برگزیده های پرشین تولز

کسی میدونه نژاد مردم ترکیه چیه؟!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
این نسل کشی از سوی ترکان عثمانی رخ داد و هیچ ربطی به هم میهنان آذری نداره. هم میهنان آذری با نام ایران و در کنار دیگر ایرانیان روبروی همین ترکان عثمانی که مهاجر بودند و زبان اشان را به آن ها تحمیل کرده بودند ایستادند و سال ها ایرانیان با عثمانی ها جنگیدند و هم میهنان آذری هزاران کشته دادند روبرو ی ترکان

باید مراقب بود و ترک و آذری را با هم برابر نکرد

البته الان به خاطر منافع برادران ترکیه ایمون هست که نسل این کثافت ها رو نمی کنیم. وگرنه اینها عددی نیستند.
پول نداریم؟ قدرت نداریم؟ متحد گردن کلفت نداریم؟ یا از ایران می ترسیم؟

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
بله دوست عزیز منم دقیقاً به این نکته توی پست قبلم اشاره کرده ام و قوم آذری رو یه قوم ایرانی معرفی کردم و اینم بگم با اینکه اهوازی هستم اولاً یه ایرانی اصیلم و اصفانی هستم اصالتاً و افتخارم همیشه به این موضوع کردذم دوماً تبریز رفتم و خیلی خوش گذشته و ان شاالله بازم میرم برای اینکه خدای نکرده به اذری ها اهانت نشه واژه ترک ترکیه ای رو به پست قبلم اضافه میکنم
درود بر آذری های ایران دوست

تبریز باکی آنکارا. بیز هارا فاسلار هارا؟:D

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
نه خیر

شما اگر کمی آگاهی داشتید می دانستید که برای نمونه بیشتر اروپایی ها و هندی ها با ایرانیان و اقوام ایرانی (شامل آذری و کرد و بلوچ و تاجیک و ...) دارای زبانی هم ریشه با هم (هنداروپایی یا همان آریایی خودمان) هستند و ریشه های استوره ای آن ها با هم یکسان است و این ها در گذشته های دور (نزدیک به 7 هزار سال پیش) دچار واگرایی شده و از یکدیگر جدا شده اند

زبان های هندواروپایی را بررسی کنید

پس چرا شباهت های زبان ترکی برای مثال به انگلیسی بیشتر از فارسیه؟

یه مثال می زنم. صفت در ترکی و انگلیسی قبل اسم میاد ولی در فارسی برعکس.

سویوخ سو. کولد واتر.

آب سرد.

یا مثلا یه ترک زبان، لحجه ای با شباهت های بیشتر به یه انگلیسی زبان داره و کلمات انگلیسی رو بهتر تلفظ می کنه.
برای مثال به تلفظ کلمات پراید یا استاپ توجه کنید.

yasharhi

Registered User
لایک‌ها
80
چن تا مساله
1 - من تا جایی که می دونم مردم آذری ایران و مردم کشور آذربایجان از یک نژاد هستند.

2-چند صد سال پیش آذریها رهبران ایران بودند و پایتخت ایران اردبیل بود.

3- در حال حاضر کشور ترکیه قدرتمند ترین و ثروتمند ترین کشور خاورمیانه هستش .

4- بعضی از افراد از کشتار ارامنه حرف میزنن باید خدمتتون عرض بکنم که مه ی کشور های دنیا تا حالا قتل عام و خونریزی به راه انداختن و اونهایی که با دیدن دو تا عکس جوگیر شدن بهتره تاریخ واقعی ایران و لشگر کشی های ایران رو دوباره بخونن

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
کشور ترکیه کنونی تا همین 100 سال پیش وجود خارجی نداشته است. از هزاران سال پیش تا کنون این منطقه جایگاه ترکیبی از اقوام و ملت های ایرانی و یونانی و ارمنی و قفقازی و کرد بوده است. در پی شکست عثمانی های مهاجم و بی گانه با منطقه این بخش را با کشتار کردها و یونانی ها و ارمنی ها اشتغال کردند و نام آن را ترکیه گذاشتند چرا که ترک ها که خاستگاه اشان شمال چین هست هیچ گاه یک کشور مستقل به این صورت نداشتند و نیاز به یک کشور در این جهان بزرگ دیده می شد

از اونجایی که فرهنگ و هنر و تاریخی هم جز چادر نشینی و کشتار نداشتند ناچار شدند که بزرگان و فرهنگ کشورهای پیرامون را بدزدند به ویژه قوم آریایی و ایرانی آذری و تاریخ را تحریف کنند....

