برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری با 150 میلیون تومان پول؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
آخه من چی بگم!!
من جنسشو بگم با چقدر سرمایه و .... توضیحم بدم یه سری ریزه کاری می خواد ولی کلیات هرکاری رو می تونم بگم تو بحث صادرات و واردات.

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
صادرات واردات چي ؟ چقدر پول لازم داره ؟ توضيحات بده ;)

بستگی به منطقه ای داره که هستی .... و اینکه بتونی مشتری داشته باشی .... با محیط آشنا باشی...
الان من خودم که سر مرز هستم می بینم کسانی رو که با صادرات به چه جاهائی رسیدن ... فقط باید بتونی تهیه کنی و بفروشی... مشتریش رو داشته باشی ... هم اینطرف هم اونطرف...
شما می تونی نمایندگی یه شرکت خارجی از دبی رو با حدود 100 میلیون سرمایه بگیری یه غرفه بزنی تو منطقه ازاد چابهار ماهی حداقل 6 تا 7 میلیون تومن شود خالصشه ... اینم بستگی داره که چقدر بتونی در ایران بفروشی ... برای این غرفه می تونی نمایندگی چای خارجی، شکر، لوازم آرایشی ، سیگار ، لوازم یدکی ، لوازم لنج و کشتی ، پتو ، ملامین و ظروف و خیلی چیزای دیگه رو بگیری چند دفتر بزنی شهرستانها ( نمایندگی بدی به اونا) پخش کنی...

برای صادرات می تونی با داشتن مشتری در کشورهای همین حاشیه خودمون مواد مورد نیاز آنها را در تناژ بالا صادر کنی ... پاکستان رو مثال می زنم که خودم بیشتر باهاش در ارتباطم... شما می توانی مواد خام شیمیایی مثل گوگرد ، قیر ، کود شیمیایی ، سیمان ، روغن موتور ، پودر رختشوئی مارکهای خوب ، گازوئیل( پارتی داشته باشی شرکت نفت بتونی بنزین تهیه کنی ماهی 30 میلیون من تضمینت می کنم!) ، پارافین و کلا چیزایی که مشتری می خواد رو از ایران تهیه کنی از طریق یکی از این مرزهای زمینی موجود در ایران بدون گمرکی ( واسه سود بالاش) بفرستی اونطرف برسونی به دست مشتری ( خیلی راحت من دیدم که می فرستن پول باشه همه چی است) اینا رو در تناژ بالا بفرستی مشتری دائمی اونطرف است دستت رو می بوسن که بدی بهشون محصولاتت را... چون در تناژ بالا می فرستی و خرد خرد نیست می تونی از سود سرشارش کیف کنی: دی
چیزی که هست پولش نقد نقد نیست یا سر یکی دو هفته پولت رو میدن البته از اون کله گنده ها هستن که زیر پای بچشون کمترین ماشین پرادوئه ... حتی اگه نمیتونی اعتماد کنی بهش می تونی با یه کم پائین اوردن قیمت پول نقد بگیری ازش.......یا اینکه می تونی به جاش تن تن برنج پاکستان با کیفیت خوب بگیری ازش بفرستی تهران اونورا شهرستانها پخش کنی بدی به این هتل ها سازمانها سودشو نوش جان کنی.
بازم میگم مهم این است که بتونی تهیه کنی... بخواهی که کار کنی....
برای شروع سرمایه 40 میلیون تا 50 میلیون کافیه کافیه نیازی به سرمایه بالاتر نیست...

من اگه اینقد پول داشتم همین کارو می کردم... فقط پول توشه لامصب ...

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876

بستگی به منطقه ای داره که هستی .... و اینکه بتونی مشتری داشته باشی .... با محیط آشنا باشی...
الان من خودم که سر مرز هستم می بینم کسانی رو که با صادرات به چه جاهائی رسیدن ... فقط باید بتونی تهیه کنی و بفروشی... مشتریش رو داشته باشی ... هم اینطرف هم اونطرف...
شما می تونی نمایندگی یه شرکت خارجی از دبی رو با حدود 100 میلیون سرمایه بگیری یه غرفه بزنی تو منطقه ازاد چابهار ماهی حداقل 6 تا 7 میلیون تومن شود خالصشه ... اینم بستگی داره که چقدر بتونی در ایران بفروشی ... برای این غرفه می تونی نمایندگی چای خارجی، شکر، لوازم آرایشی ، سیگار ، لوازم یدکی ، لوازم لنج و کشتی ، پتو ، ملامین و ظروف و خیلی چیزای دیگه رو بگیری چند دفتر بزنی شهرستانها ( نمایندگی بدی به اونا) پخش کنی...

