برگزیده های پرشین تولز

مشاوره بدنسازی

مکمل خوبه؟

• اره

Votes: 66 71.7%
  • نه

Votes: 26 28.3%

• Total voters
    92

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
ویتامین سی خارجی نامش رو میگین؟ قرص جوشان نمیخوام... محصولات شرکت کارن که یکم ارزون تره چطوره؟

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

الان خاطرم نيست اما براتون مي فرستم اسمش رو
نه محصولاتش توصيه نميشه مخصوصا براي مكمل

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

farzadsadeghi5

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
280
یک مارک پمپ معرفی میکنید ؟
برای افزایش توان و رفع خستگی

یکبار در هفته میخام مصرف کنم . چون اون روز که مجبورم برم باشگاه خیلی خسته ام و کم زور چون صبحش تا 4 سرکارم .

مصرف آرژنین + ویتامین سی هم پیشنهاد میدید ؟

ممنون

peyman5534

Registered User
لایک‌ها
2,409
سلام من حدود ۵،۶ کیلو اضافه وزن دارم.
چند روزی هست روزی ۲۰۰ عدد دراز نشست میرم.ناهار معمولی ولی شام شاید ی تیکه نون بخورم.
میخام بدونم میشه با این روش تا ۴،۵ ماه وزنمو کم کنم؟
در ضمن متاسفانه وقت بدنسازی و رفتن به پیاده روی ندارم.
اگه راه خوبی نیست بی زحمت ی برنامخ ای برای کاهش وزن بدید بهم.
ممنون

hd2

Registered User
لایک‌ها
83
سلام.
چند تا حرکت خوب برای تقویت عضلات زیر بغل می خواستم ممنون می شوم که راهنمایی بفرمایید.

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
یک مارک پمپ معرفی میکنید ؟
برای افزایش توان و رفع خستگی

یکبار در هفته میخام مصرف کنم . چون اون روز که مجبورم برم باشگاه خیلی خسته ام و کم زور چون صبحش تا 4 سرکارم .

مصرف آرژنین + ویتامین سی هم پیشنهاد میدید ؟

ممنون

سلام
برند BSN توصیه میشه

مصرف اون دو موردی که گفتید می تونه موثر باشه
مصرف کافئین هم می تونه موثر باشه

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
سلام من حدود ۵،۶ کیلو اضافه وزن دارم.
چند روزی هست روزی ۲۰۰ عدد دراز نشست میرم.ناهار معمولی ولی شام شاید ی تیکه نون بخورم.
میخام بدونم میشه با این روش تا ۴،۵ ماه وزنمو کم کنم؟
در ضمن متاسفانه وقت بدنسازی و رفتن به پیاده روی ندارم.
اگه راه خوبی نیست بی زحمت ی برنامخ ای برای کاهش وزن بدید بهم.
ممنون

سلام
اگه به طور دائم رعایت کنید می تونه موثر باشه

lfc

Registered User
لایک‌ها
95
سلام.
چند تا حرکت خوب برای تقویت عضلات زیر بغل می خواستم ممنون می شوم که راهنمایی بفرمایید.
سلام
زیر بغل لت از جلو و عقب ، پلاور دمبل ، بارفیکس ، لت همگرا ( پول دان ) و غیره

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام.

درود
زیربغل هالتر - رونیک از جلو دست باز - رونیک از پشت - رونیک دست جمع - زیربغل دمبل H - زیربغل قایقی یا پاروئی هم بهش می گن
در همین حد فکر می کنم به نسبت سابقه تمرینی و ... براتون کافی باشه که بتونید در برنامه هاتون برخیشون رو بگنجونید
در مورد حرکت پلاور با دستگاه انجام بدید که آسیب نبینید چون حرکت پلاور دمبل و هالتر منسوخ شده و خصوصا برای افراد مبتدی در سرشانه ها , گردن و عضلات پشت , آرنج و حتی خود عضلات زیربغل بدون آسیب دیدگی معمولا نیست
هر چند حرفه ای ها هنوز از این دو حرکت بهره برداری دارن ولی معمولا در نسل نوین منسوخ شده

mehdi0211

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
سلام
دوستان من ۲۰ سالمه و وزنم ۶۴ کیلو هست
من از دوسال پیش فقط تابستون ها به باشگاه می‌رفتم که تقریبا حرکات رو میشناسم و با هاشون آشنا هستم که از ماه پیش به صورت جدی شروع کردم بدنسازی رو قبلاً با هفته ای ۶ جلسه باشگاه می‌رفتم الان می‌خوام برای افزایش حجم تمرین کنم می‌خوام هفته ای ۴ جلسه با وزنه تمرین کنم و دوجلسه باقی مانده رو ۲۰ دق هوازی و تمرین های ساعد گردن فیله کمر و شکم رو تو هفته تقسیم کنم ایا اینجوری بهتره یا همون ۶ جلسه تمرین با وزنه ؟؟؟
البته روزی ۵تا ۶ وعده غذا می‌خورند وزنمم از ماه پیش تا الان حدود ۴-۵ کیلو بیشتر شده به عنوان پروتیین هم از پودر سفیه تخم مرغ و پودر آب پنیر استفاده می‌کنم
شکم هم صاف هست و مقدار خیلی کمی چربی داره و ورزش هوازی رو بیشتر واسه جنبه استقامتی می‌خوام استفاده کنم مثل دویدن آرام با وزنه ۲۰ تا۳۰ دق
ممنون میشم راهنمایی کنید

iCelestia

Registered User
لایک‌ها
176
لطفا منبع ویتامین C جز قرص جوشان و مولتی ویتامین معرفی کنید.

omid_vanpersie

Registered User
لایک‌ها
32
دوستان من یک ساله کار میکنم ولی همچنان تو بعضی حرکت های زیر بغل مثل تی بار و هالتر خم به کمرم زیاد فشار میاد، چه حرکت هایی رو برای تقویت کمر پیشنهاد میکنین؟ بارفیکس دست باز هم که برای تقویت زیر بغل خیلی توصیه میشه رو حتی با کمکی نمیتونم برم؟ پیشنهادی دارین؟ ممنون

tpshd

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
2,931
سلام
در مورد یه **** برای کم کردن وزن بگید.که چیا کمتر مصرف شه و چیا بهتر
بیشتر اضافه وزن شکم و پهلو هستش
و ورزش های که بیشتر تاثیر گذارن

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
دوستان من یک ساله کار میکنم ولی همچنان تو بعضی حرکت های زیر بغل مثل تی بار و هالتر خم به کمرم زیاد فشار میاد، چه حرکت هایی رو برای تقویت کمر پیشنهاد میکنین؟ بارفیکس دست باز هم که برای تقویت زیر بغل خیلی توصیه میشه رو حتی با کمکی نمیتونم برم؟ پیشنهادی دارین؟ ممنون
درود
درباره ی هالتر خم اینو بگم که فیله نقش اساسی رو بازی میکنه و ضعف فیله باعث میشه حرکت رو خوب و کامل نتونید برید
درباره ی تی بار اطلاعی ندارم
یا اینکه کلا دارید اشتباه میزنید:p

alivandad

Registered User
لایک‌ها
19
سلام دوستان .راهنمایی میخواستم ممنون میشم .من یه مقداری شکم و دور پهلو دارم و میخوام زودتر ابش کنم. باشگاه هم میرم و هوازی کار میکنم. ولی میخواستم زودتر نتیجه بگیرم.یه نفر بهم امپول کلن رو پیشنهاد داده .به نظرتون چه جوریه ؟ عوارض نداره ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
سلام دوستان .راهنمایی میخواستم ممنون میشم .من یه مقداری شکم و دور پهلو دارم و میخوام زودتر ابش کنم. باشگاه هم میرم و هوازی کار میکنم. ولی میخواستم زودتر نتیجه بگیرم.یه نفر بهم امپول کلن رو پیشنهاد داده .به نظرتون چه جوریه ؟ عوارض نداره ؟ ممنون میشم راهنمایی کنین
درود
داداش کلا بیخیال امپول شو با هوازی منظم+خوراک مناسب میشه چربی های شکم و پهلو رو برطرف کرد
پودر های چربی سوز هم هستند که خودت تحقیق کنی دربارش همه چی دستت میاد
شاید همه کلن را یک چربی سوز بدانند اما اگر در دراز مدت به این موضوع دقت کنیم یک چربی ساز است نه یک چربی سوز و عامل اصلی سکته در ورزشکاران، وقتی شما سایت ها را بررسی می کنید خیلی از آنها نوشته اند که کلن هورمون نیست.

در ابتدا باید گفت هر آنچه که در بدن گیرنده پویا داشته باشد به آن لیگاند می گویند و هورمون ها نیز زیر مجموعه لیگاند ها هستند و از آنجایی که کلن گیرنده ای با نام بتا دو اگونیست اپی نفرین دارد پس بدون شک یک لیگاند و در واقع هورمون است. در ادامه با کلن بوترول و تاثیرات و عوارض آن آشنا میشوید.

اعمال کلن
کاهش التهاب مجاری تنفسی(در نتیجه برخی در درمان آسم های شدید استفاده می کنند البته خیلی خیلی کم مورد استفاده قرار می گیرد)
افزایش سوخت ساز و ضربان قلب و فشار خون با فعال کردند سیستم سمپاتیک از طریق گیرنده بتا دو اپی نفرین(افرادی که گمان می کنند کلن هورمون نیست نسب به ماهیت فارماکولوژی دارو ها اطلاعات صحیح ندارند و از سایت های غیر معتبر اطلاعات کسب می کنند) از انجاییکه که این هورمون سوخت و ساز را افزایش می دهد خیلی ها بعنوان یک چربی سوز از این دارو استفاده می کنند در حالی که کاملا در اشتباه هستند زیرا با قطع این دارو سوخت ساز انها به شدت کاهش می یابد و وزن آنها از قبل نیز بیشتر می شود.

برخی از عوارض کلن
  1. ایجاد اسم در افرادی که سالم هستند و کلن مصرف می کنند
  2. ایجاد لرزش شدید در دست و پا
  3. تاری دید و بر هم خوردن ضربان قلب و آریتمی(بی نظمی در ضربان)
  4. سکته قلبی
  5. تشنج
  6. کم کاری تیروئید و افزایش وزن بعد از قطع دارو
و هزار عوارض دیگر

اما افرادی که گوش شنوا ندارند و قصد مصرف کردن دارند حداقل توجه کنند که نیمه عمر این دارو سی و شش ساعت است یعنی مصرف آن تنها باید هر سی و شش ساعت یکبار باشد و دوز مصرفی آن نیز به ازای هر پنج کیلو وزن بدن یک میکرو است یعنی یک فردی که ۱۰۰ کیلو گرم است می تواند در هر سی و شش ساعت بیست میکرو مصرف کند نه اینکه جای قند یا خرما با هر لیوان چای سبز یک عدد کلن بخورد.
این دارو را اف. دی. ای امریکا به طور کامل برای انسان رد کرده است آن هم به دلیل عوارض بالای این هورمون.

alivandad

Registered User
لایک‌ها
19
درود
داداش کلا بیخیال امپول شو با هوازی منظم+خوراک مناسب میشه چربی های شکم و پهلو رو برطرف کرد
پودر های چربی سوز هم هستند که خودت تحقیق کنی دربارش همه چی دستت میاد
شاید همه کلن را یک چربی سوز بدانند اما اگر در دراز مدت به این موضوع دقت کنیم یک چربی ساز است نه یک چربی سوز و عامل اصلی سکته در ورزشکاران، وقتی شما سایت ها را بررسی می کنید خیلی از آنها نوشته اند که کلن هورمون نیست.

در ابتدا باید گفت هر آنچه که در بدن گیرنده پویا داشته باشد به آن لیگاند می گویند و هورمون ها نیز زیر مجموعه لیگاند ها هستند و از آنجایی که کلن گیرنده ای با نام بتا دو اگونیست اپی نفرین دارد پس بدون شک یک لیگاند و در واقع هورمون است. در ادامه با کلن بوترول و تاثیرات و عوارض آن آشنا میشوید.

اعمال کلن
کاهش التهاب مجاری تنفسی(در نتیجه برخی در درمان آسم های شدید استفاده می کنند البته خیلی خیلی کم مورد استفاده قرار می گیرد)
افزایش سوخت ساز و ضربان قلب و فشار خون با فعال کردند سیستم سمپاتیک از طریق گیرنده بتا دو اپی نفرین(افرادی که گمان می کنند کلن هورمون نیست نسب به ماهیت فارماکولوژی دارو ها اطلاعات صحیح ندارند و از سایت های غیر معتبر اطلاعات کسب می کنند) از انجاییکه که این هورمون سوخت و ساز را افزایش می دهد خیلی ها بعنوان یک چربی سوز از این دارو استفاده می کنند در حالی که کاملا در اشتباه هستند زیرا با قطع این دارو سوخت ساز انها به شدت کاهش می یابد و وزن آنها از قبل نیز بیشتر می شود.

برخی از عوارض کلن
  1. ایجاد اسم در افرادی که سالم هستند و کلن مصرف می کنند
  2. ایجاد لرزش شدید در دست و پا
  3. تاری دید و بر هم خوردن ضربان قلب و آریتمی(بی نظمی در ضربان)
  4. سکته قلبی
  5. تشنج
  6. کم کاری تیروئید و افزایش وزن بعد از قطع دارو
و هزار عوارض دیگر

اما افرادی که گوش شنوا ندارند و قصد مصرف کردن دارند حداقل توجه کنند که نیمه عمر این دارو سی و شش ساعت است یعنی مصرف آن تنها باید هر سی و شش ساعت یکبار باشد و دوز مصرفی آن نیز به ازای هر پنج کیلو وزن بدن یک میکرو است یعنی یک فردی که ۱۰۰ کیلو گرم است می تواند در هر سی و شش ساعت بیست میکرو مصرف کند نه اینکه جای قند یا خرما با هر لیوان چای سبز یک عدد کلن بخورد.
این دارو را اف. دی. ای امریکا به طور کامل برای انسان رد کرده است آن هم به دلیل عوارض بالای این هورمون.

alivandad

Registered User
لایک‌ها
19
ممنون دوست عزیز. پس به نظر شما استفاده نکنم حتی برای یک دوره ؟

بالا