برگزیده های پرشین تولز

کلوب هواداران منچستر یونایتد

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
چند روزی هست که خبر و شایعه های خرید دوتا بچه به گوش میرسه ولی رسما بعداز اینکه رفتن بازیش رو از نزدیک دیدن و تونسته تو همون بازی 4 گل بزنه و ظاهرا 1 پاس گل هم بده، دیگه خریدش حتمی به نظر میرسه، در مورد پسر هالند، ارلین هالند 17 ساله ستاره آینده فوتبال نروژ، داریم صحبت میکنیم!!!!!!همون هالندی که باباش رو روی کین بازنشست کرد...:D:general304: قیافه طرف خیلی شبیه دبروینه هستش!!
یه جوون 16 ساله دیگه هم اسمش اومده که بازیکن آکادمی بارسا هستش...
اما قضیه لوزانو انگار جدی شده و واسش میخوایم 35 میلیون پرداخت کنیم، بعضی جاها زدن پوند و بعضی جاها هم زدن یورو...
خبر بد اینه که کوریر گفته رئال برای خرید ساویچ، 137 میلیون یورو پیشنهاد داده...
و یه خبر هم از دون بالون هستش که پوگبا داره به بارسا میره:general304::general304::general304: به ریششون خندیدن با این خبر...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
امروز چندتا شایعه بیرون اومد که یه جورایی باور کردنی نبودن، ولی خوب شایعه هستن، یکیشون در مورد دمبله بود که میرور زده بود و اون یکی هم ویلیان که باید گفت هیچ کدوم عملی به نظر نمیرسن، چون میگن که چلسی پیشنهاد 50 میلیون پوندی بارسارو واسه ویلیان رد کرده، بعیده که به ما با 60 میلیون بفروشن...؟؟
دمبله هم بعیده که با قیمت پایین به منچستر بیاد، ما هم اونقدر نمیتونیم خرج کنیم...
خبر خاص دیگه ای هم نیست...

Last edited:

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب دیگه فقط باید منتظر رسما اعلام شدن انتقال رونالدو به یووه باشیم، خیلی جالبه که هیچ خبر یا شایعه ای که ما به دنبال دیبالا باشیم، وجود نداره، اما خنده داره که البته روزنامه انگلیسی، خبر زده بود که لیورپول به دنبال خرید دیبالا هستش!!!!!
مشخصا کلوب که عمرا دنبال همچین سبک بازیکنی نمیره ولی جالبتر از اون که مبلغ خریدش رو هم 90 میلیون یورو اعلام کرده بود...:confused:

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
چقدر پوگبا امشب خوب بود، با این که بیشتر کاراش دفاعی بود ولی بی نقص بود تو همون دفاع هم.
بلژیک هم نشون داد هرچقد ستاره داشته باشی با یه مربی معمولی راهی از پیش نمیبری
فرانسه هم همینه البته، برای همین میگن انگلیس قهرمانه :)

Sent from my ALP-L29 using Tapatalk

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
بلژیک روی آستانه فلاینی باخت
اما فرانسه واقعا تیم قدری بود
این امباپه چقدر خوب بود

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
چقدر پوگبا امشب خوب بود، با این که بیشتر کاراش دفاعی بود ولی بی نقص بود تو همون دفاع هم.
بلژیک هم نشون داد هرچقد ستاره داشته باشی با یه مربی معمولی راهی از پیش نمیبری
فرانسه هم همینه البته، برای همین میگن انگلیس قهرمانه :)

راستش اصلان جون، وقتی میگی مربی معمولی، باید بگم که این من رو یاد بیش از 50-40 درصد بازی های این دو فصل اخیرمون میندازه که تیم هیچ برنامه و کاری برای به رسیدن دروازه حریف، نداشت و نمیتونست انجام بده...
یعنی تیممون فقط با یک برنامه ضدحمله به زمین میومد و وقتی تیم حریف جلو میوفتاد و میرفت به دفاع، تیم ما کلا تعطیل میشد و حداکثر کارش میشد کشیدن روی دروازه!!!!!!!
خیلی جالبه که بازیکنهایی که واسشون کشیده میشد، دقیقا همون بازیکنهای خودمون هستن!!!!!!!!!!!!!!! فلینی و لوکاکو...:general710::general710::general710::mad::mad::mad:

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
ناتوانی لوکاکو در هد زنی واقعا من رو که شگفت زده کرده تو این جام! امشب چه قدر بد بود لامصب! :general107:

مارتینز رو که گفتید مربی معمولی، به نظر من که مربی های دیگه هم بهتر از این نیستن. این ناهماهنگی ها توی تیم های ملی تا حدی عادیه. مقصر رو نمی شه مربی دونست.

انصافا دو تیم رو نفر به نفر با هم مقایسه کنید بلژیک به جز دی بروینه هافبک درست حسابی نداره دی بروینه هم امشب اصلا خوب نبود. از اون طرف فرانسه رو نیمکتش هم تولیسو و انزوزی رو برای وسط زمین داره. بلژیکی ها دفاع کناری هم تقریبا ندارن. یه مونیه نصفه نیمه بود که اون هم محروم بود. نیمکت که دیگه هیچ!
من که هر دو تیم رو دوست دارم و دوست داشتم فینال رو بین این دو تیم ببینم ولی تا این جا همون طور که پیش بینی می کردم شانس اول قهرمانی فرانسه است. ;) دو تیم تهوع اور و نفرت انگیز المان و اسپانیا هم خدا رو شکر همون اول نفله شدن.

این انگلیس کجاش دوست داشتنیه انصافا؟! :eek: به جز جونز البته :D بگید منم یه ذره دوستش داشته باشم.

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ناتوانی لوکاکو در هد زنی واقعا من رو که شگفت زده کرده تو این جام! امشب چه قدر بد بود لامصب! :general107:

مارتینز رو که گفتید مربی معمولی، به نظر من که مربی های دیگه هم بهتر از این نیستن. این ناهماهنگی ها توی تیم های ملی تا حدی عادیه. مقصر رو نمی شه مربی دونست.

انصافا دو تیم رو نفر به نفر با هم مقایسه کنید بلژیک به جز دی بروینه هافبک درست حسابی نداره دی بروینه هم امشب اصلا خوب نبود. از اون طرف فرانسه رو نیمکتش هم تولیسو و انزوزی رو برای وسط زمین داره. بلژیکی ها دفاع کناری هم تقریبا ندارن. یه مونیه نصفه نیمه بود که اون هم محروم بود. نیمکت که دیگه هیچ!
من که هر دو تیم رو دوست دارم و دوست داشتم فینال رو بین این دو تیم ببینم ولی تا این جا همون طور که پیش بینی می کردم شانس اول قهرمانی فرانسه است. ;) دو تیم تهوع اور و نفرت انگیز المان و اسپانیا هم خدا رو شکر همون اول نفله شدن.

این انگلیس کجاش دوست داشتنیه انصافا؟! :eek: به جز جونز البته :D بگید منم یه ذره دوستش داشته باشم.
من کلا از بچگی حس وطن پرستی داشتم به انگلیس :D
درباره بلژیک درست میگی، خط دفاع و دروازه و حملشون که حرف نداره، ولی وسط زمین بازیکن شاخصی ندارن،
ولی به هر حال بی برنامگی و نداشتن پلن بی تو این بازی رو نمیشه ندیده گرفت، مارتینز قبل بلژیک هم جایی کار خاصی نکرده و در حد همون مربی معمولی تیمی مثل اورتون بوده، مثل ساوثگیت کاریزماتیک و با انگیزه نیست که [emoji14]

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
و وسط این معرکه سیتی محرز رو هم قاپید! این لامصبا برای برناردو سیلوا جا نداشتن محرز رو گرفتن کجاشون بذارن؟! این همه وینگر آخه؟ اون وقت ما حتی شایعه ی خرید یه وینگر هم درو و برمون نیست!! :general502: سال بعد هم سمت راست با جناب ماتا و استاد لینگارد.

