برگزیده های پرشین تولز

حملات روحی در هنگام خواب

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
نام کاربری:روح سگ ولگرد!!آواتارشم که همینهه!!!
خدا نصیب گرگ بیابوووون نکنه!

شما از همون دیدن امام زمان معلوم شد چه کاره اید!!!!!

+
دوستان عزیز پیشنهاد میکنم این تاپیک رو بخونید:روش هایی ساده برای برون فکنی(خروج روح از بدن)
نمیخوام بگم که خودم تونستم این کارو بکنم،ولی میدونم که میشه!!
من از زمان امتحانای خرداد دارم لاش میکنم ولی تمرکز کافی ندارم!!!
کتاب 50 روش برای برونفکنی هم هست که میتونید با سرچ پیداش کنید،تو گوشیم دارمش،نمیدونم توی سیستم کجاس!
+
شما هم بهتره بجای اینکارا همیشه در اتاقتو باز بزاری و ترجیحا یه چراغ خواب داشته باشی که شبا روشن باشه،بدون که داری چیز خوبیو تجربه میکنی و منم دوست دارم مثل تو باشم(چه فازی میده!)
سعی کن از جات بلند شی(جسم معنوی)ولی نباید سوم شخص تصور کنی خودتو،باید واقعا بلند بشی،بعدش اسم وفامیل یکیو که میشناسی بگو تا بری تو خوابش،مواظب باش که تار های نقره ای(ای خدا اسمش چی بود،یادم رفته)پاره نشه که کارت تمومه
این ها رو به همه پیشنهاد نمیکنم چون به شدت ترسناکه(اولش) و صدا هایی هم که میشنوی در اصل بخاطر صداهای اطرافته که بلند شده(صدا ها رو بهتر میشنوی) در ضمن جاهایی میتونی بری که قبلا رفتی

دوکتر دوکتریان

اون 70 تا روش نیس؟:D

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
یه دفعه واسه منم همین اتفاق افتاد،آخرش فهمیدم طبقه سوّم راده اسباب کشی میکنه!!!!

اونشب همه اتفاقات در اثر تلقین به خودم بود . من روی شیر اب حمام حساس شده بودم و اونهایی که اینکاره هستند میدونند که یکی از اولین نشانه های ازار و اذیت ارواح و اجنه اینه که دائم به شیر اب ور میرند ! من اونشب هی صدای شیر اب میشنیدم ، جرئت نداشتم برم توی حمام ببینم واقعا شیر باز هست یا نه . فقط هر لحظه اماده بودم یه چهره سیاه و خبیت بیاد از در اتاق زل بزنه تو چشام . خدا شاهده اماده کرده بودم خودمو از پنجره طبقه دوم بپرم پایین!:eek:

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
اراجیف ذکر و این دری. ری ها به کنار
تجربه خودم اینه که ادم موقع خواب وقتی معدش پر باشه خوب نمیخوابه
خالی هم باشه بازم بد میخوابه
باید بین شام و خواب حدودا سه ساعت زمان باشه
بعدشم قبل از خواب حتما یه دسشویی تپل برین !! اونم میتونه باعث بد خوابی بشه
خود شام هم اگر چرب و سنگین باشه حتی فاصله هم که بندا ین تا خواب بازم باعث اذیت موقع خواب میشه
میرسیم به سر وصدا , سعی کنید جایی بخوابین که هوا جریان داشته باشه نه اینکه بسته باشه , تا صبح شما هزاران بار دم و بازدم کردین و اتاق رو از اکسیژن خالی میکنید و بعد از کمبود اکسیژن خواب بدی خواهید داشت , خیلی از ماها موقع بیدار شدن احساس میکنیم که اصلا انگار نخوابیدیم انقدر خسته ایم , واسه اینه که بدن اکسیژن کافی نگرفته برای ترمیم و انجام کارهای مورد نیاز .

Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2

اصلا غیر از این نیست.خیلی طبیعیه.منم خودم زیاد تجربش کردم میگم چیز خاصی یک عارضه خوابه یکسری دچارش میشن وگرنه در حالت خواب عادی کسی حس نمیکنه.این رو به قبله بودن و نبودن هم دلیلش نیست.الان قبله جای کثیف ترین مردمان جهانه.پس دلتون رو الکی خوش نکنید

Sent from my Xperia Neo V using Tapatalk 2

iranescence

Registered User
لایک‌ها
2,811
نظرتون در مورد پست من چیه؟

Last edited:

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
سلام دو دل بودم این تایپیک بزنم یانه راستش من الان تقریبا هفت ساله که موقعی که در خواب هستم حمله روحی بهم دست میده همون حالتی که خیلی ها بهش میگن بختک که در واقع باوری که از قدیم وجود داشته فکر کنم اکثر شما هم حداقل یکبار هم که شده این حالت تجربه کردید یکم ترسناکه اما در عین حال هیجان انگیز هست این حالتی که الان من حدود هفت سال که در بیشتر شبها تجربه میکنم حالت عجیبیه گاهی وقت ها باعث خارج شدن کالبدم میشه تو اون حالت گاهی صدا ها و نورهای میبینم میشنومو.... حالا میخواستم از دوستان یه آمار بگیرم که چند نفر این حالت تجربه کردند؟
مشاهده پیوست 393613

آخه این چه کاریه؟
ر.ی.د.م به خودم باوو
اول اون لینکی که توی پی 30 اپ بود رو نگاه کردمو خوندمش بعد یهو گفتم صفحه اول تاپیک رو ببینم.
عکسی که استارتر گذاشته یهو اومد جلو چشم.
مراعات کنید تو رو خدا.
واقعا در حد یه سکته خفیف به فنا رفتم.

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
بنده شب تا صب ترسناکترین فیلمهایی که فکر کنین(کلا فیلم ترسناکی نیست که ندیده باشم)بصورت کاملا تنها توی یه شهر غریب که یه مدت دانشجو بودم و خونه قدیمی بودم که میگفتن همسایه طبقه بالا روح دیده سکته کرده مرده,توی همچین خونه ای بودم و فیلم ترسناک نگاه میکردم تازه همه میگفتن خونه آل داره(البته خدا پدر آل بیامرزه سبب شد خونه خیلی ارزون بمن اجاره بدن) هیچوقتم هیچکدوم از اینایی که شما میگین نیومد سراغم..اینا خرافات دوستان..
غذا سبک بخورید که دچار کابوس نشید..

pooria-ir

Registered User
لایک‌ها
2,424
آقا جاتون خالی،هفته پیش سه شنبه شب با یکی از دوستم تو یه ویلا تو شهرک طاووسیه تنعا بودیم،مساحت حدود ۲۰۰ متر،که ۲۵۰ ساختمون و باقیش حیاتو باغه،ساعت حدودای ۲ بود که فیلم sinister رو گذاشتیم،سیستم صوتی طرف هم خیلی خوف بود،دالبی ۵.۱ که دور خونه چیده بود،یعنی جوری ری.م به خودم که ۴۰ دقیقه بیشتر رو :-D جرات نکردیم ببینیم،جیغ که میزد صداش اکو میکرد تو خونه
بعدش خاموش کردیم و رادیو پیام رو با صدای بلند روشن کردیم که دیگه نترسیم،و بعد یه ساعتی خوابمون برد :-|

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

payamb

Registered User
لایک‌ها
434
آقا جاتون خالی،هفته پیش سه شنبه شب با یکی از دوستم تو یه ویلا تو شهرک طاووسیه تنعا بودیم،مساحت حدود ۲۰۰ متر،که ۲۵۰ ساختمون و باقیش حیاتو باغه،ساعت حدودای ۲ بود که فیلم sinister رو گذاشتیم،سیستم صوتی طرف هم خیلی خوف بود،دالبی ۵.۱ که دور خونه چیده بود،یعنی جوری ری.م به خودم که ۴۰ دقیقه بیشتر رو :-D جرات نکردیم ببینیم،جیغ که میزد صداش اکو میکرد تو خونه
بعدش خاموش کردیم و رادیو پیام رو با صدای بلند روشن کردیم که دیگه نترسیم،و بعد یه ساعتی خوابمون برد :-|

Sent from my SHW-M380W using Tapatalk 2

داداش عجب شجاعتی داری والا....

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
وقتی حس کردی زیادی ترسناک شد فیلمه صدایش رو کم کن.اونقد که صدا آدمو میترسونه تصویر نمی نمیترسونه

Sent from my Nexus S using Tapatalk 2

amir3408

Registered User
لایک‌ها
1,415
منم همین چند روز پیش اینجوری شدم چند بار
نمیتونستم سرم رو از بالش بلند کنم و انگار چسبیدم بله زمین و چشمانم رو هم به زور به ذره باز میکردم.منو باش فکر میکردم از خستگی زیاد اینجور میشم نگو مرض دارم

Hosseinpro

کاربر قدیمی پرشین تولز*همکار باز نشسته
فروشنده معتبر
لایک‌ها
998
نمیتونستم سرم رو از بالش بلند کنم و انگار چسبیدم بله زمین و چشمانم رو هم به زور به ذره باز میکردم.منو باش فکر میکردم از خستگی زیاد اینجور میشم نگو مرض دارم

فکر نکنم اسمش رو بشه مرض یا مریضی گذاشت فقط یه واکنش سیستم عصبیه که به عوامل مختلفی مربوط میشه و بیماری نیست

freedom_soul95

Registered User
لایک‌ها
34
هدفتون اینه که این حالتو تجربه نکنید؟
یا دنبال راهکار بیشتر شدنش هستید

rahman24

همکار بازنشسته
لایک‌ها
3,868
افشین اسم انگلیسی سایت ارواح حمید رو بده شاید توی آرشیو گوگل پیدا کردم

jujushow

Registered User
لایک‌ها
1,108
بنده شب تا صب ترسناکترین فیلمهایی که فکر کنین(کلا فیلم ترسناکی نیست که ندیده باشم)بصورت کاملا تنها توی یه شهر غریب که یه مدت دانشجو بودم و خونه قدیمی بودم که میگفتن همسایه طبقه بالا روح دیده سکته کرده مرده,توی همچین خونه ای بودم و فیلم ترسناک نگاه میکردم تازه همه میگفتن خونه آل داره(البته خدا پدر آل بیامرزه سبب شد خونه خیلی ارزون بمن اجاره بدن) هیچوقتم هیچکدوم از اینایی که شما میگین نیومد سراغم..اینا خرافات دوستان..
غذا سبک بخورید که دچار کابوس نشید..

فک نکنی این پست رو زدم که باهات اعلام مخالفت کنم اما شخصا من با دیدن فیلم ترسناک نمیترسم . شاید خیلی هیجان زده بشم اما فیلم یه جوریه که 4 تا ببینی دیگه همه حقه های سینمایی و جلوه های ویژش میاد دستت ، فیلمها هم که خدا رو شکر همه از رو دست هم کپی می کنند . شخصا فیلم ترسناک برام ترس نمیاره .

-0000-

Registered User
لایک‌ها
1,236
دیشب ساعت 1 اومدم بخوابم انقدر این چیپس شعر های فروم پی 30 اپ رو خونده بودم که تا ساعت 3 با اینکه خیلی خوابم میومد فقط پلکم میپرید یه تصاویری میمود جلو چشم در حد چند لحظه.
خدا خودش هوامو داشته باشه از امشب وگرنه جنون میگیرم.
ببینید چیکار کردید با جوون پاک مملکت/جن زده شدیم رفت
ugly-land-irangif190.gif

ioncube

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
81

شک نکن
مرض داری!!

دیشب ساعت 1 اومدم بخوابم انقدر این چیپس شعر های فروم پی 30 اپ رو خونده بودم که تا ساعت 3 با اینکه خیلی خوابم میومد فقط پلکم میپرید یه تصاویری میمود جلو چشم در حد چند لحظه.
خدا خودش هوامو داشته باشه از امشب وگرنه جنون میگیرم.
ببینید چیکار کردید با جوون پاک مملکت/جن زده شدیم رفت
ugly-land-irangif190.gif
تازه تو خوبی،من واسه اینکه نترسم تا ساعت 3 داشتم سریال himym رو تو آیپاد میدیدم،عاقا بعدش گفتیم بگیریم بخوابیم،هرکاری میکردم خوابم نمیبرد،همش فیلم سایه های تاریکی رو تصور میکردم،آخرش با چراغ روشن خوابیدم!!!

چای خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

تهرانی

Registered User
لایک‌ها
2,350
خدا رو شکر اتفاقاتی ترسناک و کابوس هایی که برای من افتاده اکثرا خنده دارن و با تعریف کردنش همیشه دوستان رو هم خندوندم. ریتم تاپیک رو با تعریف کردنشون خراب نمیکنم .
با این چزایی که تو این تاپیک خوندم میبینم که اصلا تاب دیدن همچین صحنه هایی رو ندارم .

Sent from my LG-P970 using Tapatalk 2

بالا