برگزیده های پرشین تولز

مکمل های ورزشی ( گفت و گو درباره مکمل های بدنسازی)

آیا داشتن یک بدن ایده آل بدون دوپینگ امکان پذیر است ؟

• Total voters
    271

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
دوستان ک با اقای حجت زارع در ارتباطن لطفا شماره تلفن یا ادرس تلگرام ایشونو بدن...مرسی

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
سلام خدمت دوستان عزیز
بنده قصد خرید وی گلد اپتیموم از سایت بادی من دارم ولی مثل اینکه مکملی ک راک دارو وارد میکنه زیاد هم خوب نیس و درصد پروتیین کمتری نسبت به مکملی ک در امریکا تولید میش داره..الان موندم ک از همین سایت بگیرم یا از طریق واسطه از امازون یا بی بی خرید کنم...
اگ میش راهنمایی کنید
سلام خریدییی؟؟؟؟

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
من میخوای وی گلد بخرم از داروخانه کسی تا حاال مقایسه کرده جنس داروخانه رو با مکمل فروش ها ؟؟؟ من قبلا وی گلد او ان از مکمل فروش خریدم بد نبود حالا میخوام داروخانه ای تست کنم

aloochy

Registered User
لایک‌ها
214
سلام دوستان .کسی میدونه مکمل pro gainer اصل از کجا باید بخرم؟

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
سلام خریدییی؟؟؟؟
سلام دوست عزیز... ن هنوز..منتظرم سایت بادی من یا مکمل شاپ بیارن...داروخونه های شهر ما تموم کردن..اونجور ک فهمیدم راک دارو اینارو دوره ای میاره

rezafarhang54

Registered User
لایک‌ها
214
سلام..دوستان سایت دکتر ها وی گلد اپتیموم بررسی کرده نشون داده ک 70 درصدش پروتیینه...لطفا ب بخش مکمل این سایت سربزنید
بعدش اونجور ک من از نظرات کاربرای امازون فهمیدم مثل اینکه ترکیبش فرق کرده و ناراضی زیاد داشت حتی تو خود امریکا

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
بنده دیروز پروتیین وی گلد او ان به دستم رسید بهتون بگم داروخانه اینا رو 269 میخره من از دوستم 300 برداشتم اما 352 فروششون بود . عرض کنم بسیار شبیه همونی بود که از مکمل فروش گرفتم اما هنوز بازش نکردم ببینم چطور هست

mohamad elx

Registered User
لایک‌ها
2,808
بنده دیروز پروتیین وی گلد او ان به دستم رسید بهتون بگم داروخانه اینا رو 269 میخره من از دوستم 300 برداشتم اما 352 فروششون بود . عرض کنم بسیار شبیه همونی بود که از مکمل فروش گرفتم اما هنوز بازش نکردم ببینم چطور هست
داروکده هم 352 گذاشته
قیمت خوبی خریدید(اگر از داروخونه گرفتید نه از دست)
همراه این مکمل دیگه ای هم مصرف میکنید مثل کراتین یا امینو انرژِی؟

Last edited by a moderator:

فرشید رضایی

Registered User
لایک‌ها
37
بچه ها کراتین دو دوره پشت سر هم میشه مصرف کرد؟البته دوره قبلی من 20 25 روزی میشه ک تموم شده
بعضیا میگن ضرر داره واسه کلیه و این ک نوترکس مصرف داشتین؟چطوره؟کدوم کراتین بهتر جواب میده

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
داروکده هم 352 گذاشته
قیمت خوبی خریدید(اگر از داروخونه گرفتید نه از دست)
همراه این مکمل دیگه ای هم مصرف میکنید مثل کراتین یا امینو انرژِی؟
من امینو انرژی او ان داشتم تمام شده زیاد با هاش حال نکردم قبلش بی سی اا انرژی evl داشتم خیلی خوب بود . امینو او ان رو با امینو پی ان سی مصرف می کردم یعنی روزی 15 تا امینو پی ان سی با یک وعده امینو انرزی می خوردم به نظرم امینو پی ان سی اکی بودو در مورد قیمت هم عرض کردم دوستم داروخانه داره فاکتور خریدش و دارک 269 بود گفن 9 درصدعوارض مالیات می گیرن میشه حدود 300 که من برداشتم

Last edited by a moderator:

بامداد

Registered User
لایک‌ها
164
بچه ها کراتین دو دوره پشت سر هم میشه مصرف کرد؟البته دوره قبلی من 20 25 روزی میشه ک تموم شده
بعضیا میگن ضرر داره واسه کلیه و این ک نوترکس مصرف داشتین؟چطوره؟کدوم کراتین بهتر جواب میده
اره میشه اما باید یک استراحت داشته باشی بینش روس خود قوطی نوشته شده . کراتین های ترکیبی خوب هستن اصولا اما قیمتشون بالاست منوهیدرات هم تاترکس خوبه من برای دوستم خریدم راضی بود البته 2 نفر هم زمان میخوردن یکی راضی نبود یکی خیلی راضی بود . راستی اب هم زیاد مصرف کن چون رو کلیه فشار میاره

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
درود
دوستان arginine 1000 چه مارک هایی خوبه؟

فرشید رضایی

Registered User
لایک‌ها
37
کسی میدونه نحوه مصرف گینر پرفورمنس سلکور چطوریه؟
من میخوام 4 وعده مصرف کنم ولی پیمانش خیلی بزرگتر از پیمانه سایر مکملاییه ک تا حالا مصرف کردم

a-aramesh

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
146
من 69 کیلو وزنم هست 187 کیلو هم قدم برای افزایش وزن میتونم پروتین وی استفاده کنم یه دوره استفاده از این پروتین چند کیلو افزایش وزن میده آیا ضرر هم داره

Haideranoos

Registered User
لایک‌ها
3,769
درود
آرژنین دز3000و 5000 راحت میشه گیر اورد؟کسی استفاده کرده؟
من چند جا دیدم دز5000اش به صورت مایع به حجم ده میلی لیتر به قیمت ۸۴۰۰۰ تومن بود
5000 رو به صورت قرص گیر اورد؟

بالا