اینجا رو بخونید تا متوجه بشید چه خبره:http://mrmohseni.blogsky.com/

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
ای داد بی داد!
این تاپیک هم الان می ره رو هوا زحمت من می پره!
icon10.gif

لطفا به صراحت اعلام کنید من کجا دروغ گفتم و چرا؟

اینکه بگوئیم آلمان دهه 40 توده وار عمل می کرد به حدی مضحک است که بگوئیم ا.ن و دار و دسته اش متفکرانی از گروه ... هستند. از گفتن گروهش صرف نظر کردم تا دوباره متهم نشم.:D

احتمال می دم داری مسخره بازی در میاری، چون هیچ آدمی نمی تونه تا این حد ندونه. ولی عیبی نداره، به اطلاعات تاریخی فروم یه کمی اضافه می شه، یه کمی هم دور هم تفریح می کنیم...
icon10.gif

یکیش که همون ترک ها در جنگ جهانی اول در حمایت از نئونازی هاس. (لازم نیس بگی نقل قول کردی جانم، این آدرس اون پستیه که دادی)
شرکت امپراتوری عثمانی در جنگ جهانی اول به دلیل اتحادی بود که با آلمان برقرار کرده بود (در واقع آلمان باهاش برقرار کرده بود، به خاطر نفت و موقعیت سوق الجیشی این امپراتوری در حال فروپاشی). طبیعیه که چون "نازی ها" اون زمان وجود نداشتن، منظور شما از "نئونازی ها" تنها می تونه امپراتور ویلهلم دوم باشه. و چون امپراتور هم در سال 1918 منقرض شد :)دی...) نتیجه می گیریم که تاریخ تنها می تونه برعکس حرکت کرده باشه. اما هی! من فکر می کردم تاریخ فقط در B.C برعکس اتفاق می افته!
icon10.gif

اما چون ایدئولوژی نازی ها (و بالطبع نئونازی های بعد از شکست آلمان نازی) تا سال های اواسط دهه ی 20 وجود نداشته اصولا، رفتار خشنشون نسبت به مهاجرین (از هر جایی) هم تا همون سال ها معنی درستی پیدا نمی کنه... تازه خود هیتلر هم این امپراتور ویلهلم رو قبول نداشت زیاد... حالا بیا و درستش کن! :دی... بنابراین الان که این گروه های نژادپرست و اوباش و الخ خرد می کنن و می برن و می شکونن ابدا به فکر جنگ جهانی اول نیستن. در واقع اصولا فکرشون در جاهای دیگه ای سیر می کنه.

این نتیجه ی یکی کردن ملیت و تاریخ هست بدون توجه عدم ارتباطشون به همدیگه، یا حداقل توجه به همزمانی تاریخیشون...

//

آلمان نازی که بره وار توده وار عمل می کرد جان من!
icon10.gif

ویلیام شایرر می نویسه که در 1934 وقتی وارد آلمان شده متوجه شده که اکثریت قاطع آلمان ها نسبت به سلب آزادی های شخصی و بربریت نازی ها اهمیتی نمی دن. مهمتر از اون سکوت مردم در برابر وقایع ضد بشری و تمامیت خواهانه مثل شب دشنه های بلند یا شب شیشه های شکسته و خصوصا در مقابل کتاب سوزی هست که حایز اهمیته.

