برگزیده های پرشین تولز

حملات روحی در هنگام خواب

Ar3f

Registered User
لایک‌ها
568
بنده مخالفم بختک قدش 3 متره و دماغشم از اورانیوم غنی شده است:D
اخه مرد حسابی تو اون وضعیت یارو داره میمیره چجوری دماغ بختکو پیدا کنه؟:D

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,351
حالا از بختک بدتر اینه که تو خواب از بلندی پرت شی پایین !!
خونه رفقا پای فیلم من خوابم برده بود ده تا دختر و پسر.. یه نیم ساعت بعد خواب دیدم از رو دوچرخه پرت شدم تو دره !! :D
یعنی انقدر خندیدن اینا بهم که اشک از چشاشون میومد! داشتم قهر میکردم برم !! ابروم رفت کاملا !

from Lg

linkoln

Registered User
لایک‌ها
2,632
داریم قرن 21 رو رد میکنیم اونوقت هنوز توی فکر بختک و آل و این جک و جونورهای تخیلی هستیم ، فلج خواب برای خیلی ها طبیعیه
جالبه یه بنده خدایی میگفت این بختک هست قدش 2 متره دماغش هم از شن هست ، وقتی میخواد آدم رو خفه کنه اگه دماغش رو بگیری آرزوت رو برآورده میکنه:lol:

دماغش؟:D
من شنیدم میگن کلاشو برداری همچین اتفاقی می افته:eek:

new24-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106

linkoln

Registered User
لایک‌ها
2,632
کلاه؟
مگه کلاه میزاره؟
من شنیدم باید سیبیلشو بکشی!!!!!
سیبیل؟
کجای این خوشگله سیبیل داره؟:D

nightmare.jpg

new24-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
لینکون این مال یه چیز دیگه نیس؟
+
ما شانس نداریم،واسه ماها غول چراغ جادو میاد خفتمون میکنه!

linkoln

Registered User
لایک‌ها
2,632
لینکون این مال یه چیز دیگه نیس؟
+
ما شانس نداریم،واسه ماها غول چراغ جادو میاد خفتمون میکنه!

نع:rolleyes:
ایتفاقا واس ما همش این خانومه میاد.
دخمل خوبیه ، فقط یکم روانش صرویصه..

trian

Registered User
لایک‌ها
2,885
دماغش؟:D
من شنیدم میگن کلاشو برداری همچین اتفاقی می افته:eek:

کلاه؟
مگه کلاه میزاره؟
من شنیدم باید سیبیلشو بکشی!!!!!

مهم نیست کجاشو بگیری مهم اینه که آرزو برآورده میکنه
آقا این عکسی که لینکون گذاشته بدآموزی داره از فردا شب همه دنبال بختک میگردن

new24-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
نع:rolleyes:
ایتفاقا واس ما همش این خانومه میاد.
دخمل خوبیه ، فقط یکم روانش صرویصه..

خو شما خوش شانسا ممکنه،ولی ماها که بجای برق مادر زنه ادیسون نصیبمون میشه چی؟!!!!!
مهم نیست کجاشو بگیری مهم اینه که آرزو برآورده میکنه
آقا این عکسی که لینکون گذاشته بدآموزی داره از فردا شب همه دنبال بختک میگردن
گشتم نبود،نگرد نیست

wildcat1995

Registered User
لایک‌ها
197
هدف این تاپیک چی بود?
من یادم رفته جریانش چی بود حالم ندارن از اول بخونم:D

Sent from my HTC Butterfly using Tapatalk 2

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
یکی که زیاد برونفکنی میکنه بیاد یوخده راهنمایی کنه ، من هر کاری میکنم نمیشه . خودم فک میکنم مشکل سر رفتن به خلسه هست که کامل اتفاق نمیافته . چه روشهایی هست ؟

اهورا مزدا

Registered User
لایک‌ها
684
یکی که زیاد برونفکنی میکنه بیاد یوخده راهنمایی کنه ، من هر کاری میکنم نمیشه . خودم فک میکنم مشکل سر رفتن به خلسه هست که کامل اتفاق نمیافته . چه روشهایی هست ؟
داداش انگار داري راجع به درست كردن قهوه حرف ميزني
همچين چيزي حتي اگه وجود داشته باشه هم كار خيلي شاق و سختيه.كار من و شوما نيست.

ioncube

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81

منم مشکلم همینه!
برو همون لینکی که از انجمن پی30دانلود دادم(صفحات قبل)ببین دقیقا چیکار باید بکنی تا عملی بشه
البته من تا الآن به اون مرحله رسیدم ولی از بس ترسیدم نخواستم ادامه بدم(نمیدونستم با لرزه همراهه،فکر کردم بجای اینکه برم بالا دارم میرم پایین-جاهایه بدیه،تو مرحله هفتم ریز زمین اشیاعی هستن که با صدا کردن شما رو میترسونن!-)

بنده از امشب عریان میخوابم
یه موقع دیدی بازگیر فیلم هایه پاگنده اومدا،مواظب باش!
هدف این تاپیک چی بود?
من یادم رفته جریانش چی بود حالم ندارن از اول بخونم
biggrinsmiley.gif
الآن بحث سره امممم
نمیدونم،خودت بخون دیگه!:دی

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
داداش انگار داري راجع به درست كردن قهوه حرف ميزني
همچين چيزي حتي اگه وجود داشته باشه هم كار خيلي شاق و سختيه.كار من و شوما نيست.

نه دادا ، خیلیها اصلا بدون اموزش اینکارها رو می کنند ... کاره خیلی سختی نیست ولی خوب قلق داره .

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,107
منم مشکلم همینه!
برو همون لینکی که از انجمن پی30دانلود دادم(صفحات قبل)ببین دقیقا چیکار باید بکنی تا عملی بشه
البته من تا الآن به اون مرحله رسیدم ولی از بس ترسیدم نخواستم ادامه بدم(نمیدونستم با لرزه همراهه،فکر کردم بجای اینکه برم بالا دارم میرم پایین-جاهایه بدیه،تو مرحله هفتم ریز زمین اشیاعی هستن که با صدا کردن شما رو میترسونن!-)

پستهای زیادیشو خوندم . کتاب هم دارم که توضیح داده ولی خوب وقتی نمیره تو خلسه چیکارش کنم . البته واثقعیتش خودمم نمیدونم میره تو خلسه یا نه !

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
قبلا تو فروم بودن کسایی که برونفکنی میکردن مثلا یه کاربری بود به یوزر دیوید ولی کلا خیلی از این افراد غیب شدن.جدا کسی نیست بیاد راهنمایی کنه؟

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

sasand

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
بختک در واقع یک اختلال در خواب هست که تو این شرایط هیچ روحی از بدن کسی خارج نمیشه و اینا همش ناشی از ناآگاهی از عملکرد مغزه !
دلیل بختک از لحاظ پزشکی :
وقتی شخص به خواب میره مغز به اعصاب حرکتی بدن دستوری میده که تمام اونا رو فلج میکنه تا شخص در زمانی که خواب مبینه نتونه دست و پاشو تکون بده و اسیبی به خودش نرسونه و زمانی که شخص میخواد از خواب بیدار بشه قبل از بیدار شدن مغز دستور فعال شدن اعصاب حرکتی رو میده اما زمانی که ما دچار اختلال در خواب میشیم یا برنامه زمانی خاصی برا خواب نداشته باشیم دچار یه همچین حالت هایی میشیم که اختلال در خواب هست هرکسی همچین مشکلی داره میتونه خوابشو تنظیم کنه در طول روز زیاد نخوابه که شب نتونه بخوابه و حتما حتما حتما ورزش روزانه فراموشتون نشه !
برا خارج شدن از این حالت سعی کنید انگشت پاتونو تکون بدید تا ازش خارج بشین ! هیچ جن و روحی هم در کار نیست در حالت شدید هم میتونید به یه پزشک مراجعه کنید که معمولا قرص های خواب آور تجویز میشه

new24-2

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
106
بختک در واقع یک اختلال در خواب هست که تو این شرایط هیچ روحی از بدن کسی خارج نمیشه و اینا همش ناشی از ناآگاهی از عملکرد مغزه !
دلیل بختک از لحاظ پزشکی :
وقتی شخص به خواب میره مغز به اعصاب حرکتی بدن دستوری میده که تمام اونا رو فلج میکنه تا شخص در زمانی که خواب مبینه نتونه دست و پاشو تکون بده و اسیبی به خودش نرسونه و زمانی که شخص میخواد از خواب بیدار بشه قبل از بیدار شدن مغز دستور فعال شدن اعصاب حرکتی رو میده اما زمانی که ما دچار اختلال در خواب میشیم یا برنامه زمانی خاصی برا خواب نداشته باشیم دچار یه همچین حالت هایی میشیم که اختلال در خواب هست هرکسی همچین مشکلی داره میتونه خوابشو تنظیم کنه در طول روز زیاد نخوابه که شب نتونه بخوابه و حتما حتما حتما ورزش روزانه فراموشتون نشه !
برا خارج شدن از این حالت سعی کنید انگشت پاتونو تکون بدید تا ازش خارج بشین ! هیچ جن و روحی هم در کار نیست در حالت شدید هم میتونید به یه پزشک مراجعه کنید که معمولا قرص های خواب آور تجویز میشه

الان بحثمون رفته سره برون فکنی

وقتی میری به خلسه آدم احساس راحتی میکنه(مثل احساس بعد ارضا!) صدا ها رو خیلی خوب میشنوی،من هم این موقع ها میلرزم !

بالا