برگزیده های پرشین تولز

مشکوک بودن سرویس وایمکس ایرانسل - برای ثبت نام دست نگه دارید!

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
ممنون از پاسختون
منظورم اینکه میشه مودم رو باز کرد توشو دید؟ می خواهم بدونم به خاطر آنتنی که احتمالا توشه این قدر بد شکل و بلند هست یا کلا طراحیش همین جوریه یا فیبرش رو به صورت عمودی گذاشتند...
این مودم، در اصل یک مدل از محصولات Huawei هست ( مدل دقیقش هم BM635 یا ۶۲۵ هست ... یه همچین چیزی ) . اصل مودم اصلا این شکلی نیست و خیلی هم خوشگله ( البته خیلی که نه ... ولی خوبه ) ... ایرانسل اومده برای این مدل قاب طراحی کرده خودش ! محتویات مودم رو ریخته تو این قاب ! از اونجایی که ایرانسل نه تنها تو بخش فنی خیلی کارمندان ضعیفی داره، تو بخش طراحی صنعتی هم کارمنداش افتضاح هستند و مودم شده شکل سطل آشغال از نوع کوچیکش.

حالا اینکه شما میخواید بازش کنید ... خوب هر دستگاه الکترونیکی رو میشه باز کرد ! توش هم حتما آنتن رو خواهید دید ...

عکس اصلی مودم رو هم اینجا میتونید ببنید :
http://ff.im/f38Wi

Behi ™

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این مودم، در اصل یک مدل از محصولات Huawei هست ( مدل دقیقش هم BM635 یا ۶۲۵ هست ... یه همچین چیزی ) . اصل مودم اصلا این شکلی نیست و خیلی هم خوشگله ( البته خیلی که نه ... ولی خوبه ) ... ایرانسل اومده برای این مدل قاب طراحی کرده خودش ! محتویات مودم رو ریخته تو این قاب ! از اونجایی که ایرانسل نه تنها تو بخش فنی خیلی کارمندان ضعیفی داره، تو بخش طراحی صنعتی هم کارمنداش افتضاح هستند و مودم شده شکل سطل آشغال از نوع کوچیکش.

حالا اینکه شما میخواید بازش کنید ... خوب هر دستگاه الکترونیکی رو میشه باز کرد ! توش هم حتما آنتن رو خواهید دید ...

عکس لود نمیشه میشه یه جا دیگه آپ کنی ؟ ممنون

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18

خب کاملا معلومه ایرانسل چرا این مودم رو تبدیل به کله قند کرده . برای اینکه به یه نوعی از حمل اون جلوگیری کنه و ثابتش کنه . چون فکر نکنم این مودم توی هیچ کیفی جا بشه .

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
این هم عکس.

فایل های ضمیمه

• Screen shot 2010-01-29 at 4.40.34 PM.png
    Screen shot 2010-01-29 at 4.40.34 PM.png
    66.9 KB · نمایش ها: 49

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
البته من فکر میکنم دلیل اصلی اینکار این هست که بگن این مودم ایرانسل هست نه برند دیگه. البته ظاهرا خیلی هم موفق نبودند تو توافق با Huawei چون اولا آرم این شرکت خیلی کمرنگ پشت مودم خورده. دوما روی جعبه هم تا جایی که یادمه ارم این شرکت رو دیدم. سوما دوستان اصلا زحمت ندادن به خودشون کنترل پنل رو اصلاح کنن و فقط به قرار دادن لوگو ایرانسل اون بالا راضی شدن ... و مدل مودم ( مدل اصلی ) رو میشه بالای کنترل پنل دید.

حالا سوال پیش میاد که اگر برای ایرانسل انقدر قضیه مهم بوده که ظاهر مودم رو ناشناس و به اسم خودش بده بیرون و به همین دلیل احتمالا کلی هزینه هم کرده ( و البته گند زده در طراحی ظاهر مودم و احتمالا از کیفیت دریافت سیگنال و آنتن دهی هم کم کرده ... ) چرا یکم بیشتر وقت و هزینه نکرده و آثار باقی مونده Huawei رو کامل حذف نکرده ...

