برگزیده های پرشین تولز

پیشنهادات و انتقادات مربوط به بخش بازیها

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
به این می گن کاربر فعال:blink:

فایل های ضمیمه

• Untitled.gif
    Untitled.gif
    92.8 KB · نمایش ها: 11

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام

حاج آقا موزمار خان
زیارت قبول . :rolleyes:

بعد از اينكه جوابها رو ارسال كرديد.
به روی چشم , عجب شیرخان , حتما تا فردا تمامی دلایل و پیشنهادهایی که در ذهن دارم رو در یک یا چند پست مفصل , عنوان می کنم .

از بابت تغییر نام آن تاپیک هم ممنون . حتما مواردی رو می نویسم که بیشتر مورد استفاده باشد و به مرور زمان بر آنها اضافه می کنیم .:cool:

* * * * * * * * * * * * * * *

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
با سلام:rolleyes:

این هم از پیشنهادها و نظراتی که من در مورد این بخش , عنوان می کنم . :rolleyes:البته توجه داشته باشید که بر طبق فعالیت چندین ساله خودم در این بخش اینها را عنوان می کنم .

در ضمن نظر تک تک دوستان برای من مهم و ارزشمند بوده و هست و بدون هیچ قصد و هدف منفی گرایانه , ممکن است بر خلاف نظر دوستان مطلبی را بنویسم که امیدوارم ناراحت نشوند , چون از جانب منطق و علم با همگی باب صحبت را باز می کنم . ;)

شروع :

ایجاد دو زیر مجموعه دیگر .

الف ) معرفی بازیها
توضیح : در این زیر مجموعه به بحث و بررسی بر روی بازیهای مختلف در تاپیکهای مجزا می پردازیم .
به این ترتیب که برای هر بازی , یک تاپیک ایجاد می شود و سپس بر روی آن بازی بحث و تبادل نظر صورت می گیرد .

ب ) جزئیات بازیها
توضیح : در این زیر مجموعه به ارائه مباحث دیگر , پیرامون بازیها می پردازیم .
از جمله " والپیپر " و " ساخت بازی " و " مباحث جداگانه پیرامون جزئیات موجود در بازیها " مثل : گرافیک و موسیقی و اسلحه ها و تکنیکهای نرم افزاری و تاپیکهای بیشماری که هم اکنون پیرامون بازیهای رایانه ای و جشنواره ها و در کل , مواردی که در رابطه با جزئیات بازیها می باشد .

بدین ترتیب , در بخش اصلی تمامی تاپیکهایی که به صورت " مهم " هستند , پابر جا خواهند بود و بر تعداد آنها اضافه خواهد شد و تاپیکهایی که در این قسمت باقی خواهند ماند به موارد متفرقه از بازیها خواهند پرداخت , از جمله بحث و بررسی پیرامون کمپانی های مختلف بازی سازی و اخبار و پیش نمایش از بازیها و مسابقات و . . . . .
که در آینده با افزایش تعداد کاربران و پرجمعیت شدن این بخش , حتی می توان بر تعداد زیر مجموعه ها افزود .:cool:

و به این ترتیب , گامهای بعدی را در مجزا شدن این بخش از قسمت " کامپیوتر " بر می داریم .

نتایج این کار و این جدا سازی چه خواهد بود ؟

پاسخ : با توجه به رشد و افزایش و پیشرفت این صنعت , خواه نا خواه در تمام دنیا , و حتی دنیای مجازی ما شاهد پیچیده تر شدن و تخصصی تر شدن این صنعت و مباحث آن خواهیم بود .
پس با این تفکیک , می توانیم اولین قدم در تخصصی تر شدن مباحث و موضوعات این بخش به جلو برداریم .

در ادامه :

این صحبت که گفته می شود , جدا سازی یک بخش به زیر مجموعه های بیشتر , باعث راکد بودن و خالی شدن آن بخش می شود , یک بحث احساسی خواهد بود , چرا ؟ چون : علم چیزی نیست که همیشه یکسان باشد و راکد ! بلکه هر روز بر آن افزوده خواهد شد و تخصص یک امر جدا ناپذیر در این دنیای مجازی خواهد بود .:f34r:

پس رکود یک بخش 100 درصد به رکود علم وابسته به آن دارد و چیزی که مسلم است , اینه که علم به این زودیها راکد نخواهد شد .

معرفی و مشخص کردن , تخصص در مورد فعالیت در این بخش به کاربران .

