برگزیده های پرشین تولز

کسب درآمد حرفه ای از اینترنت با کم ترین فعالیت

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
سلام دوستان عزیز
در این تاپیک می خوام یکی از روش های کسب درآمد از اینترنت رو بهتون معرفی کنم که کمی صبر و حوصله در ابتدا لازم داره،اما بعد از یه مدت بدون هیچ فعالیت خاصی یه درآمد عالی خواهید داشت.
خوب شروع می کنم:
1-قدم اول اینه که بگردید ببینید چه فایلی هست که خیلی ها ممکنه بهش احتیاج داشته باشن؟ بهتره فیلم یا آهنگ نباشه چون به دلیل قانون کپی رایت نمی تونید به راحتی به کارتون ادامه بدید.
2-خوب حالا ما فرض می کنیم که شما این فایل کمیاب و پرطرفدار رو پیدا کردید،حالا در سایت آپلودبوی عضو بشید و فایل رو توی حسابتون آپلود کنید.برای عضویت در این سایت اینجا کلیک کنید: UPLOADBOY
3-در قدم بعدی شما احتیاج دارید که این فایل رو در جای مناسبی تبلیغ کنید،بهترین سایت برای این کار یوتیوب هست که البته ف*ی*ل*ت*ر هست ولی می تونید با پروتکل HTTPS وارد سایت بشید.برای ورود و عضویت کلیک کنید: https://www.youtube.com
4-قدم بعدی ایجاد یک ویدئو در رابطه با اون فایل یا فایل ها هست،برای مثال شما یک هک برای بازی Call Of Duty MW3 پیدا کردید،بنابراین یک ویدئو باید بسازید که در اون قابلیت های اون هک رو در داخل بازی به نمایش بگذارید،برای این کار از نرم افزار های ضبط تصویر بازی مانند Fraps می تونید استفاده کنید.
5-قدم بعدی آپلود این ویدئو در یوتیوب هست که کار چندان مشکلی نیست و از دکمه Upload که در بالای صفحه وجود داره می تونید استفاده کنید.
6-قدم بعد انتخاب یک عنوان و توضیح مناسب و همچنین Keyword های مرتبط با ویدئو هست،برای مثال برای ویدئویی که در بالا توضیح دادم می تونید از عنوان Download Best COD MW3 Hack استفاده کنید و توجه کنید که لینک دانلود هک رو باید در توضیحات ویدئو قرار بدید.بعد از انتخاب عنوان و توضیح مناسب،یوتیوب بهتون یه سری کیوورد پیشنهاد میده که می تونید ازشون استفاده کنید.
7-قدم بعد از آپلود ویدئو،افزایش بازدید و لایک های ویدئوتون هست که بهترین سایت در این ضمینه این سایته: Increase Youtube Views And Likes
8-قدم بعدی ایجاد دومین اکانت یوتیوب هست که برای جمع آوری امتیاز در سایتی که اعلام کردم بهش احتیاج دارید.
9-قدم بعدی متصل کردن اکانت دوم یوتیوبتون به این سایت هست،پس از این کار شما لازم نیست که دیگه کاری انجام بدید،به صورت خودکار امتیاز جمع آوری میشه که می تونید تبدیلش کنید به لایک و بازدید و فیوورایت و کامنت برای ویدئو مورد نظرتون.
10-خوب حالا بذارید یه جمع بندی بکنیم:
سایت آپلود بوی به ازای هر 1000 دانلود فایل شما از آمریکا،20 دلار پرداخت می کنه،که می تونید به صورت دلار پرفکت مانی یا به شکل ریال مستقیم در کارت شتابتون دریافت کنید.
حالا فرض می کنیم شما تا در سایت بالایی کلی امتیاز جمع کردید و حداقل 50 هزار بازدید و 2000 لایک به ویدئوتون اضافه کردید.یوتیوب ویدئوهایی با لایک و بازدید بالا رو در قسمت پیشنهادی ها و صفحه اول گوگل و سرچ یوتیوب نمایش میده،پس بازدید و لایک بیشتر مساوی بازدید و لایک خیلی بیشتر!!! مثل گوله برف
حالا ویدئو شما به جایی می رسه که روزانه 5000 بازدید کننده داره،اگر از این 5000 نفر فقط 1000 نفرشون فایل موجود در توضیحات ویدئوتون رو دانلود کنند،و فقط 500 تاشون ساکن آمریکا باشن،شما به طور متوسط 15 دلار کسب درآمد کردید،بدون هیچگونه دوشواری! :D

توضیحات کاملتر به زودی.

Last edited:

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
آفرین . آفرین خوشم اومد .

یه کمی بیشتر در مورد ساخت ویدیو و همچنین ترفندهای جذب بازدید کننده بگو.

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
آفرین . آفرین خوشم اومد .

یه کمی بیشتر در مورد ساخت ویدیو و همچنین ترفندهای جذب بازدید کننده بگو.
باشه :D
اول یه توضیحی در مورد بازدید بدم،یوتیوب بازدید ها رو روی 302 تا قفل می کنه تا چک کنه ببینه واقعی بودن یا نه،برای همین اگر از سایتی که بالا معرفی کردم بخواید بازدید بفرستید،بهتره به روزی 80 الی 100 بازدید بسنده کنید چون اگه تعداد بازدید های تکراری بالا باشه بازدید ها روی 302 تا قفل می مونه و ویدئوتون نابود میشه.
برای ساخت ویدئو هم همونطور که گفتم بهترین راه معرفی یک هک یا هرچیز مربوط به بازی و فیلم گرفتن توسط نرم افزار های مخصوص اینکار هست که معروف ترینشون همین Frapsه،ولی با سرچ در گوگل می تونید جایگزینش رو هم پیدا کنید.
برای بهتر متوجه شدن این روش،یه نگاه به ویدئو خودم بکنید: (بهتره با چیزشکن ویدئو رو ببینید،چون با https ویدئو لود نمیشه) https://www.youtube.com/watch?v=FYb7YRFQCt8
این اکانت یوتیوب رو من در سال 2009 ایجاد کردم و از سال 2010 کلی سابسکرایبر و بازدید و لایک جمع کرده بودم و بالای 70 تا ویدئو داشتم،اما 2 بار اخطار کپی رایت دریافت کردم و ترسیدم که با دریافت سومی حسابم بسته بشه بنابراین تمام ویدئوهام رو به جز همین یکی پاک کردم.
این ویدئو نمونه یک ویدئو رو به موفقیت هست که همینطور که می بینید 12,169 بازدید،594 لایک،و 40 کامنت دریافت کرده که روزانه رو به رشده.

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
باشه :D
اول یه توضیحی در مورد بازدید بدم،یوتیوب بازدید ها رو روی 302 تا قفل می کنه تا چک کنه ببینه واقعی بودن یا نه،برای همین اگر از سایتی که بالا معرفی کردم بخواید بازدید بفرستید،بهتره به روزی 80 الی 100 بازدید بسنده کنید چون اگه تعداد بازدید های تکراری بالا باشه بازدید ها روی 302 تا قفل می مونه و ویدئوتون نابود میشه.
برای ساخت ویدئو هم همونطور که گفتم بهترین راه معرفی یک هک یا هرچیز مربوط به بازی و فیلم گرفتن توسط نرم افزار های مخصوص اینکار هست که معروف ترینشون همین Frapsه،ولی با سرچ در گوگل می تونید جایگزینش رو هم پیدا کنید.
برای بهتر متوجه شدن این روش،یه نگاه به ویدئو خودم بکنید: (بهتره با چیزشکن ویدئو رو ببینید،چون با https ویدئو لود نمیشه) https://www.youtube.com/watch?v=FYb7YRFQCt8
این اکانت یوتیوب رو من در سال 2009 ایجاد کردم و از سال 2010 کلی سابسکرایبر و بازدید و لایک جمع کرده بودم و بالای 70 تا ویدئو داشتم،اما 2 بار اخطار کپی رایت دریافت کردم و ترسیدم که با دریافت سومی حسابم بسته بشه بنابراین تمام ویدئوهام رو به جز همین یکی پاک کردم.
این ویدئو نمونه یک ویدئو رو به موفقیت هست که همینطور که می بینید 12,169 بازدید،594 لایک،و 40 کامنت دریافت کرده که روزانه رو به رشده.

احسنت.

دوست من میخواستم بدونم یعنی تا 3 روز کلن بازدید 100 نفری بفرستیم؟
حالا یه چی دیگه حتماً باید خودمون یه کلیپ درست کنیم نمیشه از جای دیگه دانلود کنیم بذاریم ولی تغییری توش ندیم؟
با چیز شکن هم باید آپلود کنیم؟
بغیر از اون راه بالا دیگه چه راهی برای جذب مخاطب هست؟
امکانش هست تو نظرات لینک ویدیومون رو بذاریم یا یوتیوبی ها ناراحت میشن؟

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
احسنت.

دوست من میخواستم بدونم یعنی تا 3 روز کلن بازدید 100 نفری بفرستیم؟
حالا یه چی دیگه حتماً باید خودمون یه کلیپ درست کنیم نمیشه از جای دیگه دانلود کنیم بذاریم ولی تغییری توش ندیم؟
با چیز شکن هم باید آپلود کنیم؟
بغیر از اون راه بالا دیگه چه راهی برای جذب مخاطب هست؟
امکانش هست تو نظرات لینک ویدیومون رو بذاریم یا یوتیوبی ها ناراحت میشن؟
نه نگاه کنید اول باید احتیاط کنید و کم کم بازدید بفرستید،وقتی از مرز 302 بازدید گذشتید هر چه قدر که بازدید بفرستید بهتره و مشکلی پیش نمیاد.
بله کلیپ رو میشه از جای دیگه هم کش رفت مشکلی نیست،فقط بهتره که موزیک نداشته باشه :D
بله با چیز شکن باید اپلود بشه
بله تبلیغ در سایت های مختلف،فعالیت در سایت های افزایش بازدید،خرید بازدید.این مورد آخری اگر یه خورده خرج کنید و بازدید بخرید ویدئوتون خیلی سریع پیشرفت می کنه.
یوتیوب اجازه گذاشتن لینک در نظر رو نمیده ولی می تونید لینک ویدئو رو کوتاه کنید و در قسمت نظرات ویدئوهای پر بازدید به صورت جدا جدا بنویسید.مثلا g o o . g l / 1 s 5 6 s
همچنین می تونید ویدئوتون رو به عنوان ویدئو مرتبط،در ویدئو های پربازدید تبلیغ کنید.

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
نه نگاه کنید اول باید احتیاط کنید و کم کم بازدید بفرستید،وقتی از مرز 302 بازدید گذشتید هر چه قدر که بازدید بفرستید بهتره و مشکلی پیش نمیاد.
بله کلیپ رو میشه از جای دیگه هم کش رفت مشکلی نیست،فقط بهتره که موزیک نداشته باشه :D
بله با چیز شکن باید اپلود بشه
بله تبلیغ در سایت های مختلف،فعالیت در سایت های افزایش بازدید،خرید بازدید.این مورد آخری اگر یه خورده خرج کنید و بازدید بخرید ویدئوتون خیلی سریع پیشرفت می کنه.
یوتیوب اجازه گذاشتن لینک در نظر رو نمیده ولی می تونید لینک ویدئو رو کوتاه کنید و در قسمت نظرات ویدئوهای پر بازدید به صورت جدا جدا بنویسید.مثلا g o o . g l / 1 s 5 6 s
همچنین می تونید ویدئوتون رو به عنوان ویدئو مرتبط،در ویدئو های پربازدید تبلیغ کنید.

بعدش لینکهای خروجی رو کجا باید بذاریم؟ منظور لینکهائی که میخواهیم به صفحه مورد نظرمون ارجاعش بدیم تا کاربرها دانلود کنند؟

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
بعدش لینکهای خروجی رو کجا باید بذاریم؟ منظور لینکهائی که میخواهیم به صفحه مورد نظرمون ارجاعش بدیم تا کاربرها دانلود کنند؟
توی Description یا همون توضیحات ویدئو که در زیر ویدئو نمایش داده میشه.

hosiyn20

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
این کا رو میشه با سایت آپارات هم انجام داد ؟

بعد یه سوال دیگه هم خدمتت داشتم : سایتی که برای افزایش بازدید معرفی کردید روش کارش چه جوریه بازیدید رایگان میفرسته ؟

omid-irani

Registered User
لایک‌ها
93
مرسی.روش خوبیه
فقط اگه ممکنه چند تا سایت خوب واسه کوتاه کردن لینک هم معرفی کنید که پرداختشون خوب باشه.
adf.ly چطوره؟ پرداختش خوبه؟

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
این کا رو میشه با سایت آپارات هم انجام داد ؟

بعد یه سوال دیگه هم خدمتت داشتم : سایتی که برای افزایش بازدید معرفی کردید روش کارش چه جوریه بازیدید رایگان میفرسته ؟
آپارات که انگشت کوچیکه یوتیوب هم حساب نمیشه،در ثانی ما بیشتر به ترافیک USA احتیاج داریم که توسط یوتیوب بهتر جذب میشه.
سایتی که معرفی کردم به این صورته که شما یک ویدئو لایک می کنید،ویدئو شما رو لایک می کنن،شما بازدید می کنی،از ویدئو شما بازدید می کنن،و این کار به صورت کاملا خودکار انجام میشه،یعنی شما صفحه امتیاز گیری رو باز می ذارید و به کارهاتون می رسید،سیستم به صورت خودکار برای شما امتیاز جمع می کنه.

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
خیلی روش جالبی بود . ممنون

راستی خودت با همون ویدئوی 12هزار بازدیدی چندتا دانلود تونستی واسه آپلودبوی بگیری ؟
حدودا 3000 دانلود ادفلای،اون موقع از آپلود بوی استفاده نمی کردم،حساب ادفلایم رو با 4 دلار بالانس هم بیخیالش شدم چون فقط به پیپال پرداخت داره و به درد نمی خوره.

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
مرسی.روش خوبیه
فقط اگه ممکنه چند تا سایت خوب واسه کوتاه کردن لینک هم معرفی کنید که پرداختشون خوب باشه.
adf.ly چطوره؟ پرداختش خوبه؟
بهتره که از کوتاه کننده های لینک استفاده نکنید و لینک مستقیم فایل رو بذارید چون احتمال دانلود شدنش بالا میره و به نفع شماست.لینک کوتاهی هم که من گذاشته بودم توی این تاپیک و گفته شد که ادیت کنم لینک goo.gl بود و هیچ سودی برای من نداشت ولی خوب به هر حال جایگزینش کردم ;)

iranbus

Registered User
لایک‌ها
1,037
بهتره که از کوتاه کننده های لینک استفاده نکنید و لینک مستقیم فایل رو بذارید چون احتمال دانلود شدنش بالا میره و به نفع شماست.لینک کوتاهی هم که من گذاشته بودم توی این تاپیک و گفته شد که ادیت کنم لینک goo.gl بود و هیچ سودی برای من نداشت ولی خوب به هر حال جایگزینش کردم ;)

آقا اگر بخوهیم تیکه هائی از یک فیلم یا سریال رو بذاریم تا کاربرا برن دانلودش کنن این کار به طور دستی صورت میگیره یعنی نرم افزاری وجود نداره رو وی پی اس این کارو انجام بده؟

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
آقا اگر بخوهیم تیکه هائی از یک فیلم یا سریال رو بذاریم تا کاربرا برن دانلودش کنن این کار به طور دستی صورت میگیره یعنی نرم افزاری وجود نداره رو وی پی اس این کارو انجام بده؟
نه اینطوری نمیشه،چون اولا یوتیوب ویدئو رو به دلیل قوانین کپی رایت پاک می کنه،دوما هیچ کس نمیاد یه تیکه از فیلم رو دانلود کنه چون کاربران یوتیوب برعکس ایرانی ها سرعت هاشون طوریه که فیلم کامل رو که این روز ها در تورنت به راحتی پیدا میشه رو در کمتر از 5 دقیقه دانلود می کنند.کلا برای این روش بهتره یک بازی یا یک Mod برای بازی رو آپلود کنید که اون هم احتیاج به وی پی اس نداره چون شما اگر بتونید لینک مستقیم اون بازی یا Mod رو پیدا کنید،می تونی از طریق Remote Upload به راحتی فایل رو آپلود کنید.

ReZaTaK7

Registered User
لایک‌ها
148
خیلی ممنون abOl جان خدا ازت راضی باشه
20561_connie_23.gif

واقعآ من رو به فکر یه راه کار خوب انداختی من پلیر قدیمی سری cOd ـم چیت و مد پیدا کردن واسم مثل آب خوردنه !
524019_evilsmile.gif

من از یکی شنیدم که آپلود بوی فضای 20 گیگش رو فقط به مدت 15 روز رایگان میده و بعدش دیگه رایگان نیست و لینکهاتون پاک میشه حقیقت داره آیا؟

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
خیلی ممنون abOl جان خدا ازت راضی باشه
20561_connie_23.gif

واقعآ من رو به فکر یه راه کار خوب انداختی من پلیر قدیمی سری cOd ـم چیت و مد پیدا کردن واسم مثل آب خوردنه !
524019_evilsmile.gif

من از یکی شنیدم که آپلود بوی فضای 20 گیگش رو فقط به مدت 15 روز رایگان میده و بعدش دیگه رایگان نیست و لینکهاتون پاک میشه حقیقت داره آیا؟
نه اصلا اینطور نیست،اگر عضوش باشی فقط فایل هایی پاک میشن که تا 30 روز دانلود نشده باشن،اگر هم عضو ویژه بشی 500 گیگ فضا بهت میده و فقط فایل در صورتی پاک میشه که 90 روز دانلود نشده باشه :)

AbolTheRocker

Registered User
لایک‌ها
4,807
راستی دوستان دقت کنید که هرچی حجم فایلی که آپلود می کنید بالاتر باشه درآمدتون بیشتر خواهد بود،برای مثال برای دریافت 20 دلار برای 1000 دانلود،باید حجم فایل آپلود شده حداقل یک گیگ باشه که البته می تونید از لینک های مستقیم بازی هایی که به صورت پارت های یک گیگ در سایت های ایرانی قرار داده شدن استفاده کنید و فایل رو Remote Upload کنید و رمز فایل رو در یک فایل txt ذخیره و آپلود کنید تا یک دانلود اضافه هم برای پسوورد فایل داشته باشید.

بالا