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
البته من فکر میکنم دلیل اصلی اینکار این هست که بگن این مودم ایرانسل هست نه برند دیگه. البته ظاهرا خیلی هم موفق نبودند تو توافق با Huawei چون اولا آرم این شرکت خیلی کمرنگ پشت مودم خورده. دوما روی جعبه هم تا جایی که یادمه ارم این شرکت رو دیدم. سوما دوستان اصلا زحمت ندادن به خودشون کنترل پنل رو اصلاح کنن و فقط به قرار دادن لوگو ایرانسل اون بالا راضی شدن ... و مدل مودم ( مدل اصلی ) رو میشه بالای کنترل پنل دید.

حالا سوال پیش میاد که اگر برای ایرانسل انقدر قضیه مهم بوده که ظاهر مودم رو ناشناس و به اسم خودش بده بیرون و به همین دلیل احتمالا کلی هزینه هم کرده ( و البته گند زده در طراحی ظاهر مودم و احتمالا از کیفیت دریافت سیگنال و آنتن دهی هم کم کرده ... ) چرا یکم بیشتر وقت و هزینه نکرده و آثار باقی مونده Huawei رو کامل حذف نکرده ...

واقعا گند زده من که اصلا روم نمیشه مودم رو به کسی نشون بدم گزاشتم زیر میز کسی نبینه :D . هر کی هم دیده تا الان میگه سطل آشغال خریدی ؟

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
یه سوال

این دوستانی که وایمکس دارن میتونن مودمشون رو ببرن یه جای دیگه شهر که انتن میده و استفاده کنن ؟

مثلا من در شمال هستم و وایمکس دارم. اگه مودم (البته باید مودمه رو با وانت حمل کرد) رو وردارم بیارم تهران - جایی که خط میده - به اینترنتش دسترسی دارم یا اینکه از هر شهری وایمکس بگیریم فقط تو همون شهر جواب میده ؟

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
یه سوال

این دوستانی که وایمکس دارن میتونن مودمشون رو ببرن یه جای دیگه شهر که انتن میده و استفاده کنن ؟

مثلا من در شمال هستم و وایمکس دارم. اگه مودم (البته باید مودمه رو با وانت حمل کرد) رو وردارم بیارم تهران - جایی که خط میده - به اینترنتش دسترسی دارم یا اینکه از هر شهری وایمکس بگیریم فقط تو همون شهر جواب میده ؟

والا این سوال منم هست البته نه شهر به شهر توی همون شهر جا بجا کنی چی میشه ؟
اگه میخوای با هم به جواب برسیم خرجش اینه که مارو دعوت کنی شمال بیایم هم مودمو تست کنیم هم یه آبی بزنیم :D:happy:

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
ما مخلصیم. شما بیا شمال قدمت روی چشم ما

من مشکلم اینه که کارم وابستگی شدید به اینترنت داره. میخوام برم تهران خونه فامیل و دوستان . و شهرهای دیگه

دایال اپ که قربونش برم معرکه است :دی از یه طرف هم تلفن مردم اشغال میشه و درست نیست. از یه طرف سرعتش افتضاحه. از یه طرف هم نمیتونم کارم رو بی خیال شم. واسه همین گفتم وایمکس رو هم کنار دی اس ال داشته باشیم که وقتی میریم مسافرت از اون استفاده کنیم.

میخواستم هم سرویس 64 کیلو بیت اعتباری رو بگیرم. (هر گیگا بایت 10 هزار تومن میشه) - هزینه ماهیانه نداره.

منتها این مودمش که یه پا برج میلاده. خط دهیش رو هم من فکر میکردم هر جا ایرانسل خط بده اینم برد داره که شایان جان فرمودند که اینطوری نیست.

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
ما مخلصیم. شما بیا شمال قدمت روی چشم ما

من مشکلم اینه که کارم وابستگی شدید به اینترنت داره. میخوام برم تهران خونه فامیل و دوستان . و شهرهای دیگه

دایال اپ که قربونش برم معرکه است :دی از یه طرف هم تلفن مردم اشغال میشه و درست نیست. از یه طرف سرعتش افتضاحه. از یه طرف هم نمیتونم کارم رو بی خیال شم. واسه همین گفتم وایمکس رو هم کنار دی اس ال داشته باشیم که وقتی میریم مسافرت از اون استفاده کنیم.

