برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی و مشاوره برای خرید کنسول

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
سلام دوستان
میخام یه ps4 بگیرم ولی نه از قیمت و نه مدلاش چیزی میدونم لطفا قیمت از کمترینشو تا بالاشو بنویسید با انواعشو

هک شده یا نه؟

بازیایرو که اجاره داده میشه میشه کپی کرد تو هارد و افلاین استفاده کرد یا نه؟
این مدل1116 که میگن 850/900 تمنه نوش چه مدلیه و چه مشخصاتی داره؟ تاریخ تولید و ظرفیت وگرافیکو.... از بقیه ps4 ضعیف تره یا مشکلی داره واقعا?؟؟؟
بعد یه مدت بردش ایراد پیدا میکنه یا زیاد استفاده شه داغ میکنه؟
ممنون

سلام داداش
ps4 کلا 3 سری داره
1- اورجیتال ( سری اولی )
2- اسلیم
3- پرو

سری ها اورجینال قدیمی شدن - آخرین سری هاش کیفیت ساختشون به شدت اومده پایین
البته سری اورجینال زیر 1 میلیون نیست - هاردم هر چی بیشتر بهتر - چون نمیشه هارد اکسترنال نصب کرد - ولی روی xbox one میشه بازی رو روی هارد اکسترنال ریخت
نو هم کم دارن هواست باشه ریفر و دست دوم به جا نو بهت نندازن

اسلیم ها سری جدیدن که جمع وجور ترن - تازه اومدن قیمت مناسبی هم دارن
ps4 slim الان 500 گیگش 1.130 ه و ..............

پرو که تازه اومده و قدرتمندتر از بقیه ps4 هاست قیمتشم بالاست 4k ساپورته

درباره هک - یه روشی هست هر بازی مبلغی میگرن از 5 هزار به بالا - بازی رو میرزین روی کنسول بازی میکنی - ولی نباید آنلاین بشی - اگر بشی کنسولت بن میشه
سری ها اوریجنال و اولی اینا یه سریشون مشکل دور فن دارن و ......

Pooyyeesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ممنون از وقتی که گذاشتی
یکی از دوستان گفتن توپ خونه 1116 900 تمن میشه خرید اکشو
و راضی بودن ازش ولله

شما میگی اینو نگیرم یعنی

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
ممنون از وقتی که گذاشتی
و راضی بودن ازش ولله

شما میگی اینو نگیرم یعنی

داداش هر چی دوست داری بخر ، سوال پرسیدی منم اطلاعات خودمو گفتم

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
عزیز خیلیم ممنون از جوابتون
من واقعا ازps4 نمیدونم واون دوستمون گفت همون 1116 خوبه

گفتم که هر چی دوست داری بخر , سوال پرسیدی منم در حد آگاهیم جواب دادم
تو ps4 بخری نه قراره مال من بشه نه قراره پولش از جیب من بره
هر چی خودت میدونی بخر

iman0013

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
85
ممنون از وقتی که گذاشتی
و راضی بودن ازش ولله

شما میگی اینو نگیرم یعنی
به نظرم شما اسلیم بگیر،هم کوچکتره هم کنترلر بهتر شده و هم از نظر تهویه و دما پیشرفت کرده

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
سلام داداش
ps4 کلا 3 سری داره
1- اورجیتال ( سری اولی )
2- اسلیم
3- پرو

سری ها اورجینال قدیمی شدن - آخرین سری هاش کیفیت ساختشون به شدت اومده پایین
البته سری اورجینال زیر 1 میلیون نیست - هاردم هر چی بیشتر بهتر - چون نمیشه هارد اکسترنال نصب کرد - ولی روی xbox one میشه بازی رو روی هارد اکسترنال ریخت
نو هم کم دارن هواست باشه ریفر و دست دوم به جا نو بهت نندازن

اسلیم ها سری جدیدن که جمع وجور ترن - تازه اومدن قیمت مناسبی هم دارن
ps4 slim الان 500 گیگش 1.130 ه و ..............