دستگاه تبلیغاتی آلمان نازی به ***** گوبلز وظیفه ی شستشوی مغزی تمام و کمال مردم رو به خوبی انجام می داد. نیل گرگور در "چگونه هیتلر بخوانیم" می نویسه که: "هیتلر درک هوشمندانه ای از اهمیت جمعیت (همون توده های خودمون!) در تبلیغات سیاسی داشت." وقتی گردهمایی از مردم به پا می شد و با تبلیغات فراوان تشویق می شد، هدفش: جذب افراد به توده ای از مردم هم عقیده بود. [...] تجربه ی آن از نوع تجربه ی اشتیاق و سرمستی، تجربه ی حمایت تقریبا هیستریک از آن پیغام است. (همین جوگیری خودمونه!)

منظور از توده ای عمل کردن از نظر هیتلر چیه؟ "وقتی یک پشتیبان [بالقوه ی] جدید در قالب تظاهرات عمومی ظاهر می شود و موفقیت مشهود هزاران نفر دیگر حقانیت آموزه های جدید را به او "ثابت می کند" برای اولین بار موجب تردید او در حقانیت اعتقادات قبلیش می شود. او خود در برابر تاثیر جادویی رای و نظر عمومی سر تعظیم فرود خواهد آورد." (نقل شده از نبرد من، ص 435)

دموکراسی ها تا قبل از 1945 فاقد سازوکارهای لیبرالی لازم برای ممانعت از به قدرت رسیدن احزابی نظیر همین حزب نازی و خاصیت عوامفریبانه و توده ای این حزب بودن. همونطور که آرنت هم به این موضوع معترف هست که: "هیتلر با استفاده از سازوکار دموکراتیک به قدرت دست یافت." خاصیت کاملا چند بعدی شعارهای حزب نازی برای جلب توجه طبقات مختلف اجتماعی در شعارهای نژادپرستانه شون گم می شد.

//

راستی چی باعث شد من رو به داشتن انواع و اقصام خصوصیات خاص متهم کنید؟ بیان واقعیت یا برای مثال اینکه نیومدم بهتون جو بدم که رضاخان هم نژاد هیتلر بود؟ یا اینکه ا.ن پسر عموی اریش هارتمنه و خیلی خوب مونده.:D

خداوند را شاکریم که نمردیم و انواع و اقسام (نه اقصام) واقعیت های رو هم فهمیدیم!
icon10.gif

مثلا یکی از واقعیت ها اینه:

البته الان به خاطر منافع برادران ترکیه ایمون هست که نسل این کثافت ها رو نمی کنیم. وگرنه اینها عددی نیستند.

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
هی ترگیه !! :lol:
یه نیگا به قواره زپرتی کشورت بنداز این همه ادعا و یه مارمولک کوچول :lol: ای خدا شکلک خنده کلفت دم دستم نی !!
بنده خدا ایران ما دوره ای که شما خودتونو سرش پاره کردینو خیلی وقته گذرونده فرهنگو قدرتو علمو همه چیز ما خدایی میکنه گوزو ! تو چه دستاوردی از عالم اکواریومیت داری ارائه بدی بیچاره به صراحت میگم (به قول خیابانی) بیچاره!! تو میدونی مغولای بیسواد هرچی عقب موندگی داشتنو با کمک دانشمندای ما پر کردن ؟ تو میدونی از اصلو اساس تو و بردادرانت با کمبود عقده ساخته شده ؟ تو قتلو جنایتو افتخار میدونی اما من ایرانی یه عقده حقارت تفسیرش میکنم
آره بیییچاره

nasimparsi

Registered User
لایک‌ها
124
چن تا مساله
1 - من تا جایی که می دونم مردم آذری ایران و مردم کشور آذربایجان از یک نژاد هستند.