میخواستم هم سرویس 64 کیلو بیت اعتباری رو بگیرم. (هر گیگا بایت 10 هزار تومن میشه) - هزینه ماهیانه نداره.

منتها این مودمش که یه پا برج میلاده. خط دهیش رو هم من فکر میکردم هر جا ایرانسل خط بده اینم برد داره که شایان جان فرمودند که اینطوری نیست.

چاکریم . خب کاری نداره که زنگ بزن از خود ایرانسل بپرس البته بهت جواب منفی میدن :D مثل قضیه مودم من گفتم فلان جا هستم گفت مودم outdoor بگیر ولی من الان دارم خیلی راحت با indoor سیگنال میگیرم .

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
مشکلی نیست.

اگر مودم شما از خود ایرانسل باشه ( یا حالا چیز دیگه باشه که ثبت بشه تو شبکه‌شون ... ) فرق نمیکنه کجا باشید. هر جای تو این ۶،۷ تا شهری که سرویس میدن مودم رو ببرید، کار میکنه. فقط باید آنتن بده اونجا ... مهم نیست کجا باشه !

Paniaco

Registered User
لایک‌ها
5
میگم این تلفن اینترنتی اش چطوریه؟ کسی اطلاعات داره؟

ویدئو کنفرانس هم همینطور؟

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
سرویس voip که فعلا فعال نیست به زودی ها هم فکر نمیکنم بشه. نه به خاطر مشکلات فنی ... به خاطر اینکه فکر نمیکنم حالا حالا ها اجازه این کار رو داشته باشند ! اون رو هم داشته باشند ... اینها اینترنت معمولی رو نمیتونن با این سیستم اکانتیگشون مدیریت کنن ... voip هم اضافه بشه که ... خدا به خیر کنه !

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
1همه چیز در مورد وایمکس ایرانسل (از ثبت نام تا بسته شدن حسایم در 4 روز!)به تمام دوستان و عزیزانم خواهش میکنم تا حتما قبل از گرفتن وایمکس ایرانسل حتما و حتما با دوستانی که قبلا از این سرویس استفاده کردند مشورت کنید.تا مثل من به این روزگار نیفتید.........

خب دوست عزیز با همه مشکلاتی که ایرانسل برا من درست کرده ولی باید بگم که شما یه مقدار دارید بی انصافی میکنید دیگه . در مورد پشتیبانی و پشت خط موندن و این چیزا حق با شماست . که امیدوارم درست بشه . قیمت مودم رو هم خب 110 نمارزه ولی دیگه اینجوری هم نیست که 10 تومن پولش باشه .
ولی درمورد ثبت نام و تحویل مودم و فعال شدن سرویس شاید؟! شما یا دوستانتون روز های آخر سال ثبت نام کردید که خورده به تعطیلات که 17 روز طول کشیده .
در مورد شارژ حسابتون هم متوجه نشدم شما گفتید که 3 گیگ 128 گرفتید . بعد ایرانسل میگه 175 گیگ ؟!! خب این یه چیزیه که هرچی فکرشو میکنم خب نمیتونه همچین حرفیو زده باشه طرف ایرانسلی .

به قول یکی از دوستان ایرانسل داره وایمکس رو با تعرفه نزدیک به ADSL به ملت میده حالا طلب کار هم هستیم (هستم خودمو میگم به کسی بر نخوره) راست هم میگه خب دیگه یادمون نمیره که یه زمانی خونمون پشت کوه که بود فیبر نوری نشده بود دیدم که این مخابرات سر رانژه کردن خط چه نازی میکنه و بازی در میاره . حالا ایرانسل اومده تکنولوژی جدید رو آورده بدون نیاز به هیچ واسطه و بستر کابلی داره اینترنت میده . خب نباید انتظار داشت که این مشکلاتی که وجود داره تا 4 یا 5 ماه دیگه حل بشه . البته خیلی مشکلاتی که از نظر لاگین شدن و امنیت و آی پی و ... در روزهای اول وجود داشت تا حدودی حل شده .

ولی خب در کل پیشنهاد میکنم دوستانی که میتونن ADSL بگیرند سراغ وایمکس فعلا نیان چون مشکلاتی هنوز وجود داره .

majid.empire

Registered User
لایک‌ها
18
جناب آقای محترم نمیدوم چرا شما نمیخواهید واقعیت رو قبول کنین....

