برگزیده های پرشین تولز

هوس کردم....

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم گفتم : زرشک

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم گفتم : زرشک. گفت: اوا نداریم، واسه چی میخوای!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از balabala :
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم گفتم : زرشک. گفت: اوا نداریم، واسه چی میخوای!
واي ! اين دختره چقد خنگه! چرا نميگيره منظور منو ؟ :eek:

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
به نقل از Shahedr :
:lol: این دخترای همسایه منظور ادم و نمیفهمیدن چه برسه به اینجا :D

هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم گفتم : زرشک. گفت: اوا نداریم، واسه چی میخوای گفتم من میخوام...

TheMohammad

Registered User
لایک‌ها
18
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم گفتم : زرشک. گفت: اوا نداریم، واسه چی میخوای گفتم من قصد دارم که بیا بریم تو اتاق تا بهت بگم ...

meli

Registered User
لایک‌ها
23
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم گفتم : زرشک. گفت: اوا نداریم، واسه چی میخوای گفتم من می خوام ایکس او بازی کنیم!

IKEA

Registered User
لایک‌ها
4
خوبه شما ها نویسنده نشدین :D هر چی میخوام مثبتش کنم نمیشه من میرم پی هوس خودم :D نقطه بازی و .. در و پنجره ...

meli

Registered User
لایک‌ها
23
داستان از این مثبت تر کجا خوندی؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از meli :
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم گفتم : زرشک. گفت: اوا نداریم، واسه چی میخوای گفتم من می خوام ایکس او بازی کنیم!
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم گفتم : زرشک. گفت: اوا نداریم، واسه چی میخوای گفتم من می خوام ایکس او بازی کنیم! گفتش پس زرشک واسه چی می خواستی! :lol:

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
به نقل از Shahedr :
صبر کن. یواش یواش بهش می فهمونیم اینجوری نشه:
100.gif

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اه ! اين پسره چقد بي عرضس !
5.gif

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم گفتم : زرشک. گفت: اوا نداریم، واسه چی میخوای گفتم من می خوام ایکس او بازی کنیم! گفتش پس زرشک واسه چی می خواستی! میخوام زرشک پلو درس کنم برات وقتی که سیر شدی بریم سراغ ....

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم گفتم : زرشک. گفت: اوا نداریم، واسه چی میخوای گفتم من می خوام ایکس او بازی کنیم! گفتش پس زرشک واسه چی می خواستی! میخوام زرشک پلو درس کنم برات وقتی که سیر شدی بریم سراغ اون سيدياي آنجلينا جولي
119.gif

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم گفتم : زرشک. گفت: اوا نداریم، واسه چی میخوای گفتم من می خوام ایکس او بازی کنیم! گفتش پس زرشک واسه چی می خواستی! میخوام زرشک پلو درس کنم برات وقتی که سیر شدی بریم سراغ اون سيدياي آنجلينا جولي!!! ولی من بیشتر با بقچه یه جنیفر قلمپز حال میکنم .....

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم گفتم : زرشک. گفت: اوا نداریم، واسه چی میخوای گفتم من می خوام ایکس او بازی کنیم! گفتش پس زرشک واسه چی می خواستی! میخوام زرشک پلو درس کنم برات وقتی که سیر شدی بریم سراغ اون سيدياي آنجلينا جولي!!! ولی من بیشتر با بقچه یه جنیفر قلمپز حال میکنم ولي مهم نيست ! ميزنيم جلو تا برسه به صحنه هاي چيزش !
120.gif

P30Tools

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
332
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم گفتم : زرشک. گفت: اوا نداریم، واسه چی میخوای گفتم من می خوام ایکس او بازی کنیم! گفتش پس زرشک واسه چی می خواستی! میخوام زرشک پلو درس کنم برات وقتی که سیر شدی بریم سراغ اون سيدياي آنجلينا جولي!!! ولی من بیشتر با بقچه یه جنیفر قلمپز حال میکنم ولي مهم نيست ! ميزنيم جلو تا برسه به صحنه هاي چيزش ..اا سیدی رو اشتباه گذاشتم!!:f34r:

roozbeh

Registered User
لایک‌ها
2
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم گفتم : زرشک. گفت: اوا نداریم، واسه چی میخوای گفتم من می خوام ایکس او بازی کنیم! گفتش پس زرشک واسه چی می خواستی! میخوام زرشک پلو درس کنم برات وقتی که سیر شدی بریم سراغ اون سيدياي آنجلينا جولي!!! ولی من بیشتر با بقچه یه جنیفر قلمپز حال میکنم ولي مهم نيست ! ميزنيم جلو تا برسه به صحنه هاي چيزش ! نه! نمیخوام! جنیفر بزار! وگرنه زنگ میزنم به 110 ها!!!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم گفتم : زرشک. گفت: اوا نداریم، واسه چی میخوای گفتم من می خوام ایکس او بازی کنیم! گفتش پس زرشک واسه چی می خواستی! میخوام زرشک پلو درس کنم برات وقتی که سیر شدی بریم سراغ اون سيدياي آنجلينا جولي!!! ولی من بیشتر با بقچه یه جنیفر قلمپز حال میکنم ولي مهم نيست ! ميزنيم جلو تا برسه به صحنه هاي چيزش ! نه! نمیخوام! جنیفر بزار! وگرنه زنگ میزنم به 110 ها!!! باشه بابا ! جنيفر ! فقط اون مانتو تو در بيار راحت باشي !
76.gif

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
هوس كردم خودمو از شر اين زندگي خلاص كنم اما قبلش دختر همسايه روبرويي رو دیدم و بهم گفت خاك بر سرت كه داري خودتو ميکشي ! بيا خونه ما خاليه اونجا خودتو بکش! و من بهش گفتم: باشه ! ولي قبلش بايد از اون کارا بکنيم ! گفت باشه کار زیاده پنجره ها با تو اشپزخونه با من! منم گفتم نه از اون کارا ! از اون کارا که اون سري تنها بوديم کرديم ! گفت : یه لحظه صبر کن برم کاغذ بیارم نقطه بازی کنیم گفتم : زرشک. گفت: اوا نداریم، واسه چی میخوای گفتم من می خوام ایکس او بازی کنیم! گفتش پس زرشک واسه چی می خواستی! میخوام زرشک پلو درس کنم برات وقتی که سیر شدی بریم سراغ اون سيدياي آنجلينا جولي!!! ولی من بیشتر با بقچه یه جنیفر قلمپز حال میکنم ولي مهم نيست ! ميزنيم جلو تا برسه به صحنه هاي چيزش ! نه! نمیخوام! جنیفر بزار! وگرنه زنگ میزنم به 110 ها!!! باشه بابا ! جنيفر ! فقط اون مانتو تو در بيار راحت باشي! :blink: ببینم زیرش چیزی پوشیدی یا نه؟ :f34r:

بالا