البته این برنامه ای است که احتیاج به تشکیل یک تیم منتخب از کاربران فعال در این بخش را دارد .
مثلا : این تیم منتخب با یک آرم مجزا مشخص شوند و عهده دار راهنمایی دیگر کاربران و یا ایجاد مباحثی " تخصصی " که با این کار باعث می شوند دیگر کاربران نیز به نحوه فعالیت خود در این بخش , حساستر و دقیقتر خواهند شد .
به عنوان مثال , یکی از کارهای این گروه , تحلیل فوق العاده از بازیها با کمک یکدیگر و قرار دادن آثار در یک تاپیک " مهم " و همچنین کارهای دیگر که به مرور زمان مقدمات آنها فراهم خواهد شد .

به مرور زمان در این بخش نیز باید کاربران با آرم های مجزا مشخص شوند که به طور مثال یک کاربر تازه وارد بداند اگر در فلان زیر مجموعه فعالیت کند , به چه شکل خواهد بود و راه و هدف خود را مشخص کند و . . . .

تاپیکهایی که بهتر است به صورت مهم دربیایند تا تاپیکهای اضافی ایجاد نشوند :

1. کد تقلب و رمز مراحل بازیها
2. تصویر و والپیپر از بازیها

البته به مرور زمان بر آنها افزوده خواهد شد .:cool:

به طور کل نظر من بر این است که بخش اصلی این قسمت , حاوی تعداد کثیری از تاپیکهایی باشد که به شکل " مهم " تبدیل شده اند .

افزایش حضور مدیران در تاپیکها هم یکی از عوامل موفقیت بخش خواهد شد .

خب فکر کنم دیگر زیاد از حد معمول نوشتم و خلاصه شرمنده .:blush:

شاید بگویید بیشتر این پیشنهادها , قابل اجرا نخواهد بود ! در حال حاضر بیشتر از 10 الی 15 کاربر در این بخش حضور ندارد !!! :blink:
ولی من به شما می گویم که : بیاید کمی آینده را ببینیم و به جای اینکه منتظر پیشرفت باشیم , خودمان پیشرفت و تخصص را شکار کنیم و حتی از آن سبقت بگیریم .;)

** ** ** ** ** ** ** **

من به شخصه زمانی که با این بخش آشنا شدم , زیاد اهل کار در آن نبودم تا اینکه توانستم با یوزر قبلی خودم که به ناحق " بن " شد به کاربر فعال این بخش تبدیل شوم و بسیار خوش حال از این امر .
در ادامه یوزر بعدی من به ترتیب " بن " شد . البته به لطف یکی از دوستان همین بخش ! بدون شک آن هم به کاربر فعال این بخش تبدیل می شدند !!!:cool:

منظورم چیست ؟
می خواهم بگویم که شما هم اگر اهل فعالیت باشید , البته فعالیت مثبت , بدانید که , همیشه کاربر فعال خواهید بود .

بالاخره با این یوزر , " دون توماس " من در جمع دوستانم هستم و از این بابت نیز بسیار خوشحالم .

شاید , شاید , روزی همین یوزر هم , " بن " شد .!!!!!!!!!!!!!!!

در کل , من از مدیران این بخش کمال تشکر را دارم و برای آنها و دیگر کاربران آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون دارم .

پایان .

vbigdeli

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شاید , شاید , روزی همین یوزر هم , " بن " شد .!!!!!!!!!!!!!!!

خدا نکنه!

بچه ها نظرات جناب دان توماس خواندنی بود و البته هنوز اون جار و جنجالش را یادم نرفته :lol: :lol:

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
خدا نکنه!

بچه ها نظرات جناب دان توماس خواندنی بود و البته هنوز اون جار و جنجالش را یادم نرفته :lol: :lol:

سلام

ممنون از نظر شما , دوست عزیزم .

هیچ چیز قابل پیش بینی نخواهد بود , شاید همین چند روز آینده دوباره درخواست یکی دو ماه قبل را تکرار کردم :blush:

;)

* * * * * * * * *

Don Thomas

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فعلا ادیت می شود . . . .

ولی تا شب تکلیف آن مشخص خواهد شد .

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
با سلام

عجبشیرخان خسته نباشید :happy:

تعدادی از تاپیکهایی که یوزر Don Thomas و TOMASS ANJELLO ایجاد کرده , ( یعنی خودم ) احتیاج به بازنگری دارند و تعدادی از پستهایشان باید ادیت شوند , من که درخواست ادغام یوزرها را دادم ( مدتی پیش ) ولی پاسخی نیافتم !

حالا اگر امکانش هست , من تاپیکهای قبلی را دوباره ایجاد کنم و شما تاپیکهای قدیمی را ببندید . . .

چنانچه پاسخ مثبت بود , نام تاپیکها را در اینجا عنوان می کنم .

به طور مثال : اشتراک گذاری بازیها و فهرست موضوعی .

ممنون .

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
با سلام

عجبشیرخان خسته نباشید :happy:

تعدادی از تاپیکهایی که یوزر Don Thomas و TOMASS ANJELLO ایجاد کرده , ( یعنی خودم ) احتیاج به بازنگری دارند و تعدادی از پستهایشان باید ادیت شوند , من که درخواست ادغام یوزرها را دادم ( مدتی پیش ) ولی پاسخی نیافتم !

حالا اگر امکانش هست , من تاپیکهای قبلی را دوباره ایجاد کنم و شما تاپیکهای قدیمی را ببندید . . .

چنانچه پاسخ مثبت بود , نام تاپیکها را در اینجا عنوان می کنم .

به طور مثال : اشتراک گذاری بازیها و فهرست موضوعی .

ممنون .
سلام
اگر نياز بود تاپيكهاي قديمي بسته بشن اينكار رو انجام ميدم.اگر مشابه همون تاپيكهاي قبلي رو با اسم جديد ميخواهيد ايجاد كنيد ميشه همين تاپيكهاي فعلي رو تغيير نام داد و پستهاي اضافي رو پاك و همينطور پستهايي كه نياز به تغيير دارند رو اديت كرد.بهر حال اسم تاپيكها رو بنويسيد و اگر نياز به تغيير نام بود نام جديد تاپيك رو هم بنويسيد.

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
مرحله اول

سلام:happy:

بسیار عالیست . اولین تاپیک همین فهرست موضوعی است . چون پیدا کردن لینک تاپیکها سخت است من ابتدا تاپیکی با همین نام ایجاد می کنم و از لینکهای تاپیک قبلی استفاده می کنم . هر موقع کامل شد , همینجا اعلام می کنم و شما اون تاپیک را مهم کنید .

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
سلام
عجبشیرخان فهرست موضوعی تقریبا آماده است

حال می توانید پستهای اضافی ( پستهای قبلی ) را پاک کنید .

:happy:

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
سلام

عجبشیرخان خسته نباشید . . .

لطفا , در تاپیک اشتراک گذاری تمامی پستها را به جز پست اول پاک کنید ( می خواهم استارتر تاپیک همان Don thomas باشد ) تا من توضیحات جدید را اضافه کنم و این تاپیک هم به یک مسیر عادی برسد .

البته دو عدد پست آخر را پاک نکنید تا توضیحات را در آنها بنویسم . . .

ممنون .:happy:

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
سلام

لطفا , در تاپیک اشتراک گذاری تمامی پستها را به جز پست اول پاک کنید ( می خواهم استارتر تاپیک همان Don thomas باشد ) تا من توضیحات جدید را اضافه کنم و این تاپیک هم به یک مسیر عادی برسد .

سلام

لطفا رسیدگی کنید . . . :eek:

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
سلام توماس جان

خوبی :cool:

ظاهرا چند وقتی هست مدیرهای اینجا سر به اینجا نمی زنند:(:(

چرا شو نمی دونم. :p:p

(الان سرو کله ی عجب شیر خان پیدا می شه :f34r:)

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
من اومدم.:D
يك مدت درگير درس و مشق واز اين حرفا بودم فرصت نميشد به اينجا سر بزنم.
سلام

سلام
انجام شد.

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16

سلام
انجام شد.

سلام

ممنون , عجبشیرخان . . .

یه زحمت دیگه هم دارم ( البته شرمنده ام ) . . .

اون فایلهای اتچ شده را هم بر دارید . . .

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42

گفتم الان عجب شیر خان می آد ها !!!!

امان از دست این درس و مشق !!!! (مام گرفتاریم :lol:)

سلام . . . دوست فندق یاب من ;)

ممنون از شما , در چه حالی :cool:

امیدوارم همیشه خوب باشید :happy:

** ** ** ** **

2lxe53l.gif

Thomas.Angelo

Registered User
لایک‌ها
16
سلام

عجبشیرخان , من نمی تونم هیچ فایلی رو اینجا ( کل فروم ) آپلود کنم ! لطفا رسیدگی کنید و مشکل من رو حل کنید . . .

ممنون .

Ajabshirkhan

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
8
عجيبه منم امتحان كردم نشد.ولي براي يكي ديگه از يوزرها امتحان كردم اون مشكلي نداشت.براي خودم هم مشكل وجود نداره.فكر ميكنم بهتره مشكلتون رو در اينجا مطرح كنيد.
http://forum.persiantools.com/t92467-page12.html

بالا