خب در مورد ثبت نام که من الان 2 ماه که ثبت نام کردم دارم استفاده میکنم .
ولی خب شما همه چیز رو با هم قاطی کردی آره اگر بحث حق حقوق و این چیزا باشه اینا حقوق مشتری نیست که دارن میدن . البته این فقط در مورد ایرانسل نیست . هیچ شرکت اینترنتی تو ایران حقوق مشتری رو رعایت نمیکنه .
به هر حال من معذرت میخوام اعصاب شما خراب شد . بیشتر از این هم حاضر نیستم :eek:fftopic: کنم .

irancell-mtn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1همه چیز در مورد وایمکس ایرانسل (از ثبت نام تا بسته شدن حسابم در 4 روز!)
به تمام دوستان و عزیزانم خواهش میکنم تا حتما قبل از گرفتن وایمکس ایرانسل حتما و حتما با دوستانی که قبلا از این سرویس استفاده کردند مشورت کنید.تا مثل من به این روزگار نیفتید.
اول از اینکه مودم ها چینی هستند و انصافا با دیدن اون فقط خودتون نظر بدین که 110 هزارتومان و دویستو اندی هزار تومان !!!!! بابت اون میرزه یا نه؟!!:eek: (بماند که موقع پرداخت با عوارض و مالیات افزوده و یک سری هزینه یامفت و بازی با کلمات ، 110 هزار تومان به163 هزار تومان میرسه(میتونید امتحان کنید!)این هزینه هاشون نشون میده که واقعا مردم رو دراز گوش فرض کرده اند!!مثلا وقتی نصاب مودم که آنچنان ژستی داشتند که گویی فول پروفسور دانشگاه هاروارد هستند!تشریف اوردند، تنها کاری که ایشان کردند کابل مودم را به پورت کامپیوتر وصل نمودند !و ایرانسل 8000 تومان بابت این کار بسیار تخصصی هزینه فاکتور کرده بودند!!!
دوم: میتونید امتحان کنید ،هر دفعه که زنگ میزنید به شما یک توصیه ای میکنند!! و معمولا به همه افراد در ایتدا مودم فضای باز پیشنهاد میشه!! مثل خود من که در تماس اول خانمی که مشاوره میداد به من گفت که با مودم داخلی هیچ امکان کانکت وجود نداره! ولی من سرانجام با مودم داخلی کانکت شدم!(البته فقط برای 4روز!) و با چند بار تماسی که بعدا گرفتم مشخص شد این معمولا رویه کار هست! وعزیزان این رو بدونند که اصلا اینطور نیست که با مودم بتونید در حال حرکت کانکت شوید(طبق صحبتهای نصاب مودم و کارشناسان خود ایرانسل!) این رو هم بگم که نه تنها گیرندگی مودم توی خونه شما با همسایتون کاملا فرق داره بلکه در اتاق خودتون هم از نقطه ای به نقطه دیگه فرق داره!!!(این رو شخصا تست کردم) یعنی این فکر رو کاملا فراموش کنین که مودم را دستتون بگیرید و هر جایی خواستید برید و کانکت شید!(این قرتی بازیا به ایران نیومده) البته شاید خیلی جاها آنتن بده و لی ایرانسل هیچ تضمینی نمیده.اگر حرف من رو باور ندارید تماس بگیرید. موقع تماس اولین چیری که از شما سوال میشه آدرس دقیق هست،حتی گاهی پلاک و طبقه چندم بودن هم مهمه!!!(از خود من چون منزلمون5طبقه بود سوال شد!)