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
من کلا از بچگی حس وطن پرستی داشتم به انگلیس :D
درباره بلژیک درست میگی، خط دفاع و دروازه و حملشون که حرف نداره، ولی وسط زمین بازیکن شاخصی ندارن،
ولی به هر حال بی برنامگی و نداشتن پلن بی تو این بازی رو نمیشه ندیده گرفت، مارتینز قبل بلژیک هم جایی کار خاصی نکرده و در حد همون مربی معمولی تیمی مثل اورتون بوده، مثل ساوثگیت کاریزماتیک و با انگیزه نیست که [emoji14]

:confused:
یعنی میخوای بگی که بهتر از فلینی هم پیدا میشه؟؟؟:eek::eek::eek:o_Oo_Oo_O بهترین هافبک قرن که در سن 30 سالگی، قراردادش رو 2 ساله تونستیم تمدید کنیم تا واسمون یه 6 گانه دیگه، بیاره...
تازه دبروینه و ویتسل رو هم داشتن، از هازارد هم نگذریم که واقعا بازیساز اصلی تیمشون بود، دبروینه بازی ضعیفی کرد، ولی فکر میکنم که با وجود فلینی، کسایی مثل هازارد و دبروینه، حتی شنیده شدن اسمشون، واقعا جای تعجب داره...
به نظرم یکی از بهترین خط هافبکهارو داشتن با وجود فلینی!!!!!
اما در مورد اینکه تیمشون خوب بود یا نه، از بازی با پاناما واسم مشخص شد که تیمشون فقط تاکتیک ضدحمله داره، تو این کار هم خیلی موفق بودن، با داشتن هازارد و دبروینه و لوکاکو، میشه گفت که رقیب هم نداشتن، ولی مقابل یه تیمی که عملکرد دفاعی خوبی داشت، قرار گرفتن و رسما هیچ کاری از پیش نبردن، اولای بازی بهتر بودن، ولی فرانسه بازی رو بست روشون و تیمشون تعطیل شد...
واسم خیلی جالب بود که فلینی تا دقیقه 80 تو زمین بود ولی مرتنز بیشتر سانترهاش، شبیه جوک بود، شاید بخاطر اینکه دفاع های کناری فرانسه، بازی رو بسته بودن روشون...
تو همچین بازی هایی، باید ستاره داشته باشی که بازی رو واست دربیاره، یا حداقل اونقدر تیمت بتونه فشار رو بر مدافع های حریف زیاد کنه تا اشتباه کنن، مشخصا بلژیک هیچکدوم از این کارهارو نکرد...
خبر بد واسه ما اینه که علاوه بر اینکه محرز به سیتی رفته، جورجینیو هم به چلسی پیوسته و فقط رسمی نشده، آرسنال با امری هم خیلی بی سر و صدا، داره بازیکن میگیره و شک ندارم که یکی از بهترین تیمهای فصل بعد هستن، سیتی که تیمش کامل بود، کاملتر هم داره میشه، لیورپول هم تنها ضعف هایی که داشت رو داره برطرف میکنه و فقط خرید دروازه بان میمونه واسش، ولی تیم ما؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ساری هم داره رسما میشه مربی چلسی...
من یکی که با این تیم به هیچ چیزی، هیچ امیدی ندارم، فصل دیگه یه سهمیه به زور بگیریم و فصل تمام بشه، دیگه رسما خسته شدم از این تیم و باشگاه، نخوان جمع کنن این وضعیت رو، من یکی که دیگه حوصلش رو ندارم...:general602::general602::general602:

Il Capitano

Registered User
لایک‌ها
12,334
واقعا تعجب میکنم رونالدو چرا به لیگ ضعیفی مثل کالچو رفت! من خیلی امید داشتم که برگرده یونایتد فوتبالش رو تموم کنه! اصلا شوکه شدم! مخصوصا با این قرارداد بلند مدت!!!

