برگزیده های پرشین تولز

سرمايه گذاري روي سكه و طلا

Handel

Registered User
لایک‌ها
397
باشه. شما هر جوری که خودت فکر میکنی درسته، عمل کن . فقط خواهشا وقتی سکه و دلار گرون شد، نیا اینجا به هرکی خریده فحش بده :D. مردم که مسئول و مقصر انتخاب و طرز فکر شما نیستن:p

من نه اهل فحش دادن هستم و نه نیازی میبینم اینجا به کسی فحش بدم منو با کس دیگه ای اشتباه گرفتی قربون شکلت

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
قیمت نفت و طلا چگونه رابطه ای با هم دارند ؟

Silveregg

Registered User
لایک‌ها
1,263
سلام دوستان دست ما مبتدی ها هم که به فکر حفظ سرمایه هستیم رو بگیرین خدا خیرتون بده.:general505:
برای سرمایه گذاری در میان مدت,یعنی الان بخریم حداقل تا یکی دو سال نفروشیم,خرید سکه بهتره یا طلا؟ من یه مقداری پول بیکار دارم که البته زیاد هم نیست اما میتونم به اندازه ماهی ده دوازه میلیون هر ماه سکه و طلا بخرم.افزایش قیمت طلا بیشتره یا سکه؟

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
سلام دوستان دست ما مبتدی ها هم که به فکر حفظ سرمایه هستیم رو بگیرین خدا خیرتون بده.:general505:
برای سرمایه گذاری در میان مدت,یعنی الان بخریم حداقل تا یکی دو سال نفروشیم,خرید سکه بهتره یا طلا؟ من یه مقداری پول بیکار دارم که البته زیاد هم نیست اما میتونم به اندازه ماهی ده دوازه میلیون هر ماه سکه و طلا بخرم.افزایش قیمت طلا بیشتره یا سکه؟
صندوق طلا با مدیریت تامین سرمایه لوتوس پارسیان برای مبتدیها و همینطور حرفه ای ها مزایای خیلی بیشتری داره تا سکه یا طلای فیزیکی:
http://www.lotusgoldfund.capital

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
خودتون میگید تمام دنیا. ما مگه جز دنیاییم؟! یه کشور عقب افتاده ی بیچاره که یه مسترکارت و ویزاکارت توش وجود نداره جز دنیا نیست که با پارامترهای جهانی درباره اش بحث و تحلیل بشه.

توقع اینکه تو چنین کشوری رفتار مردم مثل بقیه مردم دنیا باشه توقع زیادیه.
دقیقا همین رفتار و طرز فکره که ما رو جهان سومی کرده دیگه. وقتی به جای منافع جمعی فقط و فقط به فکر منافع شخصی خودمون هستیم. دلار میره بالا هجوم می بریم برای خرید، ثبت نام خودرو شروع میشه، به ده دقیقه نمیرسه که ظرفیت پر میشه، حالا بماند که یه عده خودشون رو جر دادن کمپین تحریم راه انداختن، همونا البته اول صف هستن، مرغ 2/5 قرون زیر قیمت بازار میفروشن، میبینی طرف یه دستش 65 تا مرغ یخ زده، یه دستش هم گچ گرفته چون تو فشار جمعیت از 17 جا شکسته، صف بستنی و سبزی خوردن مفتی که هیچی بیشتر از اعتراضات کازرون کشته میده. بدترین فحش های ناموسی و رکیک ترین الفاظ رو تو پست های اینستاگرام ایرانی ها می تونید پیدا کنید. وضعیت رانندگی هم که معلومه، دو ساعت راهنما بزنی یه نفر یه ترمز نمی زنه بهت راه بده، طرف حاضره نیم ساعت بوق بزنه ولی دو ثانیه ترمز نکنه که بتونی بری، کلاً گذشت صفر. اتوبوس و مترو و مشهد و شاه عبدالعظیم رو نگاه کنید، وضعیت فرهنگی جامعه تاسف باره. همش هم میگیم ما بهترین مردم دنیا هستیم و بدترین مسئولین رو داریم.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
افزایش قیمت هر دوتاش که به یه اندازه است ولی طلا رو بخوای بفروشی کارمزد کم میشه دیگه، مگه اینکه شمش بخری. برای سرمایه گذاری قطعا سکه بهتره ولی الان قیمت ثابت نیست. نوسان زیاد داره.