4- بعضی از افراد از کشتار ارامنه حرف میزنن باید خدمتتون عرض بکنم که مه ی کشور های دنیا تا حالا قتل عام و خونریزی به راه انداختن و اونهایی که با دیدن دو تا عکس جوگیر شدن بهتره تاریخ واقعی ایران و لشگر کشی های ایران رو دوباره بخونن

1- اشتباه می کنید. تا پیش از قراردادهای ترکمن چای و گلستان که بخش شمالی رود ارس(اران یا آلبانیا) از ایران جدا شده و به زور به روسیه بپیوندند هیچ گاه و هیچ گاه و در هیچ سند و مدرکی بخش شمالی آذربایجان خوانده نشده بود بلکه به آن اران و آلبانیای قفقاز می گفتند. در بخش شمالی مردمانی قفقازی تبار و البته ایرانی تبار که تحت تاثیر فرهنگ ایرانی بودند زندگی می کردند. پس از این دولت روسیه به اعتراف بارتولد دانشمند و وزیر وقت روسیه با نام گذاردن جمهوری آذربایجان بر روی بخش اران در اندیشه ی جدایی آذربایجان (بخش زیرین ارس) و پیوستن آن به روسیه شدند. پس از آن نوبت کردستان و خوزستان بود و با این شرایط روسیه به آب های گرم می رسید

2- آذری ها **** ایران بودند و این هیچ مشکلی به وجود نمیاره . چون آذری ها کاملا ایرانی و میهن دوست هستند. هر چند زبان اشان از 400 سال پیش به ترگی با زور دگرگون شده ولی ایرانی تبار هستند و ایران دوست

3- این مورد رو من نمی دونم. شاید هم اینجوری باشه. کشوری که اصلا وجود خارجی نداشته و اشغال کرده سرزمین کردها و ارمنی ها و یونانی ها و ایرانی ها رو هم اکنون با نسل کشی کرداها و ارمنی ها قوی شده! شاید.

4- نسل کشی ارامنه بزرگترین نسل کشی بوده در آغاز سده ی بیستم و ترک ها رکورد شکستن. در ضمن جنگ دو کشور با نسل کشی برای خالی کردن منطقه از یک نژاد تفاوت دارد

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
هی ترگیه !! :lol:
یه نیگا به قواره زپرتی کشورت بنداز این همه ادعا و یه مارمولک کوچول :lol: ای خدا شکلک خنده کلفت دم دستم نی !!
بنده خدا ایران ما دوره ای که شما خودتونو سرش پاره کردینو خیلی وقته گذرونده فرهنگو قدرتو علمو همه چیز ما خدایی میکنه گوزو ! تو چه دستاوردی از عالم اکواریومیت داری ارائه بدی بیچاره به صراحت میگم (به قول خیابانی) بیچاره!! تو میدونی مغولای بیسواد هرچی عقب موندگی داشتنو با کمک دانشمندای ما پر کردن ؟ تو میدونی از اصلو اساس تو و بردادرانت با کمبود عقده ساخته شده ؟ تو قتلو جنایتو افتخار میدونی اما من ایرانی یه عقده حقارت تفسیرش میکنم
آره بیییچاره

آلمان بزرگ هم کوچولو بود که نصف دنیا رو اشغال کرد. برید دعا کنید این استکبار نوین به دادتون رسید.

Last edited:

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
چن تا مساله

اولاً تند نرو پیاده شو با داشت برو دوماً دولت ترکیه اینقدر توسری خورو بدبخته که نه خاورمیانه قبولش داره نه اروپا تو میگی قدرتمند !!! خودم یکی از تاجراشونو دیدم که اومده بود ایران به نوایی برسه کلی انگلیسی باش حرف زدم دنبال وکیل میگشتو از این حرفا ... سوماً تو چقد ... ! دوستمون نسیم هم گفت بفهم یه چیزیو بابا جون ! اخه نسل کشی کردن بابایی ! نسل کشی کردن !! چه ربطی داره به جنگ مرد حسابی ! نشل کشی کردن !! بفهم !!
نسل کشی یعنی جنایت !!
نه هدفشون خاک بوده نه جنگی درکار بوده یه عده غیرنظامیو کشتن خیلیم زیاد و بابرنامه !!
نسل کشی کردن آدم عاقل !