sms.moosavi

Registered User
لایک‌ها
1,303
همه دارن از بازی خوب مودریچ می گن و می نویسن ولی این پریشیچ چه قدر عالی بود. مورینیو یه چیزی می فهمید که پارسال این قدر دنبالش بود. باید سانچسو قالب کنیم به اینتر به جاش پریشیچو بگیریم معامله سر به سر هم باشه برد کردیم. :general106:

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
حیف شد حذف شد انگلیس باید اون رحیم استرلینگ و دله علی رو همون اوایل تعویض میکرد .
به نظرم کرواسی رو دست کم گرفته بودن . خیلی موقعیت های خوب رو از دست دادن
کرواسی واقعا میخواستش پیروز بشه . جنگید و برنده شدش

mehrdadb3

Registered User
لایک‌ها
2,228
همه دارن از بازی خوب مودریچ می گن و می نویسن ولی این پریشیچ چه قدر عالی بود. مورینیو یه چیزی می فهمید که پارسال این قدر دنبالش بود. باید سانچسو قالب کنیم به اینتر به جاش پریشیچو بگیریم معامله سر به سر هم باشه برد کردیم. :general106:

به نظرم مودریچ تو این چنتا بازی کشورش همیشه بهترین بازیکن تیمش بوده حقش هست بهترین بازیکن جام بشه
ولی سانچز بهتر از پرشیچ هستش ولی حاظرم یانگ رو بدیم پرشیچ رو بگیرم فلینی هم سر بدیم بهشون :D

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
خوب امروز هم خبر اومد که لیورپول با شقیری به توافق رسیده و به زودی رسمی میشه...
وضعیت باشگاه ما هم شبیه جوک هستش فعلا...
ما مشکل وینگر و وینگ بک داشتیم، رسما همه تیمهای دیگه که وینگر و وینگ بک داشتن، خرید کردن تو اون قسمت، ولی ما غیر از دالو که اون هم یه خرید جوون هستش که قرار نیست فیکس باشه، هیچ خرید دیگه ای نداشتیم، واقعا جوک هستش این باشگاه...

plsboy

Registered User
لایک‌ها
21,502
یه چشمه دیگه از فینال حذفی رو رفت جونز...
این فصل با همچین دفاع ها و بازیکنهایی میخوایم سر کنیم!!!!:general208::general208::general208::general208:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
عجب سوتی بدی داد جونز سر گل دوم
هم آفساید رو پر کرد هم توپ ازش رد شد

واقعاً باید این رو بفروشنش

Last edited:

ALIALID

Registered User
لایک‌ها
248
یه نکته مثبتی که هست بایلی رو داریم از اول فصل این شایعه خرید مکگوایر چیه اسمش اگه حقیقت داشته باشه عالی میشه!!
لیندلوف هم بدک نشون نداده جام جهانی!!! فصل پیش هم بعد از سوتی هاش تو 1-2 تا بازی اولش وضعیتش درست شد و خوب بازی می کرد که یدفعه با برگشت از مصدومیت اسمالینگ بود یا جونز رفت رو نیمکت حیف شد حوب داشت عادت می کرد!!
تنها و تنها مشکل ما الا وینگر برایه سمت راست یه چپ پای تخصصی!!بعد دفاع چپ که بتونه نفوذ کنه و دربیل بزنه نه هی توپ بدن بهش بعد پاس بده عقب!!!شاو که ترسو شده یانگ هم که تو حمله تعطیل هست و فقط خوب سانتر میکنه!!دنی رز هم بازی های که ازش تو جام دیدم بهتر از شاو نیست!!همون ساندرو خوبه به نظرم!!
ایکاش این مارسیال می تونست سمت راست بازی کنه مثل دمبله و یا کلی بازیکن دیگه اینقدر ناز نکنه!!!خدایش هر جا غیر از سمت چپ بزاریش رسما بدرد نمی خوره بازیش!!
ایکاش ما شقیری رو می گرفتیم خرید عالی برایه ما میشد از دستمون پرید!
الا شایعه های لوزانو+مالکوم خیلی دوره باشگاه میچرخه!یکی از اینارو بخریم.......

بالا