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
دقیقا همین رفتار و طرز فکره که ما رو جهان سومی کرده دیگه. وقتی به جای منافع جمعی فقط و فقط به فکر منافع شخصی خودمون هستیم. دلار میره بالا هجوم می بریم برای خرید، ثبت نام خودرو شروع میشه، به ده دقیقه نمیرسه که ظرفیت پر میشه، حالا بماند که یه عده خودشون رو جر دادن کمپین تحریم راه انداختن، همونا البته اول صف هستن، مرغ 2/5 قرون زیر قیمت بازار میفروشن، میبینی طرف یه دستش 65 تا مرغ یخ زده، یه دستش هم گچ گرفته چون تو فشار جمعیت از 17 جا شکسته، صف بستنی و سبزی خوردن مفتی که هیچی بیشتر از اعتراضات کازرون کشته میده. بدترین فحش های ناموسی و رکیک ترین الفاظ رو تو پست های اینستاگرام ایرانی ها می تونید پیدا کنید. وضعیت رانندگی هم که معلومه، دو ساعت راهنما بزنی یه نفر یه ترمز نمی زنه بهت راه بده، طرف حاضره نیم ساعت بوق بزنه ولی دو ثانیه ترمز نکنه که بتونی بری، کلاً گذشت صفر. اتوبوس و مترو و مشهد و شاه عبدالعظیم رو نگاه کنید، وضعیت فرهنگی جامعه تاسف باره. همش هم میگیم ما بهترین مردم دنیا هستیم و بدترین مسئولین رو داریم.

اخلاق حاکم بر جامعه، اخلاق طبقه ی حاکمه.
ژاپنی های مترقی و متمدن امروز کمتر از 70 80 سال پیش جنایاتی مرتکب شدند که در تاریخ معاصر نظیرش دیده نشده. ژاپن از قدیمی ترین تمدن های دنیا با بیش از 3 هزار سال تاریخ مکتوبه، مطمئنا طی 70 سال و 3 نسل زاد و ولد دی ان ای اونها تغییر نکرده که یکباره تبدیل به آدمهای دیگه ای بشن، بلکه فرهنگ و اخلاق طبقه ی حاکم و به تبع اون فرهنگ و اخلاق مردم تغییر کرده.

در حکومت استبدادی با یک اقتصاد ورشکسته و چنین فساد سیستماتیک هولناکی و شرایط اجتماعی فوق عقب افتاده، چیزی به نام منافع جمعی نه وجود خارجی داره نه معنا.

Handel

Registered User
لایک‌ها
397
در حکومت استبدادی با یک اقتصاد ورشکسته و چنین فساد سیستماتیک هولناکی و شرایط اجتماعی فوق عقب افتاده، چیزی به نام منافع جمعی نه وجود خارجی داره نه معنا.

جای این بحث اینجا نیست ولی کوتاه بگم تو چنین شراطی اخلاق توده مردمه که سرنوشت رو تعیین میکنه وقتی رفتار منفعت طلبانه در پیش بگیرند اتفاق خوبی نخواهد افتاد

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
ژاپنی های مترقی و متمدن امروز کمتر از 70 80 سال پیش جنایاتی مرتکب شدند که در تاریخ معاصر نظیرش دیده نشده. ژاپن از قدیمی ترین تمدن های دنیا با بیش از 3 هزار سال تاریخ مکتوبه، مطمئنا طی 70 سال و 3 نسل زاد و ولد دی ان ای اونها تغییر نکرده که یکباره تبدیل به آدمهای دیگه ای بشن، بلکه فرهنگ و اخلاق طبقه ی حاکم و به تبع اون فرهنگ و اخلاق مردم تغییر کرده.

این همون اختلاف نظر در مورد اینه که اول مرغ بوده یا تخم مرغ

Nima_20

Registered User
لایک‌ها
1,176
جنایات ژاپنی ها علیه دشمنان خارجی بوده
ولی شما جنایت علیه مردم خودت رو توجیه میکنی
این نشون میده دی ان ای شما پیشرفته تر از ژاپنی های 70 سال پیشه :D

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
جنایات ژاپنی ها علیه دشمنان خارجی بوده
ولی شما جنایت علیه مردم خودت رو توجیه میکنی
این نشون میده دی ان ای شما پیشرفته تر از ژاپنی های 70 سال پیشه :D