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از Duke :
مثلا یکی از واقعیت ها اینه:

اون جمله نظر شخصی من بود.

تو هنوز معنی کلمات دروغ، واقعیت، نظر، شخصی، ماست و خیلی های دیگه رو نمی دونی جانم که اومدی بحث کنی.

Last edited:

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
یکی اومد گفت نئونازی ها وقتی می خوان شلوغ کنن می رن سراغ ترک ها.
من هم گفتم کدوم نئونازی ها؟ همون ها که ترک ها در جنگ اول متحدشون بودن؟

البته هر آدم کند ذهنی قادر درک کنه که من نقل قول کردم و منظورم چی بوده. من به خوبی می دونم که نئونازی 20-25 ساله فعلی 60 سال پیش اصلا وجود خارجی نداشته.

پدربزرگ من الان هم به روسیه شوروی می گه ولی اعتقاد نداره رفیق استالین و چرچیل .... :D

در ضمن به جای سفسطه و ک. شعر سرایی ثابت کن دروغ گفتم.

یه سوال یه امپراطوری در حال فروپاشی چطور با ده ها کشور جنگید و کم نیاورد؟ الان روس ها التماس می کنن که ترک ها آرشیو محرمانه جنگ رو در اختیارشون بگذارن.

اون صفحه برات نوشتم، باز می خوای تکرارش کنم؟!
icon10.gif

خوبه همین الان همون رو تکرار کردی! :دی... برداشتی ملیت رو بدون توجه به تاریخ با ایدئولوژی قاطی کردی. در واقع ارتباط نئونازی ها با جنگ جهانی اول کاملا شبیه ارتباط آهنگر بلخ و مسگر شوشتره. متوجهی که؟! :دی...
یه نمونه ی دیگه اش هم همین آلمان نازی بود که گفتی توده وار عمل نمی کردن... برات توضیح دادم که می کردن، می خوای ادامه بدی بیان این "واقعیت ها" رو یا اینکه نه؟! :لوول!

آره، اون امپراتوری هم البته شکست خورد و کم هم آورد. از لورنس عربستان و با همراهی اعراب و ملک زاده فیصل! بعد هم ژنرال آلنبی انگلیسی ژنرال فون فالکنهاین المانی رو شکست داد و بیت المقدس رو گرفت، بعد هم رفتن به سمت دمشق اونجا هم خوش بگذرونن...
icon10.gif

استانبول رو هم آتاتورک بود که نجات داد. که البته بعدا هم طبیعتا به ***** خودش امپراتوری فاسد در حال فروپاشی بعد از جنگ به سرعت تجزیه شد.

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من دیگه بحثی ندارم تاپیک داره به بیراهه میره و باعث تفرقه میشه چیزی که مسلمه اونی که میاد فارسی اینقدر راحت حرف میزنه ترکیه ای نیست اگرم از اون اقلیت جدایی طلبه میون اون همه مردم خوب آذری که حتی تو خوزستانم داریم آذری !دیده نمیشه درود بر همه کسایی که دنبال وحدتو دوری از این بحثای الکی و ناراحت کنندن این پستم بخونید و ایشالا آذریای سایت با خوندن بعضی پستها دوباره نیان شروعش کنن به نظرم تاپیکو ببندین بحث بیخودیه !
همه یه زمانی یه قوم و نژاد بودیم... بعد از مهاجرت از سیبری به اینور اونور، هندیا که در مجاورت اون جنوبشرقیای آسیا چیز مغز شدن... ایرانیائم که کمی تا قسمتی با عرب قاطی شدن (به خصوص بعد از تاخت و تاز اعراب بر ایران و صاحاب شدن ناموس ملت)...

ولی اونایی که رفتن به اروپا نژادشون به نظر میاد سالم تر مونده و زیاد با نژادای دیگه قاطی نشدن (بیشتر غرب و شمال)... فقطم آلمان نیست... هلند و تقریباً اکثر کشورهای شمال و بسیاری از کشورهای شرق اروپا همگی از نژاد آریایی هستن... منطقه قفقاز و بالکان هم آریایی و بعضاً ایرانی هستن... صرب ها و کروات ها هم آریایی ایرانی هستن...

