برگزیده های پرشین تولز

انجمن دوستداران تن تن وميلو

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
قيافه اين پسره اصلا به تن تن نمي خوره. چشاي بدجنسي داره !!

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
درسته. منهم دفعه اول كه ديدمش گفتم اصلا هيچ ربطي به تن تن نداه.اما يك موضوع رو آدم نبايد يادش بره و اون اينكه تن تن يه قيافه اي داره كه شايد تو واقعيت هرگز مشابهش پيدا نشه.اون چشمهاي ريز و اون موها عملا مشابه ساختنشون غير ممكنه.
در ضمن قبلا هم چند تا فيلم از روي تن تن ساختن.من يادمه قاطي تن تن هاي كه داشتم يه يه كتابي بود كه سناريو يكي از اين فيلمهاي تن تن بود و عكسهاي صحنه هاي فيلم رو داشت.
تن تني كه اونجا بود هم با اينكه خودشون رو كشته بودن شبيه تن تن شه, خيلي تو ذوق ميزد.مخصوصا موهاش و اينكه سن و قدش هم بزرگتر از اون چيزي بود كه آدم انتظار داشت.اما جالب بود هادوك ,دوپونتها و حتي تورنسل عين توي كتاب درست كرده بودن.اسم فيلمه (كتابه) هم كشتي اسرار آميز يا همچين چيزي بود..
يا مثلا ميلو اي كه تو اون كتاب بود هم شباهتي يه كتاب نداشت چون هيچ سگي واقعا اون شكلي نيست!!

براي همينه كه من نظر خوبي نسبت به ساختن فيلم تن تن ندارم..اونهمه كاراكتر خاص و بازسازيشون در واقعيت + اينكه داستان لطمه نخوره بنظر غيرممكن مياد.و كلا Comic بايد توي همون كتاب باشه و بس.

rammstein_persia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
اينم عكس اون كتاب كه گفتم..
movie02.jpg

tintinhadukmdovie.jpg

hp04409.jpg

اينم يكي ديگه از فيلمهاي تن تن :
jpTalbotToisonOr.jpg

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اين عكس پاييني خيلي شبيه تن تنه !

hmn

Registered User
لایک‌ها
1
به نقل از Ghazmar :
آقا من يه پيشنهاد دارم. فرض كنيم كه رمشتاين قرار باشه براي هر كتاب تن‌تن، 4000 تومان بده. 10 تا هم كتاب مثلاً مي‌شه 40000 تومان. بيايم يه كار بكنيم. بگيم نصف اين پول رو خود رمشتاين بده كه مي‌خواد كتاب‌ها رو بخره و داشته باشه. نصف ديگه‌ش رو اونايي كه علاقمندن، بين خودمون تقسيم كنيم. و ما پولش رو بديم. مثلاً در مي‌آد نفري 2000 تومن. خب، حالا من Scanner دارم. Scanner ام رو مي‌دم رمشتاين. اون اين‌ها رو Scan مي‌كنه و روي CD مي‌زنه و به ماها مي‌ده. چطوره؟ اين‌جوري همه راضي‌ان فكر كنم.

سلام من اينجا رو تازه ديدم.من ميگم بهتره عوض خريدن اول برو بچز هركي هر كتابي رو كه داره اعلام كنه تا كسري ها مشخص بشه بعد اونا رو بخريم و همه رو يجا جمع كنيم و اسكن كنيم. من خودم چند تا از كتابهاي اصل رو دارم. تعدادش يادم نيست ولي كيفيتشون قابل قبوله و حاضرم اين كارو انجام بدم.

Ghazmar

Registered User
لایک‌ها
3
نقل قول از وبلاگ شهرزاد سپانلو:

Friday, March 05, 2004
I read Marjan Satrapi's book "Persepolis" last year and loved it. If you haven't picked it up, do it soon...

I guess my first love with these types of books started with TinTin or (TanTan). Nobody should miss out on the adventures of TinTin. One of my favorite TinTin books is "The Seven Crystal Balls" or "Haft Gooye Bolooreen". Spooky!​

nmroshan

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از hmn :
سلام من اينجا رو تازه ديدم.من ميگم بهتره عوض خريدن اول برو بچز هركي هر كتابي رو كه داره اعلام كنه تا كسري ها مشخص بشه بعد اونا رو بخريم و همه رو يجا جمع كنيم و اسكن كنيم. من خودم چند تا از كتابهاي اصل رو دارم. تعدادش يادم نيست ولي كيفيتشون قابل قبوله و حاضرم اين كارو انجام بدم.

اقا من يه سي دي دارم از اسكن تمام كتاباي تن تن با كيفيت خوب اما به انگليسي
ولي نميدونم چجوري به دست شما برسونم؟

Cheetah

Registered User
لایک‌ها
0
عشق من تن تن . . . بوسه بر پايت . . . استواريت را مى ستايم . . . به اميد ديدار . . . به اميد . . . :blink:

arash_kh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
از رامشتاين كسي خبري نداره !؟

ilia_barani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از nmroshan :
اقا من يه سي دي دارم از اسكن تمام كتاباي تن تن با كيفيت خوب اما به انگليسي
ولي نميدونم چجوري به دست شما برسونم؟
nmroshan لطفا هر طور ميتوني اين سي دي را به دست من برسان - اصلا ميدوني يه ايميل براي من بفرست تا بدونيم چكار ميشه كرد من تمام هزينه ي اين كار رو هم تقديم ميكنم ايميل من اينه:[email protected]

amir

مدیران قدیمی
لایک‌ها
2
عزيز دل برادر !! ilia_barani !!!
اون دكمه اي كه مي بيني ، روش نوشته Report Bad Post خوب !!! اون واسه اين نيست كه روش بزني و بعدش خيال كني كه زود تر جواب داده مي شه !!! Report Bad post يعني !! " پست بد رو گزارش بدين " و معمولا پستي كه بد تشخيص داده بشهّ! پاك مي شه !
بنابراين دفعه بعدي كه شما يكي از پست هاي خودتون رو Repost bad Post بكنين !!من پست هاي شما رو پاك مي كنم !!!

Hooman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
به نقل از amir :
بنابراين دفعه بعدي كه شما يكي از پست هاي خودتون رو Repost bad Post بكنين !!من پست هاي شما رو پاك مي كنم !!!

امیرجان شما که مهربان‌تر از این حرفا بودید! :(

nmroshan

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
به نقل از ilia_barani :
nmroshan لطفا هر طور ميتوني اين سي دي را به دست من برسان - اصلا ميدوني يه ايميل براي من بفرست تا بدونيم چكار ميشه كرد من تمام هزينه ي اين كار رو هم تقديم ميكنم ايميل من اينه:[email protected]

منظورم اصلا فروش سي دي نبود.ميخواستم اون سي دي رو به احترام تمام كسايي كه به تن تن علاقه دارن بهشون بدم :(

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
سلام
خوشحالم كه اولين پستم در ضمينه حضرت تن تن هستش :)
اول اينكه من همه تن تن هاي قديمي رو از انتشاراته يونيورسال دارم
كسي ميخاد اسكن كنم
البته بگيد كدوم رو
چند تا عكس هم از هرژه دارم كه ميزارم
0000132770-001.jpg

اين هم عكس چانگ دوست تن تن تنها شخصيت واقعي كتابهاي تن تن
0000211345-002.jpg

قربان شما

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
آقا من ميگم كتابهي تن تن رو اسكن واصلاح كنيم از لحاض كيفيت وتوي يه سايت بزاريم
مگه پول 50 مگ هاست چه قدر ميشه
مرسي

ilia_barani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از nmroshan :
منظورم اصلا فروش سي دي نبود.ميخواستم اون سي دي رو به احترام تمام كسايي كه به تن تن علاقه دارن بهشون بدم :(
از لطف و محبتت متشكرم :) - در هر حال من چكار مي تونم بكنم تا اين سي دي را داشته باشم - اي كاش يك ايميل به من مي زدي تا من آدرس خودم رو در اختيارت بزارم [email protected] باز هم از لطف شما متشكرم :D

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از nmroshan :
ماهم طالبيم چيكار كنيم ;)

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نظر من اسكن كتاب 1ريال نمي ارزه چون كيفيت نداره
به نظر من 2كار بايد انجام بشه
1:يكي يك نسخه سالم اينترنتي تن تن رو به هر زبوني پيداكنه
2:يه عده ديگه هم متن اونا رو با متن انتشارات يونيور سال عوض كنند
من در مورد دوم داوطلبم :)

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از SherlockHolmes :
به نظر من اسكن كتاب 1ريال نمي ارزه چون كيفيت نداره
به نظر من 2كار بايد انجام بشه
1:يكي يك نسخه سالم اينترنتي تن تن رو به هر زبوني پيداكنه
2:يه عده ديگه هم متن اونا رو با متن انتشارات يونيور سال عوض كنند
من در مورد دوم داوطلبم :)
بستگي به اسكنر و تنظيم هاي اسكنر داره بايد روي كلور داكيومنت و پرينت ليزري و دي پي اي حدود 600 و فرمت بي ام پي باشه . يه كم ور بري و كيفيت خروجي رو ببيني حساب دستت مياد من از اين كارا كردم مه (تن تن از اين چاب جديد ها رو ميگ راحت ميشه خوند و با كيفيت البته اسكنر من اپسونه)تازه ايني هم كه اينجا گذاشتم با وجود اينكه براي وب فشرده كردم و يه باريكه اونو (فرمت جي پي جي)گذاشتم باز كيفيت خوبي داره اصلي اون كه فشرده نشده است و به فرمت بي ام پي كيفيتش ماهه ;) چون جي پي جي يا گيف عكسو از كيفيت ساقط مي كنند ;)

attachment.php

SherlockHolmes

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
825
به نقل از خوبی کن :
آقا ببخشيد من زبون اينترنتي خيلي حاليم نميشه !؟
اين علا متهاي شما خوبه يا بده؟

بالا