برگزیده های پرشین تولز

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
آقا جریان این " عرضه اولیه " چیه یه مدت تو دهن همه افتاده فکر میکنن هر کسی بخره حتما سود داره؟؟ مثل یه مدت بود همه جذب نتورک مارکتینگ میشدن الان همه جا حرف از بورس و عرضه اولیه هست :D آدم یاد ICO میفته ...

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
آقا جریان این " عرضه اولیه " چیه یه مدت تو دهن همه افتاده فکر میکنن هر کسی بخره حتما سود داره؟؟ مثل یه مدت بود همه جذب نتورک مارکتینگ میشدن الان همه جا حرف از بورس و عرضه اولیه هست :D آدم یاد ICO میفته ...

عرضه های اولیه در اکثر موارد سود ساز هستند. اما مگر چقدر عرضه اولیه انجام می شود یا چقدر هر فرد می تواند سهم بخرد.

GlobalTech

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,756
شنبه - 15 تیر 1398

بیش از سه هزار واحد سقوط برای شاخص بورس

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
عرضه های اولیه در اکثر موارد سود ساز هستند. اما مگر چقدر عرضه اولیه انجام می شود یا چقدر هر فرد می تواند سهم بخرد.

ضمن تائید صحبت شما . اما عرضه های اولیه همیشه هم سود ساز نیستند و کسانی که در عرضه اولیه شرکت میکنند باید بررسی هم داشته باشند . فکر کنم یک مورد عرضه اولیه بیمه دانا بود که ضرر هنگفتی به خیلی ها زد .

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
بورس بازا با دقت باشید و حواستون رو بیش از پیش جمع کنید. 4 ماه صعود بی ترمز از 15 اسفند تا 15 تیر. شاخص کل شاید در مقاومت و سقف قرار داشته باشه...

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
صحبت هایی که دیشب وزیر نفت در گفتگوی ویژه خبری داشت خبر از افزایش ظرفیت واحدهای پتروشیمی می داد.

امروز وارد #تاپیکو شدم.

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
صحبت هایی که دیشب وزیر نفت در گفتگوی ویژه خبری داشت خبر از افزایش ظرفیت واحدهای پتروشیمی می داد.

امروز وارد #تاپیکو شدم.

تاپیکو سهم خوبیه مخصوصا اگر پالایشگاه ستاره خلیج فارس با ظرفیت کامل تولید کنه . ولی سهمهایی مثل تاپیکو و وغدیر و ... به علت سنگین بودن رشد تند و تیز ندارند و نیاز به صبر زیاد دارند . از طرفی ریسک پائینی هم دارند .
امیدوارم سرمایه گذاری سودآوری برای شما باشه

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
رئیس سازمان بورس : سهام پتروشیمی نوری تا دو هفته دیگر عرضه اولیه می شود

درحالی هفته پیش مهلت ۶ ماهه و تمدید دو ماهه پتروشیمی نوری برای عرضه اولیه به پایان رسید که رئیس سازمان بورس از ورود این شرکت ۳۰۰ میلیارد تومانی تا دو هفته دیگر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شاپور محمدی درباره ورود پتروشیمی نوری به بورس که هفته گذشته با اتمام مهلت 6 ماهه و تمدید دو ماهه روبرو و آینده آن نامعلوم بود، به ایرنا گفت : اقدامات مربوط به عرضه اولیه سهام این شرکت در حال انجام است و بزودی شاهد ورود آن به بورس خواهیم بود.

وی ادامه داد: بحث بررسی اطلاعات صورت‌های مالی پتروشیمی نوری از جمله مسائلی بود که منجر به تأخیر ورود این پتروشیمی در بورس شد. همچنین پتروشیمی نوری باید تعهدی را به شرکت بورس تهران ارائه دهد که این فرآیند در کنار بررسی صورت‌های مالی آن در حال بررسی است.

محمدی افزود: به نظر می‌رسد تا 15 روز آینده اقدامات اولیه مربوط به ورود پتروشیمی نوری در بورس انجام و عرضه اولیه آن صورت گیرد

http://boursepress.ir/news/129864/ر...روشیمی-نوری-تا-دو-هفته-دیگر-عرضه-اولیه-می-شود

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
a6275a1f-d0ee-4d7d-a728-eee2dff13a75

جالبه چه سریع آگهی عرضه بعد از مصاحبه بالا اومد !
به نظر من عرضه اولیه بسیار خوبی هست و ارزش شرکت کردن داره .

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
a6275a1f-d0ee-4d7d-a728-eee2dff13a75

جالبه چه سریع آگهی عرضه بعد از مصاحبه بالا اومد !
به نظر من عرضه اولیه بسیار خوبی هست و ارزش شرکت کردن داره .

اگر برسد. به من که در جم پیلن و درهآور چیزی نرسید.

هرچند در دکپسول خیلی عالی سود کردم.

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
اگر برسد. به من که در جم پیلن و درهآور چیزی نرسید.

هرچند در دکپسول خیلی عالی سود کردم.
شما چه جوری شرکت میکنید که میتونید خرید کنید ؟
من تو همون ثانیه اول و با بالاترین قیمت شرکت میکنم میرم تو صف و اخر هیچی گیرم نمیاد !
نه سیمرغ نه درهاور و نه دکپسول !
تکنیک خاصی داره ؟

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
شما چه جوری شرکت میکنید که میتونید خرید کنید ؟
من تو همون ثانیه اول و با بالاترین قیمت شرکت میکنم میرم تو صف و اخر هیچی گیرم نمیاد !
نه سیمرغ نه درهاور و نه دکپسول !
تکنیک خاصی داره ؟

به بنده هم تنها دکپسول رسید.

forsoh

Registered User
لایک‌ها
3,203
با همین روش که دقیقا همون ساعت 8:30 تایید رو بزنید ؟
بقیه چه جوری خرید میکنن که این همه ادم جلو میفتن !؟

ماشاءالله سحر خیزید :D

من معمولا حدود ساعت 11 الی 11:30 وارد پنلم می شوم.

انگار دوست خوبمان جناب @091209130914 در خرید عرضه های اولیه موفق تر بودند. واقعیت این است که بنده نمی دانم چطور می شود همه عرضه های اولیه را خرید چون خودم تنها یک بار موفق به خرید شدم.

/HO3EIN/

Registered User
لایک‌ها
446
اینجوری نیست که هرکی زودتر بزنه گیرش بیوفته

تو این سیستم جدید یه سری موارد عوض شده سرچ بزنید دستتون میاد اسم روشش بوک بیلدینگ

البته مقدار رسیدن سهم بسته به تقاضا داره و قیمتی که میزنید داره

091209130914

Registered User
لایک‌ها
1,920
همونطور که دوستمون گفتن عرضه اولیه ها الان اکثرا بوک بیلدینگ هستند و معمولا از ساعت ۱۰ به بعد شما میتونید ثبت سفارش کنید. اگر سهم رو بررسی کردید و مطمئن شدید که خوب هست میتونید طبق اطلاعیه که همون روز و روزهای قبل عرضه اومده حداکثر تعداد مجاز رو با سقف قیمتی تو سیستم وارد کنید . اونوقت هر تعداد به بقیه تعلق بگیره به شما هم تعلق میگیره . موفق باشید.

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
شپارس

سمگا

فباهنر

آپ

وارس ( اگه فرصت خرید بده )

وآرین

برای میان مدت سهمهای خوبی هستند + صبر
هرروز نگاه تغییر سهمتون سه مرتبه نکنید

mohammad200

Registered User
لایک‌ها
1,341
اینجوری نیست که هرکی زودتر بزنه گیرش بیوفته

تو این سیستم جدید یه سری موارد عوض شده سرچ بزنید دستتون میاد اسم روشش بوک بیلدینگ

البته مقدار رسیدن سهم بسته به تقاضا داره و قیمتی که میزنید داره

همونطور که دوستمون گفتن عرضه اولیه ها الان اکثرا بوک بیلدینگ هستند و معمولا از ساعت ۱۰ به بعد شما میتونید ثبت سفارش کنید. اگر سهم رو بررسی کردید و مطمئن شدید که خوب هست میتونید طبق اطلاعیه که همون روز و روزهای قبل عرضه اومده حداکثر تعداد مجاز رو با سقف قیمتی تو سیستم وارد کنید . اونوقت هر تعداد به بقیه تعلق بگیره به شما هم تعلق میگیره . موفق باشید.

فکر کنم بد منظورمو گفتم
منظورم عرضه اولیه هایی که همون روز اول ارائه میشن نیست
منظورم برای روزهای بعدشون هست
برای مثال سهم درهاور که الان چند روز از عرضه شدنش میگذره رو که الان بخواین خرید کنید میرین تو یه صف طولانی و اصلا نوبت شما نمیشه ! ( چیزی که امروز پیش اومد )
در صورتی که من بالاترین قیمت رو زده بودم و همون ثانیه اول هم ثبت کردم درخواست رو !

بالا