حالا انقدر تفاوتی که امروز بین آریاییان این سمت در هندوستان تا اون سمت در غرب اروپا میبینید به خاطر هزاران سال دور بودن از هم هستش... ولی در کل اشتراکات زیادی هنوزم وجود داره به خصوص در زبان اصیل و اعتقادات و داستان های عامیانه....

و......

در کل بیخیل این مسائل نژادی بشین... نه آریاییای الان 100 درصدن نه ترکا... ترکای از دریای خزر به سمت غربم که اصولاً ربط کمی به ترک های واقعی دارن...

و به طور کلی مسائل نژادی مفت نمی ارزن... مهم اینه که همگی یه تمدنی داریم دیگه... حالا اینور کاخای قشنگ تری داشتن اونور سرسبزتر بوده و و و و و........ و با توجه به موقعیت و مراودات با کشورهای همسایه و ده ها هزار سال این تمدنای امروز به وجود اومدن و تقریباً دیگه هیچ ربطی به اون تمدنای قدیمی ندارن (اکثراً)... حالا واقعاً به چه دلیلی باید به خاطر نژاد بزنیم تو سر و کله همدیگه...؟؟؟ یه عده پان ترک میشن و رو باد هوا کشوری که واقعاً بهش تعلق دارنو میخوان تجزیه کنن به دنبال ایده های پوچ... یه عده کرد و ترکمن و فارس و بلوچ...

در کل فکرتونو دموکراتیک و امروزی کنید... هزاران سال پدرانتون به خاطر یه مشت خزعولات دینی و نژادی سر هم دیگه رو بریدن و جنگ های فروان با صدها میلیون کشته در طول تاریخ رخ داده ، آخرش چی.....؟؟؟؟؟؟؟!!!

تا فکرتونو عوض نکنید و به دنیای جدید پا نزارید وضع کشورمون و خودمون و خانواده و زندگیمون همین گ*هی میمونه که هست...

جهان امروز جهانیه که توش همه چه سیاه چه سبزه چه زرد چه سرخ چه سفید همگی از هر نژاد و آئینی که هستیم با هم برادر و برابریم... جهان امروز جهان صلحه... به جای اینکه به چرندیات مردمان ک*خل گذشته ادامه بدین، این وضع نکبت بار رو پایان بدید و تمومش کنید.....

تمومش کنید ، سیاستمداران و مردمان آینده شما و فرزندانتونن... با درست کردن تفکرتون این گ*ه رو به پایان برسونید و جهان برادری و برابری و صلح رو پایه هاشو روز به روز مستحکم تر کنید.....

بس نیست.....؟؟؟؟؟؟؟؟

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اگرم بددهنی شد به حساب اعصاب خرابم بگذارید به خدا حوصله دوباره بن شدن ندارم :D

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
اون جمله نظر شخصی من بود.

تو هنوز معنی کلمات دروغ، واقعیت، نظر، شخصی، ماست و خیلی های دیگه رو نمی دونی جانم که اومدی بحث کنی.

نه بابا! نظر شخصی بود؟!
icon10.gif

عب نداره، شما خوشحال باش!

بزن دسو!
icon10.gif

Duke

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
105
دوستان خودشون رو در مورد مسایل نژادی کنترل کنن. این مورد از جانب هیچ کس (هیچ کس، نه ژرمن، نه آریایی، نه ترک و نه هیچ کس دیگه ای) پذیرفته نیست که کسی رو به خاطر نژادش از حقوق انسانیش بخوان محروم کنن، حتی اگر شده فقط در حد حرف یا کل کل...

اصلا در دنیای جدید این حرف ها بی معنیه... انسانیت حرف اول رو می زنه...

