برگزیده های پرشین تولز

تا حالا روح از بدنتون خارج شده؟

08610023

Registered User
لایک‌ها
9
این نوعی اختلال مغزیه کوتاه مدت هست ...که در آن فرد ابتدا اطلاعات را در قسمت مخصوص " تکرار" ثبت می کند و فرد احساس تکراری بودنش را می کند !

مغز در ابتدا اطلاعات را در قسمت جدید ها دریافت می کند و سپس آنها را به قسمت گذشته منتقل می کند .... اگر همان ابتدا در قسمت گذشته ثبت شود شما احساس می کنید که قبلا دیده اید در حالی که ندیده اید !

با تشکر ( معمولا هم فرد این حس را هم زمان با تکرار شدنش دارد .... نه مثلا 1 ساعت قبلش ....زیرا در واقع تکراری در کار نبوده ، و چون فرد منبعی برای آن پیدا نمی کند آن را به خواب نسبت می دهد !)

اختلال نیس..این اسمش دژاوو هست .de javo
تو ویکی هس

farbod_123

Registered User
لایک‌ها
0
deja vu درسته

منم گاهی روحم که پرواز میکنه گیر میکنه تو پنکه

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
اختلال نیس..این اسمش دژاوو هست .de javo
تو ویکی هس

خب شما می تونید جای اسم فرنگیش ! دژاوو از عربیش خواب های صادقه یا هر چیز دیگری استفاده کنید ...اما همینطور که توضیح دادم نسبت دادنش به خواب تنها به دلیل پیدا نکردن منبع دیگری است

و شما آن را در خواب نودیده اید .....اییی نوفهمه

با تشکر ( اختلالی زود گذر است که خیلی زود خوب می شوی ....کمتر از چند ثانیه ، این در حالیست که دوره های خواب دیدن 10 دقیقه ( یا 15 الآن درست یادم نیست ) است ...! )

لاتاری

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
این نوعی اختلال مغزیه کوتاه مدت هست ...که در آن فرد ابتدا اطلاعات را در قسمت مخصوص " تکرار" ثبت می کند و فرد احساس تکراری بودنش را می کند !

مغز در ابتدا اطلاعات را در قسمت جدید ها دریافت می کند و سپس آنها را به قسمت گذشته منتقل می کند .... اگر همان ابتدا در قسمت گذشته ثبت شود شما احساس می کنید که قبلا دیده اید در حالی که ندیده اید !

با تشکر ( معمولا هم فرد این حس را هم زمان با تکرار شدنش دارد .... نه مثلا 1 ساعت قبلش ....زیرا در واقع تکراری در کار نبوده ، و چون فرد منبعی برای آن پیدا نمی کند آن را به خواب نسبت می دهد !)

نه مثلا این موارد رو به یک نفر میگفتم
یا جایی یاد داشت میکردم

یا مثلا در مورد چیزی که دیدم چند هفته با خودم کلنجار میرفتم و بعد که واقعا به وجود میاومد به باور میرسیدم

salhasalha

Registered User
لایک‌ها
0
با حالی از خودتونه قربان .....

میشه لطفا این چیزایی که به من نسبت دادید رو نقل قولش رو ارائه دهید ؟ ( مردن تو خواب و ایادی آخوندا )

با تشکر ( اون جریان مذهب هم آوردم با این مضمون که دلیل نمیشه و برعکسشم میشه ارائه کرد )

شرمنده آقا میثم. اون پست شما نبود. واقعا معذرت می خوام.

salhasalha

Registered User
لایک‌ها
0
اولا دلیل شخصی بود
دوما من نوشتم اگه کسی دیده بیاد بگه هنوز کسی نگفته پس فقط من نیستم که ندیدم :eek:

راستش من متوجه منظور شما نشدم. خیلی ها توی خواب فوت کردند. اگه منظورتون اینه که کسی بدون هیچ دلیلی تو خواب فوت کنه (منظورم همین مسائلیه که جناب پری لینکشو گذاشتند)...که این رو هم من شنیدم .

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
من امروز صبح از خواب بیدار شدم ، دیدم یازم خوابم میاد...یه نگاهی به ساعت انداختم نمی دونم چی شد یه صدایی شبیه خش خش شنیدم بعد یه گزگزی از پاهام شروع شد و از بدنم جدا شدم ولی خیلی نزدیک به خودم بودم ...ترسیدم دور بشم از خودم. واقعا فکر کردم مردم. خیلی ترسیدم.واسه خودم فاتحه هم خوندم!!! شهادتین هم گفتم! بعد به حالت عادی برگشتم.
کسی تا حالا چنین تجربه ای داشته؟ و کسی می دونه دلیلش چیه؟

دوست عزیز بهت تبریک میگم . اکثر دوستان دقیقا اشتباه اشاره کردند :lol:
فقط من یکی از بچه ها بود که گفت برونفکنی تا اونجایی که دیدم ....

ببین دوست عزیز بدون شک امروز روزه بودی :rolleyes:

اسم این حالت برونفکنی هست و اوایل خیلی ترس داره . معمولا در حالتی بین خواب و بیداری اتفاق میافته ، الان واسه شما کاملا طبیعی رخ داده و واقعا باید خوشحال باشی :blush:

من ماهها تمرین کردم ولی متاسفانه موفق نشدم :(

همونطور که میدونید در حالت خواب روح از بدن جدا میشه ، وقتی این حالت بین خواب و بیداری هم اتفاق میافته روح از بدن جدا میشه ولی تفاوتش اینه که شما میتونید این جدا شدن رو حس کنید واسه همین روی اینکه روحتون رو به کجا پرواز بدید تسلط کامل دارید . البته دفعات اول همه میترسند واسه همین سریع به حالت نرمال بر میگردند اما دفعات بعد مطمئنا میتونید روحتون رو با تسلط کامل جدا کنید . :rolleyes:

این حالت واقعا زیبا هست . اونقدر که دوست دارید هر لحظه تکرار بشه براتون چون میتونید روحتون رو به هر جایی سفر بدید . شاید باورتون نشه من ادمهایی رو میشناسم که روحشون رو به اسمان هفتم هم بردند که البته اون مال ادمهای خیلی خیلی خاص هست و از اونجا چیزهایی تعریف کردند که مو به تن ادم سیخ میشد :eek:

در حالت خواب بعد از سحر برای این کار بهترین موقع هست چون شما نه تنها قبلا بیدار بودید بلکه خیلی زود به حالت خواب خواهید رفت . ;)

نمیخوام بگم این کار هیچ خطری نداره ..... واقعیت اینه که تا قدرت روحی زیاد کسب نکردید نباید زیاد دور بشید . منظورمم از دور شدن رفتن به طبقات اسمانی بالاتر هست وگرنه شما به راحتی میتونید در کره زمین سیر کنی بدون مشکل . میتونی چیزهایی رو ببینی که اون سر دنیا همون لحظه در حال اتفاق افتادن هست . این کار فقط مال افراد مومن نیست اما نیاز به تمرین خیلی زیاد داره .... واقعا قدرش رو بدون :rolleyes:

تنها خطری که من بعضی جاها دیدم براش ذکر شده ولی بعضی هم تائید نکردند پریدن از خواب هست . مثلا شما به منطقه دور سفر کردی و یهو یکی از اعضای خانواده بیدارت کنه ، در این حالت بعضیها اعتقاد دارند در یک لحظه ارتباط بین روح و بدن به صورت ناگهانی قطع میشه و اونوقته که دیگه روح اتصالش از بدن قطع میشه و دیگه نمیتونه به بدن برگرده . البته میگم فقط بعضیها این اعتقاد رو دارند .... :eek:

شدیدا بهت توصیه میکنم از فردا دوباره تمرین کن تا بتونی این حالت رو تجربه کنی اما زیاد دور نشو .... میخوام لذت این کار رو حس کنی ، دقیقا همون لذتی هست که فرد موقع مردن داره .... یعنی روحش میتونه به هر جایی پرواز کنه . البته اون موقع هیچ وابستگی به جسم نداره اما در برونفکنی شما هنوز به جسم وابسته اید و باید برگردید .... واقعا از دست نده این حالت رو . چون بعضیاها حتی چند سال برای رسیدن به این حالت تلاش میکنند ولی موفق نمیشند :eek:

موفق باشید .:rolleyes:

meysam77

Registered User
لایک‌ها
7
نه مثلا این موارد رو به یک نفر میگفتم
یا جایی یاد داشت میکردم

یا مثلا در مورد چیزی که دیدم چند هفته با خودم کلنجار میرفتم و بعد که واقعا به وجود میاومد به باور میرسیدم

شما برای این مسئله شاهد هم دارید ...؟ یعنی می تونید اثبات کنید ؟!

پای یک ملیون دولار در میان هست ها !!!

با تشکر ( یه موسسه هست که اگه کسی بتونه توی محیط آزمایشگاهیش و .... یک کار خارق العاده انجام بده ( معجزه ، غیر طبیعی ، پیشگویی ، غیب بینی ، خواب ، روح و این چیزا ) یک ملیون دولار بهش می دن .... البته یه عده هم رفتن از جمله مرتازهای هندی و .... که مچشون گرفته شد تابلو شدن )

شرمنده آقا میثم. اون پست شما نبود. واقعا معذرت می خوام.

خواهش می کنم .... باحالی دیگه !

با تشکر ( پیش میاد ... بالاخره یکی اینارو گفته بود منم خونده بودمش )

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
طاق باز نخواب تا بختک روت نیفته!

به پهلو بخواب یا حالت چمباتمه

Viruser

Registered User
لایک‌ها
25

اسم این حالت برونفکنی هست و اوایل خیلی ترس داره . معمولا در حالتی بین خواب و بیداری اتفاق میافته ، الان واسه شما کاملا طبیعی رخ داده و واقعا باید خوشحال باشی :blush:

همونطور که میدونید در حالت خواب روح از بدن جدا میشه ، وقتی این حالت بین خواب و بیداری هم اتفاق میافته روح از بدن جدا میشه ولی تفاوتش اینه که شما میتونید این جدا شدن رو حس کنید واسه همین روی اینکه روحتون رو به کجا پرواز بدید تسلط کامل دارید . البته دفعات اول همه میترسند واسه همین سریع به حالت نرمال بر میگردند اما دفعات بعد مطمئنا میتونید روحتون رو با تسلط کامل جدا کنید . :rolleyes:

این حالت واقعا زیبا هست . اونقدر که دوست دارید هر لحظه تکرار بشه براتون چون میتونید روحتون رو به هر جایی سفر بدید . شاید باورتون نشه من ادمهایی رو میشناسم که روحشون رو به اسمان هفتم هم بردند که البته اون مال ادمهای خیلی خیلی خاص هست و از اونجا چیزهایی تعریف کردند که مو به تن ادم سیخ میشد :eek:

در حالت خواب بعد از سحر برای این کار بهترین موقع هست چون شما نه تنها قبلا بیدار بودید بلکه خیلی زود به حالت خواب خواهید رفت . ;)

نمیخوام بگم این کار هیچ خطری نداره ..... واقعیت اینه که تا قدرت روحی زیاد کسب نکردید نباید زیاد دور بشید . منظورمم از دور شدن رفتن به طبقات اسمانی بالاتر هست وگرنه شما به راحتی میتونید در کره زمین سیر کنی بدون مشکل . میتونی چیزهایی رو ببینی که اون سر دنیا همون لحظه در حال اتفاق افتادن هست . این کار فقط مال افراد مومن نیست اما نیاز به تمرین خیلی زیاد داره .... واقعا قدرش رو بدون :rolleyes:

تنها خطری که من بعضی جاها دیدم براش ذکر شده ولی بعضی هم تائید نکردند پریدن از خواب هست . مثلا شما به منطقه دور سفر کردی و یهو یکی از اعضای خانواده بیدارت کنه ، در این حالت بعضیها اعتقاد دارند در یک لحظه ارتباط بین روح و بدن به صورت ناگهانی قطع میشه و اونوقته که دیگه روح اتصالش از بدن قطع میشه و دیگه نمیتونه به بدن برگرده . البته میگم فقط بعضیها این اعتقاد رو دارند .... :eek:

شدیدا بهت توصیه میکنم از فردا دوباره تمرین کن تا بتونی این حالت رو تجربه کنی اما زیاد دور نشو .... میخوام لذت این کار رو حس کنی ، دقیقا همون لذتی هست که فرد موقع مردن داره .... یعنی روحش میتونه به هر جایی پرواز کنه . البته اون موقع هیچ وابستگی به جسم نداره اما در برونفکنی شما هنوز به جسم وابسته اید و باید برگردید .... واقعا از دست نده این حالت رو . چون بعضیاها حتی چند سال برای رسیدن به این حالت تلاش میکنند ولی موفق نمیشند :eek:

شما راه و روششو یاد بده من تمرین می کنم

لاتاری

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
شاید باورتون نشه من ادمهایی رو میشناسم که روحشون رو به اسمان هفتم هم بردند که البته اون مال ادمهای خیلی خیلی خاص هست و از اونجا چیزهایی تعریف کردند که مو به تن ادم سیخ میشد

چیا میگفتن :

من پاهامو اونجا ندیدم اما حسشون میکردم
بدن نداشتم اما حس میکردم

هر لحظه که اراده میکردم هرکجا میرفتم اما حس میکردم که راه رفتم

یک طرف مغازه ها بودن و یک طرف خونه ها اخر هم دریا

هرکسی مشغول کاری بود که تخصص داشت

اونجا چند ثانیه بودم و اینجا نصف روز در خواب

موقع برگشت همه داد میزدند - به همه بگویید دروغ نگویند - غیبت نکنند و ( یکی دیگه بود که یادم نمیاد )

هر کاری کردم نتونستم دوباره برگردم

چند باری داشتم خودکشی میکردم

اون حالت دیوانه کنندست نمیشه تصورش کرد

من جهنمی ندیدم و الان چند سالیه که به خودم تلقین کردم

اخرتی وجود ندارد . روح وجود ندارد . مرگ پایان زندگیست - بوجود امدن دنیا به تدریج بوده

قربانت / حجت

salhasalha

Registered User
لایک‌ها
0

من که جرات نکردم یه متر از خودم دور بشم. شما می گید اگه کسی بیدارم نکنه اتفاقی برام نمی افته؟

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
شما راه و روششو یاد بده من تمرین می کنم

چشم . حالا یا توی همین تاپیک میزارم یا تاپیک جدا باز میکنم به زودی :rolleyes:

چیا میگفتن :
من پاهامو اونجا ندیدم اما حسشون میکردم
بدن نداشتم اما حس میکردم
هر لحظه که اراده میکردم هرکجا میرفتم اما حس میکردم که راه رفتم
یک طرف مغازه ها بودن و یک طرف خونه ها اخر هم دریا
هرکسی مشغول کاری بود که تخصص داشت
اونجا چند ثانیه بودم و اینجا نصف روز در خواب
موقع برگشت همه داد میزدند - به همه بگویید دروغ نگویند - غیبت نکنند و ( یکی دیگه بود که یادم نمیاد )
هر کاری کردم نتونستم دوباره برگردم
چند باری داشتم خودکشی میکردم
اون حالت دیوانه کنندست نمیشه تصورش کرد
من جهنمی ندیدم و الان چند سالیه که به خودم تلقین کردم
اخرتی وجود ندارد . روح وجود ندارد . مرگ پایان زندگیست - بوجود امدن دنیا به تدریج بوده
قربانت / حجت

حجت جان فکر کنم مطلبش رو توی کامپیوترم دارم ، اگه پیداش کردم حتما میزارم :rolleyes:

من که جرات نکردم یه متر از خودم دور بشم. شما می گید اگه کسی بیدارم نکنه اتفاقی برام نمی افته؟

دوست عزیز اولش واقعا ترس داره . اما در این حد و حدود به هیچ خطر نداره . چون شما در حالت عادی هم که میخوابید روح از بدنتون جدا میشه ، اگه قرار باشه هر دفعه از خواب بپره ادم بمیره که عاقلانه نیست . اینی که گفتم فقط برای فواصل خیلی دور هست اونم همه معتقد نیستند خطرناکه ... فقط بعضی این اعتقاد رو دارند :eek:

لاتاری

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
20
شما برای این مسئله شاهد هم دارید ...؟ یعنی می تونید اثبات کنید ؟!

پای یک ملیون دولار در میان هست ها !!!

با تشکر ( یه موسسه هست که اگه کسی بتونه توی محیط آزمایشگاهیش و .... یک کار خارق العاده انجام بده ( معجزه ، غیر طبیعی ، پیشگویی ، غیب بینی ، خواب ، روح و این چیزا ) یک ملیون دولار بهش می دن .... البته یه عده هم رفتن از جمله مرتازهای هندی و .... که مچشون گرفته شد تابلو شدن )

خواهش می کنم .... باحالی دیگه !

با تشکر ( پیش میاد ... بالاخره یکی اینارو گفته بود منم خونده بودمش )
5 میلیون دلار رو کردید 1 میلیون دلار؟

شاهد دارم اما خوب دست من نیست که کی میاد

برم توی یه اطاق 10 سال بشینم که میخواد تصویر اینده بیاد !

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
اولا دلیل شخصی بود
دوما من نوشتم اگه کسی دیده بیاد بگه هنوز کسی نگفته پس فقط من نیستم که ندیدم :eek:

:eek:
نه نیمد ! آخه دیشب یلدا کارم داشت روحمو فرستاده بودم پیش اون ... احتمالا اومده دیده نیستم خیت شده
laugh2.gif
:blink:تو دیشب کی اومدی که من ندیدمت؟!نکنه اون گلدونه که یهو وسط بشقاب غذام خورد شد کار تو بود؟:O
(پارسا نذار بگم خودت با من کار داشتی..نذار بگم..)
به اولین روحانی محل مراجعه کنید تا محل اختفای این عناصر خود فروخته رو بهتون بگن...

میگن جدیداً امکانات دولت الکترونیکم به ارمغان آوردن و سایت زدن واسه کسب درآمد...

بیخیال برادر حمید...:happy:

بچه ها انقدر اینجا دعوا نیفتید و همدیگه رو تخریب نکنید..هرکسی اعتقاداتش و حرفایی که تو پستاش میزنه به عقیده ی خودش مربوطه و محترم..

parnian_nice

Registered User
لایک‌ها
75
جالبه ....

آخه من قبلا ها خیلی برام پیش میومد ، .... مثلا بیدار می شدم ولی نمی تونستم جاییم رو جز پلکام تکون بدم .....بعدن به زحمت و زور تلاش می کردم سرم رو این ور اون ور کنم تا یه دفعه بدنم فعال می شد !

این مال وقتی بود که خیلی مذهبی بودم .................

نمیدونم .والا..فقط یادمه اون دوران اوج دعوا ها مشاجره های خانوادگی بود طوری که اون چند شب و با گریه و سردرد میخوابیدم ..

Parsa-Undead

مدیر باز نشسته
لایک‌ها
1,121
:blink:تو دیشب کی اومدی که من ندیدمت؟!نکنه اون گلدونه که یهو وسط بشقاب غذام خورد شد کار تو بود؟:O
(پارسا نذار بگم خودت با من کار داشتی..نذار بگم..)

بیخیال برادر حمید...:happy:

بچه ها انقدر اینجا دعوا نیفتید و همدیگه رو تخریب نکنید..هرکسی اعتقاداتش و حرفایی که تو پستاش میزنه به عقیده ی خودش مربوطه و محترم..

آخه آدم که روحو نمی بینه !! :lol:
من تو رو دیدم ولی تو منو ندیدی
اون گلدونه هم خودت خوردیش گردن من ننداز :lol:

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
آخه آدم که روحو نمی بینه !! :lol:
من تو رو دیدم ولی تو منو ندیدی
اون گلدونه هم خودت خوردیش گردن من ننداز :lol:

من فکر کردم دیشب شوخی کردی...حداقل می گفتی روسری سرم میکردم:hmm:

گلدونه که افتاد خورد و خاکشیر شد باهاش شربت درس کردم:دی