سوم : برای پشتیبانی باید با خطوط ایرانسل تماس بگیرید!! اگر از خطوط غیر ایرانسل تماس بگیرید برای شما دقیقه ای 40-50 تومان خرج داره که ممکنه تا آخر یک ماه این هزینه از خود هزینه اشتراک بیشتر شه!!! (در هر تماس حد اقل 4 دقیقه باید پشت خط بمونید!حالا بماند که ما10 دقیقه هم منتطر بودیم)و اگر بخواهید از خطوط ایرانسل تماس بگیرید(که ارزان تره) به آرزوی ایرانسل کمک کردین چون باید یک خط ایرانسل تهیه کنین(یعنی هر کس وایمکس بخواد باید یک خط ایرانسل هم بخواد!!!!:( )
چهارم : موقع ثبت نام اگر پی گیری نکنید تا 17 روز هم آوردن مودمتون به طول میانجامه!(من تو این توشته از تجربیات5 نفر از دوستانم استفاده کردم ما هممون با هم برای ثبت نام اقدام کردیم) وکمترین زمان برای ارسال مودم بین دوستانم برای من بوده که7 روز بوده و انصافا10 بار تماس گرفتم و خواهش وتمنا کردم که کارم رو راه ببندازند!
پنجم : در مورد سرعت دانلود و محاسبه هزینه ها و اتفاقی که برای من افتاد و گند های زیادی که از ایرانسل برای من رو شد ( طبق آخرین تماس، مشاوران ایرانسل با نهایت گستاخی به گفتند که من باید ماهی حدود دویست هزار تومان بابت هر ماه با سرعت 128 و 3 گیگ حجم بپردازم!!!!!چیزی که به فریب تو سایت ایرانسل نوشته 15هزار تومان!!! چون این مقدار برای من توی 2 روز تمام شد!!!!) تو یه قسمت دیگه توضح میدم.حالا شاید بهتر میفهمم که چرا شرکت ام تی ان ایرانسل برای یک چیزی مثل وایمکس که اصلا نمیتونه مثل سیم کارتها همه گیر و پاپیولر شه اینقدر تبلیغات چند میلیارد تومانی میکنه !(چون تا همین الان فکر کنم چند برابرشو در آورده) نحوه شارژ، کم کردن اعتبار و تمدید ماهانه اعتبار در سرویس وایمکس ایرانسل بسیار عجیب ،غیر صحیح، دروغین و گنگ هست . انقدر گنگ که مشاوران چون نمیتوانند جواب گوی من باشند تماس من را در چند مورد قطع کردند!!!!طوریکه ایرانسل مدعی است من در یک روز حدود175 گیگ دانلود کرده ام !!!!حال اینکه کل شارژ من برای 2 ماه 6 گیگ بوده!به همین علت6گیگ شارژ من 4 روزه تمام شد و کلی هم بدهکار شدم که بسیار خنده دارو مضحک است. پس تورو به خدا این ها رو بخونید و به دوستانتون هم اطلاع بدید تا دیگه مثل من گول این فریبکاران رو نخورند! و مثل من بشون توهین نشه و حقیر نشن و وقت و پولشون رو حروم نکنن.
تجربیات دیگران از وایمکس و دیگر سرویسهای اینترنتی:
http://www.wimax-irancell-mtn.blogfa.com/