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
اون صفحه برات نوشتم، باز می خوای تکرارش کنم؟!
icon10.gif

خوبه همین الان همون رو تکرار کردی! :دی... برداشتی ملیت رو بدون توجه به تاریخ با ایدئولوژی قاطی کردی. در واقع ارتباط نئونازی ها با جنگ جهانی اول کاملا شبیه ارتباط آهنگر بلخ و مسگر شوشتره. متوجهی که؟! :دی...
یه نمونه ی دیگه اش هم همین آلمان نازی بود که گفتی توده وار عمل نمی کردن... برات توضیح دادم که می کردن، می خوای ادامه بدی بیان این "واقعیت ها" رو یا اینکه نه؟! :لوول!

آره، اون امپراتوری هم البته شکست خورد و کم هم آورد. از لورنس عربستان و با همراهی اعراب و ملک زاده فیصل! بعد هم ژنرال آلنبی انگلیسی ژنرال فون فالکنهاین المانی رو شکست داد و بیت المقدس رو گرفت، بعد هم رفتن به سمت دمشق اونجا هم خوش بگذرونن...
icon10.gif

استانبول رو هم آتاتورک بود که نجات داد. که البته بعدا هم طبیعتا به ***** خودش امپراتوری فاسد در حال فروپاشی بعد از جنگ به سرعت تجزیه شد.

باور کنید شما هر اندازه که تعریف دقیقی از کلمات ذکر شده ندارید، سفسطه کردن را خوب می دانید.

وقتی من کلمه نئونازی را نقل قول کردم خواستم به ملیت آلمانی اشاره کنم. نمی دونستم شما به عنوان یک فارس فارسی بلد نیستید.

شما معنای نقل قول را نمی دانید. معنای نئو را چطور؟

دروغ یعنی تحریف واقعیت. در جمله ای که من گفتم ادعای توده وار عمل کردن آلمان دهه 40 مضحک است. نظر شخصی خودم را بیان کردم. هیچ واقعیت تاریخی را بیان نکردم که دروغ گفته باشم. نظر شخصی می تواند واقعیت نداشته باشد ولی دروغ ؟؟؟

بروید فارسی یاد بگیرید برگردید صحبت کنیم. البته ترکی یاد بگیرید به مراتب بهتر است.

اپراطوری عثمانی تجزیه نشد. مستعمره های خود را به اصطلاح از دست داد. بین این دو تفاوت زیاد است.
البته شرایط اقتضا می کرد. مستعمرات در آن زمان بیشتر ضرر داشتند تا منفعت و این باعث می شد تا حتی بریتانیای به اصطلاح فاتح جنگ هم مستعمرات خودش را رها کنه و این به معنای تجزیه بریتانیا نیست.

dashmojtaba6

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
خیلی خب حالا که بازدید زیاده این عکسم ببینید و غصه بخورید به حال مریض ترین "حکومت"ی که تاریخ به خودش دید ...
Mongol_Empire_map.gif

Felix

Registered User
لایک‌ها
7
نه بابا! نظر شخصی بود؟!
icon10.gif

عب نداره، شما خوشحال باش!

بزن دسو!
icon10.gif

وقتی من می گم قدرتش رو دارم با مشت بزنم یکی خون بالا بیاره خوب نظر شخصی خودم رو بیان کردم دیگه. تاریخ و فلسفه که تعریف نکردم. شما نظرت ظاهرا غیر اینه. ظاهرا که چی عرض کنم؟

دوستان خودشون رو در مورد مسایل نژادی کنترل کنن. این مورد از جانب هیچ کس (هیچ کس، نه ژرمن، نه آریایی، نه ترک و نه هیچ کس دیگه ای) پذیرفته نیست که کسی رو به خاطر نژادش از حقوق انسانیش بخوان محروم کنن، حتی اگر شده فقط در حد حرف یا کل کل...

اصلا در دنیای جدید این حرف ها بی معنیه... انسانیت حرف اول رو می زنه...

بله هیتلر هم با سیاه پوست های ساکن آفریقا مشکل نداشت وقتی نمی خواست سیاه پوستی رو در بایرن و باواریا ببینه. حق هم داشت.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا