برگزیده های پرشین تولز

بررسی و تحلیل بیت کوین، ارزهای رمزپایه و سیستم بلاک چین

نظر شما در مورد گذشته،حال و آینده ی بازار کریپتو کارنسی

• مثبت

• منفی

• خنثی ( نظری ندارم )

Results are only viewable after voting.

Programmer Turk

Registered User
لایک‌ها
88
سلام دوستان . با استفاده از اين لينک ها مي توانيد روزانه درآمد ميليوني کسب کنيد. بدون هزينه و رايگان ، راحت و در خانه در هر ساعت از شبانه روز. البته ميزان پولي که کسب مي کنيد بسته به تلاش و فعاليت خودتون داره ، با اين لينک ها ثبت نام کنيد ، و به راحتي کار کنيد. آدرس لينک ها رو را براتون قرار مي دهم.توجه کنید که بااین لینک ها می تونید امتیاز بیشتری بگیرید . از اعتمادتون متشکرم.
سایت اول اسکمه :)

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,811

تحلیل ها رو میتونی اینجا ببینی.. نظر کلی + هست فعلا تا نزدیکای 11ک ولی هر لحظه امکان داره هر اتفاقی رخ بده. باید مدیریت سرمایه کنید.

یادش بخیر
2017 که بیت به 17 رسید (همه‌ی) تحلیل‌های تریدینگ ویو + بود :D اصلا عقربه سایت داشت میترکید
همین چند وقت پیش که بیت به 3700 رسید بازم تحلیل‌ها 50 50 بود
به نظرم ادمی که از بیشتر تریداش پول در میاره نمیاد تحلیلش رو بذاره این سایتا یا مثل اون خداکرمی پکیجای میلیونی درست کنه برای آموزش ترید، خودش بیصدا پول در میاره حالا با روش خاص خودش

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
یادش بخیر
2017 که بیت به 17 رسید (همه‌ی) تحلیل‌های تریدینگ ویو + بود :D اصلا عقربه سایت داشت میترکید
همین چند وقت پیش که بیت به 3700 رسید بازم تحلیل‌ها 50 50 بود
به نظرم ادمی که از بیشتر تریداش پول در میاره نمیاد تحلیلش رو بذاره این سایتا یا مثل اون خداکرمی پکیجای میلیونی درست کنه برای آموزش ترید، خودش بیصدا پول در میاره حالا با روش خاص خودش

نظراتی که میدن یک نوع مکمل هست برای جمع بندی وگرنه اگر کسی 100% مطمئن بود که وارن بافت شده بود :دی ....

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
آخرشم معلوم میشه این وارن بافت همون ساتوشی بوده.. همه رو دست انداخته :دی

parsaweb

Registered User
لایک‌ها
7,758
تحلیل نمیخواد که حداقل سالی یه بار 5000 میشه و حداقل سالی یه بار هم 10000
5000 خرید بزن 10000 فروش :دی
یه پا وارن بافت شدم واسه خودم :D باید کتاب بدم بیرون :دی

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,462
تحلیل نمیخواد که حداقل سالی یه بار 5000 میشه و حداقل سالی یه بار هم 10000
5000 خرید بزن 10000 فروش :دی
یه پا وارن بافت شدم واسه خودم :D باید کتاب بدم بیرون :دی

وارن بافت ها اوایل میگفتن قرمز شد بخر سبز شد بفروش !

satansilent

Registered User
لایک‌ها
81
به نظر من اتر اگر نزدیک به $300 شد یک سوم موجودیت رو بفروش، اگر رفت بالا که چه بهتر اگر ریخت 30% پایین تر دوباره همون مقداری که سل زدی رو خرید کن . این چرخه رو تکرار کن تا ضررت کم و یا صفر بشه.

نئو رو تا $50 اصلا نفروش و نگه دار.

سمت بیت کش و بیت اس وی هم به هیچ عنوان نرو.

پ.ن: وقتی سل میزنی تتر بگیر اصلا تبدیل به ریال نکن تا تایم خرید که رسید دوباره با همون تترها بای بزنی.

#_نظر_شخصی

ضرر سریع با تغییر پوزیشین و چندبار نوسان گیری میشه جبران کرد

اتریوم ندارم اون اوایل داشتم در حال حاضر اینارو دارم:

bitcoin cash دارم که سرمایه اصلی اینجاست o_O
Neo دارم که با فروش bitcoin sv که بهم رسیده بود خریدم :cool:
Nano دارم که پول خاصی نیست فقط میخواستم کمی trade کرده باشم ;)

راستش بعد halving به نظرم خرید و فروش خیلی خطرناکه برای امثال من که trader نبودیم و فقط holder هستیم.شایدم مجبورم امیدوار باشم یا شایدم ترسو هستم :eek:

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,811
با اینکه 5 ماه از 2020 گذشته، بیت کوین هنوز نتونسته به هیچ یک از all time high های سال‌های 2017 2018 حتی 2019 برسه به نظرم هنوز وارد روند صعودی نشده حتی با اینکه halving اتفاق افتاده
یک موردی هم اشاره کنم از سال 2017 می گفتن بیت از فلان مقدار پایین تر نمیاد برای اینکه برای ماینرها به صرفه نیست و جمعش میکنند
واقعا این حرفا جوکه، بیت اگه به 1000 دلار هم برسه فقط تعداد ماینرها کم میشه و باز یک عده‌ای سود می کنند همین مسئله باعث میشه که بیت همیشه باشه.
در کل به نظرم احتمال ریزش بالاست تا وقتی هم که بیتکوین all time high های سالهای پیشش رو نشکسته فقط نوسانگیری روزانه‌ و نهایت یک هفتگی رو پیشنهاد میکنم

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
با اینکه 5 ماه از 2020 گذشته، بیت کوین هنوز نتونسته به هیچ یک از all time high های سال‌های 2017 2018 حتی 2019 برسه به نظرم هنوز وارد روند صعودی نشده حتی با اینکه halving اتفاق افتاده
یک موردی هم اشاره کنم از سال 2017 می گفتن بیت از فلان مقدار پایین تر نمیاد برای اینکه برای ماینرها به صرفه نیست و جمعش میکنند
واقعا این حرفا جوکه، بیت اگه به 1000 دلار هم برسه فقط تعداد ماینرها کم میشه و باز یک عده‌ای سود می کنند همین مسئله باعث میشه که بیت همیشه باشه.
در کل به نظرم احتمال ریزش بالاست تا وقتی هم که بیتکوین all time high های سالهای پیشش رو نشکسته فقط نوسانگیری روزانه‌ و نهایت یک هفتگی رو پیشنهاد میکنم

امسال جنگ اقتصادی و شاید تن به تن چین ( بیت کوین بازا ) و امریکاست... حتما نوسانات شدیدی داریم. ( به نظر من )

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
دوستان ببینید خصوصا دوست عزیزCaptive که حسابی از تایپیک دفاع کرد ممنون از طرف همه . ببینید همیشه یه سری ادمها هستند که مخالف سرمایه گذاری هستند و فال منفی هستند کلا نرید سمت این نرید سمت اون و دلایل بی اساس خودشونو دارن ولی خوب حرفه ای ها دارن سودشونو تو اون بازارمیکنند و به خودشون و کارشون اطمینان دارن و به این حرفا توجه نمیکنند ولی روی برخی تازه واردا اثر میزاره و باعث میشه موقعیتی رو از دست بدن بیتکوین از اونموقع که 1 دلار بود زیاد بودن اشخاصی که میگفتند اسکمه تا الان که 9 هزار دلار طی 10 سال اخیر و بازم همون اشخاص هستند که بعد چند هزار برار شدن بیتکوین که چنین سودی تو هیچ بازاری در دنیا نبوده طی 10 سال بازم میگن اسکمه .
شک نکنید بیتکوین قیمت 100 هزار دلار رو هم خواهد دید و بازم هم امثال این نوع انسانهای منفی باف بازم میان میگن خخخخ اگر شد 1 میلیون دلار بعد بگید و بیتکوین کار خودشو داره میکنه نه به بیلگیتس اهمیتی میده و نه هیچ شخص دیگه مگه بیلگیتس چیکاره بازاره که بخواد برای بیتکوین تعیین تکلیف کنه فقط میتونه نظرشو بگه که اصولا خیلی وقتا از ترس و به خاطر منافع خودشون خیلیا نظری میدن که در جهت منافع خودشون باشه نه اینکه نظر واقعی باشه .

قطعا سقوط دلار به خیلیا ضرر میرسونه ولی یه چیزو بدونید بیتکوین یا ارزی مثل بیتکوین رو دنیا قطعا بهش نیاز داره و در اینده حتما همچین ارزی توسط مردم پشتیبانی میشه و زور از دست دولتها خارج خواهد شد که نتونند بانکها و دولتها برای پول مردم تصمیم بگیرند یا با چاپ بی رویه پول به مردم ضرر وارد کنند یا با اعلام ورشکستگی فلا بانک کلی ضرر به مردم برسونند .

خوبی این نوع پول اول اینه که کسی قادر به چاپ و اضافه کردن این نوع پول نیست دوم همه ادما بانک خودشونند و با وجود بیتکوین کسی نیازی به بانک نداره و تو میتونی صدها میلیون دلار رو تو خونه خودت نگه داری و فقط خودت تو دنیا بهش دسترسی داشته باشی و از مال خودت خبر داشته باشی که همه اینا مزایای بیتکوینه .
زمانی وقتی پول کاغذی و نیز بانکها اومد کسی اعتماد نداشت و ملت حاظر بودن مالشونو زیر بالشتشون نگه دارن که به مرور محکوم به شکست شد اون روش الانم بانکها واقعا زیادی دارن میتازونند و تعیین تکلیف میکنند برای پول مردم دنیا که باز مقاومت در برابر بلاکچین و این نوع سیستم پولی هم محکوم به شکست خواهد شد زیاد به دلار امریکا هم دلخوش نکنید ک قرار نیست برای همیشه منوال همینطور باشه و ورق برمیگرده

MOHAMMAD.66.110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
72
دوستان ببینید خصوصا دوست عزیزCaptive که حسابی از تایپیک دفاع کرد ممنون از طرف همه . ببینید همیشه یه سری ادمها هستند که مخالف سرمایه گذاری هستند و فال منفی هستند کلا نرید سمت این نرید سمت اون و دلایل بی اساس خودشونو دارن ولی خوب حرفه ای ها دارن سودشونو تو اون بازارمیکنند و به خودشون و کارشون اطمینان دارن و به این حرفا توجه نمیکنند ولی روی برخی تازه واردا اثر میزاره و باعث میشه موقعیتی رو از دست بدن بیتکوین از اونموقع که 1 دلار بود زیاد بودن اشخاصی که میگفتند اسکمه تا الان که 9 هزار دلار طی 10 سال اخیر و بازم همون اشخاص هستند که بعد چند هزار برار شدن بیتکوین که چنین سودی تو هیچ بازاری در دنیا نبوده طی 10 سال بازم میگن اسکمه .
شک نکنید بیتکوین قیمت 100 هزار دلار رو هم خواهد دید و بازم هم امثال این نوع انسانهای منفی باف بازم میان میگن خخخخ اگر شد 1 میلیون دلار بعد بگید و بیتکوین کار خودشو داره میکنه نه به بیلگیتس اهمیتی میده و نه هیچ شخص دیگه مگه بیلگیتس چیکاره بازاره که بخواد برای بیتکوین تعیین تکلیف کنه فقط میتونه نظرشو بگه که اصولا خیلی وقتا از ترس و به خاطر منافع خودشون خیلیا نظری میدن که در جهت منافع خودشون باشه نه اینکه نظر واقعی باشه .

قطعا سقوط دلار به خیلیا ضرر میرسونه ولی یه چیزو بدونید بیتکوین یا ارزی مثل بیتکوین رو دنیا قطعا بهش نیاز داره و در اینده حتما همچین ارزی توسط مردم پشتیبانی میشه و زور از دست دولتها خارج خواهد شد که نتونند بانکها و دولتها برای پول مردم تصمیم بگیرند یا با چاپ بی رویه پول به مردم ضرر وارد کنند یا با اعلام ورشکستگی فلا بانک کلی ضرر به مردم برسونند .

خوبی این نوع پول اول اینه که کسی قادر به چاپ و اضافه کردن این نوع پول نیست دوم همه ادما بانک خودشونند و با وجود بیتکوین کسی نیازی به بانک نداره و تو میتونی صدها میلیون دلار رو تو خونه خودت نگه داری و فقط خودت تو دنیا بهش دسترسی داشته باشی و از مال خودت خبر داشته باشی که همه اینا مزایای بیتکوینه .
زمانی وقتی پول کاغذی و نیز بانکها اومد کسی اعتماد نداشت و ملت حاظر بودن مالشونو زیر بالشتشون نگه دارن که به مرور محکوم به شکست شد اون روش الانم بانکها واقعا زیادی دارن میتازونند و تعیین تکلیف میکنند برای پول مردم دنیا که باز مقاومت در برابر بلاکچین و این نوع سیستم پولی هم محکوم به شکست خواهد شد زیاد به دلار امریکا هم دلخوش نکنید ک قرار نیست برای همیشه منوال همینطور باشه و ورق برمیگرده
دوست عزیز بحث شما ممکنه درست دربیاد هیچکسی در دنیا علم مطلق نداره. من چیزی که میدونستم گفتم. شمام چیزی که میدونید رو بگید. بدون بی احترامی و حاشیه سازی. شاید منم یک روزی طرفدار بیت کوین شدم!

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
و در ادامه هم بگم دوستان سرمایه گذار نظر من در مورد سعود بیت احتمالا بیت از سه ماه دیگه حرکت سعودی خودشو به مرور اغاز میکنه زیر پوستی و احتمالا تا پایان 2020 بیتکوین بین 15 تا 30 هزار دلار خواهد شد و حرکت اصلی سعود در 2021 اتفاق خواهد افتاد که اواخر 2021 به اوج خودش میرسه احتمال زیاد .
پیشبینی من برای خیلی از کوینهایی که مد نظرم هست و فقط نظر منه و قطعا قرار نیست درست باشه ولی برای تازه واردا میخوام پیشبینی قیمتا رو بزارم پیشبینی شخصیی که مد نظر خودم هست (این پیشبینی برا تا اواخر 2021 است)
1- بیتکوین بین 50 تا 300 هزار دلار
2- نئو بین 150 تا 1500 دلار
3- qtum بین 50 تا 500 دلار
4-اتریوم بین 1000 تا 15000 دلار
5- بی ان بی بین 300 تا 3000 دلار
6- ار سی ان بین 1 تا 15 دلار
7- بیتکوین گلد بین 200 تا 2000 دلار
8- دی ان تی بین 0.3 سنت تا 3 دلار
9- آرک بین 5 تا 50 دلار
10- لیسک بین 30 تا 200 دلار
11- ویوز بین 30 تا 200 دلار
این نظر بنده در مورد سعود حداقلی تا حداکثری ارزهای کریپتو طی یکی دو سال اینده هست این نظر تحمیلی نیست و کاملا شخصی بر اساس تجربه 6 ساله من از این بازاره

Last edited:

shahrokh222

Registered User
لایک‌ها
1,283
دوست عزیز بحث شما ممکنه درست دربیاد هیچکسی در دنیا علم مطلق نداره. من چیزی که میدونستم گفتم. شمام چیزی که میدونید رو بگید. بدون بی احترامی و حاشیه سازی. شاید منم یک روزی طرفدار بیت کوین شدم!
امیدوارم که طرفدار هر چی که هستنید بهترین سود رو از اون زمینه کسب کنید تا دل خودتون و خانوادتون شاد بشه با تشکر از حضور شما و نقد بازار

MOHAMMAD.66.110

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
72
امیدوارم که طرفدار هر چی که هستنید بهترین سود رو از اون زمینه کسب کنید تا دل خودتون و خانوادتون شاد بشه با تشکر از حضور شما و نقد بازار
مرسی .امیدوارم شما هم از کریپتو سود کنید.
بسته شدن کندل هفتگی بالای 10000 میتونه نشانه سعودی شدن باشه . چیزی که خریداران دنبال اون هستند.
در مورد دلار هم اگه جایگاهشو از لحاظ کرنسی رزرو دنیا از دست بده مطمینا سقوط خواهد کرد.موفق باشید

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,462
مدیر تسلا

ایلان ماسک: بیت کوین قوی‌تر از پول رایج به نظر می‌رسد

وكيل الرعايا

همکار انجمن
لایک‌ها
7,462
و در ادامه هم بگم دوستان سرمایه گذار نظر من در مورد سعود بیت احتمالا بیت از سه ماه دیگه حرکت سعودی خودشو به مرور اغاز میکنه زیر پوستی و احتمالا تا پایان 2020 بیتکوین بین 15 تا 30 هزار دلار خواهد شد و حرکت اصلی سعود در 2021 اتفاق خواهد افتاد که اواخر 2021 به اوج خودش میرسه احتمال زیاد .
پیشبینی من برای خیلی از کوینهایی که مد نظرم هست و فقط نظر منه و قطعا قرار نیست درست باشه ولی برای تازه واردا میخوام پیشبینی قیمتا رو بزارم پیشبینی شخصیی که مد نظر خودم هست (این پیشبینی برا تا اواخر 2021 است)
1- بیتکوین بین 50 تا 300 هزار دلار
2- نئو بین 150 تا 1500 دلار
3- qtum بین 50 تا 500 دلار
4-اتریوم بین 1000 تا 15000 دلار
5- بی ان بی بین 300 تا 3000 دلار
6- ار سی ان بین 1 تا 15 دلار
7- بیتکوین گلد بین 200 تا 2000 دلار
8- دی ان تی بین 0.3 سنت تا 3 دلار
9- آرک بین 5 تا 50 دلار
10- لیسک بین 30 تا 200 دلار
11- ویوز بین 30 تا 200 دلار
این نظر بنده در مورد سعود حداقلی تا حداکثری ارزهای کریپتو طی یکی دو سال اینده هست این نظر تحمیلی نیست و کاملا شخصی بر اساس تجربه 6 ساله من از این بازاره
درود نظری درخصوص ریپل ندارید ؟

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
نزدیک 200هزار ریپل دارم !

گفتم تا یک دلار میرسه :))

200 هزار تا ریپل؟ اگه سال 2017 بود اکی ولی الان ریپل فاندای زیاد خوبی نداره. اگر قرار بر ریسک کردن باشه من ترجیح میدم روی لایت، نئو و یا ترون ریسک کنم.

بالا