irancell-mtn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
جناب ، دوست عزیز،نمیدوم چرا شما نمیخواهید واقعیت رو قبول کنین! من نگفتم این مودمها 10 هزار تومن میرزه!! ولی انصافا 220 هزار تومان میرزه؟؟اولا تا ثبت نام نکنین اصلا نمیتونید نظر بدین.عزیز من روز اول که مودم رو برای من آوردند من هم داشتم مثل شما خاندان ایرانسلو دعا میکردم که لطف بزرگی در حق پیشبرد ارتباطات و علم داره به این مملکت میکنه. ولی از چند روز بعد همهچیز عوض شد! وقتی تماسام قطع شد!! وقتی مشاور ایرانسل سرم داد میزد!!!وقتی با کمال گستاخی و جسارت به من گفته شد در 4 روز حدود 17 گیگ دانلود کردم!!! جالب اینجاست که وقتی بشون گفتم من تمام دانلودامو ثبت کردم !میدونید یه من چی گفت؟!!!!! از من پرسید شما چت هم کردین؟!!!! گفتم آره.بعد با پوز خند به گفت خوب دیگه اونجا از حجمتون کم شده!!!!!!!!!!!
در حالی که هر ادم بی سوادی میدونه که موقع چت کردن فقط کاراکتران که دارن مبادله میشن. که گاهی به کیلو بایت هم نمیرسه!!!!! بعد وقتی گفتمشما اشتباه میکنین به من گفت : شما بی سوادی من چی کار کنم!(تو دلم گفتم من که دارم تو بهترین دانشگاه ایران فوق لیسانس میخونم اونم رشته فنی! بی سوادم یا تو که فرق بین بایتو گیگا بایتو نمیدونی!!!) وقتی فهمیدم چه چیزایی پشت پردست که با کمال گستاخی به من گفته شد : ما هیچ کاری نمیتونیم بکنیم! شما اگه میخواید حسابتون باز شه دوباره باید 45 هزار تومان شارژ کنین!!!شما میتونید برید شکایت کنین!چرا از همون اول که دیدید حساب برای یه کس دیگس یا تو حساب خودتون اشتباه امار درج شده شکایت نکردین!!!!ینی من تو چهار روز باید 78 هزار تومان هزینه بپردازم!!! من میخوام اینو بدونم که این جوابها باید به من داده بشه؟! من تمام این حرفا رو که به من و دوستانم زده شده خدا رو شکر ضبط کردیم و مدرک کامل داریم. من بیکار نیستم بشینم اینجا چرتو پرت بنویسم! من اینتر نت های اسپید گرفتم که کارم زود راه بیفته، نه اینکه 10 روز منتظر 1تماس بررسی اعتراض بشینم!!!!تو این مملکت نه تنها ما عمرو وقتمون باید پشت ماشین تو ترافیک تلف شه بلکه باید پشت کامپیوتر هم توی اینترنت تلف شه!!!من واقعا متاسفم واقعا.اون شرکتی که با مردم اینطوری برخورد میکنه علنا داره مردم رو گاو فرض میکنه اگر نه نمیتونه اینقدر گستاخ باشه !!!میبینید؟ اونقدر این حرفها چرت بوده که شما هم باور نمیکنید!! عزیز من داشتن اینترنت پر سرعت از کمترین حقوقیه که شهروندان میتونن داشته باشن. من فقط میتونم بگم متاسفم بابت همه چیز.فقط همین