متوجه نشدم چی گفتید

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
متوجه نشدم چی گفتید

توصیه میکنم وقتتو تلف نکنی. سال 90/91 که دلار 3 برابر شد، من همه این بحث ها رو یا یک بنده نا اهل خدا:D در تاپیک ارز انجام دادم.تمام پست ها هست. میتونی بری بخونی.
اون هم چون از خرید دلار جا مونده بود، همه این حرفای عوام پسند رو میگفت:p. سال بعدش با تصویب برجام، فرصتی پیدا شد که خودش دلار بخره. از اون تاریخ به بعد نظرش 180 درجه چرخید و گرون شدن دلار رو به نفع اقتصاد جامعه می دونست:D .... کلا زیاد جدی نگیر:D مردم ایران در طول 40 سال عادت به شعار دادن پیدا کردن. اتفاقا هر کسی که دیدی که بیشتر شعار وطن پرستی و دلسوزی برای مردم میده، بدون که از همه دروغگوتره:D. من همکلاسی داشتم که با سهمیه اومده بود و همه رو متهم به غرب زدگی و بی حجابی میکرد. وقتی میگفت مرگ بر امریکا، چنان دهنش رو باز میکرد که انتهای روده بزرگش رو میشد دید :general304:. همون آدم الان توی فیسبوکش از سواحل امریکا عکس با بیکینی میذاره:p

AloneFly

Registered User
لایک‌ها
4,627
20 تا سکه 6 ماهه تحویل 4 ماه و نیم دیگه موجوده
کسی میخاد 32 میفروشم

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
آره والا طرف کل سرمایه اش 20 میلیون بوده رفته 10 تا سکه خریده حالا شبا پا میشه نماز شب میخونه و دعا میکنه دلار بره بالا سکه گرون شه نمی فهمه 2 میلیون اینجوری سود کنه چهار برابرش رو باید با خرید اجناس به قیمت بالاتر پس بده. عقل چیزیه که خدا به مردم این خراب شده نداده. نمی دونم چرا.
جسارتا من نماز و دعا بلد نیستم شما اگه بلدی بخون که وضع مملکت بهتر بشه!
پست های منو مطالعه کن و اگه همچین حرفی زدم یا ابراز خوشحالی کردم از گرانی عمومی ، نقل قول بزنید و با سند صحبت کنید نه باد معده...
در ضمن اگه با دیدگاه شما بخوام قضاوت کنم پس اونایی که از پیش فروش سکه جا موندن به خاطر سوزش میان اینجا بر علیه م صحبت میکنن...
موضوع گفتگو اینجا در مورد سرمایه گذاری روی سکه هست نه چیزای دیگه... اینجا جای شعار نیست با شعار اگه قرار به تحول و شکوفایی اقتصاد بود تو این ۴۰ سال ایران باید بهشت میشد. عزیزان هفت تومانی... اگه فک میکنید اینده سکه و طلا کاهشی هست و سرمایه گذاری روی آنها غیر منطقی و ضرر ده با دلیل و منطق حرف هاتون رو بزنید ما هم استفاده میکنیم... در غیر این صورت بحث رو عوض نکنید و شعارهای ملی گرایانه ندهید که خنده داره قبول کردنش از شما...

Handel

Registered User
لایک‌ها
397
بحث با این

بحث کردن با این جماعت بی فایدست اینا هم میخوان سود کنن هم میخوان وجدانشون راحت باشه همه رو هم مثل خودشون می بینن، کسی حرف دیگه بزنه بهشون برمیخوره و شروع میکنن به تهمت زدن و توهین کردن. نمردیم و متهم به هفت تومنی بودن هم شدیم :general404:

Asadi

Registered User
لایک‌ها
449
بحث با این

بحث کردن با این جماعت بی فایدست اینا هم میخوان سود کنن هم میخوان وجدانشون راحت باشه همه رو هم مثل خودشون می بینن، کسی حرف دیگه بزنه بهشون برمیخوره و شروع میکنن به تهمت زدن و توهین کردن. نمردیم و متهم به هفت تومنی بودن هم شدیم :general404:
با خرید سکه و طلا کسی سود نمیکنه (این هزار بار) و در بهترین حالت در واقع ارزش دارایی و سرمایه حفظ میشه... (فریز)
یعنی این همه سخته درک این موضوع؟
خرید دلار و ارز رو منم باهاش مخالفم... ولی اگه کسی بخواد ارزش پولش با تبدیل اون به طلا حفظ کنه(که بی سواد ها بهش سود میگن) شما چرا ناراحت میشی...

