیون کلاهبردار، 2 میلیون قاتل، 2 میلیون عضو گلد کوئست(و ...) وجود داره.
کدومش دلیل اعتبار اون کار میشه؟
اون 2 میلیون هم به اعتبار 2 میلیون دیگه اون کار رو کردن یا از روی حماقت؟

اگه من هم 4-5 بار پلن عوض کنم و تو این مدت به همه پول بدم تا بمن اعتماد کنن و کسی شاکی نشه این میشه دلیل درستی کار من و راست بودن حرف‌هام در مورد سرمایه‌گذاریهای کلان؟! اینم یه دلیل الکی دیگه!

به هیچ وجه این سابقه صحت نداره!

همونطور که یه ذره تحقیق بد نیست، یه ذره فکر کردن هم بد نیست!

یه شرکت چند میلیارد دلاری با 60 سال سابقه(!) یه دفعه از زیر خاک میاد بیرون و سر و کلش پیدا میشه!
شرکتی که تازه یادش افتاده میشه دامین ثبت کرد و تازه یکسال بعدش فهمیده میشه روی دامین ثبت شده، یک سایت گذاشت!
شرکتی با نام سوئیس کش(زیر مجموعه سوئیس موچوال فاند) که سفیر سوئیس رسماً اعلام کرده هیچ شرکتی با این مشخصات هرگز ثبت نشده و در این شرکت سرمایه‌گذاری نکنید!

وقتی میگیم SCAM منظور این نیست که پول کسی رو الزاماً خورده و شاکی داره!
یعنی شرکت تقلبی هست و دروغگو و ادعاهایش صحت نداره.
شما که اهله تحقیقی یه سرچ بزن تا از هر وبلاگی گرفته تا قسمت answers.google.com ببینی که SCAM هست:
http://answers.google.com/answers/threadview?id=780606

رفیق من یه 6 ماه پیش این چیزهایی که میگی رو خوندم راستش ولی بد نیست یه سرچی کنید و ببینید که منبع همه این گفته ها همش یه سایت هست و جالب اینکه همه این گفته ها به یه تاریخ میرسه که الان یه 1.5 هست از اون تاربخ میگذره:blush:(تحقیق بد نیست:))

اما در باره پلن اگر بدونید حجم سرمایه گذاری تو اون یکی های دیگه خیلی خیلی بالاتر بود:blush:البته تعداد افراد کمتر بود و قرارداد به صورت فیزیکی بود:rolleyes:

و اما اینکه تو عرض یه مدت کم این همه ورودی میده خوب یکی مثل من و شما هم که پولش براش مهم هست و مثل شما اهل تحقیق هست پولشو گذاشته تو سیستم:blush:

تاریخ تاسیس این شرکت تو روزنامه همون سال 1948 موجود هست یه ذره تحقیق کنید دوست عزیز:blush:راستی از کی تا بحال دامین ثبت کردن شده وجود یک شرکت ،طبق گفته شما بانک سپه که اون همه سابقه داره ولی تاریخ ثبت دامینش رو برید نگاه کنید:happy:نگنه مردم تو توهم تاقبل از ثبت دامین پول تو بانک میزاشتن:blush:

در جواب کلدگوئست هم باید بگم که دوست عزیز اگر جزء این شرکت بودید خوب میدونستید که مشگل از شرکت نیست و هرکی 3 و3 رو زده 250$ رو گرفته بلگه مربوط به کار کردن طرف هست مثلا الان شما سوار یه ماشین هستی میخوای از تهران بری کرج و لی تا وقتی که کاز ندی و دنده عوض نکنی نمیتونی به کرج برسی حالا بگو مشگل ماشین هست یا راه یا خود شما؟؟؟؟؟؟؟؟:cool:(منطقی باشید)

سابقه شرکت هم که معلوم هست اتفاقا تو همون منبع شما گفته که این وجود داره ولی سفیر سویس گفته که این شرکت ربطی به سویس نداره:blush:

در کل آخر معلوم میشه که کی برد کرده اونهای که 858 روز پول گرفتن یا شمای که میاید میگید این سیستم گلاه برداره:)

پ.ن:زمان معلوم میگنه کی درست میگه عزیز دل برادر:)