پرو که تازه اومده و قدرتمندتر از بقیه ps4 هاست قیمتشم بالاست 4k ساپورته

درباره هک - یه روشی هست هر بازی مبلغی میگرن از 5 هزار به بالا - بازی رو میرزین روی کنسول بازی میکنی - ولی نباید آنلاین بشی - اگر بشی کنسولت بن میشه
سری ها اوریجنال و اولی اینا یه سریشون مشکل دور فن دارن و ......
سلام
یه لینک معتبر در مورد افت کیفیت میدی؟
من سری ۱۲۱۶ دیدم مشکلی از نظر کیفیت نداشت.
به iman0013 هم بگم که از نظر اجرا هیچ تفاوتی بین PS4 و PS4 Slim نیست.
فقط پرو قدرت پخش تصاویر با کیفیت 4K داره و یا همون 1080p با ۶۰ فریم بر ثانیه
در مورد روش هکی هم میتونی خودت یه اکانت با بازی مد نظرت خریداری کنی و خودت دستی فایلها رو دانلود و بریزی تو کنسول(یا اگه مثلا ۲ تا دیگه از رفقات این کنسول رو دارن ۳ نفری پول بذارید بازی بخرید و بین خودتون به اشتراک بذارید همون کاری که این افراد میکنن)

saeed_taj

همکار بازنشسته
لایک‌ها
5,787
سلام
یه لینک معتبر در مورد افت کیفیت میدی؟
من سری ۱۲۱۶ دیدم مشکلی از نظر کیفیت نداشت.
به iman0013 هم بگم که از نظر اجرا هیچ تفاوتی بین PS4 و PS4 Slim نیست.
فقط پرو قدرت پخش تصاویر با کیفیت 4K داره و یا همون 1080p با ۶۰ فریم بر ثانیه
در مورد روش هکی هم میتونی خودت یه اکانت با بازی مد نظرت خریداری کنی و خودت دستی فایلها رو دانلود و بریزی تو کنسول(یا اگه مثلا ۲ تا دیگه از رفقات این کنسول رو دارن ۳ نفری پول بذارید بازی بخرید و بین خودتون به اشتراک بذارید همون کاری که این افراد میکنن)
دوست عزیز pro یک دنیای دیگه اس..اصلا قابل مقایسه با معمولی نیست.من خودم دارمش و مثلا فیفا ۱۷ رو بصورت 4k و ۶۰ فریم میزنم و لذت میبرم.مدل قدیمی دیگه ارزش خرید نداره.چون از این به بعد تمام بازیها روی پرو بهتر و با گرافیک بالاتر اجرا میشن.حتی اگه تی وی full hd داری بازم خرید پرو رو بهت توصیه میکنم

Sent from my SM-A710F using Tapatalk

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
اگر TV با رزولوشن 4K و 60 هرتز دارین، پرو ارزش خرید داره، حتی اگر ندارین هم ارزش داره چون بازی های زیادی روی PS4 معمولی روی سی فریم هستن و یا 900 پیکسل رو آپ اسکیل میکنن و تعداد این بازی ها به مرور زمان بیشتر میشه.

به نظرم برچسب 4کا بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داره، چون بازی هایی که به صورت نیتیو روی 4کا 60 فریم میدن، بازی های سنگینی نیستن و تعدادشون هم کمه.
کسی که نظرش روی رزولوشن هست، جلوه های بصری براش مهمه پس هم 60 فریم و هم موتور سنگین پردازش گرافیکی براش اهمیت داره، آدم که نمیتونه خودشو گول بزنه.
PS5 کنسولی هست که میشه روش در مورد 4K حساب باز کرد.

Last edited:

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
این پست برای کسایی که میگن ps4 ها عادی سری اولی مشکلی ندارن
اینم نظر یکی از دوستان از خرید ps4 اورجینال سری اولی
اینم لینک نظر پایین

http://forum.bazicenter.com/posts/4168611/

به نظر من یه چیز ps4های معمولی جدید داره شدیدا تو ذوق میزنه و اون هم کیفیت ساخت پلاستیک بیرونی کنسول هست اصلا من نمیدونم چرا اینطوره واقعا از سونی بعید هست که نظارتی نمیکنه و هردمبیل میزنه یه نگاه به رنگ دستگاه های سری جدید بکنید بعضی جاها رنگ دستگاه ایراد داره و پلاستیکش انگار یکدست رنگ نشده انگار از مواد بازیافتی ساخته باشن!!! من اوایل فکر میکردم فقط مال اینطوریه یا دستگاه دست دو بهم انداختن بعد دیدم نه یه سری کلا کم و بیش همینطوری هستن اینجا هم از بچه ها پرسیدم گفتن طرف برچسب بی کیفیت روش انداخته در صورتی که دارم میگم بابا کنسول نو نو بوده !!! و از یکی از معتبرترین افراد هم خریدم البته به نظر قطعات داخلی همچنان کیفیت خوبی دارن حتی و نسبت به سری قبل بهینه تر شده به سختی من صدای فن دستگاه رو میشنوم وقتی بازی از رو هارد اجرا میکنم و بحث من فقط با بخش بیرونی دستگاه هست از جعبه که در اوردم حس یه دستگاه بشدت کهنه رو بهم داد تعدادی عکس هم میزارم که ببینید توی نت هم بزنید ps4. Discoloration blemishes و ps4 matt finish problem براتون میاره. من اگه میدونستم اینطوریه سراغ اسلیم میرفتم

عکس ها نشون میده هم سری جدید هم قدیمی تولید اخیر این مشکل رو دارن و به مرور زمان با گرم شدن کنسول هم بیشتر مشخص میشه
6f73f9c34372d8c82ee40c8a64cf4ce3.jpg
b9a14906f86512563ef1050a34c7ea51.jpg

2cf3e4a30fc38cd33d5681db40deee62.jpg

نظر بعدی ایشون

اخر حرفم ویرایش کردم هم جدید هم قدیم که تولید جدیدن دچار این مشکل هستن کافیه تو نت هم سرچ کنید به انگلیسی شما لابد خبر نداشتید چون روبرو نشدید از وقتی سونی فکر ساخت اسلیم رو کرده و پرو.. از کیفیت معمولی داره میزنه مشکل یکی دو نفر هم نیست هیچ عاملی هم اینطوریش نکرده نه برچسب نه مایع که شما میگید و همه از روز اول همینطوری از جعبه بیرون میان و به مرور زمان هم بدتر میشه نمونش هم خودم که دارم میگم کنسول رو نو خریدم از جای بسیار معتبر. مشخصه توی فرایند رنگ کردن کنسول سهل انگاری شده. کنسول فاملیمون هست نگاه میکنه ادم عشق میکنه حس کیفیت به ادم میده ولی مال خودم اینطوری نیست هرچند من دیگه سعی کردم فراموش کنم چون کارایی دستگاه برام مهم هست ولی اخه حفظ کیفیت ساخت هم خوب چیزیه کنسول هم تازه که سرد هست روشن میکنم تا چند دقیقه صدای ترق توروق ازش میاد بخاطر همین پلاستیک بی کیفیتش

این هم عکس کنسول خودم واسه اثبات که کسی نگه فقط قدیمی اینطوره یا صاحبش اینطوریش کرده. سفره ناهار رو ولی باحال گفتید همونطوره دقیقا :)))

3c2b677ae3b67f5c9ad8a69750b50b8e.jpg

........................................................

جالبه بدونید ps4 ها سری اولی خودش چند سری داره سری ها لانچی و اوایل مشکل صفحه مرگ ( صفحه آبی ) - مشکل دور فن و ...... داشتن
سری ها بعدترش یکی بهتر شدن - بعد دوباره خراب شدن حتی کیفیت بدنه مثل زباله ها بازیافتیه
من فکر میکنم کسایی که اطلاعات ندارن لطفا بقیه رو راهنمایی نکنن تا خدایی نکرده طرف مقابل دل زده و ناراحت نشن و احساس نکن پولشون به هدر رفته
همین پست بالا همین کسی که ps4 خریده با این شکل اگر فرداش بخواد بره بفروشه میگن کنسول استوک خیلی کارکده اس بز ازش میخرن بخاطر ظاهرش

Last edited:

mojtaba-x

Registered User
لایک‌ها
55
دوست عزیز pro یک دنیای دیگه اس..اصلا قابل مقایسه با معمولی نیست.من خودم دارمش و مثلا فیفا ۱۷ رو بصورت 4k و ۶۰ فریم میزنم و لذت میبرم.مدل قدیمی دیگه ارزش خرید نداره.چون از این به بعد تمام بازیها روی پرو بهتر و با گرافیک بالاتر اجرا میشن.حتی اگه تی وی full hd داری بازم خرید پرو رو بهت توصیه میکنم

Sent from my SM-A710F using Tapatalk
خدمتتون عرض کنم منم منکر کیفیت بالاتر PS4 pro نشدم!
لطفا جمله های منو دوباره بخونید!
گفتم بین اسلیم و معمولی تفاوتی نیست!
وگرنه افزایش سرعت پردازنده پرو و افزایش رم ثانویه و سرعت پردازنده ثانویه پرو قطعا بی تاثیر نیست.

این پست برای کسایی که میگن ps4 ها عادی سری اولی مشکلی ندارن
اینم نظر یکی از دوستان از خرید ps4 اورجینال سری اولی
اینم لینک نظر پایین

http://forum.bazicenter.com/posts/4168611/

به نظر من یه چیز ps4های معمولی جدید داره شدیدا تو ذوق میزنه و اون هم کیفیت ساخت پلاستیک بیرونی کنسول هست اصلا من نمیدونم چرا اینطوره واقعا از سونی بعید هست که نظارتی نمیکنه و هردمبیل میزنه یه نگاه به رنگ دستگاه های سری جدید بکنید بعضی جاها رنگ دستگاه ایراد داره و پلاستیکش انگار یکدست رنگ نشده انگار از مواد بازیافتی ساخته باشن!!! من اوایل فکر میکردم فقط مال اینطوریه یا دستگاه دست دو بهم انداختن بعد دیدم نه یه سری کلا کم و بیش همینطوری هستن اینجا هم از بچه ها پرسیدم گفتن طرف برچسب بی کیفیت روش انداخته در صورتی که دارم میگم بابا کنسول نو نو بوده !!! و از یکی از معتبرترین افراد هم خریدم البته به نظر قطعات داخلی همچنان کیفیت خوبی دارن حتی و نسبت به سری قبل بهینه تر شده به سختی من صدای فن دستگاه رو میشنوم وقتی بازی از رو هارد اجرا میکنم و بحث من فقط با بخش بیرونی دستگاه هست از جعبه که در اوردم حس یه دستگاه بشدت کهنه رو بهم داد تعدادی عکس هم میزارم که ببینید توی نت هم بزنید ps4. Discoloration blemishes و ps4 matt finish problem براتون میاره. من اگه میدونستم اینطوریه سراغ اسلیم میرفتم

عکس ها نشون میده هم سری جدید هم قدیمی تولید اخیر این مشکل رو دارن و به مرور زمان با گرم شدن کنسول هم بیشتر مشخص میشه
6f73f9c34372d8c82ee40c8a64cf4ce3.jpg
b9a14906f86512563ef1050a34c7ea51.jpg

2cf3e4a30fc38cd33d5681db40deee62.jpg

نظر بعدی ایشون

اخر حرفم ویرایش کردم هم جدید هم قدیم که تولید جدیدن دچار این مشکل هستن کافیه تو نت هم سرچ کنید به انگلیسی شما لابد خبر نداشتید چون روبرو نشدید از وقتی سونی فکر ساخت اسلیم رو کرده و پرو.. از کیفیت معمولی داره میزنه مشکل یکی دو نفر هم نیست هیچ عاملی هم اینطوریش نکرده نه برچسب نه مایع که شما میگید و همه از روز اول همینطوری از جعبه بیرون میان و به مرور زمان هم بدتر میشه نمونش هم خودم که دارم میگم کنسول رو نو خریدم از جای بسیار معتبر. مشخصه توی فرایند رنگ کردن کنسول سهل انگاری شده. کنسول فاملیمون هست نگاه میکنه ادم عشق میکنه حس کیفیت به ادم میده ولی مال خودم اینطوری نیست هرچند من دیگه سعی کردم فراموش کنم چون کارایی دستگاه برام مهم هست ولی اخه حفظ کیفیت ساخت هم خوب چیزیه کنسول هم تازه که سرد هست روشن میکنم تا چند دقیقه صدای ترق توروق ازش میاد بخاطر همین پلاستیک بی کیفیتش

این هم عکس کنسول خودم واسه اثبات که کسی نگه فقط قدیمی اینطوره یا صاحبش اینطوریش کرده. سفره ناهار رو ولی باحال گفتید همونطوره دقیقا :)))

3c2b677ae3b67f5c9ad8a69750b50b8e.jpg

........................................................

جالبه بدونید ps4 ها سری اولی خودش چند سری داره سری ها لانچی و اوایل مشکل صفحه مرگ ( صفحه آبی ) - مشکل دور فن و ...... داشتن
سری ها بعدترش یکی بهتر شدن - بعد دوباره خراب شدن حتی کیفیت بدنه مثل زباله ها بازیافتیه
من فکر میکنم کسایی که اطلاعات ندارن لطفا بقیه رو راهنمایی نکنن تا خدایی نکرده طرف مقابل دل زده و ناراحت نشن و احساس نکن پولشون به هدر رفته
همین پست بالا همین کسی که ps4 خریده با این شکل اگر فرداش بخواد بره بفروشه میگن کنسول استوک خیلی کارکده اس بز ازش میخرن بخاطر ظاهرش

جالبه که ایراد فقط تو بخش پلاستیک مات هست!
احتمال رنگ امیزی بد و احتمال استفاده از پلاستیک بازیافتی تو این مدل ها وجود داره.
متاسفانه کیفیت بد این پلاستیک ها در تصاویر کاملا مشخص هست.
درضمن بنده هم درخواست یک لینک معتبر برای کسب اطلاعات بیشتر کرده بودم همین.
از همه این ها بگذریم حالا هرچقدر بنده خدا بگه این اسیب ندیده و خراب نشده یا هرچی ملت قبول نمیکنن و ازش واقعا بز میخرن!:general208::(:general112:

gift.moft

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
فروش گیفت کارت های اکس باکس پایین تر از قیمت خرید زیر قیمت دلار با پشتیبانی کامل ...جهت خرید با بنده در تماس باشید 09336979901

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
با سلام
دوستان عزیز قصد خرید یک ps4 pro رو دارم. در حال حاضر یک ps3 کپی خور دارم و بیش از 4 ترابایت بازی هاش رو ( شایدم بیشتر )
البته زیاد بازی نمیکنم و کلا دستگاه هم کم کار کرده
بنظرتون ps3 رو نگه دارم و یک ps4 بخرم یا دیگه ps4 بخرم قطعا سراغ ps3 نمیرم و سر گرم همون بازی های ps4 میشم و بهتره ps3 رو بفروشم ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ؟

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,353
خیلی از سایت ها دیدم بازی های ps4 رو واسه دانلود میزارن یا خیلی سایت ها برای فروش روی هارد بازی ها رو میزارن
سوالم اینه الان میشه مثل ps3 بازی های مربوط به ps4 هم روی هارد اش ریخت و بازی کرد ؟
اگر میشه فقط آفلاین میشه یا آنلای هم میشه زد ؟

ببخشید دیگه دوستان اطلاعاتم کمه

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
با سلام
دوستان عزیز قصد خرید یک ps4 pro رو دارم. در حال حاضر یک ps3 کپی خور دارم و بیش از 4 ترابایت بازی هاش رو ( شایدم بیشتر )
البته زیاد بازی نمیکنم و کلا دستگاه هم کم کار کرده
بنظرتون ps3 رو نگه دارم و یک ps4 بخرم یا دیگه ps4 بخرم قطعا سراغ ps3 نمیرم و سر گرم همون بازی های ps4 میشم و بهتره ps3 رو بفروشم ؟

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ؟
این بستگی به انتخاب خود شخص داره، به هر حال تعداد بازی هایی که برا PS3 عرضه میشه خیلی محدود هست و محدودتر هم میشه. ولی خوب یه عده میتونن تا آخر عمر هم با همون بازی های قدیمی بسازن.
از طرف دیگه PS4 گرافیک و امکانات و بازی های بیشتر رو داره.
خیلی از سایت ها دیدم بازی های ps4 رو واسه دانلود میزارن یا خیلی سایت ها برای فروش روی هارد بازی ها رو میزارن
سوالم اینه الان میشه مثل ps3 بازی های مربوط به ps4 هم روی هارد اش ریخت و بازی کرد ؟
اگر میشه فقط آفلاین میشه یا آنلای هم میشه زد ؟

ببخشید دیگه دوستان اطلاعاتم کمه

PS4 هک نشده و بازی هایی که رو سایتها و یا هاردها ارائه میشه، فقط جنبه ی دیتا داره و اصل بازی باید خریداری بشه حالا به صورت اکانت اشتراکی یا خرید نسخه ی دیجیتال.
به نظرم اگر مشکل بودجه نداری PS4 pro بهترین گزینه هست.

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
کنسول سال ساخت 2014 دارم...خداوکیلی اینه بنز کار کرده...یعنی اگر pro نمی خواستم بخرم محال بود بفروشمش...برای من که عالی بوده و هیچ مشکلی تا الان بعد از حدود 2 3 سال نداشته.

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
بالاخره xbox یا ps4 ?
من قبلا xbox slim داشتم خیلی خوب بود
الان بخوام بگیرم کدوم بهتره ؟
اینو بگم که فقط فوتبال بازی میکنم

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
بالاخره xbox یا ps4 ?
من قبلا xbox slim داشتم خیلی خوب بود
الان بخوام بگیرم کدوم بهتره ؟
اینو بگم که فقط فوتبال بازی میکنم

PS4 بگیر...ایکس باکس فعلا توضیه نمیشه خریدش.

Benyaminj

کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
سلام خیلی متشکرم
فرقی هست بین ریجن ها ؟
از کجا بگیرم ؟ دیجی کالا داره ولی بنظر گرونتر میده
دیجی کالا که خیلی گرون میده..تو همون بازارچه پرشین تولز رو ببین فکر کنم قیمت مناسب پیدا میکنی...من خودم 7 8 روزه پیش کنسول خودم رو فروختم و از فروشگاه تماشا تو توپ خونه یه pro خریدم 1850 با یک ماه ضمانت بی قید و شرط...قیمت ps4 معمولی رو ندارم...زنگ بزن ازشون بپرس...تو نت سرچ کتی میاد فروشگاه تماشا.
ریجن دستگاه هیچ فرقی نداره با هم چه یک چه 2..ولی 3 اینا به نظر من نگیر

Last edited:
بالا