01100

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
48
سلام
مگه اینطوری نیست که از سال 1370 ضرب سکه طرح قدیم که تصویر روی اون نام علی بود متوقف شده و بجاش تصویر امام بر روی سکه قرار گرفته؟ پس چرا سکه تمام بهار آزادی ساخت 1386 با اینکه تصویر امام ***** روش حک نشده، طرح جدید محسوب میشه؟

Last edited:

behsen69

Registered User
لایک‌ها
2,179
جسارتا من نماز و دعا بلد نیستم شما اگه بلدی بخون که وضع مملکت بهتر بشه!
پست های منو مطالعه کن و اگه همچین حرفی زدم یا ابراز خوشحالی کردم از گرانی عمومی ، نقل قول بزنید و با سند صحبت کنید نه باد معده...
در ضمن اگه با دیدگاه شما بخوام قضاوت کنم پس اونایی که از پیش فروش سکه جا موندن به خاطر سوزش میان اینجا بر علیه م صحبت میکنن...
موضوع گفتگو اینجا در مورد سرمایه گذاری روی سکه هست نه چیزای دیگه... اینجا جای شعار نیست با شعار اگه قرار به تحول و شکوفایی اقتصاد بود تو این ۴۰ سال ایران باید بهشت میشد. عزیزان هفت تومانی... اگه فک میکنید اینده سکه و طلا کاهشی هست و سرمایه گذاری روی آنها غیر منطقی و ضرر ده با دلیل و منطق حرف هاتون رو بزنید ما هم استفاده میکنیم... در غیر این صورت بحث رو عوض نکنید و شعارهای ملی گرایانه ندهید که خنده داره قبول کردنش از شما...

اخه اینا یه مشت دلسوز ملت ایرانن دیگه، چطور متوجه نشدید تا حالا؟
مگه ندیدید رئیس کل بانک مرکزی وقتی دلار شد 6 7 هزار تومن گفت آی مردم دلار نخرید میاد زیر 4 تومن ضرر میکنید زن و بچتون گناه دارن گشنه میمونن
خب اینام دقیقا از این نگرانن که خدایی نکرده یهو سکه بشه 1500 من و شما ضرر کنیم
این کجاش بده؟ انسان دوستی و دلسوزی برای هموطنان بیش از این؟
تو این مملکت یکی سیف به فکر جیب مردم ایرانه یکی اعضای این تاپیک:general304:

بعد تازه نگران ارزش پول ملی هم هستن اینا. آخه با این 7 گرم طلایی که به صورت قانونی و با هزار تبلیغ تو رسانه میلی(اِ ببخشید ملی) توسط خود دولت فروخته شد و من و شما پیش خرید کردیم یهو ریال سقوط کرد و دلار 7 تومنی شد 7 هزار تومن. آخه دزدی و فساد و سومدیریت و غارت منابع مملکت و انتقال اونها به بانکهای ژنو و زوریخ و لندن و آتیش زدن یه مقدار دیگه از منابع و ارز مملکت تو کشورهای دوست و برادری مثل سوریه و لبنان و ... هیچ اثری روی پول ملی نداشته

راستی بهتره یه پماد ضد درد هم بگیریم بمالیم به وجدانمون و یه بسته استامینوفن هم بگیریم 6 ساعت یه بار بخوریم تا مبادا یوقت وجدانمون درد بگیره، آخه 40 ساله ما مردم بی همه چیز و فرصت طلب با بلعیدن و به تاراج بردن تمام منابع نفت و گاز و آهن و مس و آلمینیوم و فولاد و زعفرون و خاویار و پسته و فیروزه و ... باعث ورشکستگی اقتصاد یکی از غنی ترین کشورهای کره زمین شدیم.

اون 7 تومنم که گفتی مال زمانیه که دلار ارزون تر بود، الان احتمالا 14 تومن میگیرن که بشه 2 دلار. یا شایدم مستقیم دلار جهانگیری میگیرن:D

خلاصه اینطوریاست، اگه تشریح بیشتر و دقیق تر از اینم خواستید انشالا با در افشانی های جدیدشون بنده هم تشریحاتم رو آپدیت میکنم و ارائه میدم:general304::D

بالا