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255
سلام
من امروز اتفاقی این تاپیک دیدم نمیدونم چرا با اینکه تقریبا هر روز فروم میام اینجا را ندیده بودم:wacko:
با خوندن چند صفحه از تاپیک نمیدونم یهو یاد خاطرات چند سال پیش افتادم منظورم زمانیه که شرکتی
بنام گلدن استار تو ایران اونقدر گل کرده بود که کافی بود مثلا تو گوگل به فارسی سرچ میکردی و
حتی کافی بود مینوشتی استار به جای گلدن استار تا حداقل 200 تا سایت آموزشی یهو برات بیاره:D
خوب من هم یهو جوگیر شدم وبردم 300 تومن پول بی زبون رو ریختم تو شکم اون بی شرفا حتی
بخاطر سود بیشتر اینقدر تو گوش یه بدبخت دیگه خوندم تا اونم زیر مجموعه من شد درست یادمه
که40 روز از عضو شدن من و یه هفته از مال اون نگذشته بود که آخر این قصه هم به همونجای ختم شد
که آخر همه قصه های اینجوری باید ختم بشه...
خوب همه اینا رو برای این نوشتم که الان اونایی که میخوان به اصطلاح سرمایه گذاری :f34r:کنند
ممکنه پست چهار تا از بچه های رو که با قضیه مخالفن یخونن بکر کنن که اونا از روی حسادت همچین
چیزای توشتن ویا مثلا اهل ریسک نیستن:lol: در صورتیکه اکثرا اونا هم خودشون زمانی مثل من
صابون همچین کلاهبردار هایی به تنشون خورده وخوب بقول معروف مار گزیده از ریسمون سیاه وسفید میترسه!!!
حالا من همه اینا رو نوشتم بازم یکی از ای دوستان خوب میاد زیر پست من میزنه که ای بابا مردم 858 روزه
سود گرفتن وتو...:wacko:

amin007110

کاربر فعال نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
37
همين الان هم شرکتهای مشابه مثل موناکو يا ديگران هستن که حتی مدّعی سود بالاتر مثل 30 درصد و بيشتر هستن. ولی وقتی ميری تو سايت اونا جمله اي شبيه اينو ميبينين: Invest here at your own risk. بله، اينا مواردی هستند مثل گلدن استار که قبلاً بوده يا ديگران. امّا فکر ميکنم مقايسه اونها با swiss cash مثل قياس Prime Bank با M7D يا Quest باشه. Prime Bank که يادتونه ؟

Shahab1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

دوستان لطفا مواردي كه تو فروم تاگولدو ميگن ملاحظه بفرماييد براي نمونه

http://www.talkgold.com/forum/showthread.php?p=2078090#post2078090

پست # 8692را دقيقا بخونيد dogman يكي از اعضاي قديمي تاگولد هستش و هميشه مطالب جالبي رو ميگه !

xactly as Awty said. Experience - we have been through this BS before.

And after Oct when the payment doesn't come, some cheerleaders will tell you it will now come in Feb or sometime in the future. - there were just some delays by the evil government, etc.

If you want to learn about many of other of these type of previous schemes, visit.

http://www.quatloos.com/

One of the best where people keep and kept saying a "big payment" will come SOON too is the Omega Trust scam.

http://www.quatloos.com/cm-omega/cm-omega.htm

خوب دوستان خيلي ها مبالغ بالايي در اين سايت از دست دادن , هدف منم از پست دادن تو اينجا اينه كه يه بيگانه پول هموطنمو نخوره همينو بس !

شاد باشيد

شهاب

Shahab1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
رفیق لطفا یه جا شگایتی چیزی به ما احمق ها و بی عقل ها نشون بده یه ذره عقلمان سر جایش بیاید:D

برادر فعلا 857 روز که داره میده :happy:

خوش باشید

پ.ن:یادش بخیر 6 ماه پیش میخواستیم بریم تو سیستم همه میگفتن احمق دیوانه این چه کاریه میخوای کنی 1 هفته دیگه تمام و ......:happy: اماااااااااااااااااااااااا:lol:

عزيز شما سود كردي نوش جونت منم خيلي خوشحالم كه يه هم وطن سود كرده تو اين دنياي مجازي ! اما اين سايت الان ديگه پروندش بسته شده يكم دلت به كسايي بسوزه كه تازه دارن با وام و قرضو بدبختي پول مي زارم !! البته ايرانيا !! اما خارجيا به گور سپردنش !!

Shahab1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من امروز اتفاقی این تاپیک دیدم نمیدونم چرا با اینکه تقریبا هر روز فروم میام اینجا را ندیده بودم:wacko:
با خوندن چند صفحه از تاپیک نمیدونم یهو یاد خاطرات چند سال پیش افتادم منظورم زمانیه که شرکتی
بنام گلدن استار تو ایران اونقدر گل کرده بود که کافی بود مثلا تو گوگل به فارسی سرچ میکردی و
حتی کافی بود مینوشتی استار به جای گلدن استار تا حداقل 200 تا سایت آموزشی یهو برات بیاره:D
خوب من هم یهو جوگیر شدم وبردم 300 تومن پول بی زبون رو ریختم تو شکم اون بی شرفا حتی
بخاطر سود بیشتر اینقدر تو گوش یه بدبخت دیگه خوندم تا اونم زیر مجموعه من شد درست یادمه
که40 روز از عضو شدن من و یه هفته از مال اون نگذشته بود که آخر این قصه هم به همونجای ختم شد
که آخر همه قصه های اینجوری باید ختم بشه...
خوب همه اینا رو برای این نوشتم که الان اونایی که میخوان به اصطلاح سرمایه گذاری :f34r:کنند
ممکنه پست چهار تا از بچه های رو که با قضیه مخالفن یخونن بکر کنن که اونا از روی حسادت همچین
چیزای توشتن ویا مثلا اهل ریسک نیستن:lol: در صورتیکه اکثرا اونا هم خودشون زمانی مثل من
صابون همچین کلاهبردار هایی به تنشون خورده وخوب بقول معروف مار گزیده از ریسمون سیاه وسفید میترسه!!!
حالا من همه اینا رو نوشتم بازم یکی از ای دوستان خوب میاد زیر پست من میزنه که ای بابا مردم 858 روزه
سود گرفتن وتو...:wacko:
مهيار جان ممنون كه تجربتو گفتي !!
تو اين مواقع بايد تجربياتمونو در اختيار دوستان بذاريم من به شخصه مبالغي رو از دست دادم كه شما فكرشم نمي تونيد كنيد , الانم هدفم اينه كه يه كمك كوچكي به دوستاني كه تازه با ايين سايت آشنا شدن كنمو نذارم گذشته تلخ منو دوباره تكرار كنن !! اين موضوع را خودم به عنوان يه اصل قبول دارم كه پول آسان هرگز... !

rezamn22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

دوستان لطفا مواردي كه تو فروم تاگولدو ميگن ملاحظه بفرماييد براي نمونه

http://www.talkgold.com/forum/showthread.php?p=2078090#post2078090

پست # 8692را دقيقا بخونيد dogman يكي از اعضاي قديمي تاگولد هستش و هميشه مطالب جالبي رو ميگه !

xactly as Awty said. Experience - we have been through this BS before.

And after Oct when the payment doesn't come, some cheerleaders will tell you it will now come in Feb or sometime in the future. - there were just some delays by the evil government, etc.

If you want to learn about many of other of these type of previous schemes, visit.

http://www.quatloos.com/

One of the best where people keep and kept saying a "big payment" will come SOON too is the Omega Trust scam.

http://www.quatloos.com/cm-omega/cm-omega.htm

خوب دوستان خيلي ها مبالغ بالايي در اين سايت از دست دادن , هدف منم از پست دادن تو اينجا اينه كه يه بيگانه پول هموطنمو نخوره همينو بس !

شاد باشيد

شهاب

این بابا در برابر سئوالی که ازش می پرسن از کجا می دونی swisscash تو ماه اکتبر اسکم می کنه جواب میده از روی تجربه واقعا عجب دلیل قانع کننده ای

Shahab1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این بابا در برابر سئوالی که ازش می پرسن از کجا می دونی swisscash تو ماه اکتبر اسکم می کنه جواب میده از روی تجربه واقعا عجب دلیل قانع کننده ای

عزيز مثل ايمكه شما متوجه صحبتم نشدي:rolleyes:ن تو فروم تاگولد تا چند ماه پيش خيلي تعريف اين سايت رو مي كردن و پول هاي وحشتناكي:f34r: هم سرمايه گذاري كردن , پس از اينكه پرداخت سايت متوقف شد !! همه گفتن سايتو منتقل كنين بخش كلاه بردارا و ادمين تاگولد هم منتقل كرد !! پس ربطي به تجربه نداره من منظورم اين بود كه ازين جور سايت ها درس عبرت بگيريم نكه دوباره بيايم تبليغشونو كنيم !! :blink::blink:

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
در اين که اين سايتها روزی میبندن میرن هيچ شکی نيست ولی اينجوری نبايد گفت که 100% پولت پريده
اين يه مقدار حرفه الکيه.......
بهتره اينگونه سخن بگيد به اينگونه افراد .....
اهله سرمايه گذاری با سود بالا و ريسک بالا هستی ؟
میشه بيشتر توضيح بديد..
آره حتماً...يعنی اين که پولی که میخوای سرمايه گزاری بکنی با ريسک بسيار بالايی همراهه
به اين صورت که بدون 80 90 % پولت پريده..........
ولی ممکنه اين وسط شانست بگيره و تو دوره آی که داری سرمايه گذاری میکنی سايته نبنده و به کاره خودش تو اون زمان ادامه بده ، اونوقته که تو يه سوده کله گنده از سايت دريافت میکنی !!!
البته هرچقدر تجربه کسب کنی تو اينجور سايتها احتمال پريدن پولت تا حده آقل 40 50 % کاهش پيدا میکنه...ولی هميشه و همه کجا بايد بدونی پولت رو هواست !! و هيچ تضمينی نيست که پول شما نپره !!!
و در کل احتمال اين که پولت بره بيشتر از اينه که صاحب يه سود توپول موپول بشی !!!
و در اخره که طرف با اين حرفها تعيين میکنه هست يا نه !!!
حالا شما چون پولت رو از دست دادی دليل نمیشه که همه همينطور باشن.... از همون گلدن استار خيلی هام پول هنگفتی به دست اوردن و خيلی البته خوش شانس بودن و شما خيلی بدشانس...چون اين همه مدت کار کرد بعد دقيقاً تو همون 30 40 روز آخره کارش کلاهبرداری کرد و بست
خوب پس شما تو اين سرمايه گزاری جزو 80 90% مالباخته بوديد !! اهر جزوه اون 10 20% که سود کردن بوديد الان اينو نميگفتی !!!
البته اين swiws cash هم روزی میبنده درش هيچ شکی نيست...ولی به نظر من اگه اهله ريسک بالا هستی فقط و فقط 1 ماه توش سرمايه گزاری کن و بس و ديگه پولتو بکش بيرون و ديگم توش پول نزار..چون دوباره پول گذاشتن داخل اين سايتها يعنی 99% پولت پريدن ، چون هر دفعه که سود میگيری دوست داری هی پول بيشتری بزاری ولی به اينجا فکر نمیکنی که اين سايتها مطمئناً پايانه عمری دارن !

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
عزيز شما سود كردي نوش جونت منم خيلي خوشحالم كه يه هم وطن سود كرده تو اين دنياي مجازي ! اما اين سايت الان ديگه پروندش بسته شده يكم دلت به كسايي بسوزه كه تازه دارن با وام و قرضو بدبختي پول مي زارم !! البته ايرانيا !! اما خارجيا به گور سپردنش !!

دوست عزیز ممنون که نظرتون رو گفتید:)جدا استفاده کردم:)

ولی من به هرکی که از طرف من داره میاد میگم که این کار ریسک به همه هم میگم با 100$ یا نهایت 1000$ شروع کنند چون وقتی ماه اول پولشون رو میگیرن خودشون.......:blush:

ولی ما همچنان منتظر هستیم تا این سایت اسکم بشه ولی حالا به نظر شما میشه؟؟؟؟:blush: اگر میشه کی؟؟؟؟:rolleyes:

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
در اين که اين سايتها روزی میبندن میرن هيچ شکی نيست ولی اينجوری نبايد گفت که 100% پولت پريده
اين يه مقدار حرفه الکيه.......
بهتره اينگونه سخن بگيد به اينگونه افراد .....
اهله سرمايه گذاری با سود بالا و ريسک بالا هستی ؟
میشه بيشتر توضيح بديد..
آره حتماً...يعنی اين که پولی که میخوای سرمايه گزاری بکنی با ريسک بسيار بالايی همراهه
به اين صورت که بدون 80 90 % پولت پريده..........
ولی ممکنه اين وسط شانست بگيره و تو دوره آی که داری سرمايه گذاری میکنی سايته نبنده و به کاره خودش تو اون زمان ادامه بده ، اونوقته که تو يه سوده کله گنده از سايت دريافت میکنی !!!
البته هرچقدر تجربه کسب کنی تو اينجور سايتها احتمال پريدن پولت تا حده آقل 40 50 % کاهش پيدا میکنه...ولی هميشه و همه کجا بايد بدونی پولت رو هواست !! و هيچ تضمينی نيست که پول شما نپره !!!
و در کل احتمال اين که پولت بره بيشتر از اينه که صاحب يه سود توپول موپول بشی !!!
و در اخره که طرف با اين حرفها تعيين میکنه هست يا نه !!!
حالا شما چون پولت رو از دست دادی دليل نمیشه که همه همينطور باشن.... از همون گلدن استار خيلی هام پول هنگفتی به دست اوردن و خيلی البته خوش شانس بودن و شما خيلی بدشانس...چون اين همه مدت کار کرد بعد دقيقاً تو همون 30 40 روز آخره کارش کلاهبرداری کرد و بست
خوب پس شما تو اين سرمايه گزاری جزو 80 90% مالباخته بوديد !! اهر جزوه اون 10 20% که سود کردن بوديد الان اينو نميگفتی !!!
البته اين swiws cash هم روزی میبنده درش هيچ شکی نيست...ولی به نظر من اگه اهله ريسک بالا هستی فقط و فقط 1 ماه توش سرمايه گزاری کن و بس و ديگه پولتو بکش بيرون و ديگم توش پول نزار..چون دوباره پول گذاشتن داخل اين سايتها يعنی 99% پولت پريدن ، چون هر دفعه که سود میگيری دوست داری هی پول بيشتری بزاری ولی به اينجا فکر نمیکنی که اين سايتها مطمئناً پايانه عمری دارن !

خیلی قشنگ آمدی:)ایول

حالا هر چقدر بچه ها بد بکن ولی وقتی من میبینم با 1000$ شروع کردیم والان بچه ها ماهی فقط از پلن sfp 160 میلیون میگیرن من حرف کی رو این وسط قبول کنم:)شما بگو من سودی که داره هر روز تو حسابم میاد قبول کنم یا؟>؟؟؟؟؟:blush:

شما بگید:)

rezamn22

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
عزيز مثل ايمكه شما متوجه صحبتم نشدي:rolleyes:ن تو فروم تاگولد تا چند ماه پيش خيلي تعريف اين سايت رو مي كردن و پول هاي وحشتناكي:f34r: هم سرمايه گذاري كردن , پس از اينكه پرداخت سايت متوقف شد !! همه گفتن سايتو منتقل كنين بخش كلاه بردارا و ادمين تاگولد هم منتقل كرد !! پس ربطي به تجربه نداره من منظورم اين بود كه ازين جور سايت ها درس عبرت بگيريم نكه دوباره بيايم تبليغشونو كنيم !! :blink::blink:

من منظورم شما نبودی بلکه متن انگلیسی و کسی که این پست رو گذاشته بود ....کی گفته این شرکت پرداختش متوقف شده ؟ پس چرا هنوز داره پول ما رو میده لطفا اگر کسی پولش رفته بیاد اینجا بگه البته با دلیل ممنون

Shahab1367

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ولی ما همچنان منتظر هستیم تا این سایت اسکم بشه ولی حالا به نظر شما میشه؟؟؟؟:blush: اگر میشه کی؟؟؟؟:rolleyes:

منتظر اسكم سايت نباشين كه شده !!
:f34r:

****************************************************************************************************************
من وظيفه داشتم چيزي رو كه مي دونم بگم اگه نمي گفتم عذاب وجدان مي گرفتم ! حالا كه گفتم و خيالم راحته بقيه كارا با خودتون !!

اميدوارم هيچ موقع به اين تاپيك واسه سرزنش گفتن نيام !!

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
moein FrankenStein
الان حال تایپ ندارم!
فردا شب جوابت رو می‌دم

من در خدمتم استاد:)

منتظر اسكم سايت نباشين كه شده !!

************************************************** ************************************************** ************
من وظيفه داشتم چيزي رو كه مي دونم بگم اگه نمي گفتم عذاب وجدان مي گرفتم ! حالا كه گفتم و خيالم راحته بقيه كارا با خودتون !!

اميدوارم هيچ موقع به اين تاپيك واسه سرزنش گفتن نيام

عزیز این واژه اسکم رو برا من توضیح بدید لطفا و بعد بگید از کجا میگید اسکم شده این سایت به خدا من هرروز دارم پول میگیرم به خدا:blush:

ممنون که گوش زد کردید دوست عزیز:) بخدا میگم خوشحالم که نظرتون رو دادید بخدا بدم نیامد هر کی هم بدش آمد اشتباه منظور شما رو فهمیده:)

من هم امید وارم هیچ وقت برا یاداوری بد نیاین تو این تایپیک پست بدید و برا تبریک بیاین:)

موفق باشید:)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا