برگزیده های پرشین تولز

بررسی وضعیت سرویس ADSL آسیا تک

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
واسه مرکز ما تو کرج پورتشون پره و همچنان منتظرم

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
امروز سرویس (256) - اینترنت پرسرعت چالاک نامحدود بی کران برنزی (139000 ريال + آبونمان) گرفتم سرعت وبگردی عالیه

سرعت دانلود تو سرویس های نامحدود خوب نیست بین 30 تا 50 هست (الان که دارم مینویسم)

ولی برای وبگردی عالیه . برای اونایی که مثل من مصرف ماهیانشون بالاست بهترین راه سرویس نامحدوده

سرعت دانلود واسه ۲۵۶ نامحدود اگه ۳۰-۵۰ بهت بده که خیلی خوبه
انتظار نداری بورست داشته باشه که نامحدود
ولی من که ۲ مگ محدود دارم هم وبگردی هم دانلود افتضاح شده بعد از عید
۶۷ تومن هم پول میدم

Sent from my iPad using Tapatalk HD

JetXT

Registered User
لایک‌ها
513
سرعت دانلود واسه ۲۵۶ نامحدود اگه ۳۰-۵۰ بهت بده که خیلی خوبه
انتظار نداری بورست داشته باشه که نامحدود
ولی من که ۲ مگ محدود دارم هم وبگردی هم دانلود افتضاح شده بعد از عید
۶۷ تومن هم پول میدم

Sent from my iPad using Tapatalk HD
من 512 که داشتم 30-50 میداد الان پینگ پارس هم مثل قبل عالی شد فقط صبح مشکل داشت

foadderis

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
میشه بگید سرعت دانلود این در روز و شب (1تا9صبح) چقدر است؟
اینترنت پرسرعت چلچله 10 گیگ در ماه (1 تا 9 صبح رايگان) 512
و لطفا یک تست از سرعت 512 با http://testmy.net و Speedtest.net - The Global Broadband Speed Test بگذارید
متشکر

farshad.am

Registered User
لایک‌ها
2
آسیاتک که تو مرکز مخابرات ما گند زده البته به 2سال میکشه ولی چون تو کارم یک روزم بدون نت نمیتونم باشم عوض نکردم تا اینکه رایتل اومد و زمان قطعی با رایتل کار میکنم.
قطعی های طولانی و مکرر انقدر زنگ زدم تو این مدت تا اسم منو میشنون وصل میکنن به بالا سریا

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
من 512 که داشتم 30-50 میداد الان پینگ پارس هم مثل قبل عالی شد فقط صبح مشکل داشت
پارس چه سرویسی داری؟!
سرعت دانلود تک کانکشن پارس چقدره؟!
چون مثلا یو توب اینارو واسه دیدن باید رو تک کانکشن حساب کنی
پینگ گوگل پارس چقدر هست حدودی؟!

amirphp

Registered User
لایک‌ها
223
من سرویس نامحدود 256 یکماهه فعال کردم که تست کنم عالیه. وبگردی خیلی پرسرعتی داره من که راضیم
سرعت دانلود هم الان ساعت 10 صبح هست 36 هست. من راضی ام

amirphp

Registered User
لایک‌ها
223

homayooni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
میشه لطفا اون عزیزانی که 256 نامحدود دارن بگن که دقیقا سرعتشون رو چند وایمسته.رنج 30 تا 50 عجیبه چون 30 اصلا خوب نیست و زیر ضریب 1 به هشت خود شرکته که اگه حساب کنیم باید 32 باشه.50 هم یکم تخیلیه و فکر نکنم تا 50 بیاد .من 256 نامحدود دارم و حداکثر 30 تا دانلود میده اونم به طور فاجعه ای سینوسی هست و از 30 میره تا 20 تغییر میکنه. و اصلا راضی نیستم .البته فکر میکردم 32 تا 38 باشه چون خود پشتیبانیش بهم اطمینان داد که اینجوریه ولی الان همش بهانه میارن که ایراد از مرکز و اینترنت کشور هستو و غیره .برای شما هم همینطوره؟؟؟راستی بگم که مرکز مخابراتی ما شلوغ نیست و پورت آزاد زیاد داره

amirphp

Registered User
لایک‌ها
223
من 2 روزه این سرویس رو فعال کردم خیلی خیلی راضیم.
زیاد دانلود ندارم ولی وبگردیم خیلی زیاده برای همین سرویس حجمی برای من اصلا خوب نبود چون خیلی سریع تموم میشد.
این وبگردیش که عالیه دانلود هم من 30 داشتم 50 هم داشتم همش بین این 2 عدد بوده

من اگر میدونستم نامحدود اینقدر سرعتش بالاست زودتر میگرفتم.
مرکز شهید بهشتی استان قم هستم

foadderis

Registered User
لایک‌ها
0

schakal

Registered User
لایک‌ها
12
میشه لطفا اون عزیزانی که 256 نامحدود دارن بگن که دقیقا سرعتشون رو چند وایمسته.رنج 30 تا 50 عجیبه چون 30 اصلا خوب نیست و زیر ضریب 1 به هشت خود شرکته که اگه حساب کنیم باید 32 باشه.50 هم یکم تخیلیه و فکر نکنم تا 50 بیاد .من 256 نامحدود دارم و حداکثر 30 تا دانلود میده اونم به طور فاجعه ای سینوسی هست و از 30 میره تا 20 تغییر میکنه. و اصلا راضی نیستم .البته فکر میکردم 32 تا 38 باشه چون خود پشتیبانیش بهم اطمینان داد که اینجوریه ولی الان همش بهانه میارن که ایراد از مرکز و اینترنت کشور هستو و غیره .برای شما هم همینطوره؟؟؟راستی بگم که مرکز مخابراتی ما شلوغ نیست و پورت آزاد زیاد داره

سرعت 30 یا 25 نوسانات اینترنت share است حتما نباید منطقه شما پورتش خالی باشه که سرعتتون بالا بره ربطی نداره شما از سایت موزیلا دانلود کن اگر از 25 پایین تر بود مشکل داره نامحدودی هم گرفتید به برنزی یا ... بستگی داره , هر چه قدر پول بدی همانقدر آش مي خوريانتظار معجزه نباید داشته باشید

به طور مثال شهر شما زیر مجموعه یه شهر دیگه است که مثلا همین امر باعث افت سرعت نامحدود میشه به طور کلی تجربه نشون داده مرکز شهرستان یا شهرهای بزرگتر پهنا بهتری دارن

schakal

Registered User
لایک‌ها
12
سلام
کسی نیست جواب من رو بدهد؟!

فکر کنم 30 دقعه در این فروم بیشتر جواب دادن دوستان

سرعت تمامی سرویس ها محدود در روز از 200 تا 350 است
در شب هم سرعت واقعی

موفق باشید

mohebali

Registered User
لایک‌ها
6,494
من 2 روزه این سرویس رو فعال کردم خیلی خیلی راضیم.
زیاد دانلود ندارم ولی وبگردیم خیلی زیاده برای همین سرویس حجمی برای من اصلا خوب نبود چون خیلی سریع تموم میشد.
این وبگردیش که عالیه دانلود هم من 30 داشتم 50 هم داشتم همش بین این 2 عدد بوده

من اگر میدونستم نامحدود اینقدر سرعتش بالاست زودتر میگرفتم.
مرکز شهید بهشتی استان قم هستم
من پردیسان هستم.
منم کارم وبگردیه
برا دانلود هم 50-60 کیلو کافیمه
چه پیشنهادی داری؟
الان 256-5 گیگ ماهی دارم.

amirphp

Registered User
لایک‌ها
223
من پردیسان هستم.
منم کارم وبگردیه
برا دانلود هم 50-60 کیلو کافیمه
چه پیشنهادی داری؟
الان 256-5 گیگ ماهی دارم.

سلام دوست عزیز
من خیام هستم. مرکز بهشتی. الان 2 روزه یکی از دوستان بهم نامحدود رو پیشنهاد کرد
اینجا که عالیه. من در ماه 5 گیگ مصرف داشتم و یا بیشتر که باید بین 22 تا 25 پول میدادم (البته گاهی اوقات به ماهی 30 هم میرسید)
الان دارم همون سرویس رو فقط 15 تومان میدم و خیالم راحته هرچی دوست دارم مصرف میکنم

درسته تو دانلود محدود میشی ولی من برای کار خودم زیاد دانلود ندارم و معمولا وبگردی و مدیریت سایت هست که سرعتش خوبه و مشکلی نیست
اگر میخوای سرعت بالاتری داشته باشی خب 512 نامحدود بگیر.
بعضی از سرویس هاش هم "چند گیگ پر سرعت" داره. من سرویس نامحدود ساده گرفتم. راضی هم هستم

موفق باشی

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
سلام دوست عزیز
من خیام هستم. مرکز بهشتی. الان 2 روزه یکی از دوستان بهم نامحدود رو پیشنهاد کرد
اینجا که عالیه. من در ماه 5 گیگ مصرف داشتم و یا بیشتر که باید بین 22 تا 25 پول میدادم (البته گاهی اوقات به ماهی 30 هم میرسید)
الان دارم همون سرویس رو فقط 15 تومان میدم و خیالم راحته هرچی دوست دارم مصرف میکنم

درسته تو دانلود محدود میشی ولی من برای کار خودم زیاد دانلود ندارم و معمولا وبگردی و مدیریت سایت هست که سرعتش خوبه و مشکلی نیست
اگر میخوای سرعت بالاتری داشته باشی خب 512 نامحدود بگیر.
بعضی از سرویس هاش هم "چند گیگ پر سرعت" داره. من سرویس نامحدود ساده گرفتم. راضی هم هستم

موفق باشی

یعنی میگی پینگ نامحدود با محدود فرق داره؟!
یه تست بگیر از پینگ گول اینجا پیست کن ببینیم چه جوره!؟
دانلود تک کانکشنت چطوره؟!

homayooni

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
سرعت 30 یا 25 نوسانات اینترنت share است حتما نباید منطقه شما پورتش خالی باشه که سرعتتون بالا بره ربطی نداره شما از سایت موزیلا دانلود کن اگر از 25 پایین تر بود مشکل داره نامحدودی هم گرفتید به برنزی یا ... بستگی داره , هر چه قدر پول بدی همانقدر آش مي خوريانتظار معجزه نباید داشته باشید

به طور مثال شهر شما زیر مجموعه یه شهر دیگه است که مثلا همین امر باعث افت سرعت نامحدود میشه به طور کلی تجربه نشون داده مرکز شهرستان یا شهرهای بزرگتر پهنا بهتری دارن

دوست عزیز چند نکته رو باید بهتون گوشزد کنم :
1 ...پورت خالی منطقه رو برای این بهش اشاره کردم چون معمولا پشتیبانی اینو بهونه میکنه که واسه همینه سرعت پایینه.برای اینکه سرعت پایین بیاد پر بودن پورت ها لازمه که برای من به لطف خدا اینطور نیست.مقایسه شما هم بی ربطه به نظر من.نظر خوانندگان هم محترم هست به طور قطع.
2.من اگر میخواستم 25 دانلود داشته باشم که اصلا این سرویسو نمیگرفتم .وقتی خود پشتیبانی میاد به آدم قول میده سرعتت از 32 پایین تر نمیاد یعنی نباید از 32 پایین تر بیاد. در ضمن نمیدونی مثل اینکه شیر 1 به 8 دقیقا یعنی چی.برای اطلاع دوستان به آیین نامه رگولاتوری مراجعه کنن.شیر 1 به 8 یعنی 256 تقسیم به 8 که میشه 32.(دوستان اگه اطلاعات بیشتری دارن با ذکر منبع خوانندگان رو مطلع کنن.خوشحال میشیم.)من به داشتن 32 سرعت از 256 معجزه نمیگم ، میگم نرمال.
شما شهر من رو نمیدونی کجاست چرا اومدی میگی زیر مجموعه؟؟؟؟؟خیلی مشکوکی ولی قضاوت رو میسپارم به خوانندگان.

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
دوست عزیز چند نکته رو باید بهتون گوشزد کنم :
1 ...پورت خالی منطقه رو برای این بهش اشاره کردم چون معمولا پشتیبانی اینو بهونه میکنه که واسه همینه سرعت پایینه.برای اینکه سرعت پایین بیاد پر بودن پورت ها لازمه که برای من به لطف خدا اینطور نیست.مقایسه شما هم بی ربطه به نظر من.نظر خوانندگان هم محترم هست به طور قطع.
2.من اگر میخواستم 25 دانلود داشته باشم که اصلا این سرویسو نمیگرفتم .وقتی خود پشتیبانی میاد به آدم قول میده سرعتت از 32 پایین تر نمیاد یعنی نباید از 32 پایین تر بیاد. در ضمن نمیدونی مثل اینکه شیر 1 به 8 دقیقا یعنی چی.برای اطلاع دوستان به آیین نامه رگولاتوری مراجعه کنن.شیر 1 به 8 یعنی 256 تقسیم به 8 که میشه 32.(دوستان اگه اطلاعات بیشتری دارن با ذکر منبع خوانندگان رو مطلع کنن.خوشحال میشیم.)من به داشتن 32 سرعت از 256 معجزه نمیگم ، میگم نرمال.
شما شهر من رو نمیدونی کجاست چرا اومدی میگی زیر مجموعه؟؟؟؟؟خیلی مشکوکی ولی قضاوت رو میسپارم به خوانندگان.
شیر ۱ به ۸ اصلا اونی که شما گفتی نیست
۲۵۶ که شما میگی ۲۵۶ کیلو بیت هست که واسه به بایت تبدیل کردن تقسیم به ۸ میکنن میشه ۳۲ کیلو بایت!
اون شیرش یعنی این ۳۲ رو بین ۸ نفر تقسیم میکنن یعنی شما حداقل ۴ کیلو بایت سرعت باید داشته باشی!
پشتیبانی هم اکثرا حرف مفت زیاد میزنن به حرف اونا توجه نکن!
هر بار زنگ بزنی یه چیزی بهت میگن اما کلا با ۲۵۶ آسیاتک میانگین طبق گفته بچه ها ۳۰-۵۰ میگیرن
شما تو مودمت نگاه کن ببین دان استریم رو چند برات بستن؟!

بالا