irancell-mtn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1همه چیز در مورد وایمکس ایرانسل (از ثبت نام تا بسته شدن حسابم در 4 روز!)
به تمام دوستان و عزیزانم خواهش میکنم تا حتما قبل از گرفتن وایمکس ایرانسل حتما و حتما با دوستانی که قبلا از این سرویس استفاده کردند مشورت کنید.تا مثل من به این روزگار نیفتید.
اول از اینکه مودم ها چینی هستند و انصافا با دیدن اون فقط خودتون نظر بدین که 110 هزارتومان و دویستو اندی هزار تومان !!!!! بابت اون میرزه یا نه؟!!:eek: (بماند که موقع پرداخت با عوارض و مالیات افزوده و یک سری هزینه یامفت و بازی با کلمات ، 110 هزار تومان به163 هزار تومان میرسه(میتونید امتحان کنید!)این هزینه هاشون نشون میده که واقعا مردم رو دراز گوش فرض کرده اند!!مثلا وقتی نصاب مودم که آنچنان ژستی داشتند که گویی فول پروفسور دانشگاه هاروارد هستند!تشریف اوردند، تنها کاری که ایشان کردند کابل مودم را به پورت کامپیوتر وصل نمودند !و ایرانسل 8000 تومان بابت این کار بسیار تخصصی هزینه فاکتور کرده بودند!!!
دوم: میتونید امتحان کنید ،هر دفعه که زنگ میزنید به شما یک توصیه ای میکنند!! و معمولا به همه افراد در ایتدا مودم فضای باز پیشنهاد میشه!! مثل خود من که در تماس اول خانمی که مشاوره میداد به من گفت که با مودم داخلی هیچ امکان کانکت وجود نداره! ولی من سرانجام با مودم داخلی کانکت شدم!(البته فقط برای 4روز!) و با چند بار تماسی که بعدا گرفتم مشخص شد این معمولا رویه کار هست! وعزیزان این رو بدونند که اصلا اینطور نیست که با مودم بتونید در حال حرکت کانکت شوید(طبق صحبتهای نصاب مودم و کارشناسان خود ایرانسل!) این رو هم بگم که نه تنها گیرندگی مودم توی خونه شما با همسایتون کاملا فرق داره بلکه در اتاق خودتون هم از نقطه ای به نقطه دیگه فرق داره!!!(این رو شخصا تست کردم) یعنی این فکر رو کاملا فراموش کنین که مودم را دستتون بگیرید و هر جایی خواستید برید و کانکت شید!(این قرتی بازیا به ایران نیومده) البته شاید خیلی جاها آنتن بده و لی ایرانسل هیچ تضمینی نمیده.اگر حرف من رو باور ندارید تماس بگیرید. موقع تماس اولین چیری که از شما سوال میشه آدرس دقیق هست،حتی گاهی پلاک و طبقه چندم بودن هم مهمه!!!(از خود من چون منزلمون5طبقه بود سوال شد!)
سوم : برای پشتیبانی باید با خطوط ایرانسل تماس بگیرید!! اگر از خطوط غیر ایرانسل تماس بگیرید برای شما دقیقه ای 40-50 تومان خرج داره که ممکنه تا آخر یک ماه این هزینه از خود هزینه اشتراک بیشتر شه!!! (در هر تماس حد اقل 4 دقیقه باید پشت خط بمونید!حالا بماند که ما10 دقیقه هم منتطر بودیم)و اگر بخواهید از خطوط ایرانسل تماس بگیرید(که ارزان تره) به آرزوی ایرانسل کمک کردین چون باید یک خط ایرانسل تهیه کنین(یعنی هر کس وایمکس بخواد باید یک خط ایرانسل هم بخواد!!!!:( )
چهارم : موقع ثبت نام اگر پی گیری نکنید تا 17 روز هم آوردن مودمتون به طول میانجامه!(من تو این توشته از تجربیات5 نفر از دوستانم استفاده کردم ما هممون با هم برای ثبت نام اقدام کردیم) وکمترین زمان برای ارسال مودم بین دوستانم برای من بوده که7 روز بوده و انصافا10 بار تماس گرفتم و خواهش وتمنا کردم که کارم رو راه ببندازند!
پنجم : در مورد سرعت دانلود و محاسبه هزینه ها و اتفاقی که برای من افتاد و گند های زیادی که از ایرانسل برای من رو شد ( طبق آخرین تماس، مشاوران ایرانسل با نهایت گستاخی به گفتند که من باید ماهی حدود دویست هزار تومان بابت هر ماه با سرعت 128 و 3 گیگ حجم بپردازم!!!!!چیزی که به فریب تو سایت ایرانسل نوشته 15هزار تومان!!! چون این مقدار برای من توی 2 روز تمام شد!!!!) تو یه قسمت دیگه توضح میدم.حالا شاید بهتر میفهمم که چرا شرکت ام تی ان ایرانسل برای یک چیزی مثل وایمکس که اصلا نمیتونه مثل سیم کارتها همه گیر و پاپیولر شه اینقدر تبلیغات چند میلیارد تومانی میکنه !(چون تا همین الان فکر کنم چند برابرشو در آورده) نحوه شارژ، کم کردن اعتبار و تمدید ماهانه اعتبار در سرویس وایمکس ایرانسل بسیار عجیب ،غیر صحیح، دروغین و گنگ هست . انقدر گنگ که مشاوران چون نمیتوانند جواب گوی من باشند تماس من را در چند مورد قطع کردند!!!!طوریکه ایرانسل مدعی است من در یک روز حدود175 گیگ دانلود کرده ام !!!!حال اینکه کل شارژ من برای 2 ماه 6 گیگ بوده!به همین علت6گیگ شارژ من 4 روزه تمام شد و کلی هم بدهکار شدم که بسیار خنده دارو مضحک است. پس تورو به خدا این ها رو بخونید و به دوستانتون هم اطلاع بدید تا دیگه مثل من گول این فریبکاران رو نخورند! و مثل من بشون توهین نشه و حقیر نشن و وقت و پولشون رو حروم نکنن.

arashzam

Registered User
لایک‌ها
3,543
چه کشیدی شما!

با این حساب رفتن طرف وایمکس خودکشی محسوب میشه!

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
اره بابا

منم بی خیال شدم فعلا- اصلا ارزش نداره خریدن این سرویس البته در حال حاضر

امیدوارم در اینده یه تغییری در رویشون و کیفیت سرویسهاشون بدن.

بالا