برای صادرات می تونی با داشتن مشتری در کشورهای همین حاشیه خودمون مواد مورد نیاز آنها را در تناژ بالا صادر کنی ... پاکستان رو مثال می زنم که خودم بیشتر باهاش در ارتباطم... شما می توانی مواد خام شیمیایی مثل گوگرد ، قیر ، کود شیمیایی ، سیمان ، روغن موتور ، پودر رختشوئی مارکهای خوب ، گازوئیل( پارتی داشته باشی شرکت نفت بتونی بنزین تهیه کنی ماهی 30 میلیون من تضمینت می کنم!) ، پارافین و کلا چیزایی که مشتری می خواد رو از ایران تهیه کنی از طریق یکی از این مرزهای زمینی موجود در ایران بدون گمرکی ( واسه سود بالاش) بفرستی اونطرف برسونی به دست مشتری ( خیلی راحت من دیدم که می فرستن پول باشه همه چی است) اینا رو در تناژ بالا بفرستی مشتری دائمی اونطرف است دستت رو می بوسن که بدی بهشون محصولاتت را... چون در تناژ بالا می فرستی و خرد خرد نیست می تونی از سود سرشارش کیف کنی: دی
چیزی که هست پولش نقد نقد نیست یا سر یکی دو هفته پولت رو میدن البته از اون کله گنده ها هستن که زیر پای بچشون کمترین ماشین پرادوئه ... حتی اگه نمیتونی اعتماد کنی بهش می تونی با یه کم پائین اوردن قیمت پول نقد بگیری ازش.......یا اینکه می تونی به جاش تن تن برنج پاکستان با کیفیت خوب بگیری ازش بفرستی تهران اونورا شهرستانها پخش کنی بدی به این هتل ها سازمانها سودشو نوش جان کنی.
بازم میگم مهم این است که بتونی تهیه کنی... بخواهی که کار کنی....
برای شروع سرمایه 40 میلیون تا 50 میلیون کافیه کافیه نیازی به سرمایه بالاتر نیست...

من اگه اینقد پول داشتم همین کارو می کردم... فقط پول توشه لامصب ...

سرمايش مشگلي نيستش ... خواستي پيشنهاد خوب با جزييات بيشتر بده با هم ميتونيم كار كنم

يا ايدت خوب بود و سود ده بود پورسانت عالي بهت ميدم ... ميتونه Pm هم بدي با جزييات كامل

و بيشتر رو اونايي كه اطلاعات دقيق تر داري ... مواد شوينده يادمه يه زماني ميگفتن به افغانستان

خيلي سود ميده ... حالا هر شرايط كه فكر ميكني بهتره ... منتظرت هستم ;)

King Of Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
اطلاعات دادم ولی نه به خاطر پورسانتش: دی

Last edited:

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سومین پست این تاپیکو جناب wiseman زدن که گفتن من خونه خریدم و .... در آن زمان این بهترین کار بود، اگر جتاب wiesman هستن و میبینن این تاپیکو بگن که الان نظرشون چیه و الان اون خونه ای که خریدن چند می ارزه؟

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام به برو بچ
ایرانی جماعت چتر بازن!!!
یه طرح تولیدی خوبیو بردم پیش یه سرمایه دار(عموی گرامی خودم) بهش گفتم بیا این طرح خوبه مشارکت کن جوابش در دفعات قبل این بود که این مملکت فقط باید دلالی کرد تولید مفت نمی ارزه!! یه نگاهی به طرح انداخت و خوندش و گفت نه من نیستم و طبق معمول گفت تو این مملکت تولید .....
بعد از یک ماه زنگ زد که آره فلانی اون طرحه بود که گفتی فلان چیزو تولید کنیم من رفتم نمایندگی ماشین آلاتشو گرفتم :blink::blink: ماشین آلات خواستین ما هستیم!!! من که شاخ در آورده بودم گفتم شما که گفتی بدرد نمی خوره که!!! گفت آره بدرد من نمی خوره ولی نمایندگیشو ما رفتیم صحبت کردیم و گرفتیم! ما لای لاحافیم کاری نداریم به تولید کننده و تضمینهای سرویس ما فقط ماشین آلات رو میفروشیم!! من که کفرم در اومده بود گفتم ما ماشین آلاتو خریدیم شما دیر گفتین, ایشون هم با عصابانیت که چرا ما بدون هماهنگی ایشون ماشین آلات رو خریدیم خداحافظی کردن و گوشی رو گذاشتن.

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
سومین پست این تاپیکو جناب wiseman زدن که گفتن من خونه خریدم و .... در آن زمان این بهترین کار بود، اگر جتاب wiesman هستن و میبینن این تاپیکو بگن که الان نظرشون چیه و الان اون خونه ای که خریدن چند می ارزه؟
سلام شرمنده اگر دیر دیدم اینجا رو ؛
والا فعلا که بازار خونه کاملا راکد هست ، من هم اون خونه رو که خریدم 35 تومن دادم رهن ، همین ! رشد ه خاصی هم فکر نمیکنم اون قیمت ها کرده باشه پایین هم نباید اومده باشه ، در کل من هنوزم نظرم روی خرید خونس ، فعلا تقریبا هیچ وامی داده نمیشه ( وام های سنگین ) که بزرگ ترین دلیلش هم جلوگیری از تورم هست ، ولی خب این وضعیت مدتی دیگه تموم میشه و دوباره قیمت ه ملک به شدت بالا میره .

panizgraphic

Registered User
لایک‌ها
6
چی شد؟ چیکار کردی پولو؟؟ به گا دادی؟؟ بده من خرجش کنم اسگلیا می خوای کار کنی که چی بشه!!!

آقا بی شوخی چیکار کردی؟

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
چی شد؟ چیکار کردی پولو؟؟ به گا دادی؟؟ بده من خرجش کنم اسگلیا می خوای کار کنی که چی بشه!!!

آقا بی شوخی چیکار کردی؟

گفتم که من یه شرکت زدم دارم صادرات واردات انجام میدم، پولم سره جاشه بیشترم شده به حول قوه الهی.
انشالله خدا برکت میده بیشترم میشه.:lol: لول

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
سلام شرمنده اگر دیر دیدم اینجا رو ؛
والا فعلا که بازار خونه کاملا راکد هست ، من هم اون خونه رو که خریدم 35 تومن دادم رهن ، همین ! رشد ه خاصی هم فکر نمیکنم اون قیمت ها کرده باشه پایین هم نباید اومده باشه ، در کل من هنوزم نظرم روی خرید خونس ، فعلا تقریبا هیچ وامی داده نمیشه ( وام های سنگین ) که بزرگ ترین دلیلش هم جلوگیری از تورم هست ، ولی خب این وضعیت مدتی دیگه تموم میشه و دوباره قیمت ه ملک به شدت بالا میره .

آقا اینمدتی دیگه میشه بگی حدودا کی هستش؟

پ.ن : مرسی که جواب دادین پست من رو.

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138

hossein55

Registered User
لایک‌ها
410
استارتش زمانی میخوره که بانک ها شروع به وام دادن کنن . / خواهش میکنم.

خب مگه بانکا قراره از کی شروع به وام دادن بکنن؟
اینا که تازه میگن ما وضعمون خرابه و از این حرفا؟
دولتم گفته فقط بانک مسکن باید وام خرید خانه رو بده.
بانکای دیگه هم فقط به انبوه سازا وام میدن
من فکر نکنم حالا حالا ها خبری بشه. اقلا تا یک سال دیگه این رکود هست.

reza_badkonaki

کاربر فعال سریال های تلویزیونی
کاربر فعال
لایک‌ها
325
از این حرفا گذشته چقدر خونه ارزون شده !

امیر ضرر کردی :دی

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
کرایه خونه هم ارزون شد ؟!