برگزیده های پرشین تولز

کلاس های آمادگي، كتب و اطلاعات درباره آزمون های TOEFL, FCE, IELTS, GRE

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
به نظرم خیلی کارها رو بدون کلاس میشه ... مثلا من تو عمرم هیچ وقت کلاس زبان نرفتم ...:)

معتبرتره چون جاهای بیشتری قبولش دارن انگار ... مثل کانادا و استرالیا ... البته muhammad جان واردتره ... ;)

توی بازار که باید باشه .... توی اینترنت نمی دونم ...

mehran_p

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از seymour :
من تافل ندارم ... :cool: ... اما در حد تافل هستم ... :eek:
ممنون Seymour جان
پیغام دادم !
با تشکر از همه
راستی من شنیدم برای گرفتن ایتلز بدون کلاس باید بری دبی امتحان بدی !درسته ؟

seymour

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
84
نه بابا ... همین جا هم میشه ..

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
به نقل از seymour :
به نظرم خیلی کارها رو بدون کلاس میشه ... مثلا من تو عمرم هیچ وقت کلاس زبان نرفتم ...:)

معتبرتره چون جاهای بیشتری قبولش دارن انگار ... مثل کانادا و استرالیا ... البته muhammad جان واردتره ... ;)

توی بازار که باید باشه .... توی اینترنت نمی دونم ...
پس بدون كلاس رفتن هم ميشه....اتفاقا منم دوست ندارم وقتمو با كلاس رفتن هدر كنم
ببينم شما قبل اينكه بري امتحان ..نمونه سوالي چيزي ديده بودي؟ يا همينطوري پاشدي رفتي ؟:D

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
دوستان ببخشيد كه كمي دير پاسخ ميدهم.
ببينيد همه كاري را ميشود بدون كلاس انجام داد اما مثلا براي صحبت كردن با خودت كه نميتواني صحبت كني اما ميتواني بروي بيرون چند تا توريست بجوري و هي حرف بزني و اگر آنها هم به صورت native انگليسي صحبت ميكنند بهشون بگو هر وقت جايي اشتباه داشتي بهت بگويند.
اما به هر حال اگر كلاس بروي بهتر است مخصوصا اگر بخواهي بروي خارج درس بخواني كه با نمره ات بالا باشد.
من كتاب IELTS Practice Tests Plus را معرفي ميكنم كتاب خوبيه.
همه چي توش داره نمونه سوال و نوارش هم توپه.
به نظرم لحجه اش استراليايي .
ديگه هر چي سوال بود ما چاكريم
به قوله فرنگيها Bye Bye

SH1983

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از mehdvirus :
پس بدون كلاس رفتن هم ميشه....اتفاقا منم دوست ندارم وقتمو با كلاس رفتن هدر كنم
ببينم شما قبل اينكه بري امتحان ..نمونه سوالي چيزي ديده بودي؟ يا همينطوري پاشدي رفتي ؟:D
I've taken both IELTS and TOEFL.I believe that TOEFL is easier than IELTS,because you can guess the answesr(I mean multiple choice),but in IELTS you have to fill in gap &....In addition, if you are good at grammar,I suggest you to take TOEFL ,otherwise IELTS is better for you (focus on writing & speaking) Suitable materials for IELTS: 1) Study Skills for IELTS (cd) 2)IELTS CAMBRIDGE (1 ,2,3,4)(book and cd) 3)focus on IELTS 4)writing preparation for IELTS 5)IELTS testbuilder 6)speaking for IELTS( authorr. Iravani) for TOEFL: 1)ETS (sample test) 2)NTC 3)Longman (toefl) 4)Barron's(book and cd) I believe that you can study these books and get a good band,remember,for exams like toefl or ielts you should learn the exam strategy well.I mean your english language capability isn't enough

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
-لغت:
504 absolutly essentail words
601 words you need to know
toefl word flash
essential words for toefl barrons
1100 words you need to know
البته اگه بترتیب از بالا به پایین مطالعه بشه خیلی بهتره..

من رفتم کتاب 601 و 1100 رو دیدم، 601 بنظرم خیلی لغتهاش سخت اومد، خیلی سخت تر از 1100، برای همین 1100 رو گرفتم. حالا من فکر میکردم که ساختار 1100 هم مثل 504 باشه ولی تمرینی و سوال و جوابی هست، من اشتباه نگرفتم؟ اصلش همینه؟

Britney

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام ممكنه در مورد آيلتس هم مطلبي اگه داشتين بذارين؟:)
من دارم دنبال يه متنه فارسي آشنايي با آيلتس مي گردم... هر چي سرچ كردم متن كاملي پيدا نكردم...
ولي در مورد تافل مطلب كاملي پيدا كردم كه لينكشو مي ذارم.. اميدوارم براتون مفيد باشه::happy:
http://english-jey.blogfa.com/post-4.aspx

AmirKhanTala

Registered User
لایک‌ها
4
اطلاعاتی درباره مدارک زبان مانند ،Toefl , IELTS .Tolimo ,Gre میخواستم. بیشتر درباره تفاوتشون ؟
اگه قرار باشه یکی مهاجرت کنه استرالیا کدوم مدرک رو داشته باشه معتبر تره و بیشتر بدردش میخوره؟
در ضمن دنبال آموزشگاه زبانی هستم که کلاس هاش مختلط برگزار میشه.کسی جایی رو سراغ نداره ؟
ممنون

alizali

Registered User
لایک‌ها
20
پس شما فکر کنم زیاد دنبال مدرک نیستی با اون مختلط گفتنت
برای استرالیا بیشتر IELTS

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
تا اونجا که من میدونم , تولیمو مدرک رسمی هست !
toefl , IELTS هم بیشتر برای کسایی که به خارج میرن بدرد میخوره .

برا استرالیا , مدرک IELTS میخوان , نمره تم بالا باشه بهتره , در ضمن اعتبار IELTS دو سال هست , پس اگه برا چند سال بعد میخوای , بهتره فعلا بیخیال بشی , هزینش هم حدود 100-130 تومن هست .;)

AmirKhanTala

Registered User
لایک‌ها
4
خیلی ممنون از پاسختون.
من این سوالات رو برای خودم نپرسیدم چون خودم شکوه میرم و 6 ماه دیگه برای امتحان تافل آماده خواهم بود.
یکی از دوستام که قراره مهاجرت کنه استرالیا(حدود 4 سال دیگه) دنبال کلاس مختلطه چون میخواد با همسرش برن سر کلاس.به این خاطر پرسیدم مختلط.
تو تاپیک های قدیمی که نگاه میکردم آموزشگاه فرهیختگان رو معرفی کرده بودند.این طور که از سایتش برمی اومد کلاس هاش مختلطه . کسی رفته اینجا؟

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
خیلی ممنون از پاسختون.
من این سوالات رو برای خودم نپرسیدم چون خودم شکوه میرم و 6 ماه دیگه برای امتحان تافل آماده خواهم بود.
یکی از دوستام که قراره مهاجرت کنه استرالیا(حدود 4 سال دیگه) دنبال کلاس مختلطه چون میخواد با همسرش برن سر کلاس.به این خاطر پرسیدم مختلط.
تو تاپیک های قدیمی که نگاه میکردم آموزشگاه فرهیختگان رو معرفی کرده بودند.این طور که از سایتش برمی اومد کلاس هاش مختلطه . کسی رفته اینجا؟
در ضمن برا استرالیا رفتن به رفیقت بگو , اگه نمره اش کمتر از 6 باشه تو همه بخش ها , بهتره فکر رفتن رو بندازه دور .
از الان هم فقط باید تمرین کنه , 1سال مونده بره امتحان بده .
درضمن کلاس رفتن هم بیخیال بشه , چون بدرد نمیخوره , من 4 سال خودم شکوه رفتم , هیچی یاد نگرفتم :D

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
سلام.
تولیمو رسمی نیست.
سازمان سنجش برای تست کسانی که میخواند تافل یا ... امتحان بدند یه 7 هزار تومانی میگرفت و ازشون تو همون مایه یه امتحان میگیره.

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
سلام.
تولیمو رسمی نیست.
سازمان سنجش برای تست کسانی که میخواند تافل یا ... امتحان بدند یه 7 هزار تومانی میگرفت و ازشون تو همون مایه یه امتحان میگیره.
یکی از اشناها گرفته بود , من رو اون حساب گفتم .
پس به چه دردی میخوره
blink.gif

Muhammadinfo

کاربر فعال علم و دانش
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
72
گفتم که میفهمه چند مرده حلاجه.الکی 100 تومان پول امتحان تافل نمیده؟

AmirKhanTala

Registered User
لایک‌ها
4
کسی آموزشگاه مختلط سراغ نداره؟هر کجای تهران هم باشه ایراد نداره.ولی ترجیحا شرق تهران.
ممنون

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
کسی آموزشگاه مختلط سراغ نداره؟هر کجای تهران هم باشه ایراد نداره.ولی ترجیحا شرق تهران.
ممنون
برای چی میخوای ؟ IELTS ? toefl?

من شخصا ترجیح میدم خودم بخونم تا برم آموزشگاه , چیز درست حسابی یاد نمیدن .

darya_s

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
5
cavendish college یک شعبه پل سید خندان، یکی هم میدان ولیعصر. کلاس IELTS داره، تا جایی که شنیدم خوب هست. بعضی روزاش هم مختلط هست. شماره تلفن میشه